Skocz do zawartości

Rosnące wymagania kobiet w 2021 roku


Rekomendowane odpowiedzi

@GriTo spokojna głowa. Ale powiem Ci, że jak jej powiedziałem, że chce żeby jej było dobrze w łóżku to ona po prostu zwariowała na moim punkcie. Niczym kokardką, obwiązała mnie swoimi nogami i nie wypuściła do momentu aż sie... wiadomo o co chodzi :)

U polskich dziewczyn nic tym nie zyskałem. Kiedyś jade temat z klientką a ona na sms z pracy odpisywała.


Stąd pytanko: Chłopaki mam pytanie jak to u was wyglądało - chodzi mi o tzw 'luzy'? Ja zauważyłem, że im większe tym wymagania idą w górę. U was też tak było?

Pozdrawiam was:)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, isaac_auto_tune napisał:

Panowie ostatnio byłem w łóżku z Panią ze wschodu - pierwszy raz doświadczyłem takiego zaangażowania i namiętności ze strony kobiety w moim kierunku.
   Po wszystkim, wtuleni w siebie leżeliśmy na łóżku i rozmawialiśmy o różnych sprawach.  W pewnym momencie ona mnie zapytała (mieszanina 3 języków: polski, angielski i rosyjski) :
 -'jak to jest, że taki facet jak ja, nie ma dziewczyny na stałe ?'.

Kilka dni wcześniej akurat moja ex stwierdziła, że jestem toksycznym typem o przestarzałych poglądach i żebym 'sp*****ł na drzewo'. Oczywiście chodziło o marsze feministek. Odszedłem od niej :) bez słowa.

Tłumaczyłem tej lasce ze wschodu, że tutaj, w naszej ukochanej ojczyźnie nad Wisłą, kobiety mają trochę inne patrzenie na te sprawy. Nie dała wiary. Spojrzała się na mnie tymi ogromnymi, ciemnymi oczami i trzy razy pod rząd mnie pocałowała w policzek. Później ugotowała mi obiad.

Panowie, moja prośba względem was jest jedna: tylko wschód :)  dbajcie o siebie i nie rozmieniajcie swojego czasu na karyny, które i tak będą same bo im wyprano mózgi. Życie może być pieknę!

Powiem Ci szczerze, że bardzo miło słyszeć takie rzeczy. Naprawdę, bo jest to światło w tunelu. Tylko zastanawiam się, czy taka Pani jak złapie trochę mody od p0lek, czy jej nie odwali... czy jak nie złapie tego zachodniego syfu to nie stanie się identyczna jak p0lki. Tu jest zagrożenie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, jankowalski1727 said:

Tylko zastanawiam się, czy taka Pani jak złapie trochę mody od p0lek, czy jej nie odwali...

odwali

12 minutes ago, jankowalski1727 said:

czy jak nie złapie tego zachodniego syfu to nie stanie się identyczna jak p0lki.

stanie się

 

Jak już cb w końcu rzuci, usłyszysz potem gdzieś z neta takie sformułowania:

 

"Chcę wreszcie zacząć inwestować w siebie"

"Chcę coś zrobić ze swoim życiem"

 

 

 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, absolutarianin napisał:

odwali

stanie się

No właśnie.

Teraz, isaac_auto_tune napisał:

Jak stanie się taka jak p0lki to adios za granicos po lepsze kobitos :)

No ale co, całe życie przeskakiwać z Barbadosu na Filipny, z Filipn do Sudanu w poszukiwaniu kobiety? O czym wy mówicie? Przecież tutaj 95% użytkowników może pomarzyć o takich poszukiwaniach i będą bić kapucyna do końca żywota plus czasami wpadnie jakaś przeterminowana desperatka. Na wyrost takie gadanie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, isaac_auto_tune napisał:

Chłopaki mam pytanie jak to u was wyglądało - chodzi mi o tzw 'luzy'?

 

"Niepuszczone bąki udają się do głowy skąd biorą się popierd*lone pomysły."

 

Jak ty śmiesz zwracać niewiaście uwagę, że ma luzy? Ciesz się, że nie ma problemu z nietrzymaniem moczu/gnojówki. Miałem kiedyś taką Mariolkę, która sobie palce wkładała aby się bardziej "zakleszczyć"..

 

Inna mówiła, że wujek Kegel nie istnieje, bo jest przecież Kogiel Mogiel, a nie jakiś Kegiel czy Kegel. Może Tygiel?

Edytowane przez GriTo
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ostatnio sytuacje (to nie była ta laska ze wschodu, tylko nasz lokalna dama z kraju nad Wisłą), że jadę z tematem i to ostro i naprawdę nic nie czuję. Laska się skapnęła o co ją proszę. Zacisnęła koegla i po paru ruchach dosłownie finał. Można ? Można.

