Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Szuka czegoś "na krótko"? Ciekawe... :)

 

1 godzinę temu, yrl napisał(a):

Sztuczna inteligencja wygenerowała mi 4 zdjęcia ślicznej dziewczyny to sobie założyłem na nią tindera aby zobaczyć. W godzinę już miałem 99+ polubień i 20 par lajkując tylko dziewczyny. Laski same piszą i chcą się spotkać. To dziwić się że chłopy mają przekichane jak przez rok nie miałem tylu polubień jak moja wygenerowana w godzinę.

 

Byłeś dziewczyną na Tinderze, lajkowałeś dziewczyny, i dziewczyny chciały się spotkać? Czy dobrze rozumiem?

 

A to nie lepiej chada-Klaudiusza zrobić?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tete-a-tete napisał(a):

Bo zrozumiałem, że większość forum zdecydowanie przecenia wygląd. Okej, jest on mega ważny, ale bez dobrej bajery nawet to praktycznie nic nie daje.

Wygląd jest ważny, od tego się zaczyna. Gdyby te chłopy były normikami i niżej to panna dałaby ich w lewo i żadne oratorskie umiejętności nic by im nie dały.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Magos Dominus napisał(a):

Wygląd jest ważny, od tego się zaczyna. Gdyby te chłopy były normikami i niżej to panna dałaby ich w lewo i żadne oratorskie umiejętności nic by im nie dały.

Dobrymi umiejętnościami oratorskimi można naginać rzeczywistość i od czasu do czasu coś wpadnie, niemniej zgadzam się z powyższym. 

Edytowane przez tete-a-tete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2023 o 15:22, tete-a-tete napisał(a):

Z panną od luźnej relacji ostatnio sobie przeglądaliśmy jej Tinderka w celach humorystycznych. Laska taka 6/7 na 10 w mojej skali, więc byłem pewny, że konto będzie zalane tysiącami sparowań z giga chadami, potentatami naftowymi, amerykańskimi komandosami i tak dalej... No i faktycznie paru przystojniaków cośtam do niej wypisywało. Centralnie się za głowę złapałem, kiedy atrakcyjni goście (powiedzmy "chady lite") byli takimi pizdami w rozmowie, że byłem w lekkim szoku. Tam był miks nudziarstwa, frajerskiego marketingu swojej osoby (w trzeciej bodajże wiadomości "subtelne" wspomnienie o własnej firmie IT) oraz erotycznych tekstów na pograniczu spermiarstwa. Ogólnie chujnia z grzybnią. 

 

Po co to piszę? Bo zrozumiałem, że większość forum zdecydowanie przecenia wygląd. Okej, jest on mega ważny, ale bez dobrej bajery nawet to praktycznie nic nie daje. Miałem ostatnio przez chwilę negatywne myśli na temat swojego wyglądu i szybko zostały one wyjaśnione przez rzeczywistość. 

(powyższy cytat dodaję dla kontekstu, bo nie czytałem tego wątku)

W dniu 10.10.2023 o 15:34, kenobi napisał(a):

 

Hłe hłe hłe! Ale numer... Abrakadabra przyzywam @Zły_Człowiek na ratunek :) :)

 

 

Szukasz zaczepki @kenobi?

Ok odpowiem ci, specjalnie dla ciebie rozłożę wypowiedź @tete-a-tete:

Cytat

Z panną od luźnej relacji ostatnio sobie przeglądaliśmy jej Tinderka w celach humorystycznych. Laska taka 6/7 na 10 w mojej skali, więc byłem pewny, że konto będzie zalane tysiącami sparowań z giga chadami, potentatami naftowymi, amerykańskimi komandosami i tak dalej...

Drogi @kenobi, to forum zawsze powtarza: że kobiet się nie słucha a obserwuje.

Niby tutaj mamy "wyjątkową".... (jak każda na tinderze) masa facetów do niej pisało i będzie pisać, bo mamy kijową demografię.

Panna ma konto na tinderze to wiadomo że szuka ideału, więc dopóki go nie znajdzie będzie wybrzydzała jakby była najpiękniejszą kobietą na Ziemii.

