Skocz do zawartości

Randka z laską 10/10 - Niezrozumiałe zakończenie


yerodin

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, yerodin napisał(a):

Kurtyna.

Z opisu wynika, że Ty w sumie w tej randce nie miałeś żadnego celu. Po prostu umówiłeś się na wieczór z babą jak z kumplem. Nic dziwnego że nie zaiskrzyło, bo to była nuda.

 

Jak się spotykam z panną to dla mojego samopoczucia musi być dotyk, jego inicjacja, najlepiej jak pani odpowiada albo też stara się czasem mnie szturchnąć, po to poszedłem żeby się "pobawić się". 

 

A pójść żeby porozmawiać? A co Ty kurwa kolegów nie masz od rozmowy?

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Obliteraror napisał(a):

, a jak dla mnie jest trochę inaczej z tymi, ekhm, dziesiątkami. Paradoksalnie nie każda wyjątkowo urodziwa Pani ma multum uwagi. Dlaczego? Bo mężczyźni się jej boją. Spalają na starcie

To prawda, tylko ja pisałem o sygnałach, które mężczyźni podświadomie nawet wysyłają takim laskom, to nie musi być od razu kukoldoza kliniczna, ale ogół zachowań, które 10siona doskonale odczyta jako atencję, a to już buduje jej rynkowy status, to każda cegiełka 😉

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja nigdy nie nie nazywam takiego pierwszego spotkania randką, a spotkaniem zapoznawczym/towarzyskim. Żadnych kerwa nadziei i Bóg wie czego, spotykasz się bo chcesz w 4 oczy, na żywo poznać drugiego człowieka, stwierdzić czy nadajecie na tych samych, albo co najmniej podobnych falach. Samo to jak nieraz laska proponowała drugą "randkę" a odpowiadałem "Jaką drugą? Chyba pierwszą." to robiło niezłą myślopierdolnie: "Jak to pierwszą, ostatnio nie byliśmy na randce"

-"Nie, to było tylko spotkanie zapoznawcze" xDD

Najgorsze chyba jak laska zaczyna sama próbować inicjować kontakt, łapie za rękę, próbuje się wtulać, kleić do ramienia - Jezu słodki jak to odrzuca. Naprawdę nie dziwi mnie to jak wyjebango mają samoocenę obecnie laski  skoro co drugi cuck i spermiarz zachowuje się tak usłużnie, potulnie, pasywnie w stosunku do nich.

32 minuty temu, armin napisał(a):

A pójść żeby porozmawiać? A co Ty kurwa kolegów nie masz od rozmowy?

 

 

Rozumiem, że ty z kumplami gadasz o tych samych rzeczach co z laskami? xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, yerodin napisał(a):

Dobra, ale co w takiej sytuacji zrobiłby wytrawny podrywacz. Zabrał laskę na chatę ? W 95% ona by się nie zgodziła. 

Eskalował dotyk, przytulanie, pocałunki.

Po jej reakcji byłoby widać czy warto zadać jej pytanie "pooglądamy netlixa u mnie teraz?"

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bassfreak napisał(a):

Ja mojej mówiłem że mnie ewentualnie interesuje tylko ślub kościelny bez cywilnego.

Spoko, ale ja kleiłem do tego, że jako kolejny nie do końca rozumiesz albo celowo przeznaczasz znaczenie -" She's not yours, it's just your turn". 

Biorąc pod uwagę historię małżeństwa Andrzeja Z., właściwie B.( tego, co zanim zaczął promować gale Najmana stał na czele grupy pruszkowskiej) czy chociażby naszego najsłynniejszego piłkarza - nie kleje dlaczego niektórzy się o to tak spinają.🤔

 

4 godziny temu, bassfreak napisał(a):

płaczu incelowego i

Chad nie zrozumie sub5.😉

3 godziny temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):

Za kazdym jednym komentarzem "to nie dziala", "te portale sa do dupy", "prawdziwej milosci juz nie ma", "w internecie ciezko kogokolwiek znalezc" kryl sie typek max 3/10.

Jak oni piszą o miłości, czy ogólnie szukaniu relacji na DZ to oprócz tego że są bluepillowcami, świadczy tylko o tym, że pomylili portale.

