Skocz do zawartości

Kobiety wolą zniewieściałych chłopczyków


Turoń

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Lubię seks z kobietami napisał:

No to w czym problem? Czyli osiągnąłeś już sporo z kobietami, były kobiety które Cię chciały seksualnie. Czyli pójście na divy nie jest u Ciebie kapitulacją bo miałeś kobiety, po prostu obecnie nie masz formy, albo coś. Poza tym człowiek się starzeje, z czasem będzie ich coraz mniej i tyle. Ważne, że miałeś, czyli nie jesteś przegrywem.

Dziękuję, nie patrzyłem na to w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ZortlayPL napisał:

Dziękuję, nie patrzyłem na to w ten sposób.

Przecież to oczywiste, że im będziesz starszy tym w pewnym momencie będzie coraz ciężej o ładne młode kobiety, a tak jak to Ciebie wybrały jakieś 8-9/10 swego czasu, tak będą wybierać już powiedzmy Twoje odpowiedniki tylko młodsze. Takie jest życie. Ważne, że miałeś kobiety i to ładne, czyli nie jesteś przegrywem. A że teraz nie masz? A to musisz cały czas mieć ładne kobiety obok siebie inaczej jesteś przegrywem? 

 

Ja swego czasu miałem ładną 21-letnią dziewczynę, śliczną blondynkę z którą miałem 5-letni związek. Dymałem ją na wszystkie możliwe sposoby świata. No to jaki ze mnie przegryw? Że teraz nie mam? Michael Jordan też by dziś przegrał mecz 1 na 1 z LeBronem Jamesem - i czego to dowodzi? Dokładnie niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Lubię seks z kobietami napisał:

stwierdziłem fakty, jeśli bierzesz starszą lub niezbyt ładną, to jako mężczyzna ogłaszasz kapitulację i robisz sam z siebie przegrywa.

Nie do końca się zgodzę, niekiedy można spotkać kobiete, która może nie grzeszy urodą ale za to ma inne walory np człowiek zajebiście się czuje w jej towarzystwie, ja kiedyś poznałem taka kobietę, można było z nią się upić, zajarać, pośmiać się, poruchać, podróżować itd rzeczy nie do pomyślenia z jakąś miss internetu, także wszystko zależy co kogo interesuje. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ace of Spades napisał:

Nie do końca się zgodzę, niekiedy można spotkać kobiete, która może nie grzeszy urodą ale za to ma inne walory np człowiek zajebiście się czuje w jej towarzystwie, ja kiedyś poznałem taka kobietę, można było z nią się upić, zajarać, pośmiać się, poruchać, podróżować itd rzeczy nie do pomyślenia z jakąś miss internetu, także wszystko zależy co kogo interesuje. 

 No czyli ogłosiłeś kapitulację zakładając, że nie dasz rady zdobyć takiego samego ale młodszego od siebie i ładniejszego egzemplarza.

Przecież istnieją dokładnie takie same kobiety - do tańca i do różańca - ale młodsze i ładniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Lubię seks z kobietami napisał:

A że teraz nie masz? A to musisz cały czas mieć ładne kobiety obok siebie inaczej jesteś przegrywem? 

No ale pojawia się kolejny challenge. Jakcsię naczytasz, że taki brat Rengers czy inny Spartan co tydzień ma inną w łóżku to znowu czujesz się gorszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ZortlayPL napisał:

No ale pojawia się kolejny challenge. Jakcsię naczytasz, że taki brat Rengers czy inny Spartan co tydzień ma inną w łóżku to znowu czujesz się gorszy.

O ile im wierzysz :) Tutaj każdy 40-latek ma 20-tkę przecież. Co prawda w swoim 30-letnim życiu nigdy nie widziałem 40-parolatka z 20-paroletnią dziewczyną w objęciach no ale to taki mały szczegół :)

No przecież gdzieżbym śmiał nawet pomyśleć, że taki @Pozytywniak czy @leto kłamią, jasne, że wierzę. A to, że przez 30 lat swojego życia nigdy jeszcze nie widziałem czy to na ulicy, w szkole, na studiach, w pracy takiej pary - to musi być tylko przypadek.

 

A co do div - ja chodzę na divy bo lubię seks z pięknymi kobietami. A czy ja je podniecam - myślę, że nie odrzucam, bo wyglądam normalnie. A że nie ma pożądania - przecież kobiety mają pożądanie tylko do 15% mężczyzn. Poza tym miałem już ładne kobiety w swoim życiu, więc nie jestem przegrywem. Dlatego pierdol te głupie wymysły i idz ruchać piękne kobiety. Naciesz się ich ciałem, szpilkami, dupą i ruchaj.

