Skocz do zawartości

Rosja atakuje Ukrainę. Czy to już pełnoskalowa wojna, czy jeszcze niewielkie działania militarne by coś ugrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Patryk napisał:

Znam około 10 Ukraińców osobiście. Na Polakach ogólnie zawiodłem się miliony razy, na Ukraińcach jeszcze w ogóle.

Nadal nie podałeś tych przykładów pozytywnych. Ganisz za wrzucanie inf.o przestępstwach popełnianych przez ukrów. A to nie "programowana" niechęć a dowody. Ja wrzucałem inf. o moich doświadczeniach z upadlińcami. Nie będę ich powtarzał. 

W tv głównego nurtu widzę ryżego sługę upainy, który opowiada, że jesteśmy ich sługami. 220 mln miesięcznie dostają upadlince z programu 500+, mają np. możliwość otrzymania zapomogi 12 000 na każde dziecko. 

Wydaje mi się, że z uwagi za to, że znasz 10 upadlińców i są ok to...sam sobie zaprogramowałeś podświadomość na pozytywną w stosunku do nich. I odrzucasz dowody na to co robia u nas i jak traktuje nas rząd upadliny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Obliteraror said:

Jak dostanę portugalski paszport, to przestanę być Polakiem?

Patrząc na polityków, wśród których wielopaszportowość to powszechne zjawisko, jednak coś jest na rzeczy...

 

32 minutes ago, KolegiKolega said:

Żeby rosja mogła efektywnie taką rolę spełniać to musi to być rosja bez broni jądrowej

Albo pod zarządem powierniczym.

Proponuję wysłać im Sasina, Nowaka, Macierewicza, Kurskiego, Kowalskiego... wszystkich.

 

1 hour ago, Rnext said:

brak jasno zdefiniowanej racji stanu

Przeżyć kolejny dzień.

 

1 hour ago, Obliteraror said:

sekciarstwo jest istotnym elementem polskiej polityki. Z czego to się bierze

Z tego, że tzw. polityka reprezentuje może 3% Polaków, tych aktywnie w niej działających. "Zwolennicy" to może 10%.

Cala reszta ma ich tam, gdzie ich miejsce.

 

10 hours ago, $Szarak$ said:

ja dostaję bany na Twitterze od analityków Polskich

Obnażając ich głupotę, zabierasz im chlebek i masełko...

 

10 hours ago, zychu said:

Dlatego też Amerykanie potrzebują rosyjskiego bufora w Eurazji.

Niekoniecznie rosyjskiego...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tmr napisał:

Nadal nie podałeś tych przykładów pozytywnych. Ganisz za wrzucanie inf.o przestępstwach popełnianych przez ukrów. A to nie "programowana" niechęć a dowody. Ja wrzucałem inf. o moich doświadczeniach z upadlińcami. Nie będę ich powtarzał. 

W tv głównego nurtu widzę ryżego sługę upainy, który opowiada, że jesteśmy ich sługami. 220 mln miesięcznie dostają upadlince z programu 500+, mają np. możliwość otrzymania zapomogi 12 000 na każde dziecko. 

Wydaje mi się, że z uwagi za to, że znasz 10 upadlińców i są ok to...sam sobie zaprogramowałeś podświadomość na pozytywną w stosunku do nich. I odrzucasz dowody na to co robia u nas i jak traktuje nas rząd upadliny.

Gdzie odrzuciłem dowody? Media podają złe informacje głównie, jakie info mam wrzucić? Że jakiś Ukrainiec pomógł babci wnieść zakupy do mieszkania? Ile Polaków jeździ po pijaku, napadają jedni na drugich za 50 zł. Wyżej wrzuciłem artykuł o tym, że typ torturował drugiego bo ten obraził jego BMW xD Ale no odkąd wojna to widocznie liczą się tylko przestępstwa popełniane przez Ukraińców. 

 

3 minuty temu, tmr napisał:

Wydaje mi się, że z uwagi za to, że znasz 10 upadlińców i są ok to...sam sobie zaprogramowałeś podświadomość na pozytywną w stosunku do nich. I odrzucasz dowody na to co robia u nas i jak traktuje nas rząd upadliny.

Najwidoczniej, czyli jestem taki sam jak reszta tylko w drugą stronę. Raczej staram się szukać w ludziach dobra niż zła. Prosty chłop ze mnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tmr napisał:

Cokolwiek.

