Skocz do zawartości

Wybory2020, znowu nie mam na kogo głosować. Jak żyć?


Rekomendowane odpowiedzi

56 minutes ago, la paloma adieu said:

@Cellardoor Dlaczego więc nie można wprowadzić dobrowolności?

 

Chcesz socjal - płacisz podatki jak teraz.

Nie chcesz - podpisujesz i zrzekasz się Zusu, podatku dochodowego i innych takich wynalazków. 

 

Jakby to wyglądało? 

 

Ciekawe jakby tak każdy mógł wybrać - zarabiać brutto czy w netto? Pewnie nauczyłabyś się sprawnie liczyć i sama zrezygnowała z dobrodziejstw socjalizmu.

 

Wszyscy dobrze wiemy dlaczego jest przymus.

Pewnie dla mnie byłoby to korzystniejsze, ale skąd wzięlibyśmy na emerytury tych, którzy już na nie przeszli albo niedługo przejdą, jeśli większość wypisze się z interesu i nie będzie nowych wpływów? 

A tak ogólnie, nie wiem. Musiałby ktoś przedstawić ofertę ile np. kosztowałoby ubezpieczenie zdrowotne obejmujące raka i różne rzadkie choroby. 

Na razie wolę pomagać słabszym i wiedzieć, że w razie czego i ja dostanę pomoc.

 

Co do broni, ja bym nawet była za, ale tylko do posiadania w domu. Śmieszy mnie jak słyszę, że metodą na złego człowieka z bronią jest dobry człowiek z bronią. Jakoś nóż każdy może kupić, a ilu z nas będzie go miało przy sobie, kiedy w sklepie nożownik nagle zacznie mordować?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 233
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

32 minuty temu, deomi napisał:

Tutaj źródła:

To tylko jakiś blog typa, co go nie można namierzyć. Zobacz na oficjalne statystyki.

 

Broń czarnoprochową czy siekierę w obi za 80zl może kupić każdy. Odniesienia do obrony przed napastnikiem z siekierą olewam, to czysta loteria jeśli nie trenujemy sztuk walki od lat, a i wówczas gwarancji nie ma. 

 

Jako kobieta sugerujesz się abstrakcyjnymi wartościami, w Twoim umyśle nie funkcjonuje coś takiego jak prawo własności, konsekwencja, lecz przerzucanie winy i żądza przetrwania, wyliczasz szansę, nie jakość. 

6 minut temu, Cellardoor napisał:

Pewnie dla mnie byłoby to korzystniejsze, ale skąd wzięlibyśmy na emerytury tych, którzy już na nie przeszli albo niedługo przejdą, jeśli większość wypisze się z interesu i nie będzie nowych wpływów? 

Narzucimy odrobinę wyższe podatki niż trzeba, umów się dotrzymuje.

7 minut temu, Cellardoor napisał:

A tak ogólnie, nie wiem. Musiałby ktoś przedstawić ofertę ile np. kosztowałoby ubezpieczenie zdrowotne obejmujące raka i różne rzadkie choroby.

Wielw placówek będzie przedstawiać, na pewno taniej i lepiej niż NFZ.

8 minut temu, Cellardoor napisał:

Na razie wolę pomagać słabszym i wiedzieć, że w razie czego i ja dostanę pomoc.

Twoja sprawa, widzę jaka myszka zapatrzona w przetrwanie, jaka oddana sprawie, byle ze swojej kieszeni :)

9 minut temu, Cellardoor napisał:

Co do broni, ja bym nawet była za, ale tylko do posiadania w domu. Śmieszy mnie jak słyszę, że metodą na złego człowieka z bronią jest dobry człowiek z bronią. Jakoś nóż każdy może kupić, a ilu z nas będzie go miało przy sobie, kiedy w sklepie nożownik nagle zacznie mordować?

I bandyci będą grzecznie urządzali strzelaniny tylko w domu, bo myszka zabrania bawić się takimi rzeczami na dworzu, nu nu nu!

Jak zwykle obywatel po dupie dostanie, a patola swoje zrobi bezkarnie. Nie obchodzi nas Twoje poczucie humoru, zostaw to na komentarze pod stand upy na yt.

