Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.07.2023 o 12:16, Foster napisał(a):

Hehe, wcale to nie takie głupie - na słabą samoocenę w krótkim terminie na pewno pomoże, ale jak się później okaże że 90% absztyfikantów chcę ją tylko bzyknąć to nagle okaże się że nie jest tak różowo jak psycholożka mówiła;)

To dostanie następną poradę: ;)

"Załóż tiktoka i zacznij kręcić videoblogi z narzekaniem na mężczyzn"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie tego w  Paragwaju są motele na godziny z garażem i wewnątrz pokój do pukania, od razu wejście z garażu i Polak mówi że na tinderze to większość kobit daje za kasę i do tego służy tam apka :D

 

 

2 godziny temu, pytamowiec napisał(a):

Sympatia to jakieś nieporozumienie. Tylko 80 kobiet w Lublinie. Napisałem do 20, żadna nie odpisała. Tylko jakiś pedź czy nie chciałbym 2M + 1K.

To apka dla szukajacych związków mówili.

 

Sympatia to najgorsze g tej planety, ja 10 lat temu już to wiedziałem jak okazało się że większość lasek ma stare zdjęcia z liceum czy początku studiów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2023 o 18:28, pytamowiec napisał(a):

Sympatia to jakieś nieporozumienie. Tylko 80 kobiet w Lublinie. Napisałem do 20, żadna nie odpisała. Tylko jakiś pedź czy nie chciałbym 2M + 1K.

To apka dla szukajacych związków mówili.

Sympatia to przeżytek panie kolego ;) Już dawno

 

Wróciłem na badoo bo znów jestem singlem (żadna nowość LOL 😜 ) Na Tinderze mam nadal bana wiec H im w D ;)

Tak czy siak nie bardzo jest z kim gadać. Kilka par mam, ale oczywiście prawie wszystkie 30 lub więcej lat.

Atrakcyjnych kobit ogólnie sporo, ale wiadomo - szajba im odbija od nadmiaru atencji.

Przed plandemią to jakoś można bylo tam podziałać, poznać nawet spoko panny.

Teraz mają mnie w d hah. Życie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2023 o 11:22, Pocztowy napisał(a):

Mojej koleżance psycholożka na terapii kazała założyć tindera, żeby jej simpy humor poprawiały XD. 

Terapia dla kobiety : załóż tindera w PL

Terapia dla mężczyzny: załóż konto na portalu randkowym w Filipinach/Tajlandii (co tam, że większość to fejki)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2023 o 22:35, Alejandro Sosa napisał(a):

 

Ja się staram nigdy na to nie nastawiać bo wiem jak się kończy ta bajeczka. One zawsze chcą związku po kilku spotkaniach.

 

 

Tak, tylko że niczego nie zabronisz żadnej panience. Nawet w chwilowym uniesieniu usuwania aplikacji będzie z tobą miło spędzała czas bardzo często, będzie pisać, wydzwaniać etc... Ale jeśli "poczuje", że coś jest nie tak, będzie szukać dalej. Oczywiście nadal podtrzymując spotkania. Dopóki nie masz kurewskiego wyboru to przegrałeś. Na dłuższą metę pojebane to jest.

 

 

Oj chciałbym w to wierzyć. Nawet kiedyś też tak bujałem w obłokach.

Ale wy wiecie że przyciągacie eksrementy takim myśleniem ? Trzeba pozytywnie myśleć zawsze nawet gdy się siedzi w bagnie odchodów to z trzeźwym myśleniem że jak jest rana to może się wdać zakażenie. Płakanie że taki los i takie są nic nie zmieni a nawet przyciągnie więcej gówna.

Edytowane przez Optimus Prime
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Optimus Prime

 

A kto tu płacze? Jest jak jest. Czy ty mi sugerujesz żebym zaczął uskuteczniać "pozytywne myślenie", które wykreuje (za pomocą autosugestii/placebo czy jak chcesz to nazwać) mi na 5 minut świat który nie istnieje?

Edytowane przez Alejandro Sosa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alejandro Sosa napisał(a):

@Optimus Prime

 

A kto tu płacze? Jest jak jest. Czy ty mi sugerujesz żebym zaczął uskuteczniać "pozytywne myślenie", które wykreuje (za pomocą autosugestii/placebo czy jak chcesz to nazwać) mi na 5 minut świat który nie istnieje?

Jak wolisz do mnie przychodzą dobre rzeczy i u mnie działa i to mało obchodzi czy ludzie sądzą że to czarna magia czy inne szamańskie sprawy.

 

Załóżę się że w wielu postach u ciebie tego samego pokroju posty znajdę. Prawda ?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Optimus Prime napisał(a):

Jak wolisz do mnie przychodzą dobre rzeczy i u mnie działa i to mało obchodzi czy ludzie sądzą że to czarna magia czy inne szamańskie sprawy.

 

Załóżę się że w wielu postach u ciebie tego samego pokroju posty znajdę. Prawda ?

