Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Aha @pytamowiec-czyli się naćpałeś, prowadziłeś auto pod wpływem środków odurzających, zmacałeś laskę i jesteś zdziwiony, że nie wypaliło.

Skoro laska jest prosta to poszła z falą ale finalnie przekalkulowała, żeś crazy.

A widzisz - są ładne, zgrabne z dobrą pracą i wykształceniem- moja siostra za tydzień jedzie na festiwal kuglarskim do Lublina-może Cię z nią zapoznać?

Poćwiczysz na żywo swój urok a ona mi zda relacje.

Ale chyba nie - ona woli kolesi co nie są na bani.

Przemyśl po co Ci takie ćpanie?

Będziesz poźniej tylko w większym dołku.

Edytowane przez Dirty Dozen
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znana mi z widzenia 30-35l trenerka fit i zumby o "dobrych genach" mająca dzieci zrobiła konto na bado.

Zastanawiam się w jakim celu. Przecież do sexu na siłowni chłopów od groma.

W realu wśród szerokiego grona znajomych też zapewne znalazłby się nie jeden beciak, który wziąłby do związku samotną dobrze wyglądającą matkę.

Co/kogo ona może szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Znana mi z widzenia 30-35l trenerka fit i zumby o "dobrych genach" mająca dzieci zrobiła konto na bado.

Zastanawiam się w jakim celu. Przecież do sexu na siłowni chłopów od groma.

W realu wśród szerokiego grona znajomych też zapewne znalazłby się nie jeden beciak, który wziąłby do związku samotną dobrze wyglądającą matkę.

Co/kogo ona może szukać?

Szuka bolca ale z innego srodowiska, nie z grupy znajomych.

Ostatnio mnie zmatchowalo z laska, ktora nie miala zdjecia profilowego na tinder.

Pytam dlaczego nie ma foto w profilu.

Odpowiedz : ze wzgledu na znajomych i rodzine. Po prostu nie chce zeby ktos sie dowiedzial.

 

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Znana mi z widzenia 30-35l trenerka fit i zumby o "dobrych genach" mająca dzieci zrobiła konto na bado.

Zastanawiam się w jakim celu. Przecież do sexu na siłowni chłopów od groma.

W realu wśród szerokiego grona znajomych też zapewne znalazłby się nie jeden beciak, który wziąłby do związku samotną dobrze wyglądającą matkę.

Co/kogo ona może szukać?

Na 99% dla dodatkowej atencji. Będąc w tym wieku znów chcę się poczuć atrakcyjna, nie tylko w świecie realnym, a także wirtualnie.

Zaswędziało ją gdzieś i szuka tego Chada.

Edytowane przez nowy00
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mariusz 1984 napisał(a):

Szuka bolca ale z innego srodowiska, nie z grupy znajomych.

 

2 minuty temu, nowy00 napisał(a):

Zaswędziało ją gdzieś i szuka tego Chada.

Możliwe, jeździ starszawym usportowionym japońcem i ma ciężką nogę - czyli lubi poszaleć niekoniecznie tylko autem?

Ale dlaczego bado, a nie Tinder?

Wydaje mi się, że na T. jest więcej chadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Znana mi z widzenia 30-35l trenerka fit i zumby o "dobrych genach" mająca dzieci zrobiła konto na bado.

Zastanawiam się w jakim celu. Przecież do sexu na siłowni chłopów od groma.

W realu wśród szerokiego grona znajomych też zapewne znalazłby się nie jeden beciak, który wziąłby do związku samotną dobrze wyglądającą matkę.

Co/kogo ona może szukać?

 

Żeby sobie podbić ego oczywiście, choć może są też inne motywy.

https://bizblog.spidersweb.pl/na-tinderze-nie-chca-randkowac

 

Kluczowy cytat:

 Dr Aboujaoude doszedł do ciekawych wniosków. Jego zdaniem wielu użytkowników aplikacji szuka w niej rozrywki i łatwych endorfin, które mają pomóc w radzeniu sobie z trudnymi stanami psychicznymi.      Nazywamy je aplikacjami randkowymi, ale wyraźnie służą innym funkcjom poza randkowaniem - zauważył naukowiec.

 

W sumie też z tego powodu, gdy jeszcze działałem na tinderku, od razu albo bardzo szybko proponowałem spotkanie na żywo, żeby odsiać ziarna od plew i nie służyć jako tania rozrywka małolatom.

 

Edytowane przez TajemniczyDonPedro
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Możliwe, jeździ starszawym usportowionym japońcem i ma ciężką nogę - czyli lubi poszaleć niekoniecznie tylko autem?

Ale dlaczego bado, a nie Tinder?

Wydaje mi się, że na T. jest więcej chadów.

Kto tam zrozumie pokrętną logikę kobiet :)

 

5 minut temu, Pocztowy napisał(a):

Mojej koleżance psycholożka na terapii kazała założyć tindera, żeby jej simpy humor poprawiały XD. 

Rada na te nowoczesne czasy. Jak w memach:

hBmcFDU.500.mem.webp

c3Wt3Hb.500.mem.webp

  • Like 5
  • Dzięki 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Pocztowy napisał(a):

Mojej koleżance psycholożka na terapii kazała założyć tindera, żeby jej simpy humor poprawiały XD. 