3 godziny temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):

ktos normalny to czyta i przesiaka tym gownianym mentalem wierzac ze "baby to teraz tylko i wylacznie Chadow chca" j

A nie jest tak?🤔🤔🤷

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, armin said:

Jest szansa, że byłeś też nudny, ale nudny nie byłbyś gdybyś inicjował dotyk a za zamkniętymi drzwiami byś pociągnął za włosy i kazał lizać spocone po wieczorze wory. Tak to wygląda.

 

W sedno. ⬆️

 

Autor tematu kilkukrotnie wspomniał że czuł jej dużą pewność siebie i to go blokowało. Wiesz co Ci powiem z doświadczenia? Im bardziej pewna siebie i hej do przodu, pewna siebie lub onieśmielająca, tym bardziej lubi być zeszmacona i zdominowana. Dosłownie. Takim kobietom podświadomie tego brakuje bardziej niż pozostałym. 

 

Nie ma co wznosić na piedestał, nie jesteś przecież petentem ani przed obrazem mateczki przenajświętszej z Częstochowy nie klęczysz.

 

Tylko takie rzeczy też trzeba robić z wyczuciem. Wiedzieć kiedy którą nutę zagrać.

 

Nie rozumiem tych zawistnych komentarzy że jak ładna to zjebana itp itd. Powtórzę jeszcze raz, jak dla mnie zachowała się w porządku. Nie zwodziła, od razu napisała po spotkaniu w jakim celu się z Tobą widziała. 

 

Temat raczej nie do uratowania z racji tego że może sobie przebierać w randkach jak w ulegałkach.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Kiroviets napisał(a):

A nie jest tak?


Gdyby tak bylo to zaden facet ponizej 8/10 nie mial by kobiety. Nigdy. Zadnej. A jakos maja. sa nawet czesto w szczesliwych zwiazkach.
 

19 minut temu, Kiroviets napisał(a):

relacji na DZ


Co to za skrot? W internecie nie ma rozwiniecia.
 

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):

to za skrot

Date zone o którym wspomniałeś.

 

16 minut temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):

facet ponizej 8/10 nie mial by kobiety. Nigdy. Zadnej. A jakos maja. sa nawet czesto w szczesliwych zwiazkach.

A ty byczku jesteś pewien, że te panie w kierują się wyłącznie pożądaniem wybierając w/w do związku .🤔🤔

Edytowane przez Kiroviets
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OPie, primo, poluzuj te jajca. 

 

Tak to przeżywasz, że smarujesz temat na parę akapitów. W tej objętości to niektórzy tu całe życia opisali, a Ty jedną randkę. Z takim podejściem to będziesz palił randkę za randką.

 

Ten brak dotyku jest skutkiem, nie przyczyną. Czułeś się spięty, przejmowałeś się jej opinią. Jakbyś próbował eskalować dotykać, to tylko by to drewno zaczęło trzeszczeć. Poczytaj sobie blog Milroha o mindsecie uwodziciela.

 

Co do jej reakcji - normalna. Cztery godziny na randce, i zero męskiej energii. Przypominają mi się opowieści mojej siostry z jej randek, jej frustracje - randka trwa parę godzin, a on nawet za rękę jej nie weźmie, nie dotknie, tematy same bezpieczne, zero flirtu, droczenia się - że aż się zastanawia czy to jemu ktoś jaja odciął czy jej na twarzy coś wyskoczyło. Więc się nie dziw jej pociskowi, to był rewanż, bo ty pocisnąłeś jej swoim bezjajcem.

 

Wyciągnij z tego wnioski, i zacznij się tym bawić trochę zamiast tutaj przeżywać przeminęło z wiatrem.

 

A jak znowu ją spotkasz u tych wspólnych znajomych, to podejdź do niej żeby się przywitać, nachyl się do uszka, powiedz z uśmiechem "cześć suczko" i idź dalej bez słowa. Obserwuj reakcję i baw się.

Edytowane przez tony86
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yerodin właśnie dlatego dotyk jest tak istotny - większość kobiet umie świetnie udawać... z wyjątkiem udawania reakcji na dotyk.

 

Jeśli panna zareaguje na Twój dotyk negatywnie - wzdrygnie się, odsunie, powie Ci żebyś przestał = nic z tego nie będzie na 99%.