 

Nóż na nóż? Xena normalnie wojownicza księżniczka, o walce to wiesz tyle ile Duda o honorze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Amperka napisał:

Zawsze zawziętym proliferom piszę "mam nadzieję, że podpisałbyś pisemną umowę z panią, którą przekonujesz do urodzenia dziecka bez mózgu, że będziesz wspierał ją finansowo i jeździł na rehabilitację oraz 2 godziny dziennie zajmował się tym dzieckiem, żeby ją odciążyć. Znam taką panią, która jest w takiej sytuacji. Umowa w załączniku - możesz wypełnić i przesłać do mnie."

O dziwo to zawsze kończy dyskusję. Proliferzy zamiast rozkazywać, powinni udowodnić, że są osobami, które pomogą takim kobietom po urodzeniu chorego dziecka, że nie zostaną one ze wszystkim same.

Dziwne, że oczekujemy całodobowego (i zapewne na całe życie) bohaterstwa od innych, a sami nie chcemy poświęcić dwóch godzin dziennie.

Taka kobieta nie musi brać na swoje barki opieki nad takim dzieckiem w normalnych czasach takie dziecko zostawało w prywatnym przytułku zazwyczaj prowadzonym przez kościół w dzisiejszych czasach zostało to wywrócone na głowę.

 

11 godzin temu, Amperka napisał:

Spędziłam weekend w Bieszczadach (tam miałam klienta) i powiem wam, że piękny ten nasz kraj. Jak pomyślę o historii tego terenu, akcji "Wisła"

Jakby wcześniej nie było rzezi wołyńskiej to by nie było akcji Wisła.

 

11 godzin temu, Amperka napisał:

To mnie obecnie najbardziej cieszy, że okazuje się powoli (to oczywiście proces), że inne państwa nie są już dla nas wzorcotwórcze i może dojrzejemy do tego, żeby zdobyć się na odwagę i być zachodem dla wschodu, a nie wschodem dla zachodu.

Polska jest jednym z ostatnich bastionów cywilizacji łacińskiej pomimo tych politycznych pokrak i durni kompletnie nie znających polskiego dorobku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Imiennik said:

Jako kobieta sugerujesz się abstrakcyjnymi wartościami, w Twoim umyśle nie funkcjonuje coś takiego jak prawo własności, konsekwencja, lecz przerzucanie winy i żądza przetrwania, wyliczasz szansę, nie jakość. 

Co za bełkot. 

 

4 minutes ago, Imiennik said:

Twoja sprawa, widzę jaka myszka zapatrzona w przetrwanie, jaka oddana sprawie, byle ze swojej kieszeni :)

I bandyci będą grzecznie urządzali strzelaniny tylko w domu, bo myszka zabrania bawić się takimi rzeczami na dworzu, nu nu nu!

Jak zwykle obywatel po dupie dostanie, a patola swoje zrobi bezkarnie. Nie obchodzi nas Twoje poczucie humoru, zostaw to na komentarze pod stand upy na yt.

Nóż na nóż? Xena normalnie wojownicza księżniczka, o walce to wiesz tyle ile Duda o honorze :D

Ooo, chyba musiałam Cię dotknąć, skoro zacząłeś takie osobiste ataki i pasywno-agresywne umniejszanie w stylu tatusia. 

Po początkowych komentarzach myślałam, że stać Cię na lepszy poziom.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu, chyba tylko Bosak faktycznie mówił o broni. Lepszy rydz niż nic. A każdemu sceptykowi polecam wybrać się na strzelnicę. Kto wie, może połknie bakcyla?

 

Jak w tej anegsotce sprzed paru lat: profesor że wschodniego wybrzeża wybrał się na wykład do Teksasu. Zatrzymuje go patrol. Profesor, jako że uważa się za człowieka przetrzegajacego prawa od razu informuje policjanta, że w aucie ma legalną broń. Policjant uśmiecha się - proszę Pana, jest Pan w Teksasie. Tu każdy jest uzbrojony.

 

Warto oswoić zatem nieznane. Bo nie taki diabeł straszny, jak go malują.