Psycholożka poleca komuś szukania atencji w świecie wirtualnym. Nieźle, w sumie pannie to nie zaszkodzi. Czy pomoże, to już dyskusyjne.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Pocztowy napisał(a):

Mojej koleżance psycholożka na terapii kazała założyć tindera, żeby jej simpy humor poprawiały XD. 

Hehe, wcale to nie takie głupie - na słabą samoocenę w krótkim terminie na pewno pomoże, ale jak się później okaże że 90% absztyfikantów chcę ją tylko bzyknąć to nagle okaże się że nie jest tak różowo jak psycholożka mówiła;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Magos Dominus napisał(a):

Niektóre samotne matki na Tinderze już się nawet nie kryją, że szukają jelenia. Mam dzieci i nie chce ich więcej, musisz to zaakceptować. Wychowuj nie swojego dzieciaka i nie narzekaj. 

Czy są faceci, którzy piszą się na taki układ?

Moim zdaniem bardzo dobrze, przynajmniej sytuacja jest jasna.

Chyba nie lepiej, żeby ten fakt ukrywały? Przynajmniej wartościowy gość może je wykluczyć w przedbiegach, a potencjalny jeleń wchodzi w układ ze świadomością na własne ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Magos Dominus napisał(a):

Niektóre samotne matki na Tinderze już się nawet nie kryją, że szukają jelenia. Mam dzieci i nie chce ich więcej, musisz to zaakceptować. Wychowuj nie swojego dzieciaka i nie narzekaj. 

Czy są faceci, którzy piszą się na taki układ?

Kiedyś te samotne madki były łatwiejszym celem. Dziś ich wymagania mocno podskoczyły. Oprócz Polaków jest na portalach masa ciapatych gości z Pakistanu, Bangladeszu, Turków + turyści z zachodu. Zanim samotne matki się wykutaszą na karuzeli i złapią beciaka, mija więcej czasu, bo wybór mają ogromny, a kapitan państwo i tak zapewni za pieniądze mężczyzn alimenty, 500+, zasiłek, mieszkanie socjalne, programy wsparcia.

1507217867_by_Teknoman.jpg?1507233538

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Morfeusz napisał(a):

Kiedyś te samotne madki były łatwiejszym celem. Dziś ich wymagania mocno podskoczyły. Oprócz Polaków jest na portalach masa ciapatych gości z Pakistanu, Bangladeszu, Turków + turyści z zachodu. Zanim samotne matki się wykutaszą na karuzeli i złapią beciaka, mija więcej czasu, bo wybór mają ogromny, a kapitan państwo i tak zapewni za pieniądze mężczyzn alimenty, 500+, zasiłek, mieszkanie socjalne, programy wsparcia.

1507217867_by_Teknoman.jpg?1507233538

Mam takie wrażenie, że takie samotne matki również teraz sobie myślą iż one również zasługują na jakiegoś śniadego przystojniaka. Znajoma, samotna madka ma w statusie na fb, aby nieznajomi nie wysyłali jej zaproszeń do grona znajomych (chodzi pewnie o adoratorów).

Edytowane przez nowy00
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zastanawiam się jak poznawanie kobiet będzie wyglądało za 15 lub więcej lat w przyszłość.

Już teraz sytuacja nie jest kolorowa.

Z jednej strony starzejące się społeczeństwo i demografia, a z drugiej coraz większy wpływ na umysły ludzkie poprzez aplikacje od wielkich korporacji.

Nigdy wcześniej w historii ludzkości nie można było tak łatwo przeprowadzać badań psychologicznych na ludziach jak dzisiaj i manipulować nimi.

Taka korporacja typu nawet facebook z praktycznie nieograniczonym budżetem i informacjami o nas może sztucznie wywoływać emocje za pomocą wyświetlania różnych treści z odpowiednią częstotliwością czy generować konflikty światowe gdyby im na tym zależało.

 

Odnośnie tindera i podobnych mu aplikacji stało się to naszą codziennością. Laska z zabitej dechami wiochy może poznać bogatego przystojnego faceta np. z Londynu czy Nowego Jorku.

Jeszcze kilka lat wstecz nigdy nie dowiedzieliby się o swoim istnieniu, a wybór każdego z nich zawężałby się tylko do osób ze swojego środowiska lub miejsca zamieszkania.

To poniekąd wyjaśnia wzrost liczby samobójstw u mężczyzn z roku na rok oraz "wymieranie" małych miejscowości, z których kobiety emigrują do większych miast.

Gadzi mózg u obu płci głupieje z powodu braku przystosowania.

 

Nie podoba mi się to w jakim kierunku posuwa się świat i nawiązywanie relacji międzyludzkich.

Obyśmy nie skończyli jak w filmie 

"Człowiek Demolka" z 1993 roku.

 

Jeśli przypomnicie sobie swoją młodość (niektórzy starsi bracia) to przyznacie mi rację, że w ciągu ostatnich 20 lat nastawienie kobiet wobec mężczyzn zmieniło się o minimum 50% na gorsze, a ich wymagania proporcjonalnie wzrosły.

 

Wszystko przez sieczkę z mózgu spowodowaną brakiem przystosowania do zbyt szybkiego rozwoju technologcznego.

Kolejne pokolenia mogą żyć już w stu procentach internetem.

 

Nie będę się więcej rozpisywał, bo to zagadnienia na kilka odrębnych tematów.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.