Skocz do zawartości

Słowiańscy mężczyźni - czyli ci brzydcy?


Strusprawa1

Rekomendowane odpowiedzi

Bzdura.  Wiele zależy od diety i stylu życia co przekłada się na ekspresję genów. Cała reszta to czarny PR i pedagogika wstydu. Ciekawe kto pompuje ludziom takie rzeczy do głów? Może ci sami co propagują rozwody jako nowy świetny styl życia, poliamorię itd. Właśnie polscy mężczyźni są najpiękniejsi na świecie, tradycje ułańskie itd. Idealna mieszanka wschodu i zachodu z tonizującą szczyptą neardelytanczyka.

 

https://www.slavorum.org/15-male-celebrities-you-didnt-know-are-slavic/

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, gdy byłem "patriotą" (nie rozumiałem tego stwierdzenia) to bardzo się z tym kłóciłem. Jak już pisałem w innych tematach polepszył mi się znacznie wygląd, przez zgubienie tłuszczu z policzków itp. okazało się, że mam silne, męskie rysy twarzy + prostokątna głowe (nie okrągłą jak wiekszość słowian). Kobiety zaczeły mnie zauważać, i trochę nadrobiłem braki w relacjach z kobietami z lat poprzednich. Wiele kobiet (Irlandek) bardzo się dziwiło, że jestem z Polski. Bardzo częste było "myślałam, że jesteś z Norwegi, Holandii czy Danii". 

 

Zacząłem szukać opisów poszczególnych typów urody. Okazało się, że bardzo prawdopodobne, że mam korzenie nordyckie. Po krótce, jestem bardzo wysoki, mam szerokie barki, wąską talię, mocno zarysowaną szczęke, kośći policzkowe wysokie i mocne + mam prostokątną twarz. 

 

Jeżeli chodzi o Polaków, zastanawiało mnie dlaczego są zazwyczaj brzydsi od brytyjskich rówieśników, myślałem, że chodzi o ubiór i dbanie o siebie. Okazuje się, że wygląd to w 90% genetyka, którą cieżko zmienic. Polacy są dośc wyraźnie mniej przystojni od Brytyjczyków. 

 

Bardzo korci mnie zrobienie testu DNA pochodzenia, ale jest dośc drogi. Zrobie to jak zarobie troche kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krugerrand napisał:

Facet jest jak wino, im starszy tym lepszy. Z kobietami niestety jest odwrotnie.

To jest piękna sprawa :) Ja do tego mam taki ryj, że wyglądam około 5 lat młodziej mając zarost i około 10-12 lat młodziej jak jestem bez zarostu i liczę nieśmiale, że mi się to w przyszłości zwróci w dymaniu młodych panien :P

 

@Stelkor - Zazdroszczę genów. Jakby człowiekowi zajebiście łatwiej się żyło z takim zestawem :) 

Edytowane przez self-aware
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stelkor Pewnie pozostałość po potopie Szwedzkim, albo niemieckie geny (północni Niemcy też wyglądają jak Nordycy). W sumie to tacy ludzie jak Ty powinni mieć jak najwięcej dzieci, dobra to dla nich przyszłość. 

Quote

Ja np spotkałem wiele fajnych i jeszcze aż nie tak bardzo skażonych tym światem kobiet na wschodniej granicy naszego kraju, w tych małych pipidówach na Wschodzie Polski.

@Themotha Jest ze wschodu Polski tak, że bardziej na wschodzie być się nie da (geograficznie) i powiem Ci tak - kobiety takie jak wszędzie. Uroda różna oczywiście, oraz dużo wyjeżdża czy to poza granice kraju, czy to do większych miast. Zostają głównie te z zawodówek, a one nie jednego sebixa miały w sobie. 

 

Co do metalowca, którego podałeś wcześniej, to zazwyczaj tak jest, że jak koleś wygląda groźnie, czarny ubiór, lekka broda metalowca, to od razu przyciąga metalówy. Quorthon (lider Bathory) też ma rzeszę fanek w komentarzach, mimo że nie żyje już 14 lat. Wysoki status, pieniądze i wygląd w jednym.