 

Potem nie musisz się zastanawiać "co było nie tak". Uciekała od dotyku = nie podobasz się lub nie pasujesz w jakiś sposób. I sprawa załatwiona w zasadzie od razu.

  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tym inicjowaniem kontaktu fizycznego, aby nie było jak u koleżanki z Korei.

 

 

 

Chłopak się naogląda Andrew Tate, przerobi wszystkie PUA triki a na końcu wyjdzie z tego cringe i spali być może kolejną randkę. Ja jakoś nigdy nie latałem za babami a na studiach czy wcześniej po liceum a przeważnie miałem vibe. Dopiero tak koło 28 - 30 lat to wyhamowało i trudniej złapać kontakt.

Jak dziewczyna chce to poczeka. A tak ogólnie to next. 

Edytowane przez Reelag
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem fakt, że jej nawet nie dotknąłeś mógłbyś przekuć na wbicie jej szpili na do widzenia. Ona z tekstem, że nie zaiskrzyło a Ty odbijasz, że też miałeś cały czas takie wrażenie przez co nie zdobyłeś się na to by nawet ją złapać za rękę :) I elo  na odchodne.

@yerodin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, Muatafaraj said:

A moim zdaniem fakt, że jej nawet nie dotknąłeś mógłbyś przekuć na wbicie jej szpili na do widzenia. Ona z tekstem, że nie zaiskrzyło a Ty odbijasz, że też miałeś cały czas takie wrażenie przez co nie zdobyłeś się na to by nawet ją złapać za rękę :) I elo  na odchodne.

@yerodin

 

Ale po co wbijać szpilę? Już wyszedł na mięczaka, wbijając szpilę by wyszedł na mięczaka frustrata.

 

Ale w niektórych z Was jakaś dziwna ukryta nienawiść do kobiet..... 🤦

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że @Muatafaraj chodziło o to: 

 

 

 

 

1 godzinę temu, tony86 napisał(a):

powiedz z uśmiechem "cześć suczko" i idź dalej bez słowa. 

 

Poza tym zgadzam się w pełni. Przy tym fragmencie gwiazdka - to też nie dla każdego. Zrobić to tak żeby było naturalnie, zgodne z innymi swoimi zachowaniami, żeby nie stanął stereotypowy informatyk co walił do monitora, nagle wyjedzie lasce z takim tekstem, bo ona umrze ze śmiechu (z 'mena'). 

Ale autor ma inne panienki, więc nie powinno być problemu. 

W ogóle, @tony86 ładnie podsumował. 

 

 

Dotyk jak wyżej wspomniano - przydatne narzędzie. Nie za cyce i jazda, bo skończy się jak na filmiku od @Reelag ale powoli, kilka razy "przypadkowo" i już wiesz na czym stoisz (że tak zażartuje - nie na pale he he). 

 

Nie miałeś pewności ale ona miała nadwyraz dużą - narzuciła Ci ramę. W emocjach trudno coś wymyślić, więc już tak dotrwałeś do końca, chodź nie wydawało to się, że jest tak źle. Za tym poszło brak vibe/tego czegoś z jej strony. To jest clue twojej randki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popełniłeś masę błędów i miałeś mylne przekonanie iż kobieta jest zainteresowana.

 

Randka trwająca 4h to absurd bo maksymalnie powinieneś się zamknąć w 1h.

 

Druga sprawa bzdurne sms, które pokazywało twoją dostępność i desperację.

Tak zachowują się koledzy kobiet.

 

Brak inicjowania dotyku czy oblanie shit testu z zapytaniem czy masz kogoś.

 

Na koniec dopytywanie czy kierowca przyjechał po nią na czas. 

 

Jedno co zrobiłeś poprawnie to zwykłe powiedzenie cześć na odchodne.

 

Byłeś zapewne jednym z wielu a kobieta miała już obstawione kilka koni na raz.

Wątpię, że to była 10 SMV bo mężczyźni mają błędne postrzeganie atrakcyjności i swoje indywidualne preferencje.

 

No nic jesteś bogatszy o nowe doświadczenie i na drugi raz przed randką nie pisz sms, nie bądź dostępny bo

kobieta ma czuć niepewność, domyślać się.

