Skocz do zawartości

Szczęśliwszego pod każdym względem 2024 roku, życzę Forumowiczom


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ za kilka godzin zacznie się nowy - daj Panie chyba dobry Boże - o wiele przyjemniejszy, 2024 rok, zanim złożę tradycyjne życzenia, to chciałbym Państwu, użytkownikom forum serdecznie podziękować za:

 

Wasze posty, historie, spostrzeżenia, nawet niekiedy kłótnie (te inspirujące), z całą pewnością uratowały jakąś liczbę ludzi przed cierpieniem związanym z rozwodem, rozłąką z dziećmi. Jest to cierpienie nie do opisania - nagle znika dziecko, żona, a Ty zostajesz finansowo zrujnowany. Ten moment gdy po rozmowie z prawnikiem uświadamiasz sobie, że walka będzie trwać latami, jest czymś strasznym, a pomocy dla mężczyzn za bardzo NIE MA. Są tylko dla Pań. Widział ktoś z Państwa dom samotnego ojca? Badania prostaty w autobusach, by nie konać w mękach na nowotwór?

 

Pomogliście także w innych sprawach, gdy człowiekowi życie tak dopiecze, że odechciewa się żyć, a tu nagle się okazuje, że jednak można przez to przejść i opisy ludzi na forum na to wskazują. 

 

Dawaliście nadzieję, siłę psychiczną do walki o siebie i jestem pewien, że niejedna osoba nie popełniła samobójstwa dzięki wam. Kilku dziennie Polaków, popełnia samobójstwo - ilu ocaliliście, nie wiem. Wiem jednak, że gdy człowiek w silnym stresie się wygada, poczyta jak ludziom się po przykrym wydarzeniu poprawiało i normalnie żyli, to bardzo mocno rozładowuje to stres, oraz zmienia ten wewnętrzny obraz człowieka załamanego, że nie ma wyjścia.

 

Co więcej, ta wiedza i wasze doświadczenia życiowe sprawiły, że wielu naprawdę złych ludzi, wszelkiej maści psychopatów obojga płci, mieli znacznie trudniej albo wręcz nie mogli kogoś wykorzystać i skrzywdzić. Bo żeby kogoś wykorzystać, najczęściej trzeba mu najpierw WMÓWIĆ poczucie winy, że jest głupi, brzydki czy zły, czyli go osłabić. Sam często opisuję przypadek, gdy zaczynałem na YT, to mój krytyk od kilkunastu lat, napisał sławetne słowa "bełkoczesz jak po litrze wyborowej", co jest bardzo zabawne w kontekście tego, że sam ma problemy z poprawną wymową. Jak wiadomo, kanał mi się powiódł a mój głos podobał się ludziom, a to co twierdził ten mały, zazdrosny człowieczek, było czymś, co miało zatrzymać szansę na mój rozwój, zarabianie pieniędzy itd. W końcu zniszczyli mi ten kanał, bo za dobrze mi się wiodło a ja zakładałem kolejne. Ale tę historię pewnie znacie aż za dobrze. Trwa to do dzisiaj, mimo skazujących wyroków dla "kolegów" tego Pana.

 

Także mam nadzieję, że w 2024 roku nadal będziemy mogli pomagać, a jednocześnie sobie popisać, nawiązywać nowe przyjaźnie, spędzać miło czas. Czyli będzie przyjemnie a jednocześnie pomożemy ludziom w przetrwaniu koszmarów, które życie chętnie serwuje.

 

Może będzie to trochę pompatyczne, ale czy nie jesteśmy trochę jak latarnia morska wśród szalejącej w mroku burzy? 

 

Wielu nas wyśmiewa, wyszydza, twierdzi że nienawidzimy kobiet, ponieważ ludzie w większości KOMPLETNIE nie wiedzą, nawet tego, że ślub to bardzo niekorzystna dla mężczyzny umowa prawna. Gdy się dowiadują, jest już za późno, nawet dla byłego PREMIERA. Nie wiedzą jak wygląda rozwód, nie wiedzą że nie ma tabeli alimentacyjnej tylko wg. zdolności zarobkowej i wielu innych łajdactw. Te forum jest odpowiedzią na brak wiedzy w tych tematach, a wielu osobom nasze istnienie jest nie na rękę, stąd tyle podłości i nienawiści wobec nas. 

 

Reasumując - gdy robisz w swoim umyśle zestawienie, co się udało a co nie udało w 2023 roku, bądź łaskaw dodać, że może uratowałeś jakiemuś gościowi życie a dzieciakom przywróciłeś ojca. Przypieprzyłeś też zdrowo niejednemu łotrowi, odbierając mu pieniądze i radość z krzywdy bliźniego swego.

 

 

A teraz standardowe życzenia, by tradycji stało się zadość. Życzę Państwu pieniędzy, zdrówka i jeszcze raz piniążków. Mam też do Państwa prośbę. Przybądźcie na portal plusujemy.pl, załóżcie konto, korzystajcie bo jest miło, a i mi może będzie miło jak za rok, dwa, może coś na nim zarobię.