 

@Ważniak Sam spotkałem u mnie na wypizdowie typy dziewczyn, które wyglądały jak Angelina Jolie. Oczywiście bardziej podchodziły charakterem pod karyny, ale to już inna sprawa.

 

@arch Ale że Polki są zapatrzone w Hiszpanów na przykład i na podstawie ogólnoświatowym już oceniają, a nie tylko na podstawie widoku z własnego podwórka, to ty wiesz. ;) 

Edytowane przez Strusprawa1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, loh-pan napisał:

Polacy nie dbają o fryzury.

Jak mają dbać skoro są łysi lub łysiejący? :) 

 

Na ulicy widuje mnóstwo mocno przeciętnych Polek. Na portalach typu fotka za to dowiedziałem się jak wyglądają prawdziwe pasztety. Dosyć sporo ich tam :P Co ciekawe dostawałem od wielu z nich "nie" a sam brzydki nie jestem :) Co najwyżej szczupły i młodo wyglądający.

 

4 godziny temu, loh-pan napisał:

coś fajnego na nogach (mnóstwo bez skarpetek)

Ale jak to bez skarpetek? Przecież buty się zapocą :P 

 

3 godziny temu, zuckerfrei napisał:

Ludzie, z tymi Polkami to kurwa mit. 

Ja chce Polkę tylko ze względu na język i blond włosy ? Poza tym łatwiej poznać niż za granicą i nie ma tu jeszcze tak źle jak na zachodzie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Stelkor napisał:

Zacząłem szukać opisów poszczególnych typów urody. Okazało się, że bardzo prawdopodobne, że mam korzenie nordyckie. Po krótce, jestem bardzo wysoki, mam szerokie barki, wąską talię, mocno zarysowaną szczęke, kośći policzkowe wysokie i mocne + mam prostokątną twarz. 

 

Jeżeli chodzi o Polaków, zastanawiało mnie dlaczego są zazwyczaj brzydsi od brytyjskich rówieśników, myślałem, że chodzi o ubiór i dbanie o siebie. Okazuje się, że wygląd to w 90% genetyka, którą cieżko zmienic. Polacy są dośc wyraźnie mniej przystojni od Brytyjczyków.

Od Brytyjczyków w sposób naturalny Polacy raczej nie są brzydsi - od Holendrów, Duńczyków już tak. Brytyjczycy jeśli są przystojniejsi to moim zdaniem raczej dlatego, że dbają o siebie bardziej. U nich lewactwo jest dużo silniejsze niż u nas co oznacza, że jest mniej małżeństw, więcej skoków w bok Pań, w wyniku czego mężczyźni są nauczeni, że trzeba dbać o siebie całe życie i być zwartym i gotowym na szukanie nowej. U nas jeszcze stosunkowo niedawno Karynki nie miały wyboru - nie pasuje Janusz, to musi spasować samotność. Koniec końców wybierały Januszów. Niestety raczej nie zatrzymamy tych świetnych czasów, wchodzą do nas trendy z Zachodu co widać nawet po wypowiedziach tutejszych braci. Jeśli jeden czy dwóch będzie chciało mocno dbać o wygląd - spoko, ale jeśli całe forum - tu się zaczyna problem.

Brzmi to może paradoksalnie ale to co obserwujemy tu na forum i wśród Polaków, to jest reakcja na wysokie wymagania kobiet - z tego powodu staramy się do nich dostosować. Wyobraźmy sobie co by się stało, gdybyśmy przekornie nie starali się dostosowywać - dalej sobie Januszowali z piwnym brzuchem. Co by zrobiły kobiety? Ano, nie miałyby wyboru.

Albo Janusz albo samotność moja Panno. Samotność? Nie ma sprawy, przecież zawsze są panie lekkich obyczajów, dzisiejsi polscy mężczyźni zarabiają coraz lepiej, faceta zarabiającego powiedzmy 4 tys. na rękę stać z palcem w.. na 2-3 wizyty u ładnych Pań na spotkanie GFE miesięcznie.

