Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, dobryziomek napisał:

Nikt nie będzie się nas w życiu pytał czy mieliśmy trudne dzieciństwo czy łatwe, ludzi będzie interesować to czy mamy hajs i wysokie stanowisko czy jesteśmy przeciętniakami.

O tym właśnie mówię. To czy w oczach innych ludzi, a w tej sytuacji mówimy o kobietach, będę człowiekiem ambitnym zależy od tego czy moja ciężka praca i poświęcenie przyniosą mi pieniądze. Jeśli nie, będę po prostu zwykłym nieudacznikiem, robolem który tyrał i nic z tego nie ma.

 

Podobnie jest tutaj z rodziną. Wiele razy usłyszysz po co coś robisz. W dniu, w którym okaże się, że zbierasz owoce to nagle cisza. Ale jeśli Ci się nie uda, oj oj... Nasłuchasz się "mądrości".

Edytowane przez self-aware
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma o czym, temat został wyczerpany. 

@maggienovak Swoje podpunkty wykonuje a @Cuba Libre realizuje swój misterny plan ?.

Oby dwóm dziewczynom życzę dobrze. 

Co do @Cuba Libre jeśli Dobrze pamiętam to pokazywała swoje kłaki więc chyba miała ładna twarz, na pewno sobie poradzi. A @maggienovak ma inne problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na cały problem spojrzał większym obiektywem, a co jeśli ta lista życzeń autorki to taki pic na wodę fotomontaż i chodzi o ulepienie nowego gniazda? Jak wiemy razem mieszkają czyli ewakuacja = wyprowadzka - gdzie? Czyli ta lista to może takie danie sobie czasu na nową gałąź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra podsumujmy i skończmy ten temat.

 

@maggienovak Robi w swoim związku za matkę polkę i jak go nie kopnie w dupę i nie ogarnie swojej atrakcyjności i mentalności to za kilka lat może skończyć jako sfrustrowana kobieta z kompleksami i bez seksu.

 

@Cuba Libre Jest innego zdania i woli mieć bogatego faceta i prawdopodobnie też nie będzie miała wiele seksu. Ponieważ wyjdzie za mąż roztyje się, do tego dojdzie habituacja i nie będzie miała lepszej gałęzi do przeskoczenia i za kilka lat założy taki sam wątek jak ten w którym piszemy. Dodatkowo jej facet wyczuje, że żona traci na atrakcyjności i znajdzie sobie młodszą i ładniejszą bo będzie czuł, że dominuje a partnerka w sumie może mu naskoczyć xD

 

@self-aware Dorobi się fortuny i nie będzie miał problemów z kobietami bo będzie posuwał sobie małolaty.

 

Koniec. 

 

Wątek do zamknięcia.

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 2
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Chop dostanie wigoru na kilka tygodni, później znowu będzie celibat

 

35 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Autorka w oczach faceta jest matką polką, jest miło / przytulnie jak u cioci na imieninach i tyle.

Dokładnie, zgadzam się w 100%. :)

Pewnymi zachowaniami, kompleksami i niektórymi męskimi cechami (bez urazy)albo matkowaniem i brakiem jakiegoś pazura zabija swoją kobiecość i atrakcyjność w jego oczach. :)

13 minut temu, Xellos napisał:

Mężczyźni przywiązują do spraw seksu większą wagę niż kobiety.

Myślę, że temperament zależy od danej osoby, (nie płci) to jest indywidualnie raczej.... :)

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Florence Już tak nie lajkuj ciągle moich postów bo jeszcze sobie coś pomyśle ?

 

@Florence Prawda jest taka, że My faceci lubimy takie swojskie kobity, co to wszytko zrobią, po kielichu się strzeli / po mordzie i jest miło. Jednak z takimi paniami nie mamy ochoty iść do łóżka. Kobieta ma być delikatna, subtelna, cipowata.

 

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Florence napisał:
17 minut temu, Xellos napisał:

Mężczyźni przywiązują do spraw seksu większą wagę niż kobiety.

