Skocz do zawartości

Kto jest pewniejszy siebie?  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto pewniejszy?

    • Spieprzaj z tą ankietą dziadu
    • Generalnie Mężczyzni
    • Generalnie Kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

@ViolentDesires

 

Przypomniała mi się taka sytuacja z mojego pierwszego dnia na studiach. Kiedy wyszedłem z sali po wykładzie i chciałem do kogoś zagadać, żeby poznać ludzi. Dostrzegłem, że kawałek ode mnie siedzi facet z dwoma laskami z mojego kierunku. Podchodzę do stolika, siadam i mówię cześć, czy coś podobnego. 

 

Nikt się nie odzywa, patrzę na twarze tych dziewczyn i widzę bardzo głęboki szok, obrzydzenie i pogardę. Wtedy zdałem sobie sprawę, że to z powodu, że coś takiego jak ja śmiało do nich zagadać. Dopiero jak się dosiadałem zobaczyłem że to typowe Julki. Najlepsze że wcale nie myślałem o żadnym podrywie. Po prostu chciałem z kimś pogadać. Okazało się, że ten kolega też z tymi dziewczynami nie rozmawiał tylko przeglądał gazetę przy jednym stoliku.

 

To jest wyższy poziom pogardy do innych ludzi, z powodu płci i bycia rypanym przez okolicznych czadów. Pewnie wieczorem wsiadają do drogich fur jakichś kolesi i robią za dziwki, a starzy hajsem też sypią. Rzeczywiście konkret powody do narcyzmu.

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, Amperka said:

Czasami jak ktoś mi ciągle opowiada, że w Polsce nie da się dorobić, że nie ma możliwości znaleźć pracy lepszej niż średnia krajowa itd., to pytam: a co zrobiłeś w ciągu ostatnich 3 lat żeby polepszyć swoją sytuację, podszkolić się, podreperować kwalifikację? Ale tak szczerze.

Da się, ale jest ciężko i z tym nie chciałbym polemizować bo nie widzę sensu. Ja sam walczę o lepszy byt i jest naprawdę trudno wejść na jakieś fajne zarobki. Jeśli się nawet uda to jest to okraszone praktycznie postawieniem wszystkich kart w życiu na pracę, prawie zero innego życia.

12 hours ago, Amperka said:

O to samo mogę zapytać w relacjach z kobietami. Są speed datingi na przykład, są portale sympatia.pl - tam kobiety szukają kogoś do przytulenia.

Dużo marudzisz. Pewnie jesteś przed 30-tką i dlatego myślisz, że kobiety mają taki luz, bo porównujesz się z rówieśnicami.

Sympatia? Chyba nie czytasz zbyt dobrze forum. Nie ma gorszego miejsca na świecie niż portal randkowy dla mężczyzny, który nie jest rasowym przystojniakiem. Portal randkowy to dobry wstęp do wizyty do psychologa i naprawdę zniszczonej samooceny. Portale randkowe to ponadto jedna z bardzo znaczących przyczyn tego, że to forum w ogóle istnieje. Nic gorszego nie mogło spotkać mężczyzn pod kątem relacji z kobietami niż ten szajs.

 

Co do mojego wieku to mam lat 30. Moje rówieśnice są poustawiane z różnymi facetami. Nie musiały się ani trochę natrudzić żeby w tych związkach być. Same zostały powyrywane.

 

Oczywiście, że marudzę. Ale przy tym działam, więc to marudzenie tak naprawdę nie ma wpływu na efekty. A te są jakie są bo bez wyglądu jest w tym świecie ciężko. A to między innymi przez zasrane portale randkowe. Jakbym był Kaczyńskim to bym dla zgrywy wsadził do pierdla twórców tych szajsów :)

 

Nie masz pojęcia ile godzin musi poświęcić brzydki/przeciętny mężczyzna żeby mieć jakiś rzeczywisty wybór wśród kobiet. Jeśli chodzi o cyfry, mówimy o tysiącach.

 

@Mroczek ma chyba 36 lat a @Messer strzelam, że jest +/- w moim wieku, intuicja mi mówi nawet, że może delikatnie młodszy, nie wiem czemu, tak jakoś :)

 

Odwrócenie swojej sytuacji matrymonialnej o 180 stopni w wieku 38 lat brzmi już niestety jak kołczing.

 

12 hours ago, Amperka said:

bo brzmi trochę jak "ej, no co Ty, możesz wszystko, wystarczy być fajnym i przebojowym" - ale mimo wszystko jest to i tak jest większe pole do popisu niż "ej, możesz dziewczyno bardzo wiele, wystarczy być urodziwą".

No, tak to właśnie brzmi :P Rozumiem Cię bo akurat masz faceta starszego o 8 lat, ale to tak pięknie u każdego chłopa nie będzie wyglądać, mimo włożonych wysiłków.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Yolo napisał:

Na czym ten wielki i pozytywny wkład polega? 

