Skocz do zawartości

Wybory parlamentarne 2023


Wybory 2023  

134 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy będziesz głosować w najbliższych wyborach?

    • Tak
      86
    • Nie
      16
    • Oddam głos nieważny
      6
    • A idź pan w ch.....
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni raz głosowałem w 2015 r. Od tamtego czasu nie zamierzam brać udział w tym cyrku. Od naszych rodzimych pacynek i tak nic nie zależy. Równie dobrze można zrobić losowanie wśród chętnych do parlamentu. Na jedno wyjdzie a ile czasu się zaoszczędzi :).

 

Kiedyś uważałem że to Mój obywatelski obowiązek. A teraz? J.ebać to.

 

 

  • Like 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Niktzprzeszloscia napisał:

Brak głosu to tez oddany głos.

 

Od wielu lat uczestnicze. PiS musi wypierdalaĆ.

 

Wybieram mniejsze zUo.

 

 

- Zło to zło, Stregoborze - rzekł poważnie wiedźmin wstając. - Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. Nie jestem świątobliwym pustelnikiem, nie samo dobro czyniłem w życiu. Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz w życiu głosowałem na PiS. Ale nie dlatego bo ich popieram tylko dlatego bo bardziej nienawidzę platformy.

 

I to nawet nie byłem na pierwszej turze wyborów tylko na drugiej jak widziałem, że duda i trzaskowski idą łeb w łeb. 

 

Powiem tak - do ponownego zagłosowania na pis jest mnie w stanie popchnąć tylko platforma wystawiając znowu coś takiego jak trzaskowski (chuj mnie strzela od samego patrzenia na niego typowa wielkomiejska pseudointeligencka postępowa pizda) jeśli wystawią coś bardziej neutralnego taką kopaczową na przykład to na spokojnie to wszystko oleję.

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo, to lepiej jak ktoś sobie urywa na ośmiorniczki i zegarek, niż na wille i pałace. Jednakowoż, skoro wszystkie "opcje" zobaczyły, że można kraść bez żadnych ograniczeń, to może być i tak, że każdy wybór będzie równie zły. 

 

Nie da rady głosować "za", bo według mnie nie ma na kogo. Można jedynie "przeciwko" i to jest absolutne minimum, co można i uważam że trzeba zrobić. 

 

Głosowanie ma tę przewagę nad niegłosowaniem, że mimo wszystko coś się próbowało, a nie oszczało temat. Co oczywiście nie zmienia faktu, że i tak nic to nie zmieni. :)

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Druid napisał:

Masz Konfederację, czy partię Marka Jakubiaka.

Masz w czym jeszcze wybierać.

Przecież napisałem, że wtedy nie byłem nawet na pierwszej turze a też mogłem na Konfederację głosować. Ale po co na coś co na pewno nie wygra?

 

Boże błagam niech oni wystawią coś innego niż trzaskowski, żebym mógł to całkiem olać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjebane mam xD Miliony biorących zasiłki i tak wybiorą za was. Łudźcie się dalej że możecie coś zmienić swoim głosem. Póki wszyscy nie poczują że jest naprawdę źle to nic się nie zmieni. Jak bym poszedł to bym zagłosował na PiS żeby dojechał wszystkich jeszcze bardziej bo nic te tumany nie zrozumieją. W mojej komisji wyborczej wybrali typa do rady miasta bo miał tak samo na nazwisko jak burmistrz. Na ostatnia chwilę go przemeldowywali z Łodzi żeby sie na liście znalazł xD Demokracja w tym kraju jest tylko fasadowa. 

 

Nawet jak by nie była fasadowa to tabuny baranów i tak by wybrały tych pojebów xD Hahaha. Nawet mi nie żal tego narodu półmózgów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Ale po co na coś co na pewno nie wygra?

I sam sobie strzelasz w kolano, dzięki takiemu myśleniu nic się nie zmieni, okrągły stół będzie się trzymał jeszcze bardzo długo, gdy te 2 mln tak myślących zagłosowało na kogoś z poza układu wówczas układ sił w parlamencie inaczej by wyglądał, nie każe ci głosować na tych samych i oczekiwać nowych rezultatów, szkoda marnować głosu.

4 minuty temu, Trevor napisał:

Wyjebane mam xD Miliony biorących zasiłki i tak wybiorą za was

Chcesz, żeby patusy, ignoranci i głupki decydowali za ciebie ?

4 minuty temu, Trevor napisał:

agłosował na PiS

Kogo dojechał ? Tusk i jego pryncypały za przekręty siedzą w wiezieniach ? Nie mówiąc o wałach za czasów AWS, SLD, czy wcześniejszych, a o PiS nie wspomnę.

4 minuty temu, Trevor napisał:

Demokracja w tym kraju jest tylko fasadowa. 

To widać w szczególności w małych gminach, miaSteczkach na prowincji.