Umiesz?

Wagowo zbliżone do 1 negatywnego 

 

Wagowo zbliżone? Czyli, że jakiś ukrainiec ewidentnie bez instynktu samozachowawczego postanowił zapobiec napadowi na bank? Niestety nie mam, ale mam dużo negatywnych na Polaczków, chcesz? Czy to niedobra jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Patryk napisał:

Wagowo zbliżone? Czyli, że jakiś ukrainiec ewidentnie bez instynktu samozachowawczego postanowił zapobiec napadowi na bank? Niestety nie mam, ale mam dużo negatywnych na Polaczków, chcesz? Czy to niedobra jest?

Pozytywne działania upadlińców.

Wijesz się i już kombinujesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tmr napisał:

Pozytywne działania upadlińców.

Wijesz się i już kombinujesz.

 

Upadlińców? kto to? Tych akurat nie znam. Powiedz mi kto to to postaram się coś na nich znaleźć i Ci wrzucić. 

7 minut temu, tmr napisał:

Wijesz się i już kombinujesz.

Nie kombinuje, jestem Ciekaw czy Cię to interesuje po prostu. 

 

Ale boli Cię ta bandera. Na II wojnie zginęło 5 mln Polaków, no, ale te 100 000 zamordowanych przez UKR to Ci najwięksi męczennicy, kur.wa monopol na tragedie, niczym się od Żydów nie różnicie xD

 

Sterowanie emocjami mas nigdy nie było łatwiejsze chyba.

Edytowane przez Patryk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Patryk napisał:

niczym się od Żydów nie różnicie xD

Dobra analogia, wbrew pozorom. Wyobraź sobie jakiegokolwiek polityka w Knesecie, który publicznie głosi, że gdzieś tam w czasie IIwś zginęło 100 tys. Żydów, a oprawca/agresor nie przeprosił, nie wziął za to odpowiedzialności, nie pokajał się i nie wypłacił stosownych odszkodowań, doprowadzając w dłuższym horyzoncie do normalizacji stosunków.

 

I w sumie to chuj z nimi, po co drążyć temat. Wojna była, takie rzeczy się zdarzają ;)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Kespert napisał:

Albo pod zarządem powierniczym.

Oczywiście że brak broni jądrowej w rosji będzie musiał być na bieżąco monitorowany. Co praktycznie wymuszać będzie konieczność jakiejś formy zarządu powierniczego.

 

Wbrew pozorom rosja bez broni atomowej to bardzo dobre i praktyczne rozwiązanie dla wielu osób, które w rosji mają dużo do powiedzenia. O wiele lepsze rozwiązanie niż długa wojna. Albo rewolucja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Obliteraror napisał:

Dobra analogia, wbrew pozorom. Wyobraź sobie jakiegokolwiek polityka w Knesecie, który publicznie głosi, że gdzieś tam w czasie IIwś zginęło 100 tys. Żydów, a oprawca/agresor nie przeprosił, nie wziął za to odpowiedzialności, nie pokajał się i nie wypłacił stosownych odszkodowań, doprowadzając w dłuższym horyzoncie do normalizacji stosunków.

 

I w sumie to chuj z nimi, po co drążyć temat. Wojna była, takie rzeczy się zdarzają ;)

Problem w tym, że takim ludziom wiecznie będzie mało, choćby nie wiem co Ukraina zrobiła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Libertyn napisał:

Ta i jeden pchał autobus w śniegu. Coś było takiego.

No sporo, sporo sukcesów.

I większą porcję frytek mi raz nałozył.

Inny 12 aut skasował parkując, inny zabił kobietę na pasach itd

 

A ten co uratował to syt z 2019....to jak na 3 lata to dość skromnie

 

Edytowane przez tmr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kespert napisał:

Obnażając ich głupotę, zabierasz im chlebek i masełko

Może tak może nie. 

Część napewno przeczyta bo tam trochę osób mnie u nich poprze, ale bardzo dużo jest takich bezmyślnych - jesteś onuca i inne takie. 

 

Jest taki analityk spoko p. Lisowski na YT to nagrał film bodajże z p. Lachowskim i tam gadali, że to trochę plucie nam w twarz - taka pomoc a i tak ten bander, melnyk itd. - innymi słowami to ujęli, ale no. 

