Skocz do zawartości

Wyjazd partnerki z jej przyjacielem gejem za granicę


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, BumTrarara napisał(a):

Każdy kolega czad zostaje gejem ;) na wyjazd. Żeby się miś nie stresował.

 

O to to. Może w ogóle jedzie nawet z innym (czadem), a tamten drugi to tylko przykrywka i przyjaciółka to podtrzymania jej wersji.

W domu zostanie miś który przekonany że wszystko idzie dobrze. Poza tym w gumie to nie zdrada. Bez gumy też w sumie nie.

 

  • Like 8
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, SuperMario napisał(a):

 

Raz w życiu usłyszałem coś podobnego, było krótkie "nichuja" z mojej strony. Teraz żałuję bo została później moją żoną, a jeszcze później byłą żoną, mogłem ją wtedy puścić 🤣 fuck 🤦‍♂️

@borianPLniech jedzie. Ma wolną wolę.

 

Powyższy przykład pokazuje, że nie warto oponować.

 

Ale przemyślał bym, czy oboje macie takie samo spojrzenie na relacje. No i generalnie będziesz miał dobry czas do rozkminy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę, że geje zazwyczaj są bardzo aktywni seksualnie, bo mają łatwy dostęp do seksu. Ten kolega co jest tak aktywny turystycznie, nie sądzę by ograniczał się do zwiedzania zabytków, a kultury innych krajów zapewnie poznaje dogłębnie. I teraz pytanie, czym ona biedna ma się w tym czasie zajmować. A jak poznają tam jakiegoś faceta bi, to czemu by tak nie zaszaleć z raz, z ciekawości.

 

A jej wyjazd z koleżankami byś zaakceptował? Albo chodzenie z koleżankami po klubach? To podobna kategoria. 

 

Generalnie Twoje myślenie, "dla zasady", jest słuszne. I polecałbym nie wchodzić w jakieś dyskusje, tylko postawić sprawę krótko. Nie akceptujesz tego, i kropka. Jak jej zależy to nie wyjedzie, jak wyjedzie to sama pokaże Ci jak bardzo jesteś dla niej ważny, i wtedy szkoda tracić na nią czas.

 

5 hours ago, borianPL said:

Rozmawialiśmy o tym, sama powiedziała mi, że byłoby jej bardzo przykro, gdybym chciał na taki wyjazd pojechać z kolegami bez niej, ale jakoś by to zniosła.

 

Czyli, powiedziała Ci że miałaby z tym problem. A wszystko co jest po "ale" już się nie liczy, i gdybyś spróbował to zweryfikować to pewnie szybko byś się o tym przekonał.

Edytowane przez tony86
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tony86 napisał(a):

Nie akceptujesz tego, i kropka. Jak jej zależy to nie wyjedzie, jak wyjedzie to sama pokaże Ci jak bardzo jesteś dla niej ważny, i wtedy szkoda tracić na nią czas.

I tutaj jest właśnie sedno sprawy. Jej powinno zależeć na wspolnych wyjazdach a po tym jakie stosuje zagrywki to wydaje Mi się że ważniejszy jest gejek niż @borianPL

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chyba takiego Postu nie było na portalu: Bracia Samcy: ?.

Bracie Borianie. Po pierwsze przykro mi ale nie jesteś silnym elementem w tym związku (chemicznym).

Twoja Pani bardziej preferuje towarzystwo Gay-Freindly Mana niż twoje.

Dlaczego ostatecznie nie pojechać w trójkę Ty jako prawowity Partner i Władca twojej żeńskiej połowy plus Kolega twojej dziewczyny lubiący innych kolegów.

To tak wygląda: jakby obydwoje mieli coś do ukrycia. Mozę o czymś nie wiesz jeszcze: ?.

Oczywiście strzel focha i się nie zgódź na wojaż twojej dziewczyny z Kolegą z dzieciństwa.

Dobrze by było, gdybyś jeszcze miał koleżankę zadeklarowaną Lesbijkę i planujecie razem trip do Afryki na tydzień.

Ciekawe jaka by była reakcja: ?.

 

Edytowane przez Legionista
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

>  Nie chodzi mi o jakieś chore obawy o zdradę i poznanie tam kogoś, tylko o sam fakt.

 

Chodzi Ci o "sam fakt"? Co to może znaczyć ów "sam fakt"?

 

 

 

> ... by ktoś pomyślał, że moja partnerka bawi się i zwiedza świat z kimś innym niż ja, a ja z tym nic nie robię...

 

To jest ważny powód. Jak z Lewandowskim — może żona wierna, ale cały internet huczy.

Tak samo z mężczyzną — może dziewczyna twoja beðzie wierna, a kolega gej, ale ludzie o tym wiedzieć nie będą.

 

 

 

> ... byłoby jej bardzo przykro, gdybym chciał na taki wyjazd pojechać z kolegami bez niej, ale jakoś by to zniosła.

 

Ojej... a gdybyś pojechał z koleżanką lesbijką i publikował fajne focie na Instagramie?

 

 

 

> Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

 

Ten powód, który zaznaczyłem na grubo powyżej jest ważny.