Cytat

No i faktycznie paru przystojniaków cośtam do niej wypisywało. Centralnie się za głowę złapałem, kiedy atrakcyjni goście (powiedzmy "chady lite") byli takimi pizdami w rozmowie, że byłem w lekkim szoku. Tam był miks nudziarstwa, frajerskiego marketingu swojej osoby (w trzeciej bodajże wiadomości "subtelne" wspomnienie o własnej firmie IT) oraz erotycznych tekstów na pograniczu spermiarstwa. Ogólnie chujnia z grzybnią. 

I tak, mogą pisać jak pi*dy, ci*ty i co tam sobie wybierzesz.

Bo tu misiu kolorowy nieważne co się pisze, ważne żeby panna była chętna pisać - ty masz się jej podobać genetycznie.

Możesz jej pisać chociażby przepis na sernik, a ona i tak będzie miała mokro. Tak to działa.

Atrakcyjny osobnik może być totalnym idiotą a i tak będzie bardziej przeciągał kobiety niż jakiś średniaczek z "super podrywem".

Geny>zasoby>inteligencja.

Kobiety zawsze biorą najlepszą opcję, po czym... szukają dalej.

 

I co ta panna miała mu powiedzieć? Podoba mi się ich wygląd więc sram co oni piszą?

Proszę cię.... No raczej oczywiste że nie, bo wyjdzie na pustą (i tak każda jest pusta, tylko ta prawda ich boli).

 

Wiesz co ci powiem? Mój kuzyn chad, też pisał totalne głupoty jak ci*ta, a miał znacznie większe sukcesy niż ja będę mieć kiedykolwiek, jak mi pokazał co tam pisał to aż mnie z cringe'u skręcało, ale to udowodniło mi że to nie ma znaczenia - liczą się emocje, a te dają tylko dobre geny.

 

Ja też kiedyś próbowałem tego - "gadać jak inteligent, a nie jak ci*ta" i zgadnij co się stało? Zostałem olany.

Zrobiłem w przeciwną stronę też zostałem olany (jak jeszcze byłem w bluepillu) XD

To wygląd ma znacznienie, bez niego to możesz być pieprzony einstainem, lub najlepszym kabaraciarzem - i tak będziesz olewany.

 

Cytat

Po co to piszę? Bo zrozumiałem, że większość forum zdecydowanie przecenia wygląd. Okej, jest on mega ważny, ale bez dobrej bajery nawet to praktycznie nic nie daje. Miałem ostatnio przez chwilę negatywne myśli na temat swojego wyglądu i szybko zostały one wyjaśnione przez rzeczywistość. 

Cope jak jasny ch*j! Rzeczywistość dała rzetelną lekcję a wy dalej nie kapujecie....

 

Na tinderze jest więcej mężczyzn, więc kobiety mogą wybrzydzać ile chcą i jak chcą, bo zawsze znajdzie się setki polubień od desperatów.

Więc skoro i tak się znajdzie gość, to ma być idealny pod każdym względem, a same one nic nie muszą ofiarować w tym smutnym cuckoldstanie.

Sam "dobry" wygląd już nie jest wystarczający, tu musisz mieć "ponadprzęcietny" bo inaczej... to za mało.

Albo jak wolicie: oszukuj się dalej razem @tete-a-tete, że bajera jest ważniejsza od wyglądu XD

Bez wyglądu to nawet by nie mieli by szansy ROZMAWIAĆ z tą pannicą, a wy sugerujecie że bajera jest najważniejsza XD

 

Bez wyglądu żadna bajera nic nie daje, bo żadna kobieta nie jest zainteresowana zadawaniem się z przęciętnymi gościami kiedy ma dostęp do lepszych ludzi.

I dlatego to całe PUA to śmiechu warte, a nie sposób dla przegrywów.

 

Nie ma czegoś takiego jak "podryw":

- albo pannie się spodobasz (i dziwnym trafem podobają im się tylko 10% mężczyzn) i możesz jej gadać totalne głupoty a ona będzie ślinić się jak posrana, 

- albo pannie się NIE podobasz a twoje wszelkie dowody że jesteś alfą i omegą oraz że jesteś najlepszym towarzyszem ona oleje ciepłym moczem liżąc się z chadem przed twoimi oczami XD

 

Teraz zajmę się bezpośrednio z tobą @kenobi

Cytat

Sprawa wygląda tak. Jeśli kobiecie damy obrazki mężczyzn do wyboru, to owszem — one będą wybierać po obrazkach.

