Skocz do zawartości

A więc wojna - Izrael zaatakowany przez Palestynę i bojówki muzułmańskie


$Szarak$

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Obliteraror napisał(a):

Mam nadzieję ;) Ale to płonne nadzieje.

Szczególnie jeżeli Egipt zacznie pokazywać jak się zamyka Kanał Sueski. To nie jest coś koło 30% światowego ruchu kontenerów? 

Trochę by sobie w stopę strzelili...  chyba, że mieliby jakiegoś wielkiego brata, co to ich poprze np. z Pekinu? 

-

  

4 minuty temu, Imiennik napisał(a):

Izrael od dawna okupuje Palestynę,

A dlaczego Palestyna nazywa się Palestyną? 

Tam coś było o jakimś powstaniu i ciemiężeniu przez strasznego białego okupanta. B) Niektórym to się nawet byk ocieli :P i wszystko pasuje do poprawnej narracji.

  

Godzinę temu, Confuser napisał(a):

To nie kwestia IQ. To kwestia zrozumienia w praktyce pojęcia "różnice kulturowe".

Które trzeba zaakceptować i przytulić do serduszka - jak uczy lewica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Imiennik napisał(a):

To chyba najmilsza informacja dnia dzisiejszego.

 

Ktoś napisał że bliżej nam do Żydów, powodzenia goju plebejski xD

Polecam wziąć Talmud i się dobrze siepnąć w głowę.

 

Izrael od dawna okupuje Palestynę, media milczo, ale jak pejsiki dostają za swoje to olaboga. 

Osobiście trzymam kciuki za ich upadek bo wolę ciapatego co mi kręci kebaba niż żydka co mnie kręci na kasę i ten cały ich system monetarny oparty na długu. 

 

Zresztą czego tutaj się spodziewać po naszym społeczeństwie, za granicą nawet murzyn czy ciapaty lepszy od Polaka, z nimi nie miałem żadnych problemów a Polaków nieraz musiałem usadzać na dupie bo sobie za dużo wyobrażali. 

 

Generalnie to brzydzę się naszym narodem bo poziom głupoty już wyskakuje poza skalę, wolą czytać propagandę niż patrzeć na swoje interesy i łapią się co chwilę na te same bajki. Jedyne co jest mi przykre to to że ja też tutaj mieszkam i że jak wejdziesz między wrony to musisz krakać jak i one. 

Jak Izrael upadnie to dokąd wyjadą Żydzi? Zastanawiałeś się nad tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, $Szarak$ said:

Ja tam uważam, że jeśli Izrael wejdzie na teren Palestyny - tam gdzie Hamas wystrzeliwuje rakiety - to konflikt się rozleje i ktoś zareaguje z państw muzlumanskich. 

 

Izrael to kraj już skończony niestety bo jest zbyt słaby i ma za dużo wrogów. 

 

Jeśli wejdą na ziemię Palestynska to z każdym będą mieli kasę z krajów muzułmańskich. 

Zareaguje w jaki sposób niby? Chyba zapominasz że Izrael posiada broń jądrową oraz multum narzędzi do jej przenoszenia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BlackDrake napisał(a):

Kolejny teatr dla gojów.  

uSSrael  sam wysłał wyszkolonych ludzi na tereny Palestyńczyków i zaatakowali uSSrael. 

To prowokacja.  

To może być prowokacja, bo oni tak często ratowali rządy w Izraelu. Akurat, tak się dziwnie składało, że zaczynali swoje kampanie rakietowe jak władza potrzebowała koła ratunkowego.

A ostatnie parę miesięcy w Izraelu to walka o sądy/z sądokracją i ogólnie o zmianę ustroju.

Edytowane przez BumTrarara
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ludzie nie potrafią bez kibicowania i lżenia. Niezależnie czy lubimy jednych lub drugich, ginąć będą ludzie po obu stronach. 

Ale w sumie... - co mnie to? 

 

@BumTrarara wojna jako wybawienie od znoju codzienności. Skąd my to znamy? :) 

 

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zychu napisał(a):

Widzę, że ludzie nie potrafią bez kibicowania i lżenia.

Niestety - na sucho się nie da. Tutaj trzeba orać przeciwnika inaczej jesteś frajer. Ale taki mamy klimat nie tylko  w szeroko rozumianej polityce. 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzycie w to, że wspólna religia połączy ich na bliskim wschodzie i pomoże ktoś Palestynie? Czy pacną ręką na to, jak będą ich mordować za niedługo? 

 

Premier Izraela ogłosił, że zniszczy Hamas i ludność stamtąd ma się ewakuować bo będzie równanie z ziemią. 

 

To jest test, jak społeczeństwo muzlumańskie sobie pomagają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, $Szarak$ said:

Wierzycie w to, że wspólna religia połączy ich na bliskim wschodzie i pomoże ktoś Palestynie? Czy pacną ręką na to, jak będą ich mordować za niedługo? 

 

Premier Izraela ogłosił, że zniszczy Hamas i ludność stamtąd ma się ewakuować bo będzie równanie z ziemią. 

 

To jest test, jak społeczeństwo muzlumańskie sobie pomagają. 