 

Możliwe, skoro będziesz szukał to znajdziesz, przecież to u Ciebie działa ;) 

 

A tak serio to zdaje sobie sprawę, że to, jak patrzymy na świat ma wpływ na otaczającą nas rzeczywistość, natomiast jesteśmy tutaj w temacie relacji d-m gdzie nawet najsilniejsza wizualizacja nie zmieni pewnych rzeczy, nie sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od poziomu byku twojej spójności podświadomości wraz z myślami. Ludziom ciężko ten stan osiągnąć od tak. Oczywiście że to nie działa w ten sposób że od razu Ci kometa spadnie na ogródek a w środku sztabka złota. Czy inne tego typu rzeczy. Nikt na świecie nie potrafi osiągnąć aż takiego stanu skupienia. 

 

To wiadome że trzeba pchać do przodu swoje marzenia i popierać je czynami. Lecz podam ci przykład z brzegu znam chłopaczka co cały czas myślał w duchu i czasem mi mówił o tym aby jeden koleś usunął się z jego życia bo się bał gościa że mu coś zrobi. Był poczciwiną taką lecz tylko takie miał marzenie i oczywiście nic z tym nie robił i nadszedł dzień po jakichś 2 latach że ten oprawca miał wypadek samochodowy. Zbieg okoliczności czy wszechświat w końcu usłuchał jego wołanie ? Dzień w dzień opisywał w duszy i wyobrażał sobie jak coś się mu staje i tak się też stało.

 

Ze swojego doświadczenia wiem że też coś zawsze czuwało nad tym co robię.

 

Efekt placebo działa przy czymś co działać nie powinno. To że czegoś nie widać nie znaczy że tego nie ma. Wiele rzeczy nie jesteśmy w stanie sobie wyjaśnić, znamy tylko to co znamy i widzimy. Temat nie o tym ale i poniekąd o tym bo pomimo wizji takich też sądzę jak pisałem wyżej aby działać a nie czekać na cukierki od Mikołaja. 

 

A co do tego co już znamy i widzimy sądzę, nadejdzie czas tej cywilizacji (jak się nie unicestwi) że w życiu doczesnym będziemy wiedzieć jak to się stało że z "nic" powstało "coś" jak istniało nic i istnieje to coś. Czarna materia czym jest i jak to jest że splata wszystko w jeden organizm. Tylko domyślamy się że jest ale nie mamy pewności.

 

Końcówka najlepsza. Inne wszechświaty? Czas, inne prawa fizyki ? Granice ?

 

 

"Importance always means one thing in relation to another. There is no such thing as importance alone. What if "nothing" never existed? Maybe there is and always was AND everything forever"

 

Wiem wiem odleciałem w kosmos 😜 

 

 

Edytowane przez Optimus Prime
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Optimus Prime napisał(a):

Ale wy wiecie że przyciągacie eksrementy takim myśleniem ? Trzeba pozytywnie myśleć zawsze nawet gdy się siedzi w bagnie odchodów to z trzeźwym myśleniem że jak jest rana to może się wdać zakażenie. Płakanie że taki los i takie są nic nie zmieni a nawet przyciągnie więcej gówna.

Ćwiczenie wdzięczności każdego dnia może dawać dobre rezultaty.

Przeczytałem ostatnio słowa, które jakoś do mnie trafiły:

- mam gdzie mieszkać

- mam gdzie spać

- nic mnie nie boli

Taka wdzięczność mi wystarcza.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
3 godziny temu, Martius777 napisał(a):

Simpy będą płacić 2 000 zł mc za Tindera

 

Bogaci goście będą wyrywać dupy na ONS i motłoch nie będzie im przeszkadzał. 

Dostaną jakąś gwiazdkę, albo złoty nick żeby laski wiedziały że jest premium.

 

Simpy zostaną simpami tylko jakość dup spadnie do max 4/10, bo reszta będzie filtrować tylko tych bogatych "nie masz premium nie pisz do mnie".

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2023 o 09:52, cst9191 napisał(a):

Dałem kilka dislike'ów, czy jak to się tam nazywa na badoo i takie gówno mi wyskoczyło i nie mogę kontynuować oceniania.

Najwyraźniej muszę kliknąć "czytaj na blogu", aby przejść proces reedukacji :)

 

Portal chroni "piękne" kobiety przed informacją, że mogą być tylko "ładne".  Jeśli dowiedzą się, że są tylko "ładne" to będą skrzywdzone do końca życia.

 

Aplikacja ma podbijać ich ego i zajebistość.

 

Kobiety mogą mówić, że facet jest brzydki, odrzucać, nie odpowiadać na powitanie.

 

Uśmiałem się, to nadaje się na nowy wątek :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pocztowy to takie samo zarabianie na ludzkiej naiwności jak kursy on line za 5k po których w miesiąc staniesz się milionerem - takie sprzedawanie wizualizacji marzeń.

 

Sam dla beki to g£#@o założyłem. Tyle lajków, że od zostania Klaudiuszem dzieło mnie tylko równowartość niecałej godziny pracy.🤣🤦😅😅😅 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.