 

Ciekawe co by dziewczyna powiedziała na takie dwa warunki:

 

1. Okej. Jedziesz z kolegą gejem. Ale NIKT się nie dowie, że z nim jedziesz. Żadne koleżanki, żadne focie na facebooku czy instagramie. Tylko wycieczka. 

 

2. Ja mogę iść z koleżanką na piwo, do klubu, ... bo to tylko-koleżanka.

 

 

 

Sugestie...

 

Niech dziewczyna jedzie, ale nie z kolegą gejem, tylko z koleżanką, bo przecież zależy jej na wycieczce, a nie koledze.

 

Kolega gej niech szuka innego geja, a nie jest przyczepiony do twojej dziewczyny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahah zajebisty ten post żeś skleił świeżak ciekawe co tej "twojej" myszce chodzi za serek z podlaski po głowie.

Z ciekawości co za kraj ? Obstawiam jakieś europejsko-tropikalne klimaty koleżka gej seksturysta sprowadzi jakiegoś bulla i przyjaciół BI a ona będzie grzecznie Netflixa w drugim pokoju oglądała.

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Legionista napisał(a):

Dlaczego ostatecznie nie pojechać w trójkę Ty jako prawowity Partner i Władca twojej żeńskiej połowy plus Kolega twojej dziewczyny lubiący innych kolegów.

 

Być może w trosce o  OPa - gdyby kolega zaproponował trójkąt.😆

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Piter_1982 said:

We wszystkich przypadkach takich relacji (w sumie 3 poznałem na przestrzeni lat) panie były beznadziejnie zakochane w niedostępnym mężczyźnie.

 

Ja tylko jedną taką poznałem, i jego też, i bardziej to była psiapsiółka niż facet. Facetów miała hetero.

Nie mogę się równać twoim  doświadczeniom ale może to, że takie miałeś, wynikało z tego, że (panie) były z tego samego środowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, a może jest tutaj coś zupełnie innego?

 

Otóż, facet ma chłopaka (jego sprawa), ale z jakiegoś powodu chciał się na nim zemścić,

więc zaczął spotykać się z tą dziewczyną.

 

Wmawia nam, że to ona ma przyjaciela geja (od lat), ale to on jest tym gejem, który odgrywa się na tym drugim.

Chce abyśmy mu kibicowali albo współczuli, a on się poczuje tym ważniejszym w związku...

 

Nie... to chyba też nie jest tak... :( 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, borianPL napisał(a):

@Piter_1982 odnośnie tego, to nie mam żadnych wątpliwości, nie ma w tym żadnej ukrytej orientacji, niezdecydowania czy czegoś w tym stylu.

 

Ale ja nic takiego nie napisałem. Facet w sytuacjach, które opisywałem, był przekonany, że to tylko szczera przyjaźń i robił wielkie oczy gdy dowiadywał się, że pani liczyła na coś więcej przez te lata. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieści mi się to w moich, (oraz ogólnie przyjętych )standardach, ani w mojej głowie, tak jak w twojej @borianPL to że każdy gej może być bi i chętnie bzyknie raz po raz koleżankę.

O ile oczywiscie to nie jest jakiś żart lub  prowokacja że strony naszych "antysympatyków"

Panna u mnie byłaby już skończona!

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest za mocne, chyba wolę napierdalanki z generałami w spoczynku w wątku o Ukrainie...

 

A właśnie, upewnij się czy to nie jest gej w spoczynku 😂

 

Mimo wszystko powodzenia 😉

Edytowane przez Redbad
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, BlackDrake napisał(a):

Nie wiadomo czy to prowokacja czy nie ale mój kolega puszcza dziewczynę do Egiptu z koleżankami. 

Powiedz chlopu aby sobie zrobil profilaktycznie miesieczna przerwe od bzykania przed jej wyjazdem . Zaoszczedzi na testach 🙃

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie na to z tej strony, że jeśli faktycznie gej to myśli w wielu kategoriach jak kobieta i jeśli kumpluje się z waszą laską (znam takie przypadki osobiście) to można odrzucić argument jakoby tylko udawał geja celem zaruchania, są po prostu "przyjaciółkami". A jak byście zareagowali gdyby wasza kobieta oznajmiła że jedzie z przyjaciółką do jakiegoś egzotycznego kraju pozwiedzać? Bo ja bym powiedział "jedź i nie wracaj" xD gej jeśli singiel to jedzie na przygody a że wciągnie w nie przyjaciółkę to co tam, raz się żyje xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, thyr napisał(a):

Powiedz chlopu aby sobie zrobil profilaktycznie miesieczna przerwe od bzykania przed jej wyjazdem . Zaoszczedzi na testach 🙃

Jak przyjedzie to ona pewnie będzie chciała seks bez gumy. Żeby było na niego. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BlackDrake napisał(a):

Nie wiadomo czy to prowokacja czy nie ale mój kolega puszcza dziewczynę do Egiptu z koleżankami. 

 

Też mam takiego znajomego.  Tylko że  to małżeństwo z ponad 20-sto letnim stażem. Sam stwierdził że c.huj go to obchodzi co ona tam wyrabia. Nawet się z tych jej wyjazdów cieszy. Bo jak sam mówi "ma spokój od baby"' :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.