 

@deomi, dzięki broni palnej kobieta 50 kg skutecznie zatrzyma napastnika większego i cięższego. Obroni siebie, dzieci i nawet męża czy chłopaka beciaka, z sercem po lewej stronie, uwielbiającego uciskane mniejszości etniczne : )

 

Jeżeli trenuje.

 

Edytowane przez Obliteraror
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, Obliteraror said:

 

Jeżeli trenuje.

 

I ma za co i ma gdzie. 

 

Populiści, socjaliści i inna bolszewia/prawactwo, nie cieszy się powodzeniem, bo taka postępowa, tylko dlatego że obiecuje złote góry tym co mają 3-4 tys. na dwie osoby co miesiąc. 

Edytowane przez maroon
++prawactwo do populistów
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, maroon napisał:

Populiści, socjaliści i inna bolszewia

I prawactwo, nie zapominajmy o nim ;) Tak wiem, to nieprawdziwa prawica. No ale za taką uchodzi i rozdaje w najlepsze, także u nas to rozdawnictwo ma wiele twarzy i gospodarczo mamy samych socjalistów praktycznie. A zapytasz największą partię opozycyjną o ich pomysł - my też damy, może nawet jeszcze więcej! 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Obliteraror napisał:

 

@deomi, dzięki broni palnej kobieta 50 kg skutecznie zatrzyma napastnika większego i cięższego. Obroni siebie, dzieci i nawet męża czy chłopaka beciaka, z sercem po lewej stronie, uwielbiającego uciskane mniejszości etniczne : )

Ale takie sytuacje rzadko kiedy mają miejsce, częściej wszystko dzieje się szybko i z zaskoczenia.

A co jeśli taka 50 kg Myszka Was by postrzeliła bo np. jej się wydawało że to napastnik, że ktoś się włamał, że ona nie chciała/ nie wiedziała jak użyć/broń była za ciężka/ celowała w powietrze @Imiennik

Wole sytuacje kiedy nikt nie ma broni, niż mają ją wszyscy i w momencie zagrożenia zaczyna się krwawa jatka, i po krótszej chwili nie wiadomo kto jest napastnikiem. a kto się tylko broni.

 

Ja rozumiem, że Was mężczyzn broń w pewien sposób fascynuje, może są to jakieś atawistyczne zapędy, ale z logicznego punktu widzenia wg. mnie lepiej żeby jej nie było.

No jedynym punktem za, jest uzbrojenie obywateli w razie jakiś najazdów z zewnątrz.

Ale zbyt wielu niezrównoważonych osób chodzi po tej ziemi bym się ku temu skłaniała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, tytuschrypus said:

I prawactwo, nie zapominajmy o nim ;) Tak wiem, to nieprawdziwa prawica. No ale za taką uchodzi i rozdaje w najlepsze, także u nas to rozdawnictwo ma wiele twarzy i gospodarczo mamy samych socjalistów praktycznie. A zapytasz największą partię opozycyjną o ich pomysł - my też damy, może nawet jeszcze więcej! 

Wyedytowałem ?

 

No tak, ale jakiś inny pomysł jak kupić głosy Seby i Grażynki, tudzież Janusza? Obawiam się, że poza "mnie dej, należy mi siem", to pomysłów żadnych. Ludzi przyzwyczajono do rozdawnictwa i socjalu i to się zrobił duży problem. 

6 minutes ago, deomi said:

Ale zbyt wielu niezrównoważonych osób chodzi po tej ziemi bym się ku temu skłaniała.

Powtarzasz typowe bolszewickie bzdury. "Psychiczni się dorwom i jatkę zrobiom".  A tymczasem napruty Janusz w 1,9tdi rozjeżdża rodziny na pasach i luz. 

 

W takiej Szwecji jest CZTERDZIEŚCI (40) razy więcej broni na 100 mieszkańców niż u nas, a taki Brevik trafił się raz na ile, 50 lat? 

Edytowane przez maroon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, maroon napisał:

Powtarzasz typowe bolszewickie bzdury. "Psychiczni się dorwom i jatkę zrobiom".  A tymczasem napruty Janusz w 1,9tdi rozjeżdża rodziny na pasach i luz. 

