Skocz do zawartości

Miesiąc do wyborów - na kogo (czy?) zagłosujesz BracieSamcu? ;) [Ankieta]


Na kogo zagłosuję w wyborach do Sejmu 15.10.2023?  

234 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosuję w wyborach do Sejmu 15.10.2023?

    • Bezpartyjni Samorządowcy (Prezydenci Lubina Raczyński i Bolesławca Roman)
      3
    • Koalicja Obywatelska (PO, .N, iPL Zieloni)
      19
    • Konfederacja (Braun, Bosak, Mentzen)
      135
    • Nowa Lewica (Czarzasty, Zandberg, Biedroń)
      4
    • Polska Jest Jedna (Prezydent Siemianowic Śląskich Rafał Piech)
      4
    • Prawo i Sprawiedliwość + Ziobryści
      12
    • Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni i Polskie Stronnictwo Ludowe
      9
    • Nie pójdę na wybory bo... (będzie fajnie jak napiszesz dlaczego)
      40
    • Waham się pomiędzy.... (Będzie fajnie jak napiszesz pomiędzy czym / kim)
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Nie pójdę bo:
- Polskę już dawno spisałem na straty, 
- Nie śledzę nawet co się dzieje w tym kurwidołku i zdecydowanie mi lepiej z tym psychicznie,
- Kaczyński to megaloman, a pis to komunizm,
- Tusk i po to populiści bez planu, dostali tylko rozkaz "naprawy demokracji",
- Mentzen i konfa to patoinfluencerzy i katoholicy chorzy na głowę.

Pójdę za to zrobić sobie paszport kraju w którym obecnie żyje. 

Edytowane przez UncleSam
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RealLife napisał(a):

Polski Ład to wzrost wynagrodzeń

 

Zmieniając branżę - PiS jest trochę jak gargantuiczny Todd Howard z Bethesdy ;)

Facet od dekad opowiada bajki community przed premierą swoich gier, a efekt finalny niekoniecznie ma wiele wspólnego z rzeczywistością.

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepszym wynikiem wyborów będzie rząd mniejszościowy bez możliwości zawarcia ew. koalicji. Będzie to oznaczać permanentną obstrukcję w parlamencie.

I bardzo dobrze. Bo wtedy zajęci sobą politycy. Chodź na chwilę zapomną o przychylaniu nieba obywatelom :).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Baca1980 said:

Według mnie najlepszym wynikiem wyborów będzie rząd mniejszościowy bez możliwości zawarcia ew. koalicji.

Już chyba wszyscy zapomnieli o casusie Belgii, która niemal 2 lata (2010-11) była bez rządu a w tym czasie tubylcom żyło się lepiej. Jakieś wnioski?

Podobnych brak również w przypadku tzw. "katastrofy smoleńskiej" gdzie zmiotło jednym ruchem z politycznej planszy tzw. śmietankę rządzących z prezydentem włącznie i... "Polacy, coś się stało?". Albo więc funkcje państwowych aparatczyków może pełnić ktokolwiek, byle kto, lub nawet nikt. 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Ryśka Swetru.

 

Żeby było jasne - nie podoba mi się partia "trzecia droga", nie podoba mi się Hołownia, nie podoba mi się ich mariaż z PSL-em, ego, płacze, uniki.

 

Ale jeśli Trzecia Droga nie osiągnie 8%, to czekają nas cztery lata pisu z samodzielną większością.

 

Tak więc Swetru.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minutes ago, Rnext said:

gdzie zmiotło jednym ruchem z politycznej planszy tzw. śmietankę rządzących

Było pełno chętnych do "uzupełnienia braków", w całej reszcie kotła. Ba, jeden taki już wcześniej zapowiadał, że "może prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni"... i co ciekawe, właśnie on został potem prezydentem. Jasnowidz lepszy niż Jackowski...

14 minutes ago, zuckerfrei said:

Tak to tłumaczą - szok poporodowy

Już za miesiąc, do listy jednostek chorobowych zostanie wpisana nowa - "szok powyborczy", skutkujący chwilową niepoczytalnością i aktami ekstremalnej agresji.

Niezależnie od wyniku.

Bo obie strony są zdolne do "zwycięstwa za wszelką cenę".

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, niemlodyjoda napisał(a):

Mnie najbardziej intrygują osoby chące głosować na Polska Jest Jedna i Bezpartyjnych Samorządowców - jak chcecie ujawnijcie się bo jestem ciekaw skąd takie decyzje?