 

Takie coś wymusiłoby na kobietach obniżenie wymagań w efekcie byłoby lepiej jak dawniej - zwykły facet miałby dostęp do zwykłej karynki, bo wbrew zadzieraniu nosa przez Polki, fakty są takie, że w większości są zwykłymi Karynkami kasującymi towar w Biedronce lub przekładającymi papierki jako sekretarka czy inna asystentka. 

 

Panowie - ja wiem, że nic tym wpisem nie osiągnę, bo efekt domina już się rozpoczął ale trzeba powiedzieć to sobie jasno - chcecie sobie doszczętnie spierdolić rynek - trenujcie wszyscy, biegajcie wszyscy, solarka, depilacja klaty, itd.

Zobaczcie jak to wygląda w Niemczech - przeciętny Niemiec jest lepiej zadbany, wytrenowany, ubrany od Polaka. Jednak jak widać, bardzo wielu Niemców szuka kobiet ze Wschodu, bo niemieckie księżniczki są ciężkie w osiągnięciu porozumienia.

 

Masowo bardzo dbając o siebie, trenując, itd. głównie po to, żeby podobać się kobietom (nie oszukujmy się), tak naprawdę gramy w grę kobiet. Jeśli będziemy mieć w dupie, będziemy owszem, dbali trochę aby być zdrowymi, ale z normalną owłosioną klatą, na luzie - jak przystało na archetypowego mężczyznę - tak naprawdę wygrywamy. Nie dajemy kobietom wyboru - niech narzekają na Januszy, ale wyboru nie ma- ulegniesz albo samotność z kotem moja panno :)

 

Znamienne są opowieści o wielu Ukrainkach które wychwalają polskich mężczyzn i nadziwić się nie mogą jacy są rycerscy dla kobiet - a to, że nie piją i nie biją to ATUT. No bo wiecie - na Ukrainie taka Ukrainka wyżej dupy nie podskoczy - nie pasuje Sasha? U Wowki lepiej nie będzie :) Zwykłe prawo ekonomii, rynku.

 

@Strusprawa1

 

Wiem o tym, ale jaki będą miały wybór? Albo masowa migracja do Hiszpanii/Włoch, gdzie wyżej dupy nie podskoczą, bo zrobi się tam rozkład 70% bab i 30% mężczyzn, no chyba, że będzie im pasowało być jednymi z wielu - albo trzeba się pogodzić i obniżyć wymagania. Najpewniej jednak masowej migracji nie będzie, bo coś takiego raczej się nie zdarza (mówię tu o miracji większości kobiet). I co zrobią drogie Panie? Siedzenie z kotem? 

 

Nie wytrzymają, w końcu ulegną :).

Jednak to o czym mówię to abstrakcja, bo w tym momencie efekt domina już ruszył i Polacy zaczynają masowo dbać o siebie co spowoduje to o czym pisałem.

 

Za to samo zapłacisz więcej - za tę samą Kasię poświęcisz więcej starań, więcej czasu i kasy na siłownię, itd.

Edytowane przez arch
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, self-aware said:

 

 

@Stelkor - Zazdroszczę genów. Jakby człowiekowi zajebiście łatwiej się żyło z takim zestawem :) 

Też tak myślałem do czasu kiedy zacząłem "radzić sobie" z kobietami. Nadmiar seksu, to zabójstwo produktywności. Marek o tym mówil, wiedziałem to, ale kiedy laska się usmiecha to widze juz mojego penisa w jej ustach... 

 

Miałem okres w którym naprade nie odpuszczałem niczego. Wszystko zmieniło sie po bójce, którą tu opisałem. Wróciłem do treningów, więc siła rzeczy nie miałem tyle czasu na laski. Miałem okres w którym chodziłem do szkoły i jedyne o czym myślałem to żeby umówic się z tą czy tamtą laską z tindera z którą pisałem. Popęd w wieku 18 lat jest ogromy, i ciężko z tym walczyć. 

