Skocz do zawartości

Randkowanie poza Tinderem srelem


deleteduser127

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, SamiecGamma napisał:

"mnie podrywasz", podobnie jak uwaga w nawiasie w poniższej wypowiedzi 🤦‍♂️

To żarty.

 

10 minut temu, SamiecGamma napisał:

Ano właśnie, przecież o tym cały czas mówię - statystyka, która ma swoje moce i słabości. Moc - możliwość wysnucia wniosków o ogólnych trendach na podstawie obserwacji reprezentatywnej grupy, słabość - niemożność wysnucia wniosków o danej jednostce.

W takim razie, trzeba było zgodnie z prawdą wykluczyć mnie z grona lasek, które łowią. A nie, że coś tworzysz, choć nie możesz tego nijak udowodnić, sorry. Oryginalnie napisałeś post odnosząc się do mojej wypowiedzi i sam przyznałeś gdzie mnie zaklasyfikowałeś.

Błędnie.

 

Idę się jeszcze pouczyć.

Edytowane przez Wielokropek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SamiecGamma napisał:
15 minut temu, Wielokropek napisał:

Nigdy nie pomyślałabym o Tobie jako o osobie z cechami ciemnej triady, ale widzę wyraźnie, że masz mnie za głupszą niż jestem. Spoko, spróbuję zastanowić się nad sobą i moimi motywacjami, by sprawdzić czy może są czymś innym niż sądzę.

 

Podobnie jak Ty mnie, pisząc o tym, żebym sobie nie wyobrażał, że "mnie podrywasz", podobnie jak uwaga w nawiasie w poniższej wypowiedzi 🤦‍♂️ Nie wiem, kto tu kogo ma za głupszego...

Właśnie sobie wyobraziłem @Wielokropek jak stworzyła siatkę szpiegowską, zarzuciła sieci na męską populację forum i teraz siedzi sobie z kawą Nescafe z czerwonym kubkiem w rączce, noga na nogę założone i czeka by sobie złowić kogoś z ciemną triadą. Niestety jest nie w sosie ostatnimi czasy i przygryza lekko wargi, bo najgorętsze ciasteczka są nieaktywne i lewy palec od lewej dłoni jej drży z nerwów ale stara się to ukryć i nie dać po sobie poznać, więc gdy odpisuje na forum to tylko używa prawej ręki by nikt nie zauważył lekkich objawów zaniepokojenia. 

 

 

Akurat kropelka @SamiecGamma nikogo tutaj nie szuka to raczej jej szukają jeżeli już. Podejrzewam, że gdyby szukała to już by dawno kogoś znalazła i ani ty ani ja byśmy nie wiedzieli, bo w takim miejscu na 5 kobiet na krzyż zawsze jest zainteresowanie i przypada X lovelasów, którzy się napatoczą.

 

Co do motywacji kobiet tutaj @SamiecGamma one są dosyć proste i raczej nie różnią się wiele.

Po prostu kobiety chcą poznać działania "wroga", część szuka uwagi, część wiedzy a część faktycznie miłości. Każdy ma tam jakiś swój powód bycia na forum, a jaki jest jej powód? Tak naprawdę to mało ważne, ważne by dyskusje były owocne. 

 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SzatanK napisał:

Po prostu kobiety chcą poznać działania "wroga", część szuka uwagi, część wiedzy a część faktycznie miłości. Każdy ma tam jakiś swój powód bycia na forum, a jaki jest jej powód?

Część wyjawiłeś, o czym sama kiedyś wspominałam. Chodzi o wiedzę.

Druga część dotyczy chęci zrozumienia pewnej bliskiej mi osoby ze świata realnego, w czym forum mi pomaga.

The End. 

 

EDIT: @SzatanK będzie, że białorycerzysz, znowu. Życie Ci niemiłe? ;) 

 

Edytowane przez Wielokropek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Wielokropek napisał:

EDIT: @SzatanK będzie, że białorycerzysz, znowu. Życie Ci niemiłe? ;) 

 

Nie.

 

Ale jeśli za pisanie prawdy się zostaje rycerzem to trudno, będę dumnie nosił zbroję. Mam nadzieje tylko, że jest dosyć ciepła i wygodna. 

Edytowane przez SzatanK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Wielokropek napisał:

Służę co najwyżej jako element humorystyczny, widzę to przecież.

....A wystarczy napisać: który z Braci chętny na kawa/herbata.....

+bilet/talon na 15 min jazdy tramwajem miejskim w Szambieżycach.

+Spacer 'polemiczny' bulwarem dolnołużyckim.

 

1 minutę temu, Yolo napisał:

wszystko jasne. 

Pozbierałem kryształy mocy.