 

Podbijam pytanie.

Miejcie odwagę napisać dlaczego?

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2023 o 08:53, niemlodyjoda napisał(a):

Siemano Byczki,

Gdzie Marek Jakubiak albo niezrzeszeni ?

W dniu 14.09.2023 o 09:15, zuckerfrei napisał(a):

że to i tak nic nie zmieni.

Zmieni i tak dużo zrobili, pomimo rzucania im kłód pod nogi (Skasowanie konta na Faceboook-u np.) jak ludzie będą głosować, jak będą takimi defetystami jak ty to nic się nie zmieni, najważniejsza jest praca oddolna, uświadamianie, żeby głosować na każdego, kto nie siedział przy okrągłym stole, jak nawet nie pójdziesz, to tacy ludzie będą decydować o twojej przyszłości.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu prawdopodobnie nie zagłosuję na Konfederację? 

  1. Dopisywanie na listy wyborcze rodzin. Dzieci Korwina, brata Mentzena, żona Bosaka...
  2. Konfederacja jest typową partią systemową. Biorą dotacje, subwencje, kilometrówki. Niczym nie różnią się od innych ludzi przy korycie i jeśli wywrócą stół, to tylko po to by zjeść to co z niego spadnie,
  3. Mentzen to białorycerz pospolity, który uważa, że kobiety powinni mieć niższy wiek emerytalny. Nie ma na to mojej zgody. 
  4. Wipler. Był u Korwina, później w PIS, zarzygany bił się z policją, trafił znów do Korwina, a później ujawniono jego machlojki. Jak na jaw wyszły jego machlojki został wyrzucony. Nikomu w Konfie to nie przeszkadza, bo wrócił w blasku i chwale.
  5. Sośnierz. No to jest mój ulubieniec. Syn posła PIS, który był prezesem NFZ. Ziomek słynie z wypowiedzi o jedzeniu psów i "performance" w stylu lewicy. Ostatnio odszedł z Dziamborem z Konfy, ale już wrócił. Uczeń JKM, specjalista od "protokołu 4%". Nim ktoś powie, że to przyjazny, sympatyczny facet, świetny mówca i ora lewaków... Zobaczcie dwa filmy. Czy chcecie, by rządził Polską typ, który zapraszając telewizję ma syf w piwnicy mieszkaniu? 

 

A teraz sztos. Ziomek od "chcącemu nie dzieje się krzywda" i "wolny rynek zweryfikuje" robi sobie składowisko odpadów na klatce. Drodzy zwolennicy Konfederacji. Powiedzcie mi proszę, czy uważacie, jak poseł Sośnierz, że człowiek, który zwraca uwagę na śmieci na klatce to cyt. "idiota i skarżypyta". Drugie pytanie, czy chcielibyście mieć takiego sąsiada? 

 

 

Konfederacja to projekt na 5-10%. Klika ludzi, którzy chcą być na tyle aktywni, by nie ponosić odpowiedzialności, a mieć z tego hajs.  

 

Czy ktoś jest w stanie obalić te zarzuty? Pytam serio. Słowo honoru - zagłosuję na Konfederację, jeżeli znajdzie się śmiałek, który obali moje tezy. 

Edytowane przez horseman
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Garrett napisał(a):

A "afera wizowa" to kolejna z 143563 afer które niby miał obalić rząd PiS. I co? Gónwo! Ciemny lud i tak nie dowie sie o sprawie lub pusci mimo uszu :)

Podobają mi się komentarze pod nagraniem które wrzucił @Trevor:

 

Przypuszczenia, przypuszczenia!

 

Kolejna aktywna lewacka szczypawica … ale z POwinacona

 

Dziecko urodź może zmądrzejesz

 

Prawie jak Piątek, troszkę schizo ...

 

To niemcy zalewaja migrantami

 

Ale który rząd podpisywał bo to od rudego rzadow się zaczęło

 

kłamiesz!

 

Bajki, bajki....kto w to uwierzy. Nie można tak bezkarnie kłamać, kiedyś się o tym Pani przekona.

 

Czyżbyś byla nacpana babsztylu

 

Ochyda lewacka

 

Ten plankton umysłowy pójdzie 15 października do wyborów.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2023 o 10:40, Mosze Red napisał(a):

Ja już mówiłem, że głosuję na PiS, bo w tym kraju zmieni się na lepsze jak wszystko p....e, a PiS jest najlepszym gwarantem tego, że wszystko p....e. 