  • Like 7
  • Dzięki 25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę by smutek zamienić w radość, choroby w zdrowie, biedę w bogactwo, słabe znajomości we wielkie przyjaźnie i byśmy my jako inwidualne jednostki nie dali się trudom życia. Wszystkim Paniom i Panom z tego miejsca również chciałbym podziękować za 5 lat uczestniczenia w różnych tematach i dyskusjach, każdemu z was serdecznie dziękuje. Markowi w szczególności, za pomysł stworzenia tego miejsca i trud utrzymywania go oraz moderatorom za trzymanie porządku i za pracę, którą wykonują i, której my często nie widzimy jako zwykli użytownicy lecz, której doświadczamy wchodząc tutaj. 

 

Wszelkich dobroci życzę całego gronu forum. Przypomnę również by odczuwać wdzięczność za proste rzeczy, bo nie każdy ma możliwość chociażby chodzić. Tu mam na myśli w kontekście tego, że nie dla każdego ten rok był udany ale warto sobie przypomnieć o oczywistościach, które tak łatwo nam umykają. Weźmy chociażby naszych sąsiadów, którzy umierają w moim odczuciu zupełnie za nic, siedzą w okopach i nie wiedzą czy dożyją jutra.

 

To, że możemy czytać te forum, pisać, mieć co jeść i mieć komu się wygadać to wszystko i nie tylko to są dary a nie coś pewnego i oczywistego.

 

Niech się nam wszystkim wiedzie.

Edytowane przez SzatanK
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek KotońskiDzięki. Życzę Tobie przede wszystkim zdrowia, bardzo Ci się teraz przyda, zarówno tego fizycznego jak i psychicznego oraz spokoju ducha,

 

Życzę Ci także spokoju finansowego, abyś pod tym względem stanął na nogi i nie musiał nas co jakiś prosić o wpłaty. Pomóc w tym może odpalenie Patronite i wiesz, że nie dam Ci spokoju do momentu jak to nie zadziała.

 

Innym Forumowiczom życzę podobnie jak powyżej zdrowia fizycznego i psychicznego, dużo forsy w walutach wszelakich, abyście mogli realizować swoje marzenia oraz nabywać tak twarde aktywa jak mój awatar zarówno w złotej jak i w srebrnej postaci. Jak ktoś kupi fizycznie platynę czy pallad też się nie obrażę;)

 

Życzę także dużo dup w waszym realnym życiu żebyście nie miałczeli już, że to sens życia i zgodnie z dzisiejszym tematem nie simpowali czy dawali atencję w życiu realnym i tym sieciowym;)

 

Na końcu zostawię sobie nasze panie z Rezerwatu. Dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności, abyście nadal były takie jak jesteście, gdyż bez Was i waszych wpisów to miejsce traci urok i sens istnienia, w którym potwierdza się często co piszemy poza Rezerwatem, ale też i w nim. Nie przestawajcie, gdyż często jak się to widzi to oczy krwawią, nóż sie sam w kieszeni otwiera, jednocześnie jest to podkład dla ogromnej beki i tarzania się ze śmiechu na podłodze. Tych dwóch ostatnich życzę akurat sobie najbardziej w związku z Wami.

 

Miejcie nieco zasłużonej atencji na koniec roku od chama i prostaka:D

 

 

 

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku.

 

Przede wszystkim zdrowia, energii, chęci do podejmowania nowych wyzwań, celów, 

motywacji do pracy nad sobą i zmian na lepsze, pieniążków by ułatwiały życie, 

nie uzależniania szczęścia od kobiet, przedmiotów czy miejsc a wytworzenia w sobie

nawyku cieszenia się i radości drobiazgami by nikt nie miał wpływu na wasze samopoczucie.

Rezygnacja z wszelkich nałogów, które stopują wasze życie i sprawiają, że nie idziecie do przodu.

 

Wielkie Dzięki dla Marka za stworzenie wspaniałego forum a także nowego portalu newsowego,

które nie jednemu uratowały zdrowie, życie, pieniądze, majątek, podziękowania również dla chłopaków,

którzy każdego dnia dokładają swoją cegiełkę by te miejsca były oazą normalności i odskocznią od znoju systemowego.

 

Nigdy się nie poddawajcie, walczcie o swoje, nie porównujcie sie do innych i róbcie to co lubicie, na co macie ochotę.

 

Śmieszne gify na sylwestra i Nowy Rok. Prosty sposób na piękne życzenia

  • Like 5
  • Dzięki 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. 

Wszystkiego najlepszego przed wszystkim Tobie Marku i także naszym członkom społeczności Braci Samców bez wyjątku.

Oby 2024 rok był jeszcze lepszy pod kątem zawodowym, finansowym oraz zdrowotnym.

Oby Dobry Pan Bóg zaoszczędził NAM przykrych chwil i drastycznych przeżyć.

Jak najwięcej mądrych decyzji życiowych także dzięki Forum i jak najmniej tych fatalnych/najlepiej równe zero.

Proszę nie przesadzajcie z alkohooolem bo 2 stycznia też jest dzień.😀

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.