Skocz do zawartości

Eksperyment 500 dla tinderki, czyli Klaudiusz 2.0 w wersji hardcore


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mac napisał:

Ja wierzę, że żyjemy w piekielnym kręgu lub w jakiejś warstwie piekła. Mój świadomy umysł nie jest w stanie zaakceptować podstawowego prawa, że silny zjada słabszego i kto policzy siłę w rozkładzie czasu, kiedy z silnego i tak staniesz się w pewnym momencie życia słabym. Jakbym miał projektować piekło to właśnie w taki sposób. Nie wiesz, kiedy znajdzie się ktoś silniejszy, który zniszczy całe twoje życie. Stale funkcjonujesz z podwyższoną koncentracją, a i tak umrzesz i podejmowane decyzje ostatecznie nie mają żadnego znaczenia, nie w życiu, które prowadzisz, czy zgon jest, czy nie ma i tak już taką samą cielesną postacią się nie jest, więc jaki to ma sens? Żadnego. Przy życiu trzyma bezpiecznik biologiczny, a ciężko podjąć decyzję o odebraniu sobie życia. Organizm na to nie pozwala, utrudnia. Ja wiem, że nie mam kontroli nawet nad sobą w dużym stopniu. Wieloma procesami steruje coś w środku, nieodgadnionego dla mnie, inna część osobowości, umysłu i tak dalej.

 

Good one!

Jest wena ostatnio widzę :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minutes ago, Zdzichu_Wawa said:

Prostytucja (w tej czy innej formie) istniała od wieków (nie bez powodu mówi się "najstarszy zawód świata") i nie zniknie teraz. 

Jeśli mnie coś tutaj zaskakuje to stawki.....jakieś takie podejrzanie niskie.

Każdy młody idealizujący i romantyzujący kobiety powinien sobie wyszukać ładną, niewinnie wyglądającą tinderówkę jak np. Angela. Stargować z 5000 do 1k i mieć w pamięci że wygląd nic nie znaczy i że zawsze będzie płacił za relację z kobietą czy z góry czy z dołu utrzymując, usługując, słuchając itd.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minutes ago, sargon said:

w ogóle niech w ogóle nie będzie historii pojazdu, bo przecież musimy sobie ufać

We Francji zakazano testów DNA. Za próbę "sprawdzenia VIN" grozi nawet więzienie...

Ale na szczęście matka natura wyposażyła płeć kobiecą w taki wskaźnik użycia... "po odkryciu zerwanej plomby, gwarancji nie udziela się". Pewnie zaraz polecą na mnie gromy... a co tam, rejestr przeprowadzonych aborcji też powinien być powszechny i publiczny.

Wahadło w drugą stronę, Social Credit System i rejestr cudzołożnic... sami poprosimy.

48 minutes ago, sargon said:

Niech kurwy będą kurwami.

Ale niech będą na full legalu, uczciwie i szczerze.

Lepsza najgorsza prawda, niż najsłodsze kłamstwo.

22 minutes ago, GurneyHalleck said:

na Tinderze potencjalnie docieramy do 5000 lub więcej

Sama obecność na tinderze oznacza, że grupa badana jest niereprezentatywna dla "wszystkich kobiet".

Nie mogę tego znaleźć, ale kiedyś powiązano dane z tindera z danymi z aplikacji menstruacyjnej. No i co? No i jest korelacja między cyklem a aktywnością... kto by się spodziewał.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, sargon napisał:

ak poza tym, to to "niezdrowe podniecenie" to w tym wątku ?

 

5 podstron wątku w 19 godzin. Takie "wyniki" to widziałem głównie w Rezerwacie do tej pory. Więc odbieram to jako temat który jakoś "dotyka" Braci (w ten czy inny sposób).

 

49 minut temu, sargon napisał:

To nie chodzi o "poznanie kosztów randki", tylko o fakt, że ciężko jest rozeznać , czy laska , która niby jest normalną szarą myszką, z którą "trzeba chodzić", nie kurwi się w tym czasie za pieniądze, lub czy ma taką przeszłość.

 

Zasada ograniczonego zaufania. Nigdy nie wiadomo co dana osoba robiła gdy miała lat np. 18-cie. Znam stateczną panią mecenas, która w młodości pracowała jako hostessa w Japonii, inna Pani Marketing Manager tańczyła w latach 90tych na rurze w Niemczech

 

58 minut temu, sargon napisał:

Ale niech będą na full legalu, uczciwie i szczerze.