 

20 minut temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

Zmieniam swoje zdanie. Nie zagłosuję na konfę. Zagłosuję na PIS z tego samego powodu co MoszeRed.

Dobre to jest, dawajcie trolujemy w pizdu wybory i każdy kto może idzie i głosuje na PIS aby to wszystko pierdolnęło XDDD i może gdy jebnie to zacznie się jakaś normalna "odbudowa" państwa.

 

Dokurwimy taką inflację że każdy będzie zarabiał 10 tysięcy netto minimalnej a chleb będzie po 50 zł.

 

Ale tak na serio ja bym nie mógł spać po nocach wiedząc że oddałem taki głos 🤣

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania jakie powinny być w referendum:

1. Czy popierasz waloryzację 500+ a co za tym idzie zwiększenie inflacji o 2% ?

2. Czy popierasz kolejne programy socjalne finansowane z zagranicznych pożyczek rozliczanych w obcych walutach

3. Czy popierasz finansowanie Ukraińców za pożyczone pieniądze jak w pkt

 2 

4. Czy jesteś za tym by każdy polityk zobowiązany był wycofać się z polityki i pełnienia funkcji samorządowych po 8 latach pracy 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, PyrMen napisał(a):

PO.

 

Karty do tego pseudo referendum wogóle nie wezmę.

 

 

***** ***

Co takiego oferuje PO poza nienawiścią do Kaczora, Zieloną Granicą aka Heimkehr, lpg, Amber Gold, szczawiem, kredytem i zmianą pracy?


Nie jestem fanem Pis żeby nie było, po prostu liczę na konkrety :) 


Jak bedą dobre to ba może nawet na nich zagłosuje bo jeszcze nie wiem na kogo postawić ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, horseman napisał(a):

Dopisywanie na listy wyborcze rodzin. Dzieci Korwina, brata Mentzena, żona Bosaka...

No i co z tego ?

 

Godzinę temu, horseman napisał(a):

po to by zjeść to co z niego spadnie,

Systemowa, która ma Korwina, która sprzeciwiła się srowidowemu szaleństwu nie mówiąc o innych rzeczach.

 

Godzinę temu, horseman napisał(a):

Nie ma na to mojej zgody. 

 

Już wole tego białorycerzyka niż Tuska, Zandberga, Kaczyńskiego, Czarzastego, Trzaskowskiego.

Godzinę temu, horseman napisał(a):

Wipler. Był u Korwina, później w PIS, zarzygany bił się z policją, trafił znów do Korwina, a później ujawniono jego machlojki. Jak na jaw wyszły jego machlojki został wyrzucony. Nikomu w Konfie to nie przeszkadza, bo wrócił w blasku i chwale.

To to jest mały ch....j  w porównaniu do bandyckich rządów partii okrągłostołowych gdzie wyprzedano za bezcen majątek i wpędzono miliony ludzi w biedę, skąd to 20 % bezrobocie w całej Polsce było ? Nie pamiętasz złotych czasów lat 90 czy 2000 ?

Godzinę temu, horseman napisał(a):

Syn posła PIS, który był prezesem NFZ

A mój kolega ma ojca kryminalistę i pochodzi z patologii, Jaruzelska ma swój kanał i mądrze mówi a jej ojcem był dyktator ?

 

 

Skreślasz z tego tytułu, że ma rodziców jakich ma ? Rodziców się nie wybiera.

Godzinę temu, horseman napisał(a):

jedzeniu psów i "performance" w stylu lewicy.

Do Lewicy jeszcze daleka droga o bredzeniu o wyzwalaniu Polski przez czerwonoarmistów nie mówiąc, że przemoc ma płeć.

 

W innych częściach świata jedzenie psa to coś normalnego, my jemy świnie, a dla wierzącego muzułmanina to jest nienormalne.

Edytowane przez Druid
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Druid napisał(a):

najważniejsza jest praca oddolna

Możesz mi wytłumaczyć jak np praca oddolna zmieni system? 

Ta maszyna zmieniła Kukiza. 

Swoja drogą musiał być w chuj naiwny, że co on zostanie posłem i coś zmieni? Został trybikiem... wielkiej cuchnącej machiny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.