 

Takie życie niesie za sobą wiele problemów. Obrzydzenie do samiego siebie, bo owszem miałem w łóżku piękne rówieśniczki, ale również kobiety które mogły by być moimi babciami.. 

Kolejnym problemem są laski które chcesz zaliczyć, a one planują dom i dzieci. Szczególnie jeżeli są to koleżanki ze szkoły, sąsiadki czy znajome matki... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, self-aware said:

@Stelkor - No spoko, ale przesadzasz i to dość mocno :) To problem typu "chcesz urodzić się bogaty czy biedny?" albo "przystojny czy brzydki?" Każdy wybierze przystojny i bogaty i problemy z tym związane niż odwrotnie :) 

Masz 100% racji, ja dobrze wyglądam, ale jestm biedny;D Myślę, że gdyby nie forum+ nagrania Marka to miałbym stałą dziewczyne, z którą bym sie tylko kłócił, a może nawet dzieciaka z pania fryzjerka która jest koleżanka mamy i 32letnią rozwódką... Bo takie propozycje padały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stelkor - No spoko, czaję ;) Ale jako brzydal też miałbyś takie problemy tyle tylko, że z dużo brzydszymi kobietami + musiałbyś na te problemy dużej pracować. Mówisz, że produktywność maleje... No ale brzydszym tak samo. Ja poświęciłem przez ostatnie miesiące sporo czasu na np badoo, ewidentnie moja efektywność w karierze spadła no bo wiadomo, poświęciłem czas na coś innego. I co? I chuj :) Nawet jednego spotkania, dalej muszę marnować ten czas jeśli chcę coś ugrać itd. Dalej jaja pełne, więc albo wracam do trzepaczki, albo dalej próbuję, albo idę na divy. Czy to jest życie, które wolałbyś zamiast obecnego? :D No wiemy, że nie.

 

No a z takim wyglądem + wiedzą Marka to daleko zajdziesz :) Powodzenia :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, self-aware said:

@Stelkor - No spoko, czaję ;) Ale jako brzydal też miałbyś takie problemy tyle tylko, że z dużo brzydszymi kobietami + musiałbyś na te problemy dużej pracować. Mówisz, że produktywność maleje... No ale brzydszym tak samo. Ja poświęciłem przez ostatnie miesiące sporo czasu na np badoo, ewidentnie moja efektywność w karierze spadła no bo wiadomo, poświęciłem czas na coś innego. I co? I chuj :) Nawet jednego spotkania, dalej muszę marnować ten czas jeśli chcę coś ugrać itd. Dalej jaja pełne, więc albo wracam do trzepaczki, albo dalej próbuję, albo idę na divy. Czy to jest życie, które wolałbyś zamiast obecnego? :D No wiemy, że nie.

 

No a z takim wyglądem + wiedzą Marka to daleko zajdziesz :) Powodzenia :) 

Jedz na Filipiny lub do Tajlandii. Tam wystarczy, że jesteś biały a o pełne jaja nie musisz się martwić. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejną sprawą w tej wojnie płci jaka się obecnie toczy jest to, że kobiety będą wolały być jednymi z kilku kobiet samca alfa niż pierwszą kobietą zwykłego mężczyzny - bo mamy wolność seksualną, obyczajową, a więc kobieca hipergamia jest mocno nasilona. Ten trend jest już w lewackiej Europie mocno widoczny w postaci wielu samotnych matek - ta liczba gwałtownie wzrasta np w Niemczech.

 

Tylko, że jest jeden mały problem w działaniu kobiet. Kiedyś, gdy 20% mężczyzn posiadało 80% kobiet, te kobiety urodziły dziecko, a następnie stosunkowo szybko odchodziły z tego świata - człowiek nie żył zbyt długo.

 

Dziś taka samotna matka która wolała oddać się alfie niż zwykłemu chłopakowi ma o tyle gorzej, że czeka ją wieloletnia samotność - kobiety dożywają wieku 80 lat, nie 40 jak kiedyś, a więc taką kobietę czeka jakieś 50 lat w samotności, z wujkami z doskoku.