Jeśli byłbyś uprzejmy, chętnie poczytałbym posty koleżanki, które są wielkie i pozytywne, budują jakość. Wskażesz? 

Na tym co sam poniżej opisałeś. Ona po prostu istnieje. I opisuje to jak działa. Opisuje czym grozi znajomość z jej podobnym osobami. Jak traktuje innych, jak z koleżankami obgaduje zaobrączkowanych naiwniaków. 

15 minut temu, Yolo napisał:

 

 

Naiwniaku. 

Nie życzę Ci spotkania z kimś takim, a ewidentnie Cię ciągnie;) 

 

Takie osoby dobierają sobie określony typ ludzi wokół.

W normalnym, zdrowym gronie zostałyby szybko zignorowane, a one potrzebują skupiać na sobie uwagę.

Tym się karmią, niezależnie czy to pozytywny, czy negatywny odbiór. Z pewnych względów, nawet lepiej jeśli negatywny. Dlatego prowokują.

Istnieją takie kobiety, co część user-ów zdaje się negować. 

 

Atrakcyjne, o 'magnetycznym' spojrzeniu i pewnej 'zwierzęcości', dzikości. Nawet nie wiem jak to

określić, bo to niuanse. Bardzo pewne siebie.

Przyciągają przede wszystkim ludzi, którym to imponuje albo intryguje. 

Często słabych. Choć same wolą kogoś, kogo zdominowanie wymaga wysiłku i daje satysfakcję, to cholernie dla nich ważne.

 

Kiedy mija pierwsze wrażenie, a zawsze mija, widzisz że masz przed sobą człowieka, którego wyobrażenie o sobie niekoniecznie odpowiada rzeczywistości.

 

Każdego, kogo pociąga ten szablon, kryjący się pod nickiem @ViolentDesires, zachęcam do przyjrzenia się sobie. 

 

Gwoli ścisłości. Opisuję odbiór owego awataru na bazie swoich doświadczeń z ludźmi zachowującymi się w podobny sposób. 

Napisałem 'szablon', bo owa postać tak często się powtarza, że powstaje wrażenie jej nieautentyczności. 

Choć tacy ludzie z pewnością istnieją.  

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn, nie znam nikogo, kto by się tak zachowywał w rzeczywistości. A znam sporo osób z różnych szczebli drabiny społecznej płci obojga. Nikogo. Takie zachowanie (o ile nie jest to kreacja jakiejś frustratki) skutkuje społeczną infamią i ostracyzmem towarzyskim, nie mówiąc już o biznesowym spaleniu. Nie wiem, może żyję w bańce i tego typu egzemplarzy nie dopuszczam do mojego swiata. Ale naprawdę są jakieś granice śmieszności.

 

Mnie życie nauczyło paru prawd, ktore  reguly sie sprawdzają. Ilekroć ktos bardziej wrzeszczy, jaki jest zajebisty, to z reguly jest tego przeciwieństwem. Taki anty Midas : ))

 

  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, self-aware napisał:

@mac - Swoją drogą, zajebisty post :)

Dziękuję za miłe słowo ? Chociaż z drugiej strony smutno, że musiałem coś takiego napisać, że nie ma naturalnego zrozumienia pewnych spraw wyższych od zwykłej "wojny płci". Wpędzanie w poczucie winy zrobiło się nudne i przewidywalne u kobiet. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@self-aware Może masz rację. Wypadłam już z obiegu i nie jestem w temacie. Po prostu nie chce mi się wierzyć, że młody, inteligentny, sympatyczny chlopak nie może sobie przygruchać jakiejś fajnej dziewczyny. Ale i tak  uparcie myślę, że jeszcze karta się odwróci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Obliteraror napisał:

@Libertyn, nie znam nikogo, kto by się tak zachowywał w rzeczywistości. A znam sporo osób z różnych szczebli drabiny społecznej płci obojga. Nikogo. Takie zachowanie (o ile nie jest to kreacja jakiejś frustratki) skutkuje społeczną infamią i ostracyzmem towarzyskim, nie mówiąc już o biznesowym spaleniu. 

Tylko tu nie ma mowy o biznesie. Myślę że ona doskonale wie co może i czego nie może. Myślę że to dzięki urodzie może być jaka jest bez wyraźnych konsekwencji

Teraz, Obliteraror napisał:

Nie wiem, może żyję w bańce i tego typu egzemplarzy nie dopuszczam do mojego swiata. Ale naprawdę są jakieś granice śmieszności.

Prawda bywa czasem dziwniejsza od fikcji. 