To i tak sporo osób za to go pojechało, że onuca. XD

 

Kolejny analityk. Na okrągło o tym, że PiS to, PiS tamto, PiS to ruska partia i inne takie. 

Zadałem mu JEDNO proste według mnie pytanie. Nie odpowiedział: czy w Polsce istnieje agentura USA, UK, Niemiec czy tylko ruska? Pytanie za trudne. 

 

Mam wrażenie, że ci ludzie nawet, jakby się dowiedzieli o agenturze jakieś osoby na rzecz USA czy UK - że ktoś tam rzeczywiście szpieguje dla nich i działa to i tak by nie zareagowali bo to ,,ci dobrzy" XD. 

 

Kolejny przykład. Zginęło kilka Polaków na froncie. Oczywiście lament na Twitterze ogromny, już takie typowe wyzwiska w stronę ruskich wpadły. 

Napisałem, że to ich decyzja i niestety, jak idziesz zabijać to zazwyczaj nie strzela się, jak do kaczek tylko oni też próbują cię zabić. 

Wiadomo, jakby nazwany zostałem. 

 

Kolejny analityk. Jacek Bartosiak. Zasięgi ogromne można powiedzieć. Tam nawet milion wyświetleń pod filmem. Patrzę a tu gość sobie bierze mapę i rysuje, że ruscy by sobie uderzyli na Gdańsk i z Gdańska na Białystok czy jakoś tam w tamtym kierunku.

 

Dlaczego ci analitycy nie zdają sobie sprawy z tego, że ludzie to nie gra i często plan się wali? 

 

Na ćwiczeniach wszystko pięknie wygląda. Ale nie biorą czynnika takiego po prostu ludzkiego. Strach, adrenalina, moral, ktoś uciec może i wiele innych. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tmr napisał:

Ta i jeden pchał autobus w śniegu. Coś było takiego.

No sporo, sporo sukcesów.

I większą porcję frytek mi raz nałozył.

Inny 12 aut skasował parkując, inny zabił kobietę na pasach itd

No popatrz. Zupełnie jak Polacy, Niemcy czy Szwedzi.  

Jestem pewien że jakbyś był Ukraińcem to byś wielbił Bandere.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, $Szarak$ said:

Mam wrażenie, że ci ludzie nawet, jakby się dowiedzieli o agenturze jakieś osoby na rzecz USA czy UK - że ktoś tam rzeczywiście szpieguje dla nich i działa to i tak by nie zareagowali bo to ,,ci dobrzy"

To dość trudny temat... Jack Strong, Józef Piłsudski, i tak wielu innych.

22 minutes ago, tmr said:

A cokolwiek zrobila?

Tyle, co my w sprawie przeprosin za Zaolzie, Operację Dunaj, Jiczyn...

30 minutes ago, Patryk said:

choćby nie wiem co Ukraina zrobiła

Mogliby udostępnić archiwa... szczególnie te, którzy oficerowie niemieccy odpowiadali za nadzór nad poszczególnymi "bandami UPA". Jakie były rozkazy operacyjne, jakie były dostawy broni.

Które "ataki" były w rzeczywistości wykonywaniem rozkazów niemieckich przełożonych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Libertyn napisał:

Jestem pewien że jakbyś był Ukraińcem to byś wielbił Bandere.

Ale nie jestem. Więc glupawy argument

Co ma on "uzasadnić"? Przyzwolenie na popełnianie przestępstw prze ukrów ? Na szalone, absurdalne rozdawnictwo kasy ? Na przymykanie oka na plucie na nas ( rakiety, melynik, symbol ss galizien, pouczanie ws języka ). Radość z ostrzelania przez ukrów konsulatu PL

27 minut temu, Kespert napisał:

Zaolzie, Operację Dunaj, Jiczyn...

Moment, moment. Często ukrofile piszecie, że poda się argument "Wołyń"...od dawna o tym nie piszę i podaję argumenty bieżące.

Ustalmy : piszemy o Wołyniu, Batohu itd ? Czy historię odstawiamy i piszemy o przestępstwach ukrów z powiedzmy ostatniego roku oraz o pluciu na PL przez ukrów ( rakiety, melynik, ss galizien, wpieprzanie się do języka naszego itp )?

Noooo, to jak ? 