Brawo! Ale wiesz że to działa też w świecie rzeczywistym?

W milisekundzie możesz jasno stwierdzić czy ktoś jest atrakcyjny czy nie.

Cytat

Jeśli podchodzimy co laski, a nie ma szans z nią choć parę zdań zamienić, to liczy się wygląd.

Brawo! Bo ciebie oleje i tyle. W Polsce nie ma kultury podrywu na ulicy.

No i one NIE DADZĄ ci dojść do słowa, gdy im się nie podobasz - szara myszka po prostu ciebie zingoruje, a bezczelna to jeszcze ciebie powyzywa i opluje.

Cytat

Ale jeśli jest okazja do rozmowy, to wtedy sytuacja zmienia się diametralnie. Ona mniej patrzy na wygląd, a bardziej jaki mężczyzna jest, a przez jak się ona przy nim czuje.

Bzdury. Właśnie to wygląd robi główną robotę, to on powoduje emocje, to on powoduje że ona przy nim się czuje "bezpieczna", "podniecona" itd. itp. Miejsce nie ma znaczenia. Ważny jest wygląd.

Efekt aueroli.

A kobiety, to nie faceci - tu nie da się "gadką" "nadrobić" swoich wybrakowań - bo niby jakim cudem? Gadką wyłączysz im gadzie mózgi? Podświadomość pójdzie spać? xD

Cytat

Dlatego jak pytam   "Podoba Ci się ten przystojniak?" ... ona mówi "Tak, ale ja na niego patrzę jak na psa czy konia — pies i koń też mogą być piękne, ale mnie nie podniecają", albo mówi   "Tak. Niestety od razu zastanawiam się jak beznadziejny on jest w łóżku".

Słuchaj kobiet, słuchaj dalej. 🤦‍♂️

Pieprzy ci bzdury, albo jest zaburzona (a raczej jest, skoro na żywo powinna mieć super branie, a musi korzystać z tindera XD) - i na taki typ argumentu już kogoś wyjaśniłem i to chyba właśnie ciebie.

Wspomniałem ci że kobiety są największymi obłudnikami oraz hipokrytkami?

Ile jeszcze razy mam ci to powtarzać?

Cytat

"Oooo.. a ten koksu jest fajny?"  .. .ona na to  "Nienawidzę takich. Przeleci mnie, nie zastanawiając się czy mi jest dobrze, a potem nawet nie ma o czym z takim rozmawiać".

Hhahahahah

jakby to taka jak ona była w czymkolwiek lepsza od takiego koksa - ona wie że na takiego nie ma szans, więc racjonalizuje XD

Przecież takie panny jak ona (i większość na tinderze) to głównie Netflix and Chill, przeglądanie neta, bez żadnych sukcesów - jakby była facetem i do tego przęciętnym to by siedziała na tagu przegryw na wykopie XD

A ty to bierzesz jako prawdę objawioną.

 

Chyba ci nadmiar sexu szkodzi na głowę, skoro nie chcesz używać logiki, a stosujesz manipulacje jak stara baba xD

"Z kim się przystajesz takim się stajesz".

 

Baby kłamią i będą to robiły, bo nie chcą stracić "twarzy" a każdy ogarnięty samiec powinien wiedzieć, że gada, to co gada bo jej tak wypada, a prawda jest oczywista dla obu stron.

Jakby baby były bezpośrednie i szczere jak my w tym miejscu, to by wiele wrażliwców pożegnałoby się z tym światem w bardzo szybki sposób.

Ale jak ci baba tak mówi, to musi być prawda XD 

 

Zaczynam sądzić że jesteś trollem, lub kobietą.... wiesz co?

Nudzisz mnie - poczytaj sobie to forum te starsze posty.... może wreszcie się ogarniesz.

Rób tak dalej, a w końcu dostaniesz tego bana.

W dniu 10.10.2023 o 19:08, Magos Dominus napisał(a):

Wygląd jest ważny, od tego się zaczyna. Gdyby te chłopy były normikami i niżej to panna dałaby ich w lewo i żadne oratorskie umiejętności nic by im nie dały.

