Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawostka z badoo: ostatnio zaglądam mimo posiadania panny, ot tak dla sportu. I co zauważam w chybił trafił (na kompie oprócz foty teraz pokazuje tez opis i orientacje sexualną:

Tzw. lachony nie bawią się w opisy. Jeśli jakas ma to jedno zdanie i to krótkie. Najdłuższe opisy mają dziewczyny (mój zakres to 22-29) średnio urodziwe i brutalnie mówiąc nieładne ;)

 

Przejaw próżności księżniczek - po co mam opisywać cokolwiek o sobie skoro na zdjęciach widać, że jestem niezła dupa. :D

 

Na świeżo: panna 24 lata, taka sobie z urody:

" Jeżeli jesteś chłopcem, który nie wie czego chce od życia, to nawet nie pisz :) ciekawa jestem czy można jeszcze znaleźć prawdziwego mężczyznę. Odpowiedzialnego, z ambicjami, szacunkiem do kobiet i co najważniejsze wychowanego. Nie chce być Twoja utrzymanką, nie chce Twoich pieniędzy, nie chce żebyś ciągle mi przytakiwał i nie miał własnego zdania. Chce być Twoja motywacja ponieważ wspólnie można osiągnąć wszystko. "

 

Przynajmniej twierdzi ze  kasy nie będzie doić. :P Brutalny bede znów: jakbym miał mieć kiedyś utrzymankę to bym wolał ładniejszą, bo skoro płace to wymagam :P  No ale niech tam sobie szuka.

 

Edytowane przez Garrett
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2018 o 13:31, Garrett napisał:

" Jeżeli jesteś chłopcem, który nie wie czego chce od życia, to nawet nie pisz :) ciekawa jestem czy można jeszcze znaleźć prawdziwego mężczyznę. Odpowiedzialnego, z ambicjami, szacunkiem do kobiet i co najważniejsze wychowanego. Nie chce być Twoja utrzymanką, nie chce Twoich pieniędzy, nie chce żebyś ciągle mi przytakiwał i nie miał własnego zdania. Chce być Twoja motywacja ponieważ wspólnie można osiągnąć wszystko. "

Stary te opisy są zawsze na odwrót zaufaj mi. To jest tylko obrona przed ich własną głową. Znajoma ma tam taki typowy pierdolnik "Ze istnieją kobiety które interesuje nie tylko malowanie paznokci" A teraz zgadnij o czym jest jej połowa zdjęć na jej Fejsie ? :)

 

Tłumacze Ci : chce być twoją utrzymanką bo mi się robić nie chce, nikt mnie nie przyjmie do roboty, chce twoich pieniędzy, chce żebyś mi przytakiwał, a co do mitu do "wspólnie" i równego wkładu to jest nawet oddzielny temat...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie interesuję się sportem. Nie gram w żadne gry. Nie mam nietypowych zainteresowań. Jestem pedantką. I weganką. Oprócz tego bywam sarkastyczna. Wszystkie pieniądze wydaję na książki. I ubrania. Jeśli napiszesz wiadomość, odnajdę każdy błąd i każdy brakujący przecinek. Zdarza mi się uprzykrzać życie śpiewaniem bez przerwy. W dodatku jestem feministką.

 

Pewien opis z pewnego portalu. Trochę zalatuje trollem, ale napisałem, że nie jest feministką. Tylko feminazistką. Byłem ciekaw reakcji.

Nie otrzymałem odpowiedzi ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się wyżalić ;) Zrobiłem fajne fotki ( moim zdaniem ) , mam prosty sensowny opis ,z którego wynika ,że mam mieszkanie wykształcenie i pasję.  zagadałem do ok. 30 lasek Badoo / Sympatia efekt ? zero odpowiedzi :)

Piszę na loozie w stylu masz ładny uśmiech albo nawiązuje do opisu ale to nic nie daje totalnie jestem zlewany.

Jakie macie doświadczenia ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo - żadnych komplementow. Szczególnie w pierwszej wiadomości. W ogóle w żadnej. Chyba że jako rewanż za komplement ze strony foczki. 