Wiem, tak jak wam wygodniej. Kiedy wygodniej lekceważyć Wołyń to...używacie tego argumentu. A za chwilę sami piszecie o historii ;)

No dobra ukrofile, to czekam na te pozytywne czyny mołojców z ostatniego roku. I to poważnie. Czy zetknęliście się z takimi ? Ja wrzucam informacje. O ich nagannych zachowaniach, przestępstwach. To dla przeciwwagi coś o nich "na plus" :)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Patryk said:

A to wyżej, że Rnext rodzina straciła majątek przez banderowców i on teraz jest anty pomaganiu chyba,

Rany, dlaczego w kółko muszę tą prostą rzecz tłumaczyć, dowodząc na każdym kroku że nie jestem koniem. Żeby było całkiem jasne - nie jestem przeciwko pomaganiu, jestem przeciwko pomaganiu w ten sposób w jaki to zrobił polski rząd. Nieraz pisałem jak to powinno z grubsza wyglądać - obozy przejściowe, weryfikacja i minimum kosztem Polaków. Rząd zrobił jak zrobił, bo niczego mu się nie chce robić, na czym nie można ukręcić wału. 

 

A poza tym, Ukraina ma z nami nie wyjaśnione sprawy i bez ruchów w tym kierunku i jej strony, nie ma co nawet mówić o żadnym wybaczeniu, pojednaniu czy braterstwie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rnext napisał:

Rany, dlaczego w kółko muszę tą prostą rzecz tłumaczyć, dowodząc na każdym kroku że nie jestem koniem. Żeby było całkiem jasne - nie jestem przeciwko pomaganiu, jestem przeciwko pomaganiu w ten sposób w jaki to zrobił polski rząd. Nieraz pisałem jak to powinno z grubsza wyglądać - obozy przejściowe, weryfikacja i minimum kosztem Polaków. Rząd zrobił jak zrobił, bo niczego mu się nie chce robić, na czym nie można ukręcić wału. 

 

A poza tym, Ukraina ma z nami nie wyjaśnione sprawy i bez ruchów w tym kierunku i jej strony, nie ma co nawet mówić o żadnym wybaczeniu, pojednaniu czy braterstwie.

Rozumiem, nie śledzę wszystkich postów tutaj, zwracam honor. 

3 godziny temu, tmr napisał:

Ja wrzucałem inf. o moich doświadczeniach z upadlińcami.

 

3 godziny temu, tmr napisał:

Wydaje mi się, że z uwagi za to, że znasz 10 upadlińców i są ok to...sam sobie zaprogramowałeś podświadomość na pozytywną w stosunku do nich.

Ty tak na poważnie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.gov.pl/web/mswia/projekt-ustawy-o-zmianie-ustawy-o-pomocy-obywatelom-ukrainy-w-zwiazku-z-konfliktem-zbrojnym-na-terytorium-tego-panstwa-oraz-niektorych-innych-ustaw4

 

"Najważniejsze rozwiązania

Obywatele Ukrainy, którzy przebywają w Polsce w ośrodkach zbiorowego zakwaterowania, będą partycypować w kosztach związanych z zamieszkaniem i wyżywieniem. Rozwiązanie to będzie pełniło także rolę aktywizacji społecznej.

Obywatele Ukrainy, których pobyt w Polsce przekroczy 120 dni, będą pokrywać 50 proc. kosztów pomocy – nie więcej jednak niż 40 zł za osobę dziennie.

Osoby, które będą mieszkać powyżej 180 dni – 75 proc. kosztów, nie więcej jednak niż 60 zł za osobę dziennie.

W kosztach nie będą partycypować osoby, które nie są w stanie podjąć pracy, np. ze względu na niepełnosprawność, wiek, trudną sytuację życiową, ciążę czy konieczności sprawowania opieki nad dziećmi.

Wprowadzone zostanie także uzależnienie możliwości korzystania ze zbiorowego zakwaterowania – w okresie dłuższym niż 120 dni od przybycia do Polski – od posiadania numeru PESEL.

Dookreślone zostanie wypłacanie świadczeń rodzinnych, jakie obywatele Ukrainy mogą pobierać w Polsce. Chodzi np. o „500+”, „300+” czy Rodzinny Kapitał Opiekuńczy.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych będzie otrzymywał dane z rejestru Straży Granicznej, dotyczące daty każdorazowego wjazdu i wyjazdu z Polski obywatela Ukrainy.