 

Jeszcze niech na świecie będzie pokój i wszyscy niech będą żyli w zdrowiu i bogactwie 😉

Jedynie na kogo masz wpływ to Ty sam. Trzeba się tego nauczyć że jedynie przez większą wiedze, doświadczenie (co się wiąże także z tym że popełni się kilka błędów samemu) łatwiej jest obronić się przed pewnymi zachowaniami. Poza tym czy widzisz jakąś zasadniczą różnicę między tym że Panna przyjdzie na randkę za powiedzmy 1000 PLN, a taką która jest z gościem bo ten zafunduje jej wycieczkę np. na Bali (czy inne "Instagramowe" miejsce)? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kespert napisał:

We Francji zakazano testów DNA. Za próbę "sprawdzenia VIN" grozi nawet więzienie...

Ale na szczęście matka natura wyposażyła płeć kobiecą w taki wskaźnik użycia... "po odkryciu zerwanej plomby, gwarancji nie udziela się". Pewnie zaraz polecą na mnie gromy... a co tam, rejestr przeprowadzonych aborcji też powinien być powszechny i publiczny.

Wahadło w drugą stronę, Social Credit System i rejestr cudzołożnic... sami poprosimy.

Lepsza najgorsza prawda, niż najsłodsze kłamstwo.

Sama obecność na tinderze oznacza, że grupa badana jest niereprezentatywna dla "wszystkich kobiet".

Nie mogę tego znaleźć, ale kiedyś powiązano dane z tindera z danymi z aplikacji menstruacyjnej. No i co? No i jest korelacja między cyklem a aktywnością... kto by się spodziewał.

 

No dokładnie, setki filmów o łatwych P0lkach na youtube łącznie z nagraniami video jak się cieszą że jakiś Turek czy Niemiec czy inny z dodatnim pigmentem zagada i nogi się uginają, to ściema niereprezentatywna :)

Tak samo tysiące alimenciarzy z dowaloną pod korek kwotą za zdolność zarobkową i inne urban legendy, które są daleko póki nas nie dosięgną

 

Dawno przekroczyliśmy już linię horyzontu, ta czarna dziura już tylko wciąga i nie da się tego odwrócić

 

Ale jest nadzieja, możemy głosować nogami, nie ma co płakać tylko trzeba sobie układać życie gdzie indziej

Edytowane przez spacemarine
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Orybazy napisał:
23 minuty temu, Kespert napisał:

na szczęście matka natura wyposażyła płeć kobiecą w taki wskaźnik użycia... "po odkryciu zerwanej plomby, gwarancji nie udziela się"

Niestety jest chirurgia plastyczna ... .

Ciekawe czy są fachowcy potrafiący rozpoznać chirurgiczną poprawkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

 

 

 

Zasada ograniczonego zaufania. Nigdy nie wiadomo co dana osoba robiła gdy miała lat np. 18-cie. Znam stateczną panią mecenas, która w młodości pracowała jako hostessa w Japonii, inna Pani Marketing Manager tańczyła w latach 90tych na rurze w Niemczech

 

 

Znam tyle tak robionych karier zwłaszcza w tych zawodoach o których napisałeś, że mogę powiedzieć iż jeśli była i jest w miarę wyględna i zgrabna to zawsze była podwieszona pod jakiegoś cukierkowego tatuśka i to zanim to określenie w ogóle weszło do popularnego, masowego obiegu. Elo!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, OdważnyZdobywca napisał:

Mnie z kolei interesuje, jaki % randkujących kobiet, stanowią te z filmu. Gość mówi, że było chętnych ok stu. Ok. Ale na ile? 

 

Bo do tego, że znajdą się chętne na ostre jazdy, to nie ma wątpliwości (tak samo jak u mężczyzn - są cucki i podobne). Ale najciekawszy jest jaki % rynku, to te z fetyszami (rażąco pożądające $). 

Mnie to w ogóle nie dziwi. Już z 10, czy 15 lat temu był artykuł w gazecie, że 25% studentek ma sponsora. Więc znaleźć 100 takich typiar w Warszawie przez 3 lata, to żadne halo. :) Dla mnie ciekawszy był Klaudiusz, czyli siła urody faceta jaka jest. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, Zdzichu_Wawa said:

Więc odbieram to jako temat który jakoś "dotyka" Braci

Ja jako wskaźnik ogólnego stresu w Narodzie. Czy wkurwienia na "świat zastany".