Teraz, Obliteraror napisał:

Mnie życie nauczyło paru prawd, ktore  reguly sie sprawdzają. Ilekroć ktos bardziej wrzeszczy, jaki jest zajebisty, to z reguly jest tego przeciwieństwem. Taki anty Midas : ))

Wydaje mi się że ona nie pisze w ten sposób o sobie by budować ego. A by pokazać jak dużo jej na sucho uchodzi tylko przez to że jesteśmy zafiksowani na punkcie urody. Że ze względu na urodę dajemy się niemal wgnieść w błoto. Takie dziewczyny istnieją. Sam poznałem taką co miała kilku znajomych których za nos wodziła a Ci jak te owce jej grzecznie usługiwali. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Obliteraror napisał:

Mnie życie nauczyło paru prawd, ktore  reguly sie sprawdzają. Ilekroć ktos bardziej wrzeszczy, jaki jest zajebisty, to z reguly jest tego przeciwieństwem. Taki anty Midas : ))

Się uśmiechnąłem, że szczęka boli ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Libertyn napisał:

Na tym co sam poniżej opisałeś. Ona po prostu istnieje. I opisuje to jak działa. Opisuje czym grozi znajomość z jej podobnym osobami. Jak traktuje innych, jak z koleżankami obgaduje zaobrączkowanych naiwniaków. 

Połowa świeżakowni opisuje relacje facetów wykorzystywanych przez kobiety, żadna nowość. Nic wielkiego ani pozytywnego.

 

To, że ktoś w takim miejscu opisuje czerpanie przyjemności z krzywdzenia osób, z którymi część userów mogłaby się identyfikować, dla mnie jest próbą zdobycia uwagi.

 

@Libertyn, chyba do Ciebie nie dotarło. To są specyficzne osoby, niereprezentatywne dla społeczeństwa. Ich cele podobnie. 

Dobra, dość obgadywania. Koleżanka złapała trzydniową pauzę, głupio tak o kimś kiedy ten ktoś nie może się odnieść.

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, thyr napisał:

Co ona im tam na pirva wypisuje ze tak potulnie na smyczy biegaja ?

Że Thyr ma dużego, bo nie może się powstrzymać od uszczypliwości i w ten sposób tu ukazuje pasywno-agresywnymi kąsaniami. 

 

@ViolentDesires pokazuje rzeczywistość, że laski nami/wami gardzą bo dla jej tylko wyglądu i byciu w jej towarzystwie faceci się upadlają, ona każe im lizać buty to liżemy. Miejcie pretensje do siebie a nie do laski, że to wykorzystuje i pisze. Oczywiście sama wspominała, że ma cechy psychopatyczne czy cośtam wiec się nie dziwcie, że nie ma empatii do pokrzywdzonych mężczyzn i dobrze, bo kobiety jej do nas nie mają, gdy jesteśmy słabi. 

 

Mnie @thyr nie mieszaj do tego, napisałem wyraźnie w poprzednim temacie, że lubię u @ViolentDesires cechę szczerości, a że mówi otwarcie o pogardzie to mówi i dobrze, bo taka jest rzeczywistość.

Przełknij to a nie, że się dopierdalasz bo nie ma o co i po co.

 

Z bogiem.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, thyr napisał:

W innym watku @SzatanKrieger spuszczal sie nad jej postami , teraz @Libertyn pisze to samo .Co ona im tam na pirva wypisuje ze tak potulnie na smyczy biegaja ?

Że jest socjopatką a ja jestem kiepski w łóżku. Że powinienem ogarnąć głowę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krugerrand przypomina mi to klasyczną obronę cipy, wróć Oblężenie Jasnej Góry, tak życzeniowo przedstawione w Potopie Sienkiewicza. Musimy stanąć, jak ten Andrzej Kmicic przed armią kukoldów. 

17 minut temu, SzatanKrieger napisał:

 

@ViolentDesires pokazuje rzeczywistość, że laski nami/wami gardzą bo dla jej tylko wyglądu i byciu w jej towarzystwie faceci się upadlają, ona każe im lizać buty to liżecie. Miejcie pretensje do siebie a nie do laski, że to wykorzystuje. 

Czy ty wykorzystujesz kogoś do swoich celów, nawet przyjmując upodlenie w stosunku do ciebie? Nie, po prostu wyjaśniasz spokojnie, bez narażenia godności drugiego człowieka i zachowujesz integralność. Od kiedy pochwalamy pogardę i nazywamy szczerością coś, co jest tylko atencją i dodawaniem punktów do spierdolonego zachowania. Mieliśmy się tutaj edukować, budować świadomość, a to, co napisałeś to absolutne zaprzeczenie cnoty, zasad. 