Edytowane przez Druid
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę, mimo pełnej świadomości braku wpływu jednostki na zmiany. Jeden nie zmieni tyle, ile może wielu. Jednak wielu się nie kwapi, bo uwierzyli w zręczną, podskórnie sączoną propagandę wiodących partii (dla pozorów zachęcających do pójścia na wybory, na czym wcale im nie zależy) że na nic nie mają wpływu. 

Nie zagłosuję przeciwko nikomu, lecz na tych do których mi najbliżej. Choćby nie byli wymarzonym ugrupowaniem. A że to akurat się zbiegnie z głosowaniem przeciwko namaszczonej przez Kiszczaków "bandzie czworga", to już nie moja wina :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rnext napisał:

Idę, mimo pełnej świadomości braku wpływu jednostki na zmiany.

Masz wpływ, zobacz na Konfederację, pomimo rzucania kłód pod nogi, ograniczania do dostępu do mainstreamowych mediów, udało się przebić te magiczną granicę 5% i wejść do sejmu. Jak dochodzi do merytorycznej dyskusji posłowie Konfy orają merytorycznie każdego.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to pierdole z powodów, ktore zostaly tu wymienione. Nie ma sensu głosować na tę czy inną marionetkę, skoro to i tak tylko marionetka. 

 

A też bylem kiedyś zagorzalym propagatorem chodzenia do urn i trząsłem sie, kiedy ktoś nie korzystał z przywileju "demokracji". 

 

W dzień głosowania zamiast do lokalu i stania w kolejce z lemingami, wypierdole prawdopodobnie z rodziną w góry lub nad jezioro. Zrobię przynajmnien coś, co ode mnie zalezy... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, Druid said:

Mamy wpływ jak pójdziesz.

 

W Polsce jest 6 milionów emerytów. 6 milionów ludzi poniżej 18 roku życia. Połowa wszystkich nie głosuje. Głosy rozkładają się na kilka partii. Próg wejścia do parlamentu to 5%. Wśród głosujących większość głosuje od 30 lat na te same partie które skutecznie trzymają się stołków robiąc machloje na dużą skalę, i po każdych wyborach wymieniających ludzi na swoich we wszystkich spółkach skarbu państwa, urzędach, nawet dowództwach wojska. Połowa ludzi w kraju pracuje czyli jakieś 16 milionów. Co najmniej połowa pracuje za poniżej 6k brutto. Jest też klasa posiadająca której tak naprawdę zwisa kto rządzi - ważne kto im daje możliwość tłuczenia hajsu. U mnie w gminie moja kuzynka kandydowała do rady miejskiej. Ludzie z bogatszej części miasta mieli WYJEBANE że w biedniejszej części nie mają kanalizacji deszczowej i całe ulice zalewało po deszczu. Taki jest świat i taka jest rzeczywistość. A nie jakieś idealizowanie że tak razem coś zmienimy. CHUJA zmienimy bo wszyscy są podzieleni na wszelkie możliwe sposoby. Nic razem nie zdziałamy póki to wszystko solidnie nie pierdolnie, a że tak dojnej krowy sie nie zabija to politycy trzymają nas tylko na tyle na powierzchni żebyśmy byli w stanie ledwo zaczerpnąć powietrza i zabawa trwa dalej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wybory się nie wybieram bo nic to nie zmieni na lepsze. 

Nie ma obecnie partii, na którą można głosować i ludzi chcących w ogóle coś zmienić. Jedyny poseł Braun i kilku z konfy normalnych nie jest w stanie objąć władzy. Z resztą Konfederacja jako koło poselskie nie raz głosowali rąsia w rąsie z PiS przeciwko Polakom. 

Kilku normalnych z stamtąd odeszło bo było im wstyd co ich koledzy wyprawiają. 

Cała reszta okrągłostołowa to złodzieje, streczyciele, prostytutki. 

Oni dobro Polaków mają tam gdzie nie dochodzi słońce. 

A wy naiwni dalej na nich głosujecie 😆🤦‍♂️

Każda partia ma coś do zaoferowania tylko sfojemu elektoratowi, wszystkie obecnie patrzą w stronę starych ludzi czy kobiet natomiast młodych czy mężczyzn mają w głębokim poważaniu. 

 

Zamiast do wyborów to wszyscy na ulicę i siłą obalić władze. 

Inaczej wiecznie syf w tym kraju będzie. 

Skończcie z naiwną wiarą i zacznijcie racjonalnie myśleć i postępować. 

Wstańcie z kolan, przestańcie się bać, być bojazliwymi, organizujcie się, działajcie. 

Mesjasz nie przyjdzie z nieba i za was nie zrobi. 

To wszystko co dzieje się od 34 lat w Polsce po komunie to wina tylko i wyłącznie ludzi bo wybieracie co rusz przestępców. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.