 

Jak się umawiasz to tylko telefonicznie lub na żywca, na spotkaniu masz się dobrze bawić,

pozwalać sobie na więcej, nie bać się mówić co myślisz czy z czymś się nie zgadzasz, a przede wszystkim

nie być potrzebującym i zakończyć randkę w każdej chwili jak coś nie przypasuje.

 

Jeżeli nie ma inicjowania dotyku, podtekstów seksualnych, gdy kobieta nie pomaga w rozmowie, nie jest radosna

na spotkaniu, ciekawa ciebie, ma problem kiedy nie chcesz za nią zapłacić czy coś jej postawić to next.

 

Szanuj się chłopie i stawiaj na pierwszym miejscu, wymagaj od kobiet bo masz do tego prawo.

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jesteś Nice Guy, tyle w temacie. 

 

Ledwo wlazłeś do ubera, a już jej wiadomości wysyłasz na kolejne spotkanie na już- powinieneś poczekać, jak było powiedziane w znanym serialu: "nawet Jezus czekał 3 dni żeby zmartwychwstać. Jakby zmartwychwstał od razu, to nikt by się nie skapnął, że umarł" 

 

Poza tym, jak jej dałeś do zrozumienia, że spotykasz się jeszcze z innymi kobietami, to wbrew pozorom to nie działa na Twoją korzyść. 

 

Najwięksi ruchacze, nie chwalą się laskom, że są ruchaczami- mówisz, że nie i tyle, koniec tematu. 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, bassfreak napisał(a):

Wiecie co coś wam napiszę bo już mam po dziurki w nosie słuchania i czytania takich wysrywów na forum.

 

Już się kurwa nie dziwię że np @still @tomko @ssydnej odeszli z forum jakiś czas temu.

 

Ile można kurwa słuchać albo płaczu przegrywów albo ciągłego życia w przesądzie że każda baba to kurwa? jesteście świadomi że ciągłe pierdolenie tego typu i życie w takim mentalu to jest odchył który się nadaje do psychoterapeuty? skoro wy ciągle trafiacie na KURWY to chyba też świadczy że coś z wami nie tak skoro dobieracie sobie takie panie? tak dobrze słyszycie KURWY bo jak inaczej nazwać baby z przebiegiem?

 

Każdy wie jak jest dzisiaj ALE serio są laski z którymi można tworzyć jakieś normalne relacje FAKT że nie jest o to łatwo.

Ja trafiłem na forum z takim mentalem że "she belongs to the streets" albo że to tylko twoja kolej, to BYŁ RAK który przewija się na forach INCELSKICH od kiedy wyjebałem to z głowy mogę w końcu normalnie funkcjonować. Wejdźcie sobie na forum looksmax np to zobaczycie o co mi chodzi.

 

@meghan @niemlodyjoda @Messer @Zbychu i jeszcze kilka osób myślę że przyznają mi racje.

 

Jak ktoś lata za laskami 10/10 co jak modelki wyglądają to powodzenia na LTR z taką albo zdziwieni że ma przebieg XDD

 

 


Problem polszy jest i nie ma z tym co dyskutować, widać wektor przemiany w Tajlandię eu, to jest fakt. Co więcej na forum widzę tez druga tendencje ludzi z wielkim ego ile to oni nie ruchają, no mitomanów co jak się im pojedzie to zakładają temat ze odchodzą i kto idzie z nimi, jak panienki. A ktoś kto ma sukscey to się nimi nie chwali bo i po co dla poklasku, dla podniesienia ego? I to są prawdziwe wysrywy donjuanów klawiatury 

a to ze ktoś ma swoje katharsis bo stwierdził że to tajlandzki burdel kuhw w eu to jest na plus, bo zejdzie z niego para

Edytowane przez spacemarine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, spacemarine napisał(a):

wysrywy donjuanów klawiatury

Dobrze sklejone.😉

 

1 godzinę temu, spacemarine napisał(a):

Problem polszy jest i nie ma z tym co dyskutować, widać wektor przemiany w Tajlandię eu, to jest fakt. Co

 

1 godzinę temu, spacemarine napisał(a):

trafiacie na KURWY to chyba też świadczy że coś z wami nie tak skoro dobieracie sobie takie panie? tak dobrze słyszycie KURWY

Niektórzy jeszcze mało chyba w życiu widzieli albo nie zaznali na własnej skórze jak to panie świetnie potrafią udawać i się maskować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.