 

Dobrze, faceci się upadlają, ale mogłaby poświęcić każdemu sekundę i wyprostować, gdyby była "kobietą świadomą". Wypuszczałaby od siebie mężczyzn lepszych dla innych kobiet, a ona pogardza, wykorzystuje do egoistycznych celów, jeżeli mówisz prawdę i tak ze sobą piszecie. Co to za postawy chore w ogóle? Czy ty się zastanawiasz czasami, jak taka mentalność na ciebie wpływa? Ratuj się. 

 

I dlaczego mam nie mieć pretensji do oszusta, który wykorzystuje naiwność ofiary? 

 

Dlaczego nauczyciel krzywdzi dzieci, bo są bezbronne, a później dorosną i staną się świadomymi ludźmi? I wiele różnych tego typu patologicznych postaw. 

 

Pańcia dostała bana, bo pogardza ludzkim życiem, męskim życiem. Sądzi żywych i skazuje ich na upodlenie we własnym mniemaniu. A tutaj skaczą i bronią kogoś, kto powinien dostać perm bana od razu po tym zdaniu. Skoro ona tak do nas, to jej zafundować identyczne lekarstwo. Skoro lubi to niech dostanie to samo, dlaczego się wzbraniacie? Przecież powinniście to zaakceptować, przecież tego się od niej uczycie, prawda? Gdyby ona miała gilotynę, czy prowadziła podobne forum babskie myślicie, że takich koleżków by oszczędziła na koniec? Zastanówcie się nad tym dobrze i sprawdźcie w sobie stan nienawiści do samych siebie. Idąc dalej tym tokiem rozumowania jesteście koledzy ofiarami broniącymi drapieżnika xD Ja wysiadam z tego pociągu. 

Edytowane przez mac
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac Były dramy pt. "Kwadratowa szczęka", teraz drama pt. "Obrona świetości waginy". Ja mogę robić za Andrzeja, Ty za Kmicica albo odwrotnie.

Szwedzi mieli kolubryny, a co mają kukoldy poza fiutogłowością?;)

 

  

53 minuty temu, Ace of Spades napisał:

Kobiety całe życie się nudzą.

Akurat wtedy kiedy malują paznokcie lub jest włączony Netflix to nie:D

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krugerrand napisał:

a co mają kukoldy poza fiutogłowością?;)

Wystawili armaty spierdolenia, nałożyli białe zbroje z tarczami waginy. Zamiast bagnetu różowe, błyszczące, jak psu jajca dildo, żeby oślepić ludzi wiary. A do szarży biegną z chomikiem w dupie xD

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polki być może i są pewniejsze siebie ale to są tylko pozory i maski, gdyby tak ściągnąć je wszystkie to zostaje nam kobieta, która nic nie wie o sobie i życiu. 

Łatwo to sprawdzić np gdy mężczyzna nie daje się sprowokować shit testom. Wówczas taka pewna siebie Polka traci panowanie. 

Nie ulegajmy złudzeniom, że to jest pewnością siebie. :)

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, SzatanKrieger napisał:

@ViolentDesires pokazuje rzeczywistość, że laski nami/wami gardzą bo dla jej tylko wyglądu i byciu w jej towarzystwie faceci się upadlają, ona każe im lizać buty to liżemy

Myślisz, że dowiadujesz się tylko prawdy? ;)

Weź pod uwagę, że nawet jeśli opisywane zdarzenia są prawdziwe, a mogą być, to stanowią tylko część rzeczywistości. O pewnych rzeczach takie osoby nigdy nie napiszą.

24 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

@ViolentDesires cechę szczerości, a że mówi otwarcie o pogardzie to mówi i dobrze, bo taka jest rzeczywistość

No i następny naiwny. To Ty kreujesz swoją rzeczywistość. 

Możesz lizać buty kobiecie, która Tobą pogardza, a możesz wzruszyć ramionami i pójść dalej. 

Zawsze znajdą się jedni i drudzy. Jak myślisz, których taka kobieta opisze, a o których nie wspomni? 

Nie bierz wszystkiego tak dosłownie.

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o odbiorze @ViolentDesires  chyba nigdy nie przestanie mnie w pewnym sensie bawić ;) .

Istotną kwestią w całym tym podłym żarcie nie jest jej osoba ani jej posty. Istotna jest reakcja na nie.

Który to już raz temat nie dotyczy jej, a na jej osobie się kończy?

Który to już raz widzę ogromną ilość atencji dawaną jej osobie- na dobrą sprawę bez jakiegoś większego powodu?

Zarówno od tych, którzy się z nią zgadzają, jak i tych, którzy postulują wyraźny sprzeciw jej postawie?

Przecież negatywne zainteresowanie to wciąż zainteresowanie.

 

Czemu musicie koniecznie za każdym razem się do niej odwoływać? 

Weźcie sobie załóżcie kącik wzajemnej adoracji ;) 

 

Temat dotyczył pewności siebie, do jasnej cholery. Do ciemnej z resztą też ;) 

Edytowane przez Wielokropek
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.