Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-fala-tajemniczych-zgonow-turystow-miejscowe-wladze-reaguja,nId,7291193

 

O tajemniczych zgonach poinformowała redakcja BBC. Według dziennikarzy w listopadzie i grudniu ubiegłego roku w Kolumbii zginąć miało osiem osób. Wszystkie zgony mają jeden wspólny element, a mianowicie randki, które odbyły się w Medellin, a doszło do nich przy wykorzystywaniu aplikacji randkowych.

Jedną z ofiar był Tou Ger Xiong. 50-letni komik z Minnesoty miał zostać porwany, a następnie znaleziony martwy w zalesionej części miasta. Wcześniej porywacze mieli zażądać od jego rodziny ogromnego okupu.


 

  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jol nie no za mocny ten screen. Ale w sumie w ciąży też się można ruchać 😜

 

BTW na bublu widzalem ostatnią jakąś psycholożkę pod 30stke. Nic w tym dziwnego, tam pełno takich, ale jej zdjęcia mnie rozjebały. Która poważna kobieta daje tak odsłaniające ciało w kostiumie kąpielowym? Zwłaszcza jak ma cycki fajne? :P

No ja wiem po co to robi, ale kurrrrrde. Trochę ogłady kobieto haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Garrett napisał(a):

@jol nie no za mocny ten screen. Ale w sumie w ciąży też się można ruchać 😜

 

BTW na bublu widzalem ostatnią jakąś psycholożkę pod 30stke. Nic w tym dziwnego, tam pełno takich, ale jej zdjęcia mnie rozjebały. Która poważna kobieta daje tak odsłaniające ciało w kostiumie kąpielowym? Zwłaszcza jak ma cycki fajne? :P

No ja wiem po co to robi, ale kurrrrrde. Trochę ogłady kobieto haha

Tzw. wolne, wyzwolone, na czasie 🤣

Godzinę temu, Brat Jan napisał(a):

@jol zastanawia mnie to "tymczasowo niedostępna"

a) będzie aborcja

b) urodzi, ale nie będzie mieszkać z ojcem dziecka

c) jest divą i sprzedawała się na tym portalu

d) inne

Jak to było w "kogel-mogel" "za babą nie trafisz" 😬

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Brat Jan napisał(a):

@jol zastanawia mnie to "tymczasowo niedostępna"

a) będzie aborcja

b) urodzi, ale nie będzie mieszkać z ojcem dziecka

c) jest divą i sprzedawała się na tym portalu

d) inne

 

Na razie szuka biologicznego ojca, jeśli nie znajdzie to wróci na portal :) :)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Bardziej ciekawostka, która wyskoczyła mi dzisiaj w proponowanych:

 

 

Wiadomo, że to wszystko jest wyreżyserowane, nawet do pewnego stopnia. Odpada element "kandydat tu i teraz", bo osoby widzą kto jest będzie następny. Całkiem ciekawe zestawienie tych "matchy". W miarę klasycznie - czekoladki razem, woo-hoo flower power też, w skrócie - podobieństwa (stylowe/rasowe) się przyciągają.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na fakt, że jestem bardzo ciekawski i bardzo ciekawi mnie mechanizm i algorytm postępowania kobiet, założyłem sobie fake konto ze zdjęć jakiegoś polaczka z Łodzi.

 

Typ był taki 9/10 przyznałbym, oczywiście zdjęcie sugerujące, że jestem lekarzem jednak z uwagi na wiek (27-28 lat) jestem dopiero początkującym lekarzem. No i wnioski. Lajków w brud i to nawet od takich całkiem przyzwoitych lasek. Pierwsze piszą, chęć spotkania, podziwianie zawodu. W przypadku tych matchy w których żadna nie pisała wystarczyło zwykłe "hej" i to one inicjowały rozmowę, od "hej, co tam u Ciebie?" po "ale masz ślicznego psa/przystojny jesteś/może masz wolne popołudnie i chciałbyś gdzieś wyjść?"

 

Mimo profilu, który z góry sobie założyłem, czyt. bycie pępkiem świata i mającym wiele do powiedzenia w każdej sprawie ŻADNEJ to nie zraziło. Dla przykładu założyłem potem konto przeciętniaka, jakieś może 6-7/10. Wiadomości już nie było, na hej brak odzewu. Przy tym samym sposobie pisania połowa skasowała a kolejne pół nie chciało rozmawiać.

 

Więc kolejny wniosek: Kobiety interesuje głównie wygląd i majętność portfela lub przyszłe możliwości. Możesz być kasiastym gburem i będą za Tobą latać albo średnim zwyklakiem i zginąć w tym gąszczu. 

 

Chciałem jeszcze zobaczyć zachowanie facetów i założyć fake konto laski ale to zbyt dużo - nie potrafiłbym ani swipe'owac gości ani z nimi pisać, trochę to już za chore byłoby. 

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Zgredek napisał(a):

Więc kolejny wniosek: Kobiety interesuje głównie wygląd i majętność portfela lub przyszłe możliwości. Możesz być kasiastym gburem i będą za Tobą latać albo średnim zwyklakiem i zginąć w tym gąszczu. 

 

Według mnie, na Tinderze to głównie wygląd :) Dobrze by było mieć porównanie z tak samo wyglądającym gościem, ale wykonującym jakiś normalny, średnio płatny i średnio prestiżowy zawód :)

 

Jak gościu ze zdjęcia jest 9/10, to wykonywany zawód jest kwestią drugorzędną w mojej ocenie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.