Skocz do zawartości

Czy mężczyźni z forum bracisamcy to dobry wzór na męża lub partnera?


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.10.2021 o 10:50, SzatanKrieger napisał:

Co sądzicie Panie, czy przeciętny użytkownik tego forum to dobry kandydat na partnera?

Oczywiście, że tak. Wymieniłabym z nicków ale nie chce być tą pierwszą, która wymienia z nicków. 😆

W dniu 5.10.2021 o 17:01, Obliteraror napisał:

Co do dziewczyn, mam tu od dawna dwa najbardziej rokujące dla mnie typy. 

@Amperka i obstawiam, że to idzie w dwie strony i @maggienovak albo @sol. Zgadłam?

:D

@Amperka A Twoim pierwszym typem jest @Obliteraror, ale więcej nie umiem skojarzyć. 

Fajna zabawa te zgadywanki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym była ładna i wolna, to chętnie pogruchałabym z kilkoma forumowiczami. Nie na raz, bo gangibangi nie moje klimaty. 

🤭😅😅😅 Jakiś odstęp czasowy musiałby być. 😅

 

Że mam pierwsza napisać, który samiec byłby fajny do związku? 

Ee, nie znam się na facetach, z resztą to widać po moim małżeństwie. 😅

 

Może z innej strony, z takiej ludzkiej.

Nw forumowiczów cenię za ich doświadczenia, wiedzę, wartości (z którymi momentami mogę się nie zgadzać) i poglądy.

Jak tylko widzę aktywności tych forumowiczów, to często zatrzymuję się i czytam ich posty/komentarze.

Cenię:

@SzatanKrieger za jego naturalną łagodność, empatię i serdeczność.

Sprawy duchowe, które są mi ogromnie obce (raczej chciałabym to wyjaśnić naukowo) przedstawia dość czytelnie.

@Rnextza treści, które są bliskie moim poglądom - przysłowiowo "światem kręci NASA i kasa". Jak rnext pisze o globalnych wałach, to wszystko czytam od deski do deski i potakuję do ekranu. 😅

Wiedza kulinarna równie spora! 

@Obliteraror

Z jego tekstów czuć zdrowy? dystans do rzeczywistości i relacji międzyludzkich. Choć z natury jestem nihilistyczna, to jednak mój mózg lubi jego treści, które mają ładunek emocjonalny nacechowany nadzieją. Nie rozumiem jego wiary w ludzi, ale wiem, że ludzki mózg takich ludzi potrzebuje - człowieka wierzącego w człowieka.

@Szalony Koń

Za teksty o wierze i rodzinie. Ma piękną rodzinę, fajne życie rodzinne, którego ogromnie zazdroszczę. Lubię jego rodzinne podejście do życia i relacji.

@Stefan Batoryopowieścią o morzu i rodzinie. 

@Personal Bestza życiowe teksty.

 

Śmiejecie się, ale kojarzę najczęściej forumowiczów po avatarch, a nie po nickach, więc muszę jeszcze przejrzeć parę wpisów, by napompować ego jeszcze kilku braciom. 😎

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2021 o 10:50, SzatanKrieger napisał:

 

Co sądzicie Panie, czy przeciętny użytkownik tego forum to dobry kandydat na partnera?

-Panie prezydencie jak udźwignąć tyle szczęścia?  

-Weź kredyt.

 

 

Ale kilka osób stąd wzięłabym do swojej paczki;)

Edytowane przez Anna
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.