Skocz do zawartości

Ukraińcy w panice przed mobilizacją i wysłaniem na front


Rekomendowane odpowiedzi

Onuca już wyświechtana, trzeba znaleźć motłochowi nowy fajny slogan, żeby januszewia miała słowo klucz w napierdalankach - symetryzm 💪 I takie nowoczesne, i mądre, i dalej pozwala jebać Ruskich, a wujowi Samowi nie wypominać.

 

Już mi się nawet nie chce poważniej dyskutować, bo to nie ma sensu przerzucać się kto łonuca, a kto lepszy, ale jak patrzę na determinację z jaką regularnie niektórzy kaznodzieje ewangelizują Pax Americana, to zastanawiam się z uśmiechem na gębie jak wyglądałaby ich prawdziwa wojaczka z ruskim. Leżalby taki na polu bitwy, krew sika z kikutów pozostałych po nogach, nad nim kompan:

- Stefan, urwało ci nogi przy samych jajach!

Ale nie martw się przestrzeliliśmy telewizor który ruscy targali na czołgu!

 

P.S. wiem żart suchy, jak klata internetowych komandosów, ale już nie mam do was siły 😂

Edytowane przez Redbad
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Krugerrand napisał(a):

Czy zaatakowała ot tak sama z siebie, czy może została do tego w jakiś sposób sprowokowana?

 

😁

Zaatakowali bo chcieli rozszerzyć swoją strefę wpływów i odbudować imperium.

To mówią ich szanowani stratedzy, to mówią ich politycy, tego chcą zwykli Rosjanie. Tylko tacy świadomie myślący wierzą w to, że byli sprowokowani przez Amerykanów. Jak pisałem - USA nikomu nie musi udowadniać swojej potęgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba żadnego atomu, wystarczy jedna, dwie zabłąkane rakiety które walną gdzieś w centrum randomowego miasta w Polsce i zabiją kilka osób.

 

Panika, wycofywanie się inwestorów, zamykanie biznesów i transfer pieniędzy za granicę. 

 

Mężczyźni na zachód do szwagra, wujka albo brata do roboty. Dziewczyny podobnie albo "na tindera".

 

Nie mówiąc już o naszej klasie "wyższej", po coś tę nieruchomość w Hiszpanii i Włoszech kupują.

 

 

Gospodarka leci na mordę, demografia też mimo że wszystko o tak już prawie leży.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie powinniśmy pozwolić państwu ukraińskiemu na dyktowanie nam praw.

 

On 4/24/2024 at 12:31 PM, Iceman84PL said:

Sytuację zaogniła jednak decyzja Dmytro Kułeby, który wydał polecenie,

 

Ten Kułeba nie jest polskim urzędnikiem, nie znalazłem go w żadnej polskiej bazie danych urzędników. Jest natomiast urzędnikiem ukraińskim i wykonuje ukraińskie prawo.

Jeżeli ukraiński urzędnik dyktuje w Polsce prawo to "Polska" nie jest krajem niepodległym tylko podległym, podległym Ukrainie. "Polska" nie jest krajem europejskim tylko ukraińskim województwem, prowincją, w sensie rzymskim - terytorium zależnym, gdzie w pierwszej kolejności, obowiązuje prawo rzymskie. Jeżeli ktoś jeszcze chce mi dowodzić, że nie mieszkamy w Ukropolin, to proszę, właśnie dostarczył dowodu. ¯\_(ツ)_/¯

 

Po drugie, jeśli pozwolimy państwu ukraińskiemu zmobilizować ukraińskich mężczyzn, to oni pojadą... na zachód, do poważnych państw, które nie pozwalają ukraińskim na dyktowanie im co mają robić.

To się wiąże z kolejnym problemem - miliony wakatów trzeba będzie wypełnić a skoro polińska szlachta nie pracuje, to się sprowadzi pracowników z Bangladeszu i Maroka. Nawet więcej niż PiS. I ludzie się na to zgodzą, bo ktoś musi na ich przywileje socjalne, w tym emerytury, robić; przecież oni nie muszą. Pamiętacie? Szlachta nie pracuje. ¯\_(ツ)_/¯

Idealne wypełnienie jewrosojuzskiej agendy sprowadzania Afryki i Azji do Polski.

 

Po trzecie - gdzie wasza męska solidarność? Chcą naszych braci, w sensie chłopaków, takich jak my, zawinąć, a wy co? Pozwolicie na to?