I wynik prosty jak kolczatka w hucie Katowice.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Tornado napisał:

...A wystarczy napisać: który z Braci chętny na kawa/herbata.....

+bilet/talon na 15 min jazdy tramwajem miejskim w Szambieżycach.

+Spacer 'polemiczny' bulwarem dolnołużyckim.

:D 

Faceci mający o mojej płci tak skrajnie negatywne opinie, przy tym wybielający samych siebie w nieskończoność nie są moim targetem. Ja jestem klasyczną, niedowartościowaną przeciętniarą i uwielbiam białorycerzy, niezbyt zrąbanych ideologią czerwonej pigułki. Pomysł, że miałabym tu polować jest idiotyczny. Ja nie lubię jak mnie źle traktują, niech takowy delikwent spada na drzewo, gdzie jego miejsce.

P.S.

Odkąd jako tako wyładniałam nie muszę się już bawić w zapraszanie.

To mnie zapraszają :) .

 

Edytowane przez Wielokropek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wielokropek napisał:

Odkąd jako tako wyładniałam

Po japońsku.

6 minut temu, Wielokropek napisał:

nie muszę się już bawić w zapraszanie.

Gdzie jest zwrot stwierdzający, że musisz?!

Przestań pitolić......siedzisz z towarzychem w celu całkowania  odpowietrzenia reaktora w stanie 83%sprawności przy pracy ciągłej(zimowe).

 

8 minut temu, Wielokropek napisał:

Ja nie lubię jak mnie źle traktują

I dlatego Siostra wbija na forum(romanum) trzepocząc rzęssmi jacy to MY wszyscy źli.

JASNE.

KUMAM.

OK.

A jakie ciasto zrobisz na bulwary? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tornado napisał:

Przestań pitolić......siedzisz z towarzychem w celu całkowania  odpowietrzenia reaktora w stanie 83%sprawności przy pracy ciągłej(zimowe).

No i to jest chyba błąd, bo mogę równie dobrze czytać bez udzielania się.

Dzięki za emocjonalne uświadomienie mi tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

PIT.

A.

Ciapita. Popita. 100ta i galareta.

 

 

31 minut temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

bita śmietana.

Wsado w Maso. 

46 minut temu, Wielokropek napisał:

czytać bez udzielania się.

La Foch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2022 o 00:54, SamiecGamma napisał:

Doskonale to widać, choćby po tym, które profile których panów są z jaką częstotliwościa odwiedzane przez kobiety. Nie zapominaj, że masz do czynienia z matematykiem (zresztą z sukcesami w olimpiadach i mam na myśli te poważne -

 

Panie matematyku :D:D:D to uwzglednij do swojej analizy, ze ja np. mam gruby paluch i czytam forum w 99% na telefonie gdzie prawie ZAWSZE przewijając główną tym rzeczonym paluchem wlezie mi na jakiś randomowy profil przypadkiem. Także jakby ktoś się zastanawiał dlaczego sol go stalkuje w przeszłości czy przyszłości, pretensje do palucha 😆

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sol napisał:

Także jakby ktoś się zastanawiał dlaczego sol go stalkuje w przeszłości czy przyszłości, pretensje do palucha 

😆

 

Mniemam, że to żart, bo rozumiesz, że w statystyce chodzi o trendy, a nie o jednostkowe obserwacje. Niemniej bardzo wyraźnie widać, do jakich facetów ciągnie młode singielki. I nie są to zdecydowanie łagodne misie, z ktorymi można sobie podyskutować o filozofii czy poezji, tylko kolesie z typowo narcystycznymi i socjopatycznymi cechami (ciemna triada). Kobiety nie zdają sobie z tego nawet sprawy - tak pięknie je biologia rozgrywa na poziomie podświadomości, a umysł racjonalizuje w najbardziej pokrętny sposób ich wybory. I nawet tu - w rezerwacie - doskonale to widać. 

Edytowane przez SamiecGamma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SamiecGamma Matematykę trzeba jeszcze umieć zastosować ;)

Zanim przekreślisz kolejne forumowe singielki za skręcanie tam, gdzie nie powinny (a wiosna z płotem i może dofruną kolejne) poinformuję Cię, że każdy profil tego forum można dowolną ilość razy przejrzeć nie logując się na forum. Jeśli popatrzysz na ilość osób zalogowanych vs goście (na dole głównej strony forum) to błąd w Twoim rozumowaniu może być duży.