Później się dowiedziałem, że dwa semestry była na erazmusie :)

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Tylko zastanawiam się, czy taka Pani jak złapie trochę mody od p0lek, czy jej nie odwali... czy jak nie złapie tego zachodniego syfu to nie stanie się identyczna jak p0lki.

 

Nawet jakbyś jakimś cudem spotkał sławetną himalajkę i przywiózł do Polski to po jakimś czasie będzie taka sama jak nasze rodaczki

od tego syfu zachodniego, który jest wtłaczany im do głów.

Dlatego trzeba jechać do krajów wybranki czyli wschód, Azja, Ameryka Południowa bo tam jeszcze są zasady, kultura i określone role obu płci.

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Obecnie 90% mężczyzn walczy na rynku matrymonialnym o najgorsze odpadki, resztki ze stołu,

Co z całą resztą?Skoro 90 % procent walczy o względy mniejszości to 10% jest w relacjach z całą resztą? Tutaj matematyka się nie zgadza.

 

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Miałem przyjemność poznać kobietę z Białorusi, Ukrainy, Słowacji, Czech czy Rosji i pełna zgoda te kobiety o niebo lepsze od Polek.

Na portalach randkowych w PL to raczej nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Covidianin napisał:

Fajnie jest mieć przywileje, ale za nimi winny iść zwiększone obowiązki. A p0lka obowiązków wyrzeka się. Chce równouprawnienia, ale jednocześnie marzy jej się księżniczkowanie

 

Polki są nauczone żeby mieć ciastko i zjeść ciastko a kiedy im pasuje to równouprawnienie takie elastyczne ze względu na sytuację.

Jak zaczynasz mówić głośno o obowiązkach to krzyk kobiet, że dyskryminacja, szowinizm męski gdy to nie działa przypisywanie łatek inceli czy mizoginów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, isaac_auto_tune napisał:

Ja swoją 'ze wschodu' poznałem w Lidlu na zakupach :) Spacerek koło jej bloku i pytanko co robi po pracy i wymiana nr tel.

Po 2 tygodniach spacerów i pisania sms pewnej nocy sms 'przyjedz'. 

Da się. Fajne są kobietki. :)

Jaka narodowość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ManOfGod napisał:

Na portalach randkowych w PL to raczej nie działa.

 

Są portale gdzie można zapoznać kobiety ze wschodu, Azji i całego świata mało tego same do ciebie piszą i podrywają bo dla nich Europejczyk to egzotyka.

Nawet język nie jest barierą kolega z Chinkami czy Tajkami rozmawia przez translator tak samo jak one z nim.

A co do kobiet, które poznałem to było face to face poza naszymi granicami kraju jeszcze miło wspominam relacje z Austriaczkami czy Szwajcarkami.

 

14 minut temu, ManOfGod napisał:

Co z całą resztą?Skoro 90 % procent walczy o względy mniejszości to 10% jest w relacjach z całą resztą?

 

Tylko 10% atrakcyjnych mężczyzn ma dostęp do kobiet 7-10/10 SMV i to wcale nie znaczy, że wszyscy będą w związkach 

a pozostałe 90% walczy o względy kobiet w przedziale 3-6/10 SMV i powiedzmy jakiejś części się udaje nie wszystkim.

Nie pisałem, że cała reszta jest w związkach bo jak dobrze pamiętam z pewnej statystyki to 5,5 mln kobiet w przedziale 18-40 lat jest singielkami.

Chodzi o to ,że zdecydowana większość mężczyzn nie ma dostępu do top kobiet, z którymi można się rozmnażać a ta pozostała reszta ma tylko 

jeszcze musi spełniać wymagania tych pań.

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, isaac_auto_tune napisał:

litwa :) ale rodzice w 50% z Rasiji. 

Czyli to nie było w PL ? Może sama zmiana granicy wystarczy 😂
 

Chociaż jak dziewczyny ze wschodu faktycznie są trochę inne. Jedna, którą znam to się przygotowuje na randkę kilka godzin i to dla niej normalne. Inna naprawdę jest mega opiekuńcza i zaangażowana. Ale spotykałem też gorsze zachwianie. Mimo wszystko statystycznie bezporównania.

Edytowane przez ManOfGod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Polsce, u mnie na osiedlu - przyjechała do pracy. Piszę, że laska ze wschodu, która przyjechała do Polski i jest niespełna rok.

Polecam, nawet jak wam nie wyjdzie Panowie to macie inną skalę.
Dziewczyna bardzo zadbana, słucha się i dba o faceta. W łóżku, szacunek i wspólna więź. Porozumienie ponad barierą językową :)

p0lki? Szkoda gadać; jak pisałem wcześniej brak higieny, szacunku ... no i te 'luzy'. Ech szkoda gadać, Panowie. CHCE SIE PŁAKAĆ ! NAD nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, isaac_auto_tune napisał:

Nie wiem co takiego sie dzieje u nas, że tak im palma odwala.