Myślę, że temperament zależy od danej osoby, (nie płci) to jest indywidualnie raczej.... :)

Też tak myślę ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, dobryziomek napisał:

Jest innego zdania i woli mieć bogatego faceta i prawdopodobnie też nie będzie miała wiele seksu. Ponieważ wyjdzie za mąż roztyje się, do tego dojdzie habituacja i nie będzie miała lepszej gałęzi do przeskoczenia i za kilka lat założy taki sam wątek jak ten w którym piszemy. Dodatkowo jej facet wyczuje, że żona traci na atrakcyjności i znajdzie sobie młodszą i ładniejszą bo będzie czuł, że dominuje a partnerka w sumie może mu naskoczyć xD

Ja będę miała seksu pod dostatkiem,  gdyż dobrze to rozegram. A nie będę tu zdradzała swoich kobiecych technik. 

Niestety też moi rodzice są szczupli,  i ja też zawsze byłam. Także  to niemożliwe. 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy nowy temat do dyskusji - cholerna męska migrena, zaślinione, agresywne samice.

Ładnie to koresponduje z toczącą się w innym dziale dyskusją o artykule 23.

''Dramat Michała (23 lata): żona zmusza go do uprawiania seksu 4 razy dziennie''.

Rozumiem, że żyjemy w erze relatywizmu, ale nie musimy się do tego przykładać i robić z sytuacji opisanej w tym wątku jakiejś normy społecznej lub, co gorsza, biologicznej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byłybiałyrycerz Odpisałam zgodnie z prawdą. ;)

Mój wiek jest nieistotny, sorki, ale (prawie :D) zajęta jestem. ;)

Także bajeruj inne "Samice'. ×D

@dobryziomekRacja, myślenie Cuba Libre wydaje mi się naiwne, jak piszesz małżeństwo jest raczej długoterminowe i  ciężko przewidzieć co będzie za kilka lat. :) To jest po prostu nierealne. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, dobryziomek napisał:

Nie

Tak. 

 

12 godzin temu, dobryziomek napisał:

jesteś mega pragmatyczna i uczciwie stawiasz sprawę

Uczciwa wobec kogo? Czekam na Twoje wpisy w świeżakowni, gdzie jakaś kobieta zgodnie z opisem będzie szantażowała faceta emocjonalnie (w sumie nawet wczoraj był taki update w temacie, gdzie jakiś gościu wykańcza dom takiej pragmatycznej). 

 

Co byś im poradził? Żeby od laski manipulującej nimi, próbującej rozwiązywać konflikty za pomocą kłótni i szantażu spierdalali, czy żeby docenili jaka fajna pragmatyczna dupa im się trafiła? Co sam byś zrobił mając taką? 

 

12 godzin temu, dobryziomek napisał:

które otwarcie to deklarują i mają świadomość swoich potrzeb

A widzisz, to właśnie @self-awarejuż wyjaśnił, po trosze ja również - tu nie ma żadnego otwartego deklarowania swoich potrzeb. Ona Tobie na anonimowym forum to zadeklarowała, a tamta cipka z którą jest myśli, że to z miłości. W innym niedawnym temacie sama wszak pisała, że oczywiście nigdy tego, że leci na kasę nie powie nikomu wprost. Nie widzę w tym nic dobrego. 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Prawda jest taka, że My faceci lubimy takie swojskie kobity, co to wszytko zrobią, po kielichu się strzeli / po mordzie i jest miło. Jednak z takimi paniami nie mamy ochoty iść do łóżka. Kobieta ma być delikatna, subtelna, cipowata.