Dzięki rozwiązaniu możliwe będzie wstrzymanie wypłaty świadczeń w stosunku do osób, które opuściły Polskę.

W 2023 r. rząd będzie kontynuował finansowe wsparcie dla samorządów, jeśli chodzi o dodatkowe zadania oświatowe dla dzieci z Ukrainy.

Chodzi m.in. o koszty związane z kształceniem, wychowaniem i opieką nad dziećmi, uczniami oraz zapewnieniem korzystania z wychowania przedszkolnego.

Wsparcie finansowe będzie także dotyczyło publicznych szkół policealnych, szkół dla dorosłych oraz branżowych szkół II stopnia, w których kształcą się słuchacze z Ukrainy, przybyli do Polski w związku z wojną"

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, tmr said:

Często ukrofile piszecie

Spokojnie, ukrożerco.

Artykuł sprzed aktualnej agresji Rosji na Ukrainę.

https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/569875,ukrainiec-jak-zyd-w-polskim-internecie-bez-cenzury.html

I właśnie dlatego na pewnym poziomie, cała ta agresja Rosji mnie wkurwia - były wolne, ale stabilne postępy, IPN powolutku drążył skałę... a potem nagle różni internetowi eksperci od piłki nożnej, skoków narciarskich, gospodarki, polityki i ekonomii, przekwalifikowali się na temat polsko-ukraiński. A temat zamiast podlegać nauce, stał się polityką do rozgrzewania emocji.

 

2 hours ago, tmr said:

piszemy o przestępstwach ukrów z powiedzmy ostatniego roku oraz o pluciu na PL przez ukrów ( rakiety, melynik, ss galizien, wpieprzanie się do języka naszego itp )?

Możemy pisać o ostatnim roku, ale czemu by nie o przypadkach zgwałcenia Ukrainek przez "polaków":

https://www.rp.pl/przestepczosc/art35839491-wroclaw-mezczyzna-zgwalcil-ukrainke-ktorej-oferowal-pomoc

Co ciekawe, jak patrzy się na głośne medialnie przypadki gwałtów na Polkach, to jest nadreprezentacja mniejszości:

https://www.rp.pl/przestepczosc/art36225111-plaga-gwaltow-w-warszawie-sposob-dzialania-sprawcow-jest-podobny

Ale oczywiście są też przypadki nagłaśniania gwałtów Ukraińców na Polkach. Przy czym czasem potem się okazuje że "Policja nie postawiła zarzutów", a czasem "artykuły" maja swoje źródło w jednym miejscu sieci... z domeną *.ru

 

Rakiety - Żełeński zrobił to na zlecenie USA, chociaż ch** wie po co im to było. Ale że dali mu 4.5mld$ zamiast obiecanych 3mld$, to znaczy że byli z tego zadowoleni...

Melnyk - sami to go w końcu schowali gdzieś w Kijowie... a wypłynął w tym samym czasie co rakiety, i prawdopodobnie z tego samego powodu.

SS Galitzien - Czernyhog, czy jak mu tam; akcja jednego człowieka (byłego oficera armii rosyjskiej), i jednego marginalnego ugrupowania. To tak, jakby nagle u nas Macierewicz przegłosował w Sejmie swój raport o Smoleńsku, czy Braun podpisał traktat handlowy gazem z Rosją.

Ale od języka powinni się odstosunkować, fakt.

2 hours ago, tmr said:

czekam na te pozytywne czyny mołojców z ostatniego roku

Płatne minimalnie stanowiska w ZUM, szczególnie odśnieżanie o piątej rano, aktualnie nie interesują Polaków.

Więc jak się rano na odśnieżonej drodze nie rozwalisz, to liczy się jako pozytyw?

Takoż, ostatnio ekipa od awaryjnej naprawy kanalizacji, dzięki której pewnie kilka budynków w okolicy mej firmy miało naprawiony kibel w godziny, a nie dni, po polsku nie mówiła. Za to kopała łopatami z zapałem przy zerze stopni.

Prywatnie - jak potrzebowałem "awaryjnie" kafelkarza do głupich 3m2 (akurat sam nie mogłem), to jako jedyny zgłosił się Ukrainiec Maksym, w Polsce od 12 lat wtedy. Szedł z każdym kafelkiem na zewnątrz, by pyłem z cięcia nic nie pobrudzić...