30 minutes ago, Zdzichu_Wawa said:

Znam stateczną panią mecenas, która w młodości pracowała jako hostessa

Tajemnicą poliszynela w okolicy było kiedyś, która prawniczka w młodości została samotną matką, bo na imprezie po pijaku potrafiła wypiąć dupę w stylu "kto chce, niech korzysta".

Prawnik też człowiek... czasami.

31 minutes ago, spacemarine said:

setki filmów o łatwych P0lkach na youtube łącznie z nagraniami video jak się cieszą że jakiś Turek czy Niemiec czy inny z dodatnim pigmentem zagada i nogi się uginają, to ściema niereprezentatywna :)

Tak samo tysiące alimenciarzy z dowaloną pod korek kwotą za zdolność zarobkową i inne urban legendy, które są daleko póki nas nie dosięgną

Setki filmów to są właśnie - setki łatwych P0lek, gdzie samych osiemnastolatek masz ponad sto tysięcy, a 18-24 milion dwieście tysięcy (jeśli pamiętam dobrze dane).

Niech połowa z nich jest przesiąknięta mitem "seksworkingu" - nadal pozostaje kwestia skali; nadal pozostaje połowa, której na Tinderze nie ma. I pyk, po statystyce...

 

A co do "urban legend" - za dużo sam widziałem, by coś mogło mnie jeszcze zadziwić...

12 minutes ago, Orybazy said:

Niestety jest chirurgia plastyczna ... .

Zakazać! Albo rejestrować zabieg w publicznym rejestrze!

;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zdzichu_Wawa napisał:

 

5 podstron wątku w 19 godzin. Takie "wyniki" to widziałem głównie w Rezerwacie do tej pory. Więc odbieram to jako temat który jakoś "dotyka" Braci (w ten czy inny sposób).

 

 

Zasada ograniczonego zaufania. Nigdy nie wiadomo co dana osoba robiła gdy miała lat np. 18-cie. Znam stateczną panią mecenas, która w młodości pracowała jako hostessa w Japonii, inna Pani Marketing Manager tańczyła w latach 90tych na rurze w Niemczech

 

 

Jeszcze niech na świecie będzie pokój i wszyscy niech będą żyli w zdrowiu i bogactwie 😉

Jedynie na kogo masz wpływ to Ty sam. Trzeba się tego nauczyć że jedynie przez większą wiedze, doświadczenie (co się wiąże także z tym że popełni się kilka błędów samemu) łatwiej jest obronić się przed pewnymi zachowaniami. Poza tym czy widzisz jakąś zasadniczą różnicę między tym że Panna przyjdzie na randkę za powiedzmy 1000 PLN, a taką która jest z gościem bo ten zafunduje jej wycieczkę np. na Bali (czy inne "Instagramowe" miejsce)? 

1. O Ukrainie jest kilka stówek. "niezdrowe podniecenie" , "dotykanie Braci" odbieram jako babską taktykę zawstydzania.

A jak dotyka - to co z tego - mają o tym nie gadać ? Szariat dla chłopów  mamy ?

 

2. Ograniczone zaufanie to jedno, ale bieżączka to drugie. ..zresztą :

 

3... To co - i tak istnieją złodzieje, więc po co nam kodeks karny ?

Owszem, trzeba się samemu chronić też - ale Ty proponujesz drugą skrajność - czyli podejście braku konsekwencji.

 

W takiej podstawowej rzeczy, jak próby ustalenia stanu faktycznego.

 

Tak, bla, bla, bla, zawsze się płaci, każda "żonka" oczekuje, że będziesz sprawnym Januszem i dostarczysz zasoby, jak będzie trzeba.

Jasne to jest jak słońce.

A "Janusze", też mogą mieć jakieś oczekiwania ? Np. żeby "kandydatka" na żonkę, która ich zwodzi spacerkami, i "oj, poczekajmy do ślubu", w tym samym czasie nie obrabiała kutasów po 1500 za noc ?

 

Chodzi o taką elementarną uczciwość umowy.

Bo to, czego bronisz, i starasz się tłumaczyć, to dwulicowość, skurwysyństwo i zwyczajne zło.

 

Kurwa to normalny, porządny zawód, powinien mieć normy, pełen legalizm, ubezpieczenie, podatki, opiekę lekarską.

Ale niech będzie jasne, tak samo jak z historią pojazdu, czy zatrudnienia.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sargon napisał:

Kurwa to normalny, porządny zawód, powinien mieć normy, pełen legalizm, ubezpieczenie, podatki, opiekę lekarską.