Zgadzam się z przedmówcami, że przestępców należy wydalać z miśkiem w paszporcie, niech się nimi ukraińskie WKU zajmie, ale poza tym to wara od nich. Są sto razy lepsi niż "bracia" z Afryka, którzy nawet miotły trzymać nie potrafią (autentyczna historia).

  • Like 6
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Strusprawa1 napisał(a):

Tylko tacy świadomie myślący wierzą w to, że byli sprowokowani przez Amerykanów. Jak pisałem - USA nikomu nie musi udowadniać swojej potęgi.


Oj. w związku z tym co się dzieje u nich samych na podwórku i tym na co pozwalają naokoło świata co się dzieje to coś mi się wydaje że będą to musieli udowadniać coraz częściej i to kolejnym krajom, patrz np: Niger.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Strusprawa1 napisał(a):

Niestety pracuję dla korpo i nie mam ostatnio czasu się rozpisywać nawet.

 

Dobrze dla Ciebie. W ministerstwie byś raczej premii za wyniki nie dostał bo Twoje wpisy tutaj spotykają się, delikatnie mówiąc, z niezrozumieniem 😉

  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Strusprawa1 napisał(a):

USA nikomu nie musi udowadniać swojej potęgi.

A musiałoby ją udowadniać, gdyby Meksyk albo Kanada obstawiły by się ruskim sprzętem i bazami? ;)

Czy zmieliły by te kraje bronią konwencjonalną?

 

Rakiety na Kubie wystarczyły, by wystartowały amerykańskie bombowce strategiczne w 1962 r.

 

  • Like 8
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/24/2024 at 1:00 PM, Strusprawa1 said:

Napiszę tylko tyle - jest takie przysłowie "jeśli nie chcesz żywić własnego wojska, to będziesz żywić cudze"

 

Ale my już żywimy - ukraińskie. W ciągu roku oddaliśmy im 1/4 czołgów i Bóg wie ile różnego, innego sprzętu. Płacimy im miliardy, dziesiątki milionów rocznie. Co to jest jak nie "żywienie"?

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Obliteraror napisał(a):

Rakiety na Kubie wystarczyły, by wystartowały amerykańskie bombowce strategiczne w 1962 r.

Zapomniałeś o nieudanej próbie inwazji kubańskich emigrantów wspieranych przez amerykańskich najemników w Zatoce Świń rok wcześniej, której to autorem był szef CIA Allan Dulles. Zresztą po tej wpadce został wysłany na emeryturę. Wystarczyło, aby ledwie kilkadziesiąt kilometrów od Florydy władzę przejął komunista, a przecież w samych USA trwała wtedy antykomunistyczna biegunka i już trzeba było nieudowadniać swojej potęgi, która w owej zatoce się skompromitowała.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Confuser napisał(a):


Oj. w związku z tym co się dzieje u nich samych na podwórku i tym na co pozwalają naokoło świata co się dzieje to coś mi się wydaje że będą to musieli udowadniać coraz częściej i to kolejnym krajom, patrz np: Niger.

 

No to inne kraje rzucają wyzwanie Ameryce, a nie Ameryka skacze jak dziki pawian. Inni (w tym my) mają do nich wymagania (bezpieczeństwa) a ci jakby od niechcenia cokolwiek robią. 

 

To nie oznacza, że oni prowokują, że to przez nich się dzieje czy że oni są winni potencjalnym wojnom. Za destabilizacja na wschodniej Europie jest winna Rosją i jej dążenia imperialne. Można rzec o Majdanie - lecz tutaj - ta cała sytuacja - spowodowana była soft power pro-amerykańskim co widać ich ofiarną walką przez ostatnie 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, Kiroviets said:
2 hours ago, wrotycz said:

Chcą naszych braci,

Expand  

Oj nieźle Cię tu odkleiło.🤔🤯

 

Nie.

Przeczytaj jeszcze raz, że zrozumieniem.

Nie powiedziałem, że się wstawiam za ukraińcami jako ukraińcami tylko za mężczyznami. Braćmi, samcami, takimi samymi jak tu na forum. Skoro samice mogą się organizować i wspierać to dlaczego samcy nie mogą?

Proszę o odpowiedź.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wrotycz napisał(a):

Proszę o odpowiedź.

Voila- szek.

 

Otóż określanie tej dziczy, która jest do nas wrogo nastawiona mianem " Braci" tylko dlatego że mamy te same organy płciowe, jest dla mnie konkretnym przegięciem.

 

6 minut temu, wrotycz napisał(a):

wspierać to dlaczego samcy nie mogą?

Mogą i powinni, ale nie w tym przypadku .