 

1 hour ago, tmr said:

Wprowadzone zostanie także uzależnienie możliwości korzystania ze zbiorowego zakwaterowania – w okresie dłuższym niż 120 dni od przybycia do Polski – od posiadania numeru PESEL.

Informacja z nadania PESEL pójdzie do urzędu skarbowego. 186 dni rezydencji podatkowej... Cóż, kwiecień '23 zapowiada się ciekawie pod tym względem.

1 hour ago, tmr said:

Dzięki rozwiązaniu możliwe będzie wstrzymanie wypłaty świadczeń w stosunku do osób, które opuściły Polskę.

I dobrze, szkoda że tak późno.

Natomiast różne ruchy wokół integracji mObywatel z ukraińskimi systemami, zapowiadają znaczne więcej niespodzianek w perspektywie roku-dwóch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspieranie Ukrainy w walce z kacapami jest polską "racją stanu". Tak jak racją stanu jest pomaganie sąsiadowi zza płota gasić pożar aby NIE spaliła się nasza stodoła czy dom. I w tym czasie nie ma za bardzo miejsca i czasu na pranie brudów "a wasz Miecio to Marusi warkocz obciął w szatni". 

I bardzo chciałbym aby NIEMCY dali wzór przeprosin. Bo jakoś ich brak nie przeszkadza niektórym robić z nimi geszefty.

https://www.youtube.com/watch?v=ZoVndvqD36E

Edytowane przez ntech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kespert napisał:

Płatne minimalnie stanowiska w ZUM, szczególnie odśnieżanie o piątej rano, aktualnie nie interesują Polaków.

Więc jak się rano na odśnieżonej drodze nie rozwalisz, to liczy się jako pozytyw?

Za wykonaną pracę należy się wynagrodzenie. Nie rozpatrywał bym wykonywania pracy jako olbrzymiej łaski ze strony ukrów. Fajnie, że pracują. Chociaż ( nie wiem z jakiego miasta jesteś ) to darmową siłę roboczą podeśle każdy Sąd Rejonowy. 

Już przykład libertyna bardziej się wpisywał w tą przeciwwagę dla przestępstw popełnianych przez ukrów w PL. Tylko, że to dość stary przykład. 

 

Wyjaśniasz powody czy też podajesz swoje wyjaśnienia do działań rządu upadliny. Tylko jakie to ma znaczenie dla "ważenia"? Rzucamy na szalki przestępstwa, plucie na PL ( a czy ciężarek kupiony na ebayu czy alliex to rzecz wtórna ) i czy jeśli uda wam się odszukać pozytywy to mam je deprecjonować ? Bo...bo im ktoś kazał dokonać czynu chwalebnego ?

Nie.

Rzucamy na szalki przestępatwa upadlińców, plucie na PL. Co rzucone na przeciwwagę ? Ze odśnieżają za kasę chodnik ( ze 2 dni śnieżne były ) i płytki Maksym przykleił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Patryk said:

Rozumiem, nie śledzę wszystkich postów tutaj, zwracam honor. 

Spoko, sam nie jestem w stanie czytać wszystkiego jak chyba i mnóstwo innych userów. 

 

Jeśli ktoś jest człowiekiem a nie tylko Homo Sapiens, pewne sprawy są dla niego naturalne i oczywiste. Jeszcze jak ma chrześcijański ryt, to już nie wiem co można w ogóle dodać.

 

Tak jak ruskowi, który rozpętał ludobójstwo, niszczycielstwo należy się zajebanie drewnianymi kijami aż mięso skruszeje, tak Ukrom należy się strzał w ryj za swoje zachowanie wobec własnych zbrodni. Bo aktualnie to nie mam pojęcia jak cokolwiek budować na "zajebałem i obrabowałem ci dziadka, więc udawajmy że wszystko ok, a teraz mi pomóż, nawet odejmując swoim dzieciom od gęby, bo gówno mnie obchodzi tak twój jak i ich los". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Rnext said:

jak ruskowi, który rozpętał ludobójstwo, niszczycielstwo

 

XD kilka miesięcy operacji wojskowych i Ukraińcy tuż obok frontu mieli internet prąd i wodę w kiblu, ale w internetach znawca przeczytał że strzelają do szkół  to się wyłączyło myślenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.