Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, krzy_siek napisał:

Dzisiaj dziewczyna na tinderze napisała mi swój nr telefonu, po tym jak zgodziła się na spotkanie. Dodam, że nie pisalismy tam za duzo.

Czy uważacie, że dzwonienie od razu w takiej sytuacji jest creepy? Lepiej najpierw wysłać sms'a?

Jak nie pisaliście za dużo, to zapytaj się czy ma czas pogadać i dzwoń od razu. Wyczujesz ją, a jak będzie się słabo rozmawiać, to nie będziesz czasu tracił na spotkanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Założyłem sobie wczoraj konto na Badoo, tak z czystej ciekawości.

No i tak w wolnych chwilach sobie klikam. To tak powiem, że całkiem niezłe dupy tam są. Raz na jakiś czas trafi sie jakiś ogr albo kilka pod rząd. Przewaga jest tych ładnych.

 

Trochę mi się śmiać chce z niektórych pań. Albo jakaś wyglądająca na >30, a wpisane 23 lata. Albo jakieś co jakby mogły to by się rozebrały. Kupę wyretuszowanych. Co jakiś czas sex bomba z Ukrainy. Duck face ma co 4-5 pani.

Trafiłem jedną ladną 18 już z dzieckiem.

 

W sumie to nie mam zamiaru tam do nikogo pisać. Poczekam sobie. Może ktoś tam się sam odezwie. A pewnie za jakiś czas dam sobie z tym spokój. Zobaczy się.

 

Ogólnie to wrzuca mi ciągle kobiety z Warszawy. Trochę mnie to dziwi bo dziewczyny ladne, a szukają tam miłości czy bardziej atencji?

 

Jak na razie jakis 1 match się trafil, pare pań weszło na profil. Jeszcze dobrze tego programu nie ogarniam.

 

Tam jak się wejdzie na swój profil w powiadomienia u góry obok swoj fotki pojawiają się profile pań. To sa panie które mnie polajkowały?

 

Pożyjemy zobaczymy hyhy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, suski napisał:

Poczekam sobie. Może ktoś tam się sam odezwie.

To się zdziwisz, bo gdy nie wyglądasz jak Znalezione obrazy dla zapytania najprzystojniejszy facet

 

To sobie poczekasz ;) 

10 minut temu, suski napisał:

szukają tam miłości czy bardziej atencji

Atencji. Duży chłopak a nie wie, że miłość istnieje w filmach i tanich lekturach :) 

 

Edytowane przez Still
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.02.2019 o 12:13, mpawel5 napisał:

@LuckyLuckJa mam 38 lat, wyglądam na 30-33. 80% polubien, babki koło 40. Chyba szukają młodszych ogierow czy co? Ja celuje w 30-35 lat, ale widzę, że na takie za stary już jestem. Mam tam konto już dla beki tylko, na zasadzie, a nuż się himalajka trafi. Dałem sobie pełen luz. 

No łatwo na portalach nie jest. Ja mam kilka kont - 4 różne tindery z różnymi zdjęciami podpięte pod różne fejsy (fejki) oraz badoo. I czasem jakaś rybka wpadnie. Zdarzały się nawet pary z bardzo ładnymi dziewczynami. Obecnie mam taką parę na tinderze. 26 lat, bardzo ładna dziewczyna, aż się zdziwiłem. Jednak nigdy nie piszę do nich żadnych otwieraczy, a jedynie 'Witaj'. Równe traktowanie - tak z nimi najlepiej. 

 

Ciężko jest na portalach, dlatego najlepiej zostawić konto i mieć wywalone, rybka sama wpadnie.

 

Ogólnie jednak par raczej mało, a i ja mam wysokie wymagania - mam 29 lat, ale kobieta w wieku 30 lat mnie nie interesuje. Tylko 20-27 lat.

 

Dnia 4.02.2019 o 13:09, LuckyLuck napisał:

@mpawel5 Zauważyłem (i na żywo i na portalu), że obecnie zdecydowana większość lasek CHOLERNĄ WAGĘ PRZYKŁADA DO WIEKU FACETA. +/- 3 lata to już jest często za dużo (W dół ok, może zgoda, ale w górę?). Nie rozgryzłem jeszcze o co w tym chodzi.