 

 

 

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Otóż określanie tej dziczy, która jest do nas wrogo nastawiona mianem " Braci" tylko dlatego że mamy te same organy płciowe, jest dla mnie konkretnym przegięciem.

 


A ja się zgadzam z @wrotycz.

 

Ja znam wielu ludzi z Ukrainy, którzy mają absolutnie pozytywny stosunek do nas. Nawet dzisiaj rozmawiałem z jednym, który powiedział, że jeśli tylko będzie taka możliwość to wyrabia PL paszport.
 

Zresztą to nie o to chodzi. Nikt nie musi nas kochać. U nas też w teorii Niemców się nienawidzi ale na szparagi do Wolfganga to busami po pachy załadowani jeździli i długo jeszcze jeździć będą. Zresztą z nami (Polakami) jest ogólnie wieczny problem: nienawidzimy wszystkich, do każdego mamy jakiś problem i od wszystkich chcemy dostawać ukłony i całuski po rękach.

 

I proszę nie dawać mi tutaj linków do jakiejś krzywej akcji zrobionej przez Ukraińca, bo nasi za granicą nie są lepsi.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, Kiroviets said:

Otóż określanie tej dziczy, która jest do nas wrogo nastawiona mianem " Braci" tylko dlatego że mamy te same organy płciowe, jest dla mnie konkretnym przegięciem.

 

Otóż, większość nie jest tą "dziczą", i nie ma nawet zamiaru nią być.

Wokół mnie mieszka ich sporo, w lokalnych zakładach pracuje ich sporo, z paroma rozmawiałem, i nie mam takiego o nich zdania.

Tak samo jak wspierałem Rosjan, którzy wykazali się refleksem i uciekli na początku wojny, tak wspieram tych, którzy mają trochę rozumu i uczciwości żeby pracować na swoje utrzymanie, a nie pasożytować na mnie.

 

Zgadzam się natomiast, że nie powinni mieć żadnych przywilejów. Żadnych. Samo to by wykruszyło większość pasożytów i patoli.

Zgadzam się też że należałoby wydalić, natychmiast, agitatorów w rodzaju Kramka, czy Isajewa.

 

Rozumiem też skąd ci się to bierze. Oni, jako samce, stanowią dla Ciebie, samca, konkurencję na rynku. Matrymonialnym w pierwszej kolejności. Otóż, wbrew twojemu, i nie tylko twojemu mniemaniu, oni nie stanowią żadnej konkurencji. Żadnej.

Witaminki nie chcą się z nimi parzyć bo uważają ich za istoty o niskim statusie, a Ukrainek jest tu mniej niż Ukraińców, przed wojna było trzy razy mniej, teraz to nie wiem, ale wciąż mniej, bo matki z dziećmI możesz śmiało odliczyć. Ukrainki,  przynajmniej część, wolą Polaków, z tego samego powodu, wypić oni, tak naprawdę są tu w kiepskiej sytuacji. A są tu tylko ze względu na pracę.

A to wciąż lepszy sort, i to o 100.000% od tych, których nam tu sprowadzał PiS a teraz, jeśli oni wyjadą, będzie sprowadzać PO. I co, którzy ich zastąpią, będą stanowić realną i faktyczną konkurencję dla Ciebie. Na rynku matrymonialnym. Bo na rynku pracy to nie, bo na rynku pracy będą Cię doić, bo to tu będziesz robił na ich socjal, który dostaną. A dostaną na pewno - taka jest polityka UE.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wrotycz napisał(a):

Rozumiem też skąd ci się to bierze.

Właśnie to jest jakaś Twoja nadinterpretacja.

 

Godzinę temu, wrotycz napisał(a):

, bo to tu będziesz robił na ich socjal,

Otóż to.

 

 

1 godzinę temu, Jan III Wspaniały napisał(a):

pozytywny stosunek do nas.

Przed rzezią wołyńską również mieli.

 

 

1 godzinę temu, Jan III Wspaniały napisał(a):

proszę nie dawać mi tutaj linków do jakiejś krzywej akcji zrobionej przez Ukraińca, bo nasi za granicą nie są lepsi.

 

 

 

 

Pokaż mi kraj, w którym jak Polak coś odj..ie ( owszem, nie są święci), to jego narodowość jest celowo ukrywana przez media opisujące to wydarzenie. Dziękuję, można się rozejść.

 

 

Godzinę temu, wrotycz napisał(a):

, wbrew twojemu, i nie tylko twojemu mniemaniu

Iks k...a de.🤣

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kiroviets napisał(a):

Pokaż mi kraj, w którym jak Polak coś odj..ie ( owszem, nie są święci), to jego narodowość jest celowo ukrywana przez media opisujace to wydarzenie. Dziękuję, można się rozejść.