Ok skoro napruty Janusz rozjeżdza rodziny na pasach, to dajmy mu jeszcze broń, żeby po powrocie zastrzelił ze 2 somsiadki. 

Chcesz mieć broń to złóż wniosek i się o nią staraj. W czym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, deomi said:

Ok skoro napruty Janusz rozjeżdza rodziny na pasach, to dajmy mu jeszcze broń, żeby po powrocie zastrzelił ze 2 somsiadki. 

Chcesz mieć broń to złóż wniosek i się o nią staraj. W czym problem.

Akurat się starać nie muszę, bo mam. 

 

 A Ty zrozum kontekst, a nie z niego wyrywaj. Skoro każdy może kupić siekierę, nóż, czarnoprochowca albo strucla za dwa koła, ktorym wjedzie w tłum na przystanku, to zgodnie z Twoją teorią codziennie powinny być jatki. A kurcze jakoś nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maroon Ale broń jest łatwym i bardzo skutecznym narzędziem do zabijania. 

Nóż- do tego trzeba bardzo skrócić dystans, jest ryzyko samoskaleczenia.

Auto- jest ryzyko własnego uszkodzenia ciała.

 

A broń? Możesz strzelić z daleka i z ukrycia.

 

Poza tym broń służy tylko i wyłącznie do zabijania/uszkodzenia ciała.

Samochód i noż są przeznaczone do innych celów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja, jak i większość osób młodych w moim otoczeniu jest za Bosakiem. Problem polega na tym, że mało z nich pójdzie głosować. Jeśli o samych kandydatów to trochę się różnią, nie zapominając, że to politycy. P O L I T Y C Y mamy poczuć się, że ich potrzebujemy, że oni wiedzą lepiej i chcą dla nas jak najlepiej. Pod słowem polityk kryje się człowiek, a jak wiadomo, żaden człowiek święty nie jest. Bosak, Duda i reszta ekipy ma za uszami na pewno sporo. Wcześniej byłem mocno za konfederacja. Nawet na ich grupach byłem. Uważam, że to nie jest zdrowe, bo nie ma bardziej fanatycznych wyborców niż konfederacji. Masakra jak ktoś ma inne zdanie. Nagle pojawi się x osób i zacznie pisać ,, Bosak ma rację, boże jak można popierać Dudę, jesteś idiotą''. Sądzę, że niektórzy są zbyt wpatrzeni w polityków. Jest wiele dużo inteligentniejszych osób od aktualnych kandydatów, ale nie mają tej inteligencji emocjonalnej. Jeśli chodzi, o dostęp do broni to też ma pewne minusy. Zależy, jak łatwy byłby dostęp. Oczywiście mówię o pewnym procencie wyborców z konfederacji nie każdym. 

Edytowane przez $Szarak$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Obliteraror napisał:

A każdemu sceptykowi polecam wybrać się na strzelnicę. Kto wie, może połknie bakcyla?

Byłem i mimo całkiem niezłej celności jak na pierwszy raz jakoś mnie to nie jarało. Ja nie jestem za posiadaniem broni bo to by polepszyło coś w kwestii samoobrony ja jestem za swobodnym dostępem do broni bo to by utworzyło duży rynek a co za tym idzie miejsca pracy.

 

5 minut temu, $Szarak$ napisał:

Zależy, jak łatwy byłby dostęp. Oczywiście mówię o pewnym procencie wyborców z konfederacji nie każdym. 

Zauważyłem, że przylazło dużo ukrytych propisowskich trolli oczywiście to nie o tobie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, deomi napisał:

@maroon Ale broń jest łatwym i bardzo skutecznym narzędziem do zabijania. 

Nóż- do tego trzeba bardzo skrócić dystans, jest ryzyko samoskaleczenia.

Auto- jest ryzyko własnego uszkodzenia ciała.

 

A broń? Możesz strzelić z daleka i z ukrycia.

 

Poza tym broń służy tylko i wyłącznie do zabijania/uszkodzenia ciała.

Samochód i noż są przeznaczone do innych celów.