 

Broń Cię dobry panie Boże. Jakby nasz nierząd by na tym położył łapę to cena za godzinę zaczynałyby się od 1k. Wtedy faktycznie dla co poniektórych zostałyby już tylko kozy :).

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Tak poza tym to dostrzegam jakieś niezdrowe podniecenie wśród Braci tym tematem. 

Raczej słabo zkalkulowane.

85% społeczeństwa żyje w okolicy średniej krajowej bruuuudno.

3500 odjąć(najmy, kredyty, paliwo, żarcie, urlopy, ciuchy....itd) zostaje średnio ZERO(0)....czyli od 10 do 1 potem kombinatoryka stosowana.

 

Załóżmy ilość atrakcyjnych studentek jest 1200 000/2/5....jakieś 120 000 pierwszego roku.

Biorąc głębię smv 7-10(30%)...36 000 dupek W SZALE MACICY I MĘSKIEJ CHCICY.

 

36 000 *500= 45 kawalerek warszawskich dla lasek ciepawskich/miesięcznie.

DODAMY FRAJERA CO TYDZIEŃ I przez 10 Miechów w roku.

*4*10.

1800 kawalerek cały pierwszy rok dupującstudiujac.

Wyjdzie nam 20 samiczek na jednej kawalerce.

Przy założeniu, że nie żre, nie kupuje ciuchów....itd.

TERAZ WYNAJEM.

4*500*10/SZT.

....mieszkając w 4 persony 80 000PLN.

25000 roczek hatki dla wariatki.

....we2 40000-25000=>miesięcznie zostaje 750 PLN.....nie wyobrażam sobie działającego 'byznesu' przy więcej niż 2 na kawalerce.

 

Czyli minimalny biznesplan to jest 2 łosi tygodniowo każda 2*500*2 aby były w stanie jako tako utrzymać kwadraturę koła przy wiejskiej.

 

PODNIECANIE SIĘ POTENCJALNYM frajerstwrm jest zgoła nie ekonomiczne.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Baca1980 said:

Jakby nasz nierząd by na tym położył łapę to cena za godzinę zaczynałyby się od 1k

Nie, raczej "miesięczna norma", i płaca minimalna. Może premia za przerób albo pracę w nadgodzinach. Plus "za darmo" dla posłów i senatorów.

Ale po pewnym czasie pojawiłoby się "dofinansowanie", w odpowiedzi na "społeczny problem braku dostępu do tanich mieszkań dup" :P

Potem pojawiłyby się "obowiązkowe parytety" dla trans- i homo-... i dla "bodypozytywnych".

I biznes państwowy by się przekręcił, a prywatny wróciłyby "do podziemia", gdzie zachcianka klienta (wygląd, płeć) musi być zaspokajana!

 

PS: jak zakład nie wyrobi normy, brakującą część wyrabia kierownik zakładu! Zadzwońcie po Banasia!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy choćby trochę doświadczony samiec wie, że kobiety lecą na pozycję i kasę. Szarych myszek nie ma, szare myszki może były kiedyś jak nie doszło do rewolucji seksualnej. Musiały udawać, że względu na opinie społeczeństwa. Każdy myślący chłop zawsze powie dobrze w towarzystwie o kobietach, po czym się delikatnie uśmiechnie znając prawdę. Powiadane na forum jest żeby ruchac i obserwować a nie wierzyć w bajki Disney'a. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, sargon napisał:

Kurwa to normalny, porządny zawód, powinien mieć normy, pełen legalizm, ubezpieczenie, podatki, opiekę lekarską.

Ale niech będzie jasne, tak samo jak z historią pojazdu, czy zatrudnienia.

 

Ku*wa          - to typ osobowości

Prostytutka - profesja, innymi słowy zawód

 

Zgadzam się w pełnej rozciągłości odnośnie podatków, ubezpieczenia, itd.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Baca1980 napisał:

 

Broń Cię dobry panie Boże. Jakby nasz nierząd by na tym położył łapę to cena za godzinę zaczynałyby się od 1k. Wtedy faktycznie dla co poniektórych zostałyby już tylko kozy :).

 

Wyobraźcie sobie jakby opodatkowali nierząd jak wódkę czyli pracę w polszy de facto 70% podatkiem zusy, składki, dochodowy i vat w zakupach. Ku..y to najbardziej uprzywilejowana podatkowo grupa w pl :D

A skoro są silne i niezależne i chcą być równe to ch.j niech zalegalizują i opodatkują, jestem za

Edytowane przez spacemarine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.