 

Mówisz o przywilejach danych im przez socjalistyczne władze naszego bantustanu. W jaki sposób oni na te przywileje zasłużyli? Swoją pracą, swoją walką czy dostali je na polecenie władzy warszawskiej?

 

Oni nie mają z tym nic wspólnego.

Taki to "argument".

 

Powiedziałem już zresztą i to wiele razy, że pozbawienie ich wszystkich przywilejów przerzedzi szeregi patoli o 90%+.

Powiedziałem też, że ci którzy po nich przyjdą będą gorsi, pod każdym względem. Każdym.

 

 

--

 

Godzinę temu, Kiroviets napisał(a):

Przed rzezią wołyńską również mieli

 

 

 

Nie mieli.

Mieli natomiast wsparcie władz niemieckich i de facto, wsparcie władz londyńskich, które zrobiły by uzbrajać

polskich mieszkańców w obawie przed niechęcią Stalina, czy politycznej poprawności tamtych czasów.

 

Znowu mylisz ludzi i przywileje, dane im przez socjalistyczne władze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne myśli czasami mam. Jak się dwóch za głowy brało to teraz doszedł do tego następny wielki gracz jakim są Chiny. I pewnie też chciałby skorzystać z tego, że któryś z tej walki się osłabi albo i patrzy z kim się dogadywać by jemu było lepiej. Mało miejsca się robi do rządzenia dla trzech? Albo musi być tak, że jeden chce dominować nad innymi i nie odpuści bo woli zginąć niż przegrać niż żyć z tą świadomością, że jest słabszy bo mu na to EGO nie pozwala, i będzie szukał popleczników do wykorzystania ich do swoich celów? Dziwne to jest.

Dlatego niebo jest zarezerwowane dla nieboszczyków bo żywy człowiek by w niebie burdlu narobił? Jak to ludziom wytłumaczyć?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kiroviets napisał(a):

Pokaż mi kraj, w którym jak Polak coś odj..ie ( owszem, nie są święci), to jego narodowość jest celowo ukrywana przez media opisujace to wydarzenie. Dziękuję, można się rozejść.


Dobrze napisałeś- przez media w Polsce. Sasza z Kijowa czy Aneta z Warszawy cenzuruje te artykuły?

Więc co ma piernik do wiatraka?

 

 

Godzinę temu, Kiroviets napisał(a):

Przez rzezią wołyńską również mieli.

 

Rozumiem, że wkradła się literówka i chodziło Ci przed. Moi przodkowie pochodzą z tamtych okolic, babcia mi opowiadała kto musiał uciekać ale to dla mnie anonimy, wujki od strony prababci i te sprawy. Przykre jest co tamci ludzie zrobili, należy o tym pamiętać- nie jestem szalony. Natomiast nie widzę sensu w tym, żeby 80 lat później nienawidzieć ludzi, którzy kompletnie nie mieli nic z tym wspólnego, starają się żyć z nami w zgodzie i szanują to, że mogą u Nas przebywać.

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wrotycz napisał(a):

Taki to "argument

No ale to ty z d...y sam z tym socjalem wyskoczyłeś.

.

Godzinę temu, wrotycz napisał(a):

Znowu mylisz ludzi i przywileje, dane im przez socjalistyczne władze

Hahaha serio?! Przeczytaj jeszcze raz swój poprzedni akapit.🤣🤦🤷😱

 

 

21 minut temu, Jan III Wspaniały napisał(a):

Rozumiem, że wkradła się literówka i chodziło Ci przed

Tak, pisane z telefonu i chyba tylko to zrozumiałeś.🤔

 

 

21 minut temu, Jan III Wspaniały napisał(a):

starają się żyć z nami w zgodzie i szanują to, że mogą u Nas żyć. 

 

 

21 minut temu, Jan III Wspaniały napisał(a):

Więc co ma piernik do wiatraka?

 

Przecież nie będę teraz wyszukiwać tutaj danych czy chociażby samych nagłówków ( w celu chociażby ich ilościowego porównania )bo i tak odwrócisz kota ogonem.

 

 

K...a czy ja jestem na sronecie jakimś czy innej pisiorskiej stronie.😱🤯🤦

 

Jak wam tak to ich szkoda, itp to czemu nie zglosiliscie się jeszcze do Legionu Cudzoziemskiego (? Czy jakoś tak; tej jednostki) gdzie mogą walczyć spragnieni krwi i adrenaliny i frajerzy po prostu.