 

Jak już ktoś napisał: to nie broń zabija ludzi. 

I niestety, jeśli ktoś będzie chciał mieć broń do straszenia lub zabijania ludzi, to ją w ten czy inny sposób zdobędzie. Natomiast Ty, jako normalny człowiek albo możesz mieć realną możliwość obrony przed napastnikiem, albo nie. 

Dlatego ja jestem za powszechnym dostępem do broni palnej. 

A coś mi się obiło o uszy, że mają utrudnić nawet dostęp do broni czarnoprochowej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, deomi napisał:

Auto- jest ryzyko własnego uszkodzenia ciała.

2 tonowe rozpędzone TDi vs maksymalnie 100kg kupa wody.
Hmmm ?

35 minut temu, deomi napisał:

A broń? Możesz strzelić z daleka i z ukrycia.

Z kuszy też możesz, hah i będzie nawet ciszej.
Jak ktoś będzie chciał kogoś zabić to znajdzie sposób żeby to zrobić.
I nie pierdol mi tu, że wbicie kosy w plecy to taka wielka sztuka.
Naprawdę, jak ktoś będzie chciał spróbować cię zabić to to zrobi w ten albo inny sposób.

39 minut temu, deomi napisał:

Poza tym broń służy tylko i wyłącznie do zabijania/uszkodzenia ciała.

Błąd, broń palna służy do wystrzeliwania pocisków z dużą prędkością. To jaki będzie efekt tego strzału zależy w dużej mierze od tego co strzela.

 


Ale abstrahując, nie dałbym p0lakom do ręki broni palnej. Nie dlatego, że mam coś przeciwko powszechnemu dostępowi.
Widzę jednak pewne spierdolenie umysłowe sporej części naszego społeczeństwa.
Większość ludzi ma bardzo mylne wyobrażenie o strzelaniu, broni itp.
Sam wielokrotnie musiałem poprawiać osoby, co zwyczajnie opowiadały kocopoły o tym jak działa i co może współczesna broń palna.
Ten brak obycia oraz mylne wyobrażenia sprawiają, że jestem przeciwny na chwilę obecną co do powszechnego dostępu do broni palnej.

Zacząłbym od powszechnej edukacji co do tego jak ona działa i co tak naprawdę może. By ludziom trochę rozjaśnić i by zaczęli postrzegać broń trochę inaczej bo jak na razie wiele osób postrzega ją przez prymitywny pryzmat: "omg, bendo siem szczelać".

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje osobiste stanowisko, niezmiennie od ~20 lat: Why I would not vote.

 

Wgl polecam użytkowniczkę Wendy McElroy.

W dniu 21.06.2020 o 17:13, KrólowaŁabędzi napisał:

Czy jest ktoś, kto łączy wolnościową gospodarkę z lewicowym "stylem życia"

Ja, ale niestety, nie startuję na prezydenta (iksde).

W dniu 21.06.2020 o 18:03, Hatmehit napisał:

Najchętniej nie uczestniczyłabym w wyborach, lecz czuję, iż potem będę siebie obwiniać

Jest dokładnie odwrotnie. Tylko głosujący mogą siebie obwiniać, gdy coś "pójdzie nie tak". To do nich odnosi się literalnie maksyma volenti non fit iniura.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Orybazy napisał:

Gdyby rządzącym zależało na bezpieczeństwie państwa to każdy Polak miał by obowiązek posiadania broni w domu.

Ta, jasne. Menele, ćpuny, schizofrenicy też?

Antifa też?

 

Jak ktoś głosi takie opinie, to zawsze zastanawiam się czy to nie podstawiony agent, albo pożyteczny idiota tych, co chcą zakazać absolutnie wszystkiego.

3 godziny temu, Orybazy napisał:

Starać oznacza uznaniowość a nie prawo.

Gówno prawda. Obecnie nie masz ŻADNEJ uznaniowości, problem leży zupełnie gdzie indziej.

Masz w ogóle broń?