 

Sto lat temu artyleria waliłaby dwa tygodnie sektor po sektorze. W dwa tygodnie cała strefa gazy wylądowałaby w skipie i tyle z tej wojny. Teraz są telefony i jest to ogromny problem dla spętanego przez rurkowców zachodu.

 

Gówno pomogą. Smoluchy są agresywne i odważne kiedy mają przewagę liczebną czy sytuacyjna. Tak to siedzą cicho i udają "normalnych" ludzi. Turcy podskakiwali to wujek sam zrobił z ich liry papier do gówna i siedzą cicho. Muzułmanie to są fałszywe kundle. Ich mniej ich na świecie tym lepiej.

Edytowane przez Reelag
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, $Szarak$ napisał(a):

To jest test, jak społeczeństwo muzlumańskie sobie pomagają. 

Nikt nie ruszy z pomocą. Będą puste gesty i demonstracje. Gdzie jest Hezbollah?  Zachodni Brzeg milczy

 

Chłopie obudź się.

 

5 minut temu, $Szarak$ napisał(a):

Wierzycie w to, że wspólna religia połączy ich na bliskim wschodzie i pomoże ktoś Palestynie? Czy pacną ręką na to, jak będą ich mordować za niedługo

 

Nikt nie ma w tym interesu. Religia często dzieli a nie łączy. 

1 minutę temu, Reelag napisał(a):

Teraz są telefony i jest to ogromny problem dla spętanego przez rurkowców zachodu.

Dlatego pozwolono tak się rozpędzić Palestyńczykom - teraz Icki mają swobodę działania. 

Jadą do Strefy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, BumTrarara napisał(a):

Szczególnie jeżeli Egipt zacznie pokazywać jak się zamyka Kanał Sueski.

Raz im się udało, ale wtedy USA miały inne priorytety. Teraz Kongres na pewno znajdzie pieniądze na wsparcie "starszy braci w wierze". 

1 minutę temu, $Szarak$ napisał(a):

Wierzycie w to, że wspólna religia połączy ich na bliskim wschodzie i pomoże ktoś Palestynie?

Tak połączy jak swego czasu Europę przed reformacją, czyli wcale. 

 

Obie strony mają swoje za uszami i obie zasługują na srogi wpierdol, tak jak na Ukrainie. Żymianie nie są naszymi przyjaciółmi, radzę to zrozumieć i zapamiętać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izrael jednak dał ciała i to jest moim zdaniem kompromitacja względem tego jak się przedstawia w mediach spec służby Izraela i jego wojsko. Przecież wiedzą, skąd może przyjść atak, Strefa Gazy duża nie jest. Granica monitorowana a bojówki weszły jak w masło. Ja to widzę jako porażkę rządu Izraela. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BumTrarara Gwarantuje tobie, że gdyby muzułmanie mieli takie możliwości finansowe i militarne co Izrael to już dawno byłaby pełnoskalowa inwazja na Europę. Oni jęczą i kwiczą bo chcieliby nam wszystkim poderżnąć gardła a nie mają ku temu możliwości. Robią z siebie ofiary i sprzedają ckliwe historię jacy to nie są oni pokrzywdzeni. Ściema i kit.

Edytowane przez Reelag
  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RealLife napisał(a):

Ja to widzę jako porażkę rządu Izraela. 

Zniszczenie Hamasu spowoduje wyniesienie na Ołtarze Benjiego. Przy okazji uciszy opozycję. On już wygrał.  Ogromny frajerami i przegranymi są Palestyńczycy, których wszyscy "bracia muzułmanie" olali. 

 

Armia izraelska twierdzi, że odzyskała kontrolę nad większością osiedli na południu kraju Armia izraelska odzyskała kontrolę nad większością osiedli granicznych w pobliżu Strefy Gazy, gdzie wcześniej przedostali się palestyńscy terroryści „Hamas”, donosi „Haaretz”, powołując się na wojsko. Według gazety liczba ofiar śmiertelnych ataków Hamasu wynosi co najmniej 200 osób, liczba rannych – ponad 1100.

 

Można się rozejśc.

 

Hezbollah niepotrzebnie zwlekał

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@$Szarak$

O tym pisałem komentarz wyżej - demonstracje i nic wiecej

Zdradzę Tobie pewien sekret - na Bliskim Wschodzie nie lubią Palestyńczyków. Są wrzodem na tyłku u bracii muzułmanów. Poczytaj o Jordanii co tam wyprawiali.

 

I jakie wsparcie od Turcji otrzymają Palestyńczycy? Gdzie jest Hezbollah - Icki wjeżdżają do Strefy 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

Jak Izrael upadnie to dokąd wyjadą Żydzi? Zastanawiałeś się nad tym?

Najlepiej żeby upadli razem z tym Izraelem, ale niestety jak zaraza są na całym świecie. Chociaż warto wykonać pierwszy krok.

 

Od starożytności byli z każdego normalnego kraju wyganiani, zastanówcie się dlaczego wasze polińskie władze tak bardzo lubią zakładać te jarmułki i jeździć do tel awiwu czy innej Jerozolimy xD

 

Nasza cudowna pierwsza dama to mało co nóg nie połamała tak biegła do nich haha

 

 

Oj chyba pójdę do polityki bo coraz mniej jest mi was żal.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na A więc wojna - Izrael zaatakowany przez Palestynę i bojówki muzułmańskie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.