Nie mamy jeszcze pewności jak wpłynie to masowo na społeczeństwo, bo takie zjawisko jest nowe w cywilizacji - samotne matki zmuszone do takiego życia aż do 80-tki; takiej sytuacji nie było nigdy wcześniej.

Odpowiednio świadomy mężczyzna po 1 nie potrzebuje bliskości kobiety (bo rozumie na czym to wszystko polega dzięki temu forum), po 2 umie zaspokajać swoje potrzeby seksualne w postaci coraz szerszego wachlarza oferowanych usług przez panie lekkich obyczajów. Gdy przeglądam różne oferty, dziś kobiety oferują spotkania typu GFE nawet za 150 zł - i to ładne kobiety. Ot, prawa rynku, seks jest tani.

 

Koniec końców uważam, że mężczyźni są w stanie wygrać z kobiecą hipergamią nawet bez użycia siły - w walce całkowicie fair play, w pełnej wolności obyczajowej człowieka.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić, że w Polsce ludzie nie umieją się ubrać skoro u nas dobra szmata kosztuje np 200 zł a na zachodzie 30 €, co dla tamtejszego obywatela jest jak 30 zł dla polaka w PL.

 

A powielanie mitu o pięknych angielkach i francuskach się nie malujacych to bzdury. Sądzę, że rozkład atrakcyjności jest podobny wśród kobiet.

 

Faceci na zachodzie wg mnie wyglądają jak atak klonów, każdy identyczny, fryz bujny na bok i zarost, broda. Jak z gazety, sztuczne to trochę. Moda pompowana w mediach. 

 

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam pierdolenie. Pracuję w korpo, gdzie jest kilkanaście nacji głównie z Europy i Słowianie, a w szczególności Polacy, należą do najwyższych i moim zdaniem najlepiej się prezentujących.

Włosi i Hiszpanie sięgają nam do ramion zazwyczaj. Niemcy zaniedbani i niechlujni. A i z tego co widzę, to nasi też najwięcej kręcą bajerę do lasek i dobrze im to idzie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, arch napisał:

będziemy masowo szukać kobiet/żon gdzieś na zadupiach świata, bo księżniczki podniosą jeszcze bardziej wymagania. 

A po co będziemy szukać żon, skoro 50% małżeństw się rozpada i skala rośnie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy jakby mogli to by nawet buty trekkingowe i kurtkę z gore-texu założyli go garnituru. Z odległości 500m można Polaka poznać w UK. Trekkingi, dres, kurtka wielosezonowa na temperatury od -30 do +30 stopni, wodoszczelna oczywiście i plecak. 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Stelkor said:

Jeżeli chodzi o Polaków, zastanawiało mnie dlaczego są zazwyczaj brzydsi od brytyjskich rówieśników, myślałem, że chodzi o ubiór i dbanie o siebie. Okazuje się, że wygląd to w 90% genetyka, którą cieżko zmienic. Polacy są dośc wyraźnie mniej przystojni od Brytyjczyków. 


Toś chłopaku pojechał po bandzie. To ja chyba mieszkam w innym UK, pewnie jest jakieś drugie, bo w tym co ja mieszkam to Angole maja gęby jak komicy z Monty Pythona. Oczywiście to co sie komu podoba to rzecz gustu, ale nie przesadzaj kolego.



 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Maarcin_05 said:

A powielanie mitu o pięknych angielkach i francuskach się nie malujacych to bzdury

Jakich mitow czlowieku ? Niektorzy ludzie z forum mieszkaja za granica i stwierdzaja fakty a nie powielaja mity :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Jadąc w londyńskim metrze, wyleczyłem sie w 4 minuty z tego ze Polki są najpiękniejsze.  Ludzie, z tymi Polkami to kurwa mit. 

Że co?? Nie wiem gdzie widzieliście te piękności w Anglii bo ja raczej widziałem na każdym kroku stado wielorybów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.