Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby troszkę pobudzić waszą szarą istotę, napisze coś małego w ulubionej jak sądzę kategorii.

 

Jak wiemy każdy ma inne odczucia i inny pryzmat postrzegania świata.

Konfederacja sądzę że to jest opcja której po prostu jeszcze nie było.

 

(Odnoszę wrażenie że i tak ustawione to wszystko jest)

Więc może być gorzej albo po prostu pozostać jak jest bądź cud i coś by się zmieniło w kraju na lepsze.

 

Pierwsza kobieta i to z partii która jest uważana za formację która nienawidzi kobiet. Na pewno by pociągnęła za sobą inne panie bo ma jak sądzę "gadane" co jak co rzeczniczka konfederacji.

 

Była by wsparciem dla partii jak aktualny prezydent dla PiS.

 

Ja tam nie widzę innych alternatyw.

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że gdyby kandydowała na urząd prezydenta to zagłosuje na Ewkę.

Merytoryczna, przygotowana, gasi lewaczki jak Braun menorę😁

Do tego ładna, elegancko ubrana, reprezentatywna.

 

Tylko czy ma realne szanse w kraju gdzie ogłupiony naród głosuje co rusz na 

PiS albo na KO. Jakby poza tymi partiami nie było nic innego.

 

 

 

 

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL niby tak, ale czesto zbyt impulsywna, traci nie raz równowagę, za czesto daje sie ponosić 

Ja na takiej pozycji widziałbym raczej Anie Bryłkę, rzeczowa, przygotowana i opanowana dziewucha, bardziej nadawałaby sie na funkcje reprezentatywna od Zajaczkowskiej. 
 

Problem jest taki, ze obie te kobiety napiętnowani by medialnie jako „służebnice” brunatnych z Konfederacji, „konia Trojańskiego” do zwabienia kobiecego elektoratu. Swoja droga Hernik dobrze zna swoje „atuty” i atuty, nie boi sie z nich korzystac i robi to odpowiednio. Przy odpowiedniej kampanii pewnie wiedziałaby jak zachęcić Januszy do oddania na nia glosu 😁

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Dassler89 napisał(a):

Kobieta ładna ale jako kandydatka na prezydenta skończyłaby jak kiedyś Magdalena Ogórek. Tak uważam...

Zważ, że Ogórek to jest tępa dzida i do tego polityczna szmata bez własnego zdania, bezideowa i bez zasad. Ewka wydaje się być jej dokładnym przeciwieństwem.

Wygląd to drugorzędna sprawa choć dobrze żeby prezydent budził pozytywne odczucia (tak niestety większość ludzi wybiera na kogo głosować). Moje ogólne wrażenie jest takie, że jest bardziej koherentna w swoich poglądach niż zdecydowana większość polityków konfy + nie jest takie oczywiste, że chce się tylko dorwać do koryta lub kręcić lody na boku. Twardo stoi na stanowisku anty-ekogejoislamoeurofaszystowskim a to w sumie w obecnej sytuacji najważniejsze.
Gdyby była taka opcja to pewnie bym zagłosował.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ma jeszcze ciut za mało doświadczenia. Nawet Duda był wcześniej posłem i europosłem. Po prostu jeszcze nie zetknęła się chociażby z naciskami na decyzyjnym urzędzie. Chociażby falą bliższych i dalszych krewnych/znajomych, którzy przyjadą po posadę (Tymochowicz opowiadał, że robili specjalne szkolenia dla członków Samoobrony jak rozmawiać z członkami rodziny dalszymi i bliższymi, którzy nagle po latach odnajdywali kontakt ;)). 

 

Poza tym na razie nie wygrała żadnych wyborów. Oczywiście zdarzają się odstępstwa od reguły. Trzymam kciuki, że dostanie się do Europarlamentu. 

 

Chociaż poglądami najbliżej mi do Mentzena (z osób, które będą brane pod uwagę) to jednak myślę, że Bosak jest optymalnym wyborem dla Konfederacji.

 

ps. nie jestem pewny, z którego jest roku (data urodzin to 20 stycznia), chyba w 2025 będzie miała 34 lata albo właśnie 35, więc rozważanie jest chyba tylko teoretyczne.

Edytowane przez Piter_1982
Jest z 1990 więc będzie mogła kandydować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RealLife napisał(a):

Kobiety nie zagłosują na ładna kobietę. 

 

Piński mówił o badaniach, że Polacy nie wybiorą kobiety na prezydenta. Nie wiem ile w tym prawdy, ale podobno Kidawa załamała się po tych badaniach i dlatego w pewnym momencie można było zaobserwować zniżkę formy. Z tego samego powodu Pani Broszka nie rozważa kandydowania. 

Edytowane przez Piter_1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wyborcą Konfederacji, więc nie moja sprawa, ale tam będzie Bosak. On się na tym wiezie cały czas, w kampanii wygląda dobrze, w debacie też się pokaże i pozycja w polityce utrzymana. Tam tylko o to chodzi.