 

Edytowane przez Lubię seks z kobietami
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Lubię seks z kobietami napisał:

No czyli ogłosiłeś kapitulację

Sorry ale albo jesteś Trollem ale nie kapujesz o czym piszę, kiedyś zdarzyło mi się być z kobietą, która była może miej urodziwa ale za to było zajebiście, podróże, seks, jaranie, wybuchy śmiechu, jeden z najlepszych okresów w moim życiu a Ty mi piszesz, że ja skapitulowalem, jeżeli na tym polega kapitulacja to mogę tak kapitulować przez całe życie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ace of Spades napisał:

Sorry ale albo jesteś Trollem ale nie kapujesz o czym piszę, kiedyś zdarzyło mi się być z kobietą, która była może miej urodziwa ale za to było zajebiście, podróże, seks, jaranie, wybuchy śmiechu, jeden z najlepszych okresów w moim życiu a Ty mi piszesz, że ja skapitulowalem, jeżeli na tym polega kapitulacja to mogę tak kapitulować przez całe życie. 

Ale przecież Ci napisałem, że istnieją takie same kobiety tylko, że młodsze i ładniejsze. Mogłeś taką zdobyć, a Ty zadowoliłeś się starszą czyli skapitulowałeś. Mogłeś mieć dokładnie taką samą z charakteru jak piszesz ale MŁODSZĄ i ŁADNIEJSZĄ. Nie brak takich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lubię seks z kobietami napisał:

To jest forum dla ludzi którzy nie oszukują samych siebie - wykładamy tu kawę na ławę. Nie obraziłem Cię, stwierdziłem fakty, jeśli bierzesz starszą lub niezbyt ładną, to jako mężczyzna ogłaszasz kapitulację i robisz sam z siebie przegrywa. To są oczywiste fakty.

Ta dyskusja zmierza donikąd. Z taką logiką życzę szczęścia i powodzenia w życiu bo będzie bardzo potrzebne. Szczególnie w jakiejś solowce która może szybko się zdarzyć. Szkoda dalszych słów i czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Tarnawa napisał:

Ta dyskusja zmierza donikąd. Z taką logiką życzę szczęścia i powodzenia w życiu bo będzie bardzo potrzebne. Szczególnie w jakiejś solowce która może szybko się zdarzyć. Szkoda dalszych słów i czasu. 

Kurwa gościu, jesteś po prostu śmieszny. Swoją niemoc i chujowiznę polegającą na zadowalaniu się "słabszą" kobietą na rynku, niegodną mężczyzny (kobiety starsze zostaw dla facetów starszych!) chciałbyś "rozwiązać" siłą bijąc tego, kto Ci mówi o tej chujowiznie :D

Czy Ty jesteś normalny ? Jak jesteś cienias to bierz się za siebie i nim przestań być a nie becz tutaj, że chcesz "rozwiązać" problem bijąc tego kto Ci to mówi hahahhahaha. No logika pierwsza klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Lubię seks z kobietami napisał:

Mogłeś mieć dokładnie taką samą z charakteru jak piszesz ale MŁODSZĄ i ŁADNIEJSZĄ. Nie brak takich.

:DDDDDD no to może żyjemy w innych równoległych alternatywnych światach i tylko tutaj się kontaktujemy, nie wiem ile masz lat, ja już trochę wiosen mam i mogę powiedzieć tylko tyle - znaleźć kobiete, która byłaby zajebista kochanka i odjechanym na maxa kumplem a przy tym nie byłaby pojebana to jest mistrzostwo świata i mi się takie mistrzostwo zdążyło, trwało co prawda krótko i dawno temu ale było gites majones i wątpię żebym miał w życiu jeszcze okazję poznać kogoś takiego bo takie kobiety to wyjatki, no ale może w twoim świecie jest inaczej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Ace of Spades napisał:

:DDDDDD no to może żyjemy w innych równoległych alternatywnych światach i tylko tutaj się kontaktujemy, nie wiem ile masz lat, ja już trochę wiosen mam i mogę powiedzieć tylko tyle - znaleźć kobiete, która byłaby zajebista kochanka

Na tym etapie przestałem czytać - starsza od Ciebie kobieta nie jest zajebistą kochanką, bo jest za stara i mało podniecająca. Chyba, że sam siebie oszukasz, że jest inaczej, czyli wracamy do punktu wyjścia - w swojej kapitulacji wmówiłeś sobie, że ta starsza Pani to w sumie nawet Cię podnieca, tak po kilku piwach.

Edytowane przez Lubię seks z kobietami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Lubię seks z kobietami napisał:

Na tym etapie przestałem czytać - starsza od Ciebie kobieta nie jest zajebistą kochanką, bo jest za stara i mało podniecająca. Chyba, że sam siebie oszukasz, że jest inaczej, czyli wracamy do punktu wyjścia - w swojej kapitulacji wmówiłeś sobie, że ta starsza Pani to w sumie nawet Cię podnieca, tak po kilku piwach.