Chodzi o to, co było tu czasem wspominane i hejtowane :) Otóż wiekowa różnica w związkach się mocno zawęża, dlatego historyjki, że jak będziesz miał 40 lat to będziesz obracał 20-latkami można między bajki włożyć. Tak było w latach 90-tych, a dziś jeśli się jeszcze zdarza, to na głębokich wsiach albo w krajach 3 świata.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mirek.rybowski napisał:

Ja mam kilka kont - 4 różne tindery

Po co?

 

1 minutę temu, mirek.rybowski napisał:

historyjki, że jak będziesz miał 40 lat to będziesz obracał 20-latkami można między bajki włożyć.

To nieprawda. 

 

Witamy ponownie;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zacząłem napierdzielać wszystkim serduszka. No i rzeczywiście różnica w ruchu na profilu jest. Lajkują mnie głównie panie po 40, ale co tam atencja jest.

 

Dnia 1.03.2019 o 21:10, Still napisał:

To się zdziwisz, bo gdy nie wyglądasz jak Znalezione obrazy dla zapytania najprzystojniejszy facet

 

To sobie poczekasz ;) 

Odezwała się do mnie nawet jakaś osiemnastka. To sobie pogadaliśmy.

Ona: Hej suski!

Ja: Hej!

 

I to by bylo na tyle lol.

 

Ciekawi mnie czy to nie jakaś propaganda tego całego Badoo. Na zasadzie, że ona tego nie napisała. Powiadomienia, że ktoś chce ze mną porozmawiać doczytałem na necie, że są sciemą generowaną przez Badoo.

 

Wyjaśni mi jeszcze ktoś co to są za profile jak się w aplikacji wejdzie w dolnym menu na powiadomienia. Tam na górze jest jako pierwszy mój profil, a potem z 15 profili jakiś pań. Po wejściu na profil moge go polubić, a w niektórych nie mam takiej opcji. Jakoś w całym tym helpie w aplikacji nie znalazłem opisu tej belki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ‎3‎/‎2‎/‎2019 at 8:36 AM, mirek.rybowski said:

dlatego historyjki, że jak będziesz miał 40 lat to będziesz obracał 20-latkami można między bajki włożyć. Tak było w latach 90-tych, a dziś jeśli się jeszcze zdarza, to na głębokich wsiach albo w krajach 3 świata.

Mocne stwierdzenie eksperta, który:

On ‎3‎/‎2‎/‎2019 at 8:36 AM, mirek.rybowski said:

No łatwo na portalach nie jest. Ja mam kilka kont - 4 różne tindery z różnymi zdjęciami podpięte pod różne fejsy (fejki) oraz badoo.

 

On ‎3‎/‎2‎/‎2019 at 8:36 AM, mirek.rybowski said:

Jednak nigdy nie piszę do nich żadnych otwieraczy, a jedynie 'Witaj'. Równe traktowanie - tak z nimi najlepiej. 

WOW po prostu ręce same układają się do oklasków - powinieneś napisać poradnik! Jak podrywać na necie (tylko żeby go napisać musiał byś odstawić Renatę Rączkowską)

 

No to powiem tak mam ponad 40 latek ( nie wyglądam na tyle i na portalu wiek mam zaniżony - laski i tak nie mają pojęcia ile mam lat i jak zgadują zaczynają od 28 do 34)

Spotykam się z dwudziestolatkami - minimalny wiek mam ustalony na 23 - poniżej tego wieku rozmowa zaczyna boleć.

 

No ale ja mam jedno tylko konto - zdjęcia odpowiednio dobrane no i otwieracze piszę dłuższe i z jajem - czasami lekko negująco krytykujące - albo zupełnie idiotyczne. Tylko aby zacząć rozmowę.

 

Post napisałem żartobliwie - proszę nie bierz go jako atak.

 

a i nie mieszkam na wsi ani w kraju 3 Świata...

pozdro i więcej luzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jerry Ok po pierwsze jeżeli dobrze prowadzisz spotkanie i rozmowę to nawet nie pytają o wiek.

Pamiętaj jednak aby w głowie przed spotkaniem przerobić fakty i historie abyś szczególnie po alko nagle nie zaczął gadać a w tym roku jak miałem tyle lat zrobiłem to i to..

Miałem tak no ale niewiasta była już wstawiona i szybka zmiana tematu sprawiła, że chomik w głowie nie zaskoczył.