 

Bida panie bida😉

Naoglądały się życia za granicami lub w tv jak to kobiety są traktowane i maja życie jak w Madrycie

do tego modne psycholożki, celebrytki, gazety utwierdzają je w przekonaniu o swojej zajebistości.

Dodatkowe trzy grosze dorzucają kuce i spermiarze poprzez darmową atencje i później nie dziw, że im odwala.

Wymagania absurdalne i nieadekwatne do tego co same od siebie mogą dać gdzie statystyczny Polak nie jest wstanie ich zaspokoić.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, Iceman84PL said:

Tylko 10% atrakcyjnych mężczyzn ma dostęp do kobiet 7-10/10 SMV i to wcale nie znaczy, że wszyscy będą w związkach 

a pozostałe 90% walczy o względy kobiet w przedziale 3-6/10 SMV i powiedzmy jakiejś części się udaje nie wszystkim.

Zawsze mnie ciekawi, czy każdy używa tej samej skali SMV? :D

SMV 3-6 i jeszcze walczyć o względy... no no xd

Może z 1-2 pójdzie bez tak zaciętej walki, czy też fb robi swoje?

 

Low SMV and You: RedPillWomen

 

Może coś ze mną jest nie tak, ale tak do 5 SMV to dziewczyna jakby mi zapłaciła za randkę to bym odmówił, moja ręka wydaje się sympatyczniejsza. :P

Edytowane przez eknm2005
dopisek pod zdjęciem
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skala SMV jest inna w każdym kraju i kulturze.

W pewnych kręgach cywilizacyjnych kobieta może dokonać wyboru tylko raz.
Przecież to logiczne, że jak mamy egzamin na studiach, do którego możemy podejść tylko raz to się przykładamy.

Co do kobiet ze wschodu to, powiem wam, że kumpela tej mojej się obraziła na nią i dowiedziałem się z tzw 3ciej ręki jaki jest tego powód. Otóż...ów dama była zazdrosna o mnie. Boże kochany jaki ten świat bywa przewrotny - tutaj w Polsce Panie stroiły mi fochy byle kaszalot 5/10 wymagania i shit testy a królewny ze wschodu biją się o przysłowiowego 'polaczka'. 

Na zakończenie dnia dodam wam coś co wam poprawi humor - wstaje rano (12:30) patrze na telefon a tam sms od mojej byłej p0lki. Oczywiście treść: 'hejka, co tam?'.
 

Zapomniałem odpisać rano - odpisałem teraz 'spoko, spotykam się z kimś'.

Nie odpisała. Kumpel właśnie mi wrzucił screena z jej fb - zmieniała status na 'wolna' i zmieniała profilowe.

Magia życia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eknm2005

 

Kobiety z przedziału 4 powinny być 3 prócz murzynki na końcu.

Druga kobita w przedziale 5 do 3 a cała reszta 4.

Z przedziału 6 to pani numer 5,6 do 4 a 7 może zostać reszta to 5.

Kobieta nr 7 z przedziału 7 jako jedyna tu pasuje cała reszta to żart.

W przedziale 8 żadna nie pasuje.

Z 9 większość kobiet to 7, 8 poza panią nr 3, która powinna być 5 lub 6.

Te dwie oznaczone jako 10 to tak naprawdę 8.

Także jak dla mnie to tak wygląda😉

Jeśli chcesz szczegółowej analizy to brachu @Analconda wyjaśni temat jest ekspertem😁 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie chłopy.

 

Nie ograniczajcie się takim szkodliwym Black Pillowym myśleniem.

 

Znam przystojniaków co nigdy nie ruchali.

 

Znam brzydali co robili hostessy.

 

Sam jestem 7 na 10, będąc rzeczowo obiektywnym,  a miałem przygody z przepięknymi dziewczynami 9, 10 na 10, nie były to długie znajomości bo kopały mnie w dupę, bo w

 

tamtym świecie konkurowałem np. z pierdoloną gwiazdą polskiej  piłki nożnej, to co ja mogę na dłuższą metę  :D 

 

Ale na trochę miałem.

 

Dziś spacerowałem ulicami Wrocławia i obserwowałem pary, robię tak co jakiś czas i widziałem pełno ładnych dziewczyn 6,7 na 10 z chłopaczkami co wyglądają jak pół dupy za krzaka, może 4 na 10.

 

Parę przystojniaków z laseczkami 4,5 na 10 również widziałem. 

 

Ogólnie mam coraz to większe wrażenie, że wygląd fizyczny jest bardzo magnetyzujący, jednak nie stabilizujący, zarówno  piękne kobiety jak i  piękni mężczyźni  w pewien sposób

 

odpychają płeć przeciwną na długie relacje,  jednocześnie  przyciągając na związki typu ONS.

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.