Edytowane przez Kiroviets
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minutes ago, Kiroviets said:

No ale to ty z d...y sam z tym socjalem wyskoczyłeś.

 

Nie z d..y tylko tłumaczę skąd się to wzięło.

 

55 minutes ago, Kiroviets said:

Przeczytaj jeszcze raz swój poprzedni akapit.

 

Przeczytałem. I rozumiem, że Cię to bawi, ale nie mnie. Bo twoja argumentacja jest śmieszna, nie zabawna tylko śmieszna.

 

55 minutes ago, Kiroviets said:

Przecież nie będę teraz wyszukiwać tutaj danych czy chociażby samych nagłówków ( w celu chociażby ich ilościowego porównania )bo i tak odwrócisz kota ogonem.

 

Czyli nie masz argumentów.

Na tym argumentacja polega, że się ją podpiera faktami. Jak nie to jest to tylko slogan.

 

55 minutes ago, Kiroviets said:

Jak wam tak to ich szkoda, itp to czemu nie zglosiliscie się jeszcze do Legionu Cudzoziemskiego

 

"Argument" na poziomie.

I nie, nie zamierzam się zgłaszać do Legionu Cudzoziemskiego.

Acz powrotem, że rozumiem tych ludzi bo sam pracowałem na zachodzie, i z tych samych powodów - bo mój kraj nie pozwalał mi nawet nie na godne a na jakiekolwiek życie (zarabiam mniej niż wydawaniem, a wyszedłem bardzo mało). Nawet na paliwie oszczędzam i częściej jeździłem do roboty na rowerze, niż autem, choć nie w zimie, wiadomo.

I z tego co z nimi rozmawiałem to oni tak samo uciekli z postsowieckiego kurnika i nie zamierzają tam wracać. Po co?

 

On 4/24/2024 at 12:53 PM, Iceman84PL said:

Za polityków, kartonowe państwo, kobiety, które nas nienawidzą i system utrudniający życie mężczyznom

 

?

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, wrotycz napisał(a):

rozumiem, że Cię to bawi

Wcale mnie to nie bawi.

 

Puszysz się tutaj jak niewiadomo kto, wyjeżdżasz z brakiem argumentów a sam jakbys związku przyczynowo skutkowego czy analogii nie dostrzegał.

 

21 minut temu, wrotycz napisał(a):

Na tym argumentacja polega, że się ją podpiera faktami

 

21 minut temu, wrotycz napisał(a):

śmieszna

No to poparliście wyżej - " znam paru szoszonow i oni twierdzą czy jakoś tak". Nie ma co - rzetelne dane.😉

 

21 minut temu, wrotycz napisał(a):

Nawet na paliwie oszczędzam

 

Oni jakoś nie zaciskają pasa- wystarczy spojrzeć na ich fury, przejść się po klubach, restauracjach na starówkach w największych polskich miastach.

 

Żyje  ta swoją różowo - kukoldzką wizja świata, nic mi do tego. Najgorzej, że przez wasze miękkie serce inni muszą mieć twardą d...ę.🥺

 

 

 

ugUEm to szkoda prądu .

 

 

Edytowane przez Kiroviets
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukraińców doskonale rozumiem. 
Poza tym - za Polskę w obecnym kształcie absolutnie bym nie poszedł walczyć. Co więcej - doradzałbym każdemu to samo.
 

Dodatkowo zwracam uwagę iż:
W Unii Europejskiej od 1 stycznia 2012 roku zakazane jest wykonywanie kary śmierci NAWET W CZASIE WOJNY.

Kalkulacja:

Jeśli obywatel zostanie wysłany na front - szansa że tam zginie jest bardzo wysoka. W końcu dokładnie po to został tam wysłany, w dodatku zapewne dlatego, że jego poprzednik w taki sposób rozstał się z tym światem.

 

Tymczasem jeśli obywatel zdezerteruje - to w zamian za dezercję otrzyma od państwa nagrodę w postaci 100% gwarancji zachowania życia, zwłaszcza jeśli zostałby schwytany i osadzony w więzieniu.
Bo wówczas cały system penitencjarny tego państwa będzie skrupulatnie pilnował, by tenże skazaniec w pierdlu nie powiesił się na skarpetkach !

A gdyby mu do łba strzeliło głodować - to zostanie przymusowo dokarmiony by sobie aby zdrowia nie nadwątlił.

 

Więcej wyjaśniać nie trzeba - bo nie ma czego.

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.