 

Jak zapyta wprost - to nic innego jak shit test - odpowiadasz ze śmiechem zgadnij - i ni hohoho żadna nigdy nie zgadła po prostu nie mają pojęcia (tak jak i ja) u mnie strzelają od 25 do 36 i jak powiedzą coś po 30 mówię wow niezła jesteś - czytasz w myślach. Dodaje jeszcze nie wiem czy nie jesteś za młoda, lubię jak z kobietą można porozmawiać a nie tylko sex. Cieszą się jak dzieci.

 

Prawdziwy wiek możesz powiedzieć już po seksie - kobieta wtedy już zainwestowała swoje najważniejsze atrybuty i łatwiej jej coś takiego zaakceptować- miałem co prawda tylko dwa razy taką sytuację jako, że na chwilę obecną nie szukam związku.

 

Pamiętaj, że laski na portalach randkowych mają taką ilość facetów i przeważnie rozmawiają i spotykają się z taką ilością, że same nie pamiętają co tam miałeś napisane.

Smutne? Nie takie są czasy.

 

Także miałem spotkania, gdzie nie miałem na początku pojęcia jak ona ma na imię i zwracałem się bezosobowo i czekałem aż powie swoje imię w swojej opowieści..

 

Co do seksu jest go o wiele więcej niż w małżeństwie było - po raz pierwszy w życiu odmówiłem kilka razy, ponieważ rozmowa była tak wymuszona albo laska nażarła się jakiejś curry przed spotkaniem i nawet po alkoholu ciągle w pamięci miałem ten zapach i nie mogłem zmusić się do całowania.

 

Dlaczego podaję nie prawdziwy wiek - proste wcześniej miałem prawdziwy i traciłem wiele par - laski z automatu odrzucają Cię - to jest taka stygma - stary dziad.

i nie ważne, że często wyglądasz lepiej niż młodzi.

 

Na portalach randkowych chodzi oto aby doprowadzić szybko do spotkania i wtedy czarujesz i masz szansę a, że w obecnych czasach laski mają takie ilości wielbicieli to każdy chwyt dozwolony.

 

Niewiasty to stosują już od dawna - kłamstwa, filtry i inne rzeczy wszystko aby przyciągnąć do siebie kutange.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza randka to kawa/herbata tylko zapoznanie.

Max godzina aby sprawdzić czy niewiasta reprezentuje sobą jakiś poziom i czy wygląda i nadaje się.

 

Manewry odbywają się na drugiej lub max trzeciej - staram się umawiać wtedy albo u mnie albo u niewiasty na kwadracie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chyba kobitki wiosnę poczuły, same się odzywają na badoo. 

Fakt że raczej te z okolic 35, choć o dziwo nie tylko, a dodam że żaden ze mnie Alvaro i nawet po ilości połączeń zauważam nieco większą ruch na plus. 

Ostatnie moje podejścia do tego portalu były nie specjalnie udane, zwyczajowo po dwóch dniach konto usuwałem bo mjie szlak trafiał jak paniusie olewały wiadomości albo odpisywały po jednym słowie. Teraz chyba mam więcej dystansu do tego i generalnie przestałem się tak bardzo przejmować choć czas to zweryfikuje. Ukłony w stronę naszego guru.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam wysyp matchy i wiadomości ale niestety żeby nie było zbyt pięknie raczej takie 4/10 ewentualnie 5/10 a jak jakaś fajna łaska odpisze to rozmowa się urywa po jednej dwóch wiadomościach i ze statusu widzę, że nawet tego nie czytają bez sens ale nie umiem opowiadać bajek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, minister20 said:

mam wysyp matchy i wiadomości ale niestety żeby nie było zbyt pięknie raczej takie 4/10 ewentualnie 5/10

 

12 minutes ago, radeq said:

bierz te 4/10 i nie wymyślaj, jak wbijasz w jakąś grę to też nie zaczynasz od max levelu, tylko expisz na niskolevelowych moobach :D 

Dokładnie kto wybrzydza- ten nie rucha... :) 

 

On ‎3‎/‎11‎/‎2019 at 10:21 AM, Daniello332 said:

Panowie chyba kobitki wiosnę poczuły

Potwierdzam wściku dostały...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno, z czystej ciekawości i ze zwykłej swojskiej próżności i ego :P, założyłem sobie konto na portalu Sympatia.pl, konto zgodnie z założeniem, stworzyłem na dwa tygodnie żeby zobaczyć jak się sprawy mają, dodałem dwa swoje zdjęcia, krótki opis swojej skromnej osoby :).

 

Oto efekty;

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/88431f4840cce323

 

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.