 

Po drugie primo ultimo - zagadaj w inny sposób. Jeśli to Tindera to spróbuj czegoś takiego:

"Hej, fajnie że nas sparowało. Jestem taki i taki, interesuje się tym i tym. Nie nastawiam się na nic konkretnego poprostu chciałbym Cie poznać w realu a dalej zobaczymy. Daj znać jeśli uważasz podobnie a ustalimy jakiś konkretny termin i miejsce. Sorry że z góry wyskakuje ze spotkaniem, ale z doświadczenia wiem że tylko tak da się kogoś poznać naprawdę. Pozdrawiam"

 

 

Ja używałem tego tekstu i jak było sparowanie to zawsze odpisywały a w 90% doszło do spotkania;) 

 

Jeśli masz jakiś punkt zaczepienia w postaci czegoś w jej profilu do czego możesz nawiązać to dodaj to do otwieracza. 

Edytowane przez Zajac
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, minister20 napisał:

Muszę się wyżalić ;) Zrobiłem fajne fotki ( moim zdaniem ) , mam prosty sensowny opis ,z którego wynika ,że mam mieszkanie wykształcenie i pasję.  zagadałem do ok. 30 lasek Badoo / Sympatia efekt ? zero odpowiedzi :)

Piszę na loozie w stylu masz ładny uśmiech albo nawiązuje do opisu ale to nic nie daje totalnie jestem zlewany.

Jakie macie doświadczenia ?

Na takich portalach dziewczyny średniej urody potrafią dostać po 10 takich wiadomości dziennie, te ładniejsze pewnie i z 50+. Zaglądałem na profil znajomej. "Hej jesteś taka ładna podobasz mi się, ja jestem spokojnym chłopakiem szukam dziewczyny na stałe, poznamy się?" - 3 wiadomości z w tym stylu w ciągu godziny, czasami tylko zwykle "Hej" "Cześć" i nic więcej. Na Sympatii bardzo często one sobie wybierają gości według równania swoje SMV + 2 w górę.

 

PS. Fotki to musisz mieć wyjebane w kosmos. Warto zainwestować w sesje gdzie fotograf Ci to trochę obrobi. Muszą dawać przekaz, jestem spoko gościem, nie jestem desperatem, mam fajne życie, pochodzę z krainy obfitości i dostatku (bez szpanowania).

Edytowane przez Vortex of Destruction
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedną fotkę, ale to chyba zasługa tego munduru i bordo beretu ;)

Jak już pisałem w swoim wątku. 

 

 

W tych wszystkich portalach chodzi o to by się zwyczajnie czymś wyróżnić. Nie ma innej rady moim zdaniem. 

U mnie jest to mundur, ale każdy musi znaleźć coś sobie samemu. 

Edytowane przez Zajac
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, minister20 napisał:

Muszę się wyżalić ;) Zrobiłem fajne fotki ( moim zdaniem ) , mam prosty sensowny opis ,z którego wynika ,że mam mieszkanie wykształcenie i pasję.  zagadałem do ok. 30 lasek Badoo / Sympatia efekt ? zero odpowiedzi :)

Piszę na loozie w stylu masz ładny uśmiech albo nawiązuje do opisu ale to nic nie daje totalnie jestem zlewany.

Jakie macie doświadczenia ?

Czy masz 20 lat?

Jeżeli tak to panny w zbliżonym do tego wieku takie bywają.

Im starsze tym częściej dostaje się odpowiedzi, albo polubienia na Bado.

 

Czy startowałeś do najładniejszych?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniżyć wymagania Ci pozostaje i pisz głownie do tych świeżo zarejestrowanych masz tam w filtrach nowe, te ładne z wyższej półki które siedzą tam dłużej niż miesiąc są zjebane przez atencję i nawet jak Ci bedą odpisywać to od niechcenia. 

Ostatnio napisałem do panny takiej w mojej skali 6/10 i sie chwaliła ze ma 1100 polubień, a była na badoo dopiero 6 godzin haha. Ja nie mam cierpliwości do badoo. Wole sie od razu spotkac i zweryfikować znajomosc, a panny lubią sobie popisać i troche to za długo trwa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BrightStar napisał:

Ja nie mam cierpliwości do badoo. Wole sie od razu spotkac i zweryfikować znajomosc, a panny lubią sobie popisać i troche to za długo trwa. 

Zależy która. Czasem wręcz aż czekają na ruch z naszej strony - tzn. zaproszenie na spotkanie live :)

Tylko pierw trzeba oczywiście dobrze zagadać.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Vortex of Destruction napisał:

 

PS. Fotki to musisz mieć wyjebane w kosmos. Warto zainwestować w sesje gdzie fotograf Ci to trochę obrobi. Muszą dawać przekaz, jestem spoko gościem, nie jestem desperatem, mam fajne życie, pochodzę z krainy obfitości i dostatku (bez szpanowania).