Bo zachowujesz się jakbyś jej nie miał, tylko pryszczył na forum jak to żyjesz w opresyjnym państwie i Ci nic nie wolno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cellardoor napisał:

skąd wzięlibyśmy na emerytury

Był kiedyś jakiś taki film o typie, który miał chorom curke (xd), na raka, czy coś, a że był w pytę biedny i było to w USA, to nie bardzo tam mu ją chcieli leczyć, więc stwierdził, że obrabuje (z bronią w ręku) bank.

8 minut temu, Szalony Koń napisał:

Antifa też?

Uuuu widzę że wg Ciebie są równi i równiejsi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, deomi napisał:

Ale takie sytuacje rzadko kiedy mają miejsce, częściej wszystko dzieje się szybko i z zaskoczenia.

A co jeśli taka 50 kg Myszka Was by postrzeliła bo np. jej się wydawało że to napastnik, że ktoś się włamał, że ona nie chciała/ nie wiedziała jak użyć/broń była za ciężka/ celowała w powietrze @Imiennik

Wole sytuacje kiedy nikt nie ma broni, niż mają ją wszyscy i w momencie zagrożenia zaczyna się krwawa jatka, i po krótszej chwili nie wiadomo kto jest napastnikiem. a kto się tylko broni.

Nie ma czegoś takiego jak sytuacja kiedy "nikt nie ma broni".

O tym jak sobie załatwić nielegalnie broń, mógłbym Ci sam powiedzieć, ale nie mam ochoty rozpowszechniać tej wiedzy. Dość że to względnie łatwe - nawet dla "praworządnego obywatela".

Tylko ceny ciut droższe niż w sklepie:) Ale nie znowu z kosmosu, jak ktoś chce i zarabia normalnie, może sobie zdobyć. Nielegalną, nierejestrowaną. A cóż dopiero kryminaliści.

 

Tam gdzie jest zakaz posiadania broni przez normalnych obywateli, tam mają ją tylko przestępcy.

 

W Polsce nie jest pod tym względem źle jak niektórzy chcą malowac, problem jest "tylko" w tym, że kiedy się z tej broni obronisz, to masz problem - Ty a nie napastnik. Chyba że - od niedawna - zrobisz to w domu. PiS wprowadził prawo do ochrony miru domowego wszelkimi środkami, więc broń się też załapała.

 

A co tego że nie ma strzelanin - były, ale mafie lat 90tych się rozpadły. A przestępczość spadła sześciokrotnie. A od 2011 każdy niekarany, zdrowy na umyśle obywatel, może zdać egzamin i mieć broń. Jak prawo jazdy - jeśli zdasz, musisz dostać, nikt Ci łaski nie robi. A zdać łatwiej i taniej niż prawo jazdy.

 

1 godzinę temu, deomi napisał:

Ja rozumiem, że Was mężczyzn broń w pewien sposób fascynuje, może są to jakieś atawistyczne zapędy, ale z logicznego punktu widzenia wg. mnie lepiej żeby jej nie było.

No jedynym punktem za, jest uzbrojenie obywateli w razie jakiś najazdów z zewnątrz.

Ale zbyt wielu niezrównoważonych osób chodzi po tej ziemi bym się ku temu skłaniała.

Zapewniam że kobiety broń też fascynuje. Niekiedy dużo bardziej.

Zbyt wiele niezrównowazonych osób? Żaden problem - taka osoba broni nie dostanie. Są badania.

Dalej nie wierzysz?

Czemu zatem od 16 lat dostępna jest doskonale zabijająca broń czarnoprochowa bez żadnych pozwoleń - i NIC SIĘ NIE DZIEJE?

Może za dużo lewackiej propagandy o niezrównoważonych Polakach którzy się zaraz powyżynają.. ale cholera, mogą, mają narzędzia, mają tę broń (czarnoprochowej jest w Polsce co najmniej kilkaset tysięcy) i... nic?

 

To się nazywa dysonans poznawczy ?

 

 

3 minuty temu, leto napisał:

Uuuu widzę że wg Ciebie są równi i równiejsi :D

No przecież jestem za równością:)

Broń wg mnie może posiadać obywatel

1. Zdrowy na umyśle

2. Niekarany

Przynaleźność do Antify wyklucza co najmniej pkt 1.

?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.