@arch ty umiesz czytać ze zrozumieniem? gdzie brat @Ace of Spades napisał, że była starsza? tego, żeby napisał, że była brzydka tez nie widzę. Może po prostu nie miała urody gwiazdy instagrama, znaczy się pewnie była przeciętna jak większość kobiet(i mężczyzn). 

Naucz się czytania ze zrozumieniem bo to poziom pierwszych lat szkoły podstawowej ale widać chłop z trzydziechą na karku może mieć z tym problem. 

Nie mniej jednak muszę się zgodzić laski poniżej 25 są dla mnie najatrakcyjniejsze, choć w sumie z ciekawości mógłbym wyruchać milfa gdyby taki się trafił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ace of Spades napisał:

Spoko, widzę, że się nie dogadamy, ale na tym też polega życie, że każdy ma jakieś swoje "widzi misie", bez odbioru. 

Dogadalibyśmy się, gdybyś przestał sam siebie oszukiwać aby poprawić sobie nastrój :) Ale jednak tego zrobić nie chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 hour ago, Lubię seks z kobietami said:

starsza od Ciebie kobieta nie jest zajebistą kochanką, bo jest za stara i mało podniecająca

miałem kilka kochanek starszych od siebie ( w przedziale 35-45), które i wigorem, i figurą nie odstawały od młodszych lasek. A wiele z nich wręcz deklasowały. Dobre geny, zdrowy tryb życia i sporo samodyscypliny - panie dobrze wiedziały, że grają w pierwszej lidze. Oczywiście co innego romans, a co innego wbijanie się w rolę stałego partnera.

 

pozostałych twoich wypowiedzi nie skomentuję, bo widać, żeś frustrat, który zwyczajnie musi płacić za seks.

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, zychu napisał:

 

miałem kilka kochanek starszych od siebie ( w przedziale 35-45), które i wigorem, i figurą nie odstawały od młodszych lasek. A wiele z nich wręcz deklasowały. Dobre geny, zdrowy tryb życia i sporo samodyscypliny - panie dobrze wiedziały, że grają w pierwszej lidze. Oczywiście co innego romans, a co innego wbijanie się w rolę stałego partnera.

Skoro pogodziłeś się z takim upokorzeniem, Twoja sprawa. Ja wolę zapłacić za 25-letnią ładną dziewczynę, niż ruchać za darmo 40-tkę. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zychu napisał:

Siebie możesz oszukiwać, ale innych nie oszukasz. : )

No właśnie dlatego nie rozmawiam z kobietami 35+ bo wiem, że sam siebie nie oszukam i nie wmówię sobie jak Ty, że starsza Pani mnie pociąga. No nie kurwa, nie pociąga :D

Babcie mnie nie pociągają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lubię seks z kobietami napisał:

jeśli bierzesz starszą lub niezbyt ładną, to jako mężczyzna ogłaszasz kapitulację i robisz sam z siebie przegrywa. To są oczywiste fakty.

Mało bo mało, ale są miłośnicy grubasek i znajdzie się również kilku amatorów starszych pań.

 

A statystycznie większość kobiet i tak jest naturalnie brzydka. Obecne kanony urody są tak wywalone w kosmos, że bardzo mało pań je spełnia. Gdyby nie cały dział przemysłu zajmujący się tuszowaniem kobiecych mankamentów to straszyłyby za dnia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Lubię seks z kobietami said:

(...) wiem, że sam siebie nie oszukam i nie wmówię sobie, że starsza Pani mnie pociąga

No i w porządku. Ciebie nie pociąga, a mnie potrafi pociągać. Atrakcyjna kobieta może mieć dwadzeiścia lat, może mieć też czterdzieści. Tyle że ja nie stosuję żadnej ulgi wiekowej - wszystkie mierzę jedną miarą. I zapewniam, że świetne laski po czterdziestce się zdarzają. Tym bardziej cieszy mnie, że nie jesteś zainteresowany takimi babciami - będzie więcej dla mnie. : )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zychu napisał:

No i w porządku. Ciebie nie pociąga, a mnie potrafi pociągać.

Żadnego mężczyznę kobiety 35+ nie pociągają, chyba, że sam sobie to wmówi w desperacji, bo nie może mieć normalnej kobiety. 

2 minuty temu, zychu napisał:

 I zapewniam, że świetne laski po czterdziestce się zdarzają.

Laski. Ja pierdolę. 

3 minuty temu, Brat Jan napisał:

Mało bo mało, ale są miłośnicy grubasek i znajdzie się również kilku amatorów starszych pań.

Oni są ich miłośnikami z musu, bo normalnych mieć nie mogą.

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu bawiłem się dobrze zarówno z dziewczynami 20-25, jak i z dojrzałymi kobietami 35-45.

Tyle że ja lubię kobiety - ty natomiast jesteś małym frustratem, który musi regularnie spuszczać nadmiar żółci. : )

 

Quote

bo nie może mieć normalnej kobiety

napisał człowiek, który musi płacić za seks.

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.