 

Bez jakiś szerszych przemyśleń, nie wiem czy kandydatura tej dziewczyny coś hy wniosła. Wiadomo że bez szans na cokolwiek, ale w perspektywie dłuższej, dla partii to byłaby raczej gra o wejście na troszkę wyższy pułap poparcia % i myślę że to byłby plus, może by pozyskała dodatkowy elektorat? Nie mają raczej nic do stracenia żeby ją wystawić, ale tego nikt nie zrobi, to tylkobtemat na forum.

 

Konfa jako partia cały czas ma potencjał na te 10% i w kolejnych wyborach do parlamentu jest to realne oczywiście jeśli nie wyłożą się sami tak jak ostatnio. Sporo osób, które chciało na nich głosować, ostatecznie poszło za Trzecią Drogą, ten elektorat może wrócić, bo kompromitacja i klęska obecnego rządu są już przesadzone.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Ewa Zajączkowska Hernik jako Pani prezydent

Pani poseł Joanna Mucha, przypomnijcie sobie, na początku  kariery bardzo atrakcyjna kobieta. I nagle coś się dzieje tzn sabotuje swoją urodę, ba oszpeca się, krótkie włosy - totalnie niepasujące do jej urody (w mojej ocenie). Było to lata temu.
 

W rozmowie z koleżanką, gdzie ona zauważa:

ona musiała to zrobić aby robić karierę. Ładna = głupia. 

 

 

Obecnie Pani poseł -  trochę lepiej wygląda, ale czas to czas…❤️

 

 

ps. Ruchałbym obie. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zuckerfrei napisał(a):

Pani poseł Joanna Mucha, przypomnijcie sobie, na początku  kariery bardzo atrakcyjna kobieta. I nagle coś się dzieje tzn sabotuje swoją urodę, ba oszpeca się, krótkie włosy - totalnie niepasujące do jej urody (w mojej ocenie). Było to łatwy temu. W rozmowie z koleżanką, gdzie ona zauważa:

ona musiała to zrobić aby robić karierę. Ładna = głupia. 

 

 

Obecnie Pani poseł -  trochę lepiej wygląda, ale czas to czas…❤️

 

 

ps. Ruchałbym obie. 

 

Na naszych twarzach widać po prostu nasze wnętrze w pewnym sensie i cechy charakteru ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alejandro Sosa napisał(a):

naszych twarzach widać po prostu nasze wnętrze w pewnym sensie i cechy charak

Wydźwięk tej wypowiedzi był bardziej taki, że w polityce ładni nic nie znaczą… Jakiś tam mały wyjątek stanowią „przystojni” posłowie i głosujące na nich kobiety. A bo ładny…..
 

A wybory Pani Muchy - no cóż. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko. Ogólnie Zajączkowską kojarzę jeszcze z korwinowych czasów, ale ten czas leci. 

19 godzin temu, Optimus Prime napisał(a):

Ja tam nie widzę innych alternatyw.

Bosak już był i wynik miał w porządku. Nie wiemy czy znowu go wystawią.  Mentzen chyba bardziej woli stołek premiera. Braun ma opinię katotaliba i odstrasza "umiarkowanego" wyborcę. Może ktoś inny wypromuje się do wyborów albo znowu zrobią prawybory. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, RealLife said:

W tej Konfederacji same konkretne laski. 

 

samuela-gorska-sesja-b95cf2ce11dce918414

 

https://www.ckm.pl/m/galeria,dziewczyny/samuela-gorska-sesja-ckm,3803,img,1,gm.html

 

 

Tej już tam nie ma chyba? Poszła za Korwinem, którego wyautowali. 

Swoją drogą widziałem taki fajny edit poorównujący obiekty kobietopodobne z lewicy i kobiety z prawej strony. 
Przepaść. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/11/2024 at 11:19 PM, lxdead said:

@Iceman84PL niby tak, ale czesto zbyt impulsywna, traci nie raz równowagę, za czesto daje sie ponosić 

Ja na takiej pozycji widziałbym raczej Anie Bryłkę, rzeczowa, przygotowana i opanowana dziewucha, bardziej nadawałaby sie na funkcje reprezentatywna od Zajaczkowskiej. 
 

Problem jest taki, ze obie te kobiety napiętnowani by medialnie jako „służebnice” brunatnych z Konfederacji, „konia Trojańskiego” do zwabienia kobiecego elektoratu. Swoja droga Hernik dobrze zna swoje „atuty” i atuty, nie boi sie z nich korzystac i robi to odpowiednio. Przy odpowiedniej kampanii pewnie wiedziałaby jak zachęcić Januszy do oddania na nia glosu 😁

 

Bryłka robi na mnie zdecydowanie lepsze wrażenie niż Zajączkowska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.