W życiu się nie zgodzę :) Ogarnięta, zadaniowa dziewczyna to dobry prognostyk na wieloletni związek. Tak, taka z męskim myśleniem. Co to ma wspólnego z chęcią do chędożenia? Jak Cię kręci i wizualnie i mentalnie, to w czym problem? Że młotkiem umie się posługiwać, tapetę położy i obrazki powiesi? Tym lepiej, że nie mimoza - bluszcz, trzepocząca rzęsami idiotka, niezdolna nawet do zagotowania wody na herbatę.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliterarora może wracamy tutaj do napisane już w temacie (nie chwaląc się, przeze mnie :p) tezy, według której faktycznie niektórzy użytkownicy forum sami chcą być dymani przez kobiety - potrzebują takich myszek, na które mogą pozasuwać, takich które robią dramy, bo im zwyczajnie za nudno wtedy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tytuschrypus 90% kobiet tak ma. Świętym oburzeniem natury nie zmienisz. 

 

Ważne, żeby wiedzieć, że tak jest i jak z tym sobie radzić. 

Płacz, że kobiety są biologiczne zdeterminowane do urodzenia i chronienia potomstwa (czyli kiedyś jaskinia, ciepło, pożywienie a dzisiaj kasa) nie ma żadnego sensu. Jakkolwiek logicznie tego nie uzasadniać.

Edytowane przez azagoth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@azagothnikt się tu nie oburza przesadnie na to, no może @SzatanKriegerale to idealista jest :)

 

To nie natura, to zachowania społeczne. Jak najbardziej podlegające zmianom. Te kobiety tak mają, bo mają na to przyzwolenie. Ode mnie nie mają (już, rzecz jasna) i nie mam takich problemów jak wielu to opisuje. 

Edytowane przez tytuschrypus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tytuschrypus napisał:

potrzebują takich myszek, na które mogą pozasuwać, takich które robią dramy, bo im zwyczajnie za nudno wtedy. 

Powiem więcej. A co, gdy to jest męska odmiana borderline?

- niezdolnością do kontrolowania zachowań emocjonalnych

- skłonnością do działań gwałtownych, które zwykle prowadzą do konfliktów z otoczeniem

- niezrównoważeniem emocjonalnym

- intensywnymi, ale nietrwałymi związkami z innymi ludźmi

- stałym uczuciem pustki wewnętrznej

- zaburzeniem obrazu własnego „ja”, zwłaszcza poczuciem tożsamości

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Florence napisał:

sorki, ale (prawie :D) zajęta jestem. ;)

Jesteś prawie zajęta @Florence? Interesujące niedookreślone sformułowanie ?

 

7 godzin temu, Florence napisał:

Mój wiek jest nieistotny, sorki

@Byłybiałyrycerz wiek @Florence nie jest na tym forum wielką tajemnicą. W swoim profilu podała dokładną datę urodzenia ;) 

Zakładając oczywiście, że jest prawdziwa :D 

 

1 godzinę temu, tytuschrypus napisał:

Ona Tobie na anonimowym forum to zadeklarowała, a tamta cipka z którą jest myśli, że to z miłości.

To fakt @tytuschrypus Takie działanie na bank podpada pod definicję otwartości i uczciwości wobec jej faceta ? 

 

1 godzinę temu, tytuschrypus napisał:

potrzebują takich myszek, na które mogą pozasuwać, takich które robią dramy, bo im zwyczajnie za nudno wtedy. 

Widocznie są tak skutecznie zaprogramowani przez otoczenie, że w jakimś sensie pasuje im taki układ ;) 

 

1 godzinę temu, Still napisał:

A co, gdy to jest męska odmiana borderline?

Borderline, to chyba jednak nadinterpretacja @Still;) 

Jak kiedyś bawiłem się w przeglądanie charakterystyk różnych zaburzeń psychicznych, to pod każdą udawało mi się na siłę podciągnąć ;)

No chyba, że jestem aż tak bardzo pojebany ???

 

1 godzinę temu, Obliteraror napisał:

Jak Cię kręci i wizualnie i mentalnie, to w czym problem? Że młotkiem umie się posługiwać, tapetę położy i obrazki powiesi? Tym lepiej, że nie mimoza

Dokładnie @Obliteraror :) Taka to dopiero prawdziwy skarb ;) 

 

Edytowane przez DanielS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.