 

2 godziny temu, SamiecGamma napisał:

Niemniej bardzo wyraźnie widać, do jakich facetów ciągnie młode singielki. I nie są to zdecydowanie łagodne misie, z ktorymi można sobie podyskutować o filozofii czy poezji, tylko kolesie z typowo narcystycznymi i socjopatycznymi cechami (ciemna triada). Kobiety nie zdają sobie z tego nawet sprawy - tak pięknie je biologia rozgrywa na poziomie podświadomości, a umysł racjonalizuje w najbardziej pokrętny sposób ich wybory. I nawet tu - w rezerwacie - doskonale to widać. 

Idąc Twoim tokiem rozumowania wszystkich spokojnych facetów, którzy zasiadają przed kompem, by pograć w strzelanki i inne nap……..ki ciągnie ku temu, by być bad boy’em?

 

Ale najważniejsze:

Jeśli Ty po nocach siedzisz i śledzisz aktywność na profilach singielek, to MGTOW ewidentnie nie jest Twoją drogą. Co z tym zrobisz sam decydujesz. Ale jeśli w którejś z poprzednich wypowiedzi piszesz:

'Pozostaję otwarty, ale tylko jeśli ktoś zrobi pierwszy krok.'

To jest zupełnie jak z otwartym sklepem bez witryny – jak na zewnątrz zacznie padać, to może i ktoś zajrzy...

 

 

Edytowane przez lumineer
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lumineer napisał:

Zanim przekreślisz kolejne forumowe singielki za skręcanie tam, gdzie nie powinny (a wiosna z płotem i może dofruną kolejne) poinformuję Cię, że każdy profil tego forum można dowolną ilość razy przejrzeć nie logując się na forum.

 

Przecież pisałem, że nie chodzi o aptekarskie wyliczenia. Widać to od razu, jak się spojrzy 2-3 razy w odstępie czasu równym kilku dni, którzy użytkownicy przykuwają uwagę młodych lasek. 

Zresztą to nie jest nic odkrywczego. Na Tinderze też były robione takie eksperymenty. Projekt Klaudiusz, czy nawet ostatnio ktoś opowiadał o powodzeniu pana, który wprost dał info w opisie, że właśnie wyszedł z Zakładu Karnego. Do Breivika pisały listy z wyzananiami miłosnymi laski z całego świata. Kobiety ciągnie do przemocowców. I w tym nie ma nic odkrywczego - łatwo to wyjaśnić na gruncie psychologii i biologii ewolucyjnej.

 

Cytat

Idąc Twoim tokiem rozumowania wszystkich spokojnych facetów, którzy zasiadają przed kompem, by pograć w strzelanki i inne nap……..ki ciągnie ku temu, by być bad boy’em?

 

Nie widzę związku. W strzelankach chodzi o rozwijanie percepcji i szybkości reakcji - to kręci większość facetów w to grających, a nie radość z zabijania wirtualnych przeciwników, LOL 🙈

 

Cytat

Ale najważniejsze:

Jeśli Ty po nocach siedzisz i śledzisz aktywność na profilach singielek, to MGTOW ewidentnie nie jest Twoją drogą. Co z tym zrobisz sam decydujesz. Ale jeśli w którejś z poprzednich wypowiedzi piszesz:

'Pozostaję otwarty, ale tylko jeśli ktoś zrobi pierwszy krok.'

To jest zupełnie jak z otwartym sklepem bez witryny – jak na zewnątrz zacznie padać, to może i ktoś zajrzy...

 

MGTOW moim zdaniem nie wyklucza całkowicie kontaktów z kobietami. Może tak być, ale nie musi.

To, że jakaś zagada, nie zdarza się często, ale trafiło mi się parę razy w ciągu ostatnich 2 lat. Sam aktywnie nie działam, a już na pewno nie w necie, gdzie rynek jest totalnie zaburzony i spierdolony. Poza tym zwyczajnie mi się znudziło to gonienie króliczka, biorąc pod uwagę, ile trzeba na to czasu i wysiłku, a co dostaje się w zamian.

Edytowane przez SamiecGamma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja na przykład weszłam na profil jednego pana teraz, któremu się związek posypał, a który spotyka się tylko na mizianie, bo mi jego awatar przypominał awatar gościa, który kiedyś pisał, że jego dziewczyna sobie fajny biust zrobiła. I chciałam sprawdzić, czy to ten sam.

Ale nie, nie ten sam.

Statystyka już moje kliknięcie odnotowała, mogę jej tłumaczyć, że ... ja to tylko chciałam zobaczyć, czy to ten od pameli, czy to ma związek z tym biustem, ja nie szukam badboja...

ale statystyka już nie słucha.

Edytowane przez Amperka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu byłem w Warszawskim klubie. Było bardzo mało ludzi, nawet po północy. Kilka lat temu w roku 2018 też tam było i zdecydowanie więcej wiary było. Widziałem jak teraz faceci podchodzą do jakiś kobiet i dość często i gęsto zostali olewani...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.