Zgadzam się z Tobą @Vortex of Destruction ale tutaj akurat jedno wyklucza drugie :)

 

Panowie powiedzmy sobie jasno - nikt (poza jednostkowymi przypadkami), kto ma "fajne" życie nie siedzi na tinderze/badoo...taka jest prawda nie ma co w tym temacie się oszukiwać.

Należy stworzyć sobie to przysłowiowe "fajne życie" a kobiety na które tak wyczekujecie natychmiast się pojawią, zapewniam Was...

Tylko oczywiście wymaga to wszystko pracy, zaangażowania i czasu, a tinder ? kilka kliknięć i teoretycznie natychmiastowa przyjemność obcowania słownego z kobieta, tysiące wyobrażeń o późniejszym obcowaniu cielesnym, które i tak niewiele mają wspólnego z rzeczywistością. 

 

Być może zabrzmi to jak tanie hasło coachingowe, ale uwierzcie mi zacznijcie na poważnie KREOWAĆ swoje własne upragnione życie nie porzez "dopaminowe aplikacje", a za pośrednictwem realnego życia. 

Edytowane przez snoopy
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, PewnySiebie napisał:

Dajcie sobie chłopy spokój z tym badoo i tinderem.

Psujecie tylko kobiety.

Coś w tym jest. Ale jest jedno ALE: dla kolesi, którzy nie mają wysokiego SMV i nie są mistrzami bajery takie portale do wybawienie. Ja mimo, że nie jestem "dzikiem" i potrafię się odnaleźć w sytuacjach towarzyskich to mam problemy w interakcjach z obcymi kobietami 1 na 1. Takie mam naturalne predyspozycje po prostu. Co nie znaczy że chcę żeby tak było zawsze - kwestia wprawy zapewne. Nie widzi mi się pajacowanie w galeriach handlowych i na ulicy, tym bardziej że z racji profesji nie bardzo mi wypada... Łażenie po klubach też średnio mi odpowiada, tam to dopiero banda atencjuszek i do tego konkurencja w postaci pewnych siebie samców spora. 

 

@snoopy ma w sumie rację, ale faktycznie kołczingowo zaleciało. ;) Niech ktoś mi powie jak to cholerne "fajne życie" zrobić! Bo trzeba chociaż wiedzieć w którym kierunku płynąć. I nie oszukujmy się, nie każdy ma predyspozycje do tego. Wiem, zalatuje jakimś determinizmem, ale taka prawda ;). Jednemu to przychodzi samo, a inny zapierdala całe zycie i fajnego życia ni ma. Sad but true. Nie żebym marudził ( @BrightStar) ?, bo nie mam źle, ale po prostu jestem realistą.

 

W dniu 30.07.2018 o 08:25, Vortex of Destruction napisał:

Stary te opisy są zawsze na odwrót zaufaj mi. To jest tylko obrona przed ich własną głową

Cholerne 1000% racji! Wczoraj na chybił trafił panna, bodaj 27 lat. Opis spory pomimo, że całkiem ładna. I w opisie początek typu: "Nie dam ci zdjęć w bieliźnie, ani bez" itp itd. No ale 12 fotek widze. Więc klikam... No a tam fotki w stroju z fitness, na których całkiem sporo tego ciałka widać :P Szczyt hipokryzji! :D No ale pani się jakoś musi zareklamować na tym "targowisku" próżności, heh.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Garrett napisał:

Niech ktoś mi powie jak to cholerne "fajne życie"

Dołącz do najbliższego klubu szybowniczego :) W sumie to zastanawiam się nawet nad kursem, bo będąc w klubie to loty nie są takie drogie nawet. 

 

Ja uważam, że mam mega zajebiste życie, tylko zajebiste życie bez nawiązywania kontaktów nic nie zmienia w sumie, szczególnie, że mam zasadę, że nie tykam się kobiet z miejsc w których przebywam, więc niejako skazuję się na tindera, którego nawet sobie mocno chwalę. Ale chcąc laskę do stałego związku, to nawet byłoby z czego wybierać w różnych grupach w których jestem, chociaż to też się odradza w sumie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.