Skocz do zawartości

A więc wojna - Izrael zaatakowany przez Palestynę i bojówki muzułmańskie


$Szarak$

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, $Szarak$ napisał(a):

Świat muzlumanski nie pozwoli na to, żeby Palestyńczycy zostali dojechani. 

Mam nadzieję ;) Ale to płonne nadzieje. Ot, kolejne beznadziejne powstanie od początku bez szansy na zwycięstwo. Prawie jak w getcie warszawskim. Tylko strony kolejny raz już inne ;)

 

IDF znów postrzela sobie do palestyńskich dzieci.

 

Smutne to wszystko.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tropem teorii spiskowych, może specjalnie doprowadzili do eskalacji, żeby się przenieść na żyzne ziemie Ukrainy, a choćby te cztery republiki separatystyczne, zrobić z nich nowy Izrael, który będzie oddzielał od siebie RU i Ukr :)

  • Like 9
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to ważna lekcja dla nas wszystkich. Te mordy, porwania i gwałty terrorystów hamasu to jest los jaki nas czeka, jeżeli pozwolimy aby Europa i nasze kraje zostały zalane przez imigrantów z bliskiego wschodu. Nadejdzie dzień "zero" i będą chodzić od domu do domu i czyścić z białasów. Armia i policja są wówczas bezsilne. Państwo zapada się pod własnym ciężarem w 24 godziny. Ludzie zostawieni są sami sobie. Niestety, ale jeżeli biały człowiek nie powróci do myślenia kategoriami z XIX wieku to czeka nas zagłada. 

Edytowane przez Reelag
  • Like 11
  • Dzięki 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Reelag napisał(a):

Jest to ważna lekcja dla nas wszystkich. Te mordy, porwania i gwałty terrorystów hamasu to jest los jaki nas czeka, jeżeli pozwolimy aby Europa i nasze kraje zostały zalane przez imigrantów z bliskiego wschodu. Nadejdzie dzień "zero" i będą chodzić od domu do domu i czyścić z białasów. Armia i policja są wówczas bezsilne. Państwo zapada się pod własnym ciężarem w 24 godziny. Ludzie zostawieni są sami sobie. 

Tak jest, bardzo cenna uwaga. A na Zachodzie w "dzielnicach kolorowych" jest wystarczająco dużo wkurwionych "uciśnionych", aby zrobić rzeź tym wszystkim "uprzywilejowanym".

 

Popatrzcie zresztą, jakie są tendencje w kulturze masowej. We, the People, uliczne rewolucje, weźmiemy, co nasze itp. 

Edytowane przez zychu
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, zychu said:

Tak jest, bardzo cenna uwaga. A na Zachodzie w "dzielnicach kolorowych" jest wystarczająco dużo wkurwionych "uciśnionych", aby zrobić rzeź tym wszystkim "uprzywilejowanym".

 

Popatrzcie zresztą, jakie są tendencje w kulturze masowej. We, the People, uliczne rewolucje, weźmiemy, co nasze itp. 

 

Wniosek jest taki, że trzeba szkolić się na własną rękę. Od jakiegoś czasu myślę nad pozwoleniem na broń i strzelnicą. Do tego zakup podstawowego wyposażenia typu kevlar, hełm. Jak widać koniec historii się skończył.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, vodkas85 napisał(a):

Na Ukrainie nowa Jerozolima jest już prawie gotowa do zasiedlenia.

Myslisz ze do IzydaRaEla ludzie pchali sie drzwiami i oknami . Trzeba bylo stworzyc im warunki tak jak teraz .

Edytowane przez thyr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niestety przeczucia, że będzie z tego coś większego... 

I włączy się do tego ktoś jeszcze. 

 

USA już ogłosiło pakiet pomocy wojskowej i rakiety balistyczne. 

 

Czyżby szykowanie na coś grubszego?

Talibowie zwrócili się do innych państw żeby pozwolili im na przejazd podbić Jerozolimie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, $Szarak$ napisał(a):

Mam niestety przeczucia, że będzie z tego coś większego... 

Przecież Hamas tego nie przetrwa. Jak się Icki ogarną to będzie po wszystkim. 

 

Już robią mielone w Strefie Gazy 

 

 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny teatr dla gojów a prawda jest taka, że to przedstawienie już dawno zostało zaplanowane.

Prowokacja Izraela by ataki zrzucić na Palestyńczyków by w końcu legalnie za aprobatą całego świata

pozbyć się rodowitych spadkobierców narodu wybranego. 

 

Nie dość, że Palestyna od lat jest bombardowana, ludzie prześladowani i traktowani jak śmieci, strefa gazy

oddzielona wysokim murem i bramkami z punktami kontrolnymi to jeszcze od morza stacjonują trzy lotniskowce USA

pilnujące by niewolnicy nie mogli się wydostać.

 

Więc biedacy nie mają gdzie uciekać a ich los został właśnie przesadzony prowokacją, którą wszyscy łyknęli.

 

 

 

  • Like 8
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Perun82 napisał(a):

Przecież Hamas tego nie przetrwa. Jak się Icki ogarną to będzie po wszystkim. 

Nie chodzi mi o sam Hamas. 

Wiem, że sam Hamas to nie duża siła dla Izraela. 

 

Chodzi mi bardziej o eskalację taka, że dołączy się do wojny x krajów.

 

Jeśli Izrael będzie chciał zniszczyć całkiem Hamas to wymusi to rekacje na innych. Podkreślając wymusi. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na A więc wojna - Izrael zaatakowany przez Palestynę i bojówki muzułmańskie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.