Dokładnie! Ale pewne osoby za cholerę nie mogą tego zrozumieć :P

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zły_Człowiek napisał(a):
Cytat

No i faktycznie paru przystojniaków cośtam do niej wypisywało. Centralnie się za głowę złapałem, kiedy atrakcyjni goście (powiedzmy "chady lite") byli takimi pizdami w rozmowie, że byłem w lekkim szoku. Tam był miks nudziarstwa, frajerskiego marketingu swojej osoby (w trzeciej bodajże wiadomości "subtelne" wspomnienie o własnej firmie IT) oraz erotycznych tekstów na pograniczu spermiarstwa. Ogólnie chujnia z grzybnią. 

I tak, mogą pisać jak pi*dy, ci*ty i co tam sobie wybierzesz.

Bo tu misiu kolorowy nieważne co się pisze, ważne żeby panna była chętna pisać - ty masz się jej podobać genetycznie.

Możesz jej pisać chociażby przepis na sernik, a ona i tak będzie miała mokro. Tak to działa.

Atrakcyjny osobnik może być totalnym idiotą a i tak będzie bardziej przeciągał kobiety niż jakiś średniaczek z "super podrywem".

Geny>zasoby>inteligencja.

Kobiety zawsze biorą najlepszą opcję, po czym... szukają dalej.

 

I co ta panna miała mu powiedzieć? Podoba mi się ich wygląd więc sram co oni piszą?

Proszę cię.... No raczej oczywiste że nie, bo wyjdzie na pustą (i tak każda jest pusta, tylko ta prawda ich boli).

 

Wiesz co ci powiem? Mój kuzyn chad, też pisał totalne głupoty jak ci*ta, a miał znacznie większe sukcesy niż ja będę mieć kiedykolwiek, jak mi pokazał co tam pisał to aż mnie z cringe'u skręcało, ale to udowodniło mi że to nie ma znaczenia - liczą się emocje, a te dają tylko dobre geny.

 

Ja też kiedyś próbowałem tego - "gadać jak inteligent, a nie jak ci*ta" i zgadnij co się stało? Zostałem olany.

Zrobiłem w przeciwną stronę też zostałem olany (jak jeszcze byłem w bluepillu) XD

To wygląd ma znacznienie, bez niego to możesz być pieprzony einstainem, lub najlepszym kabaraciarzem - i tak będziesz olewany.

 

Ty twierdzisz, że liczy się tylko wygląd.

Ja się z tym twierdzeniem nie zgadzam.

 

Skrajne przypadki chyba możemy wykreślić, czyli:

 

— giga-chad gada głupoty i ma seks

— niski+łysy+wokularach jest mega podrywaczem i nie ma seksu

 

Na środku jest mieszanina całej osoby, wszytkich parametrów które oddziałują na kobietę.

Przypuszczam, że jeśli wybór kobiety ogranicza się do obrazków, to pewnie jest trudno się przebić tym, którzy na obrazku źle wyglądają.

 

Kolega od którego zaczęliśmy dyskusję widział jak chady piszą do niej i ona z nimi nie leży w łóżku. Leży z tym kolegą. I ten kolega twierdzi, że wygląd nie jest jedynym parametrem.

 

Na tyle ile miałem do czynienia z incelami, albo z osobami, któ©e nie odnoszą sukcesów z kobietami, to wiem że oni są odpychający w pisaniu, w mowieniu, sposobie bycia, postrzegania świata.

 

 

 

 

1 godzinę temu, Zły_Człowiek napisał(a):
Cytat

Po co to piszę? Bo zrozumiałem, że większość forum zdecydowanie przecenia wygląd. Okej, jest on mega ważny, ale bez dobrej bajery nawet to praktycznie nic nie daje. Miałem ostatnio przez chwilę negatywne myśli na temat swojego wyglądu i szybko zostały one wyjaśnione przez rzeczywistość. 

Cope jak jasny ch*j! Rzeczywistość dała rzetelną lekcję a wy dalej nie kapujecie....

 

Na tinderze jest więcej mężczyzn, więc kobiety mogą wybrzydzać ile chcą i jak chcą, bo zawsze znajdzie się setki polubień od desperatów.

Więc skoro i tak się znajdzie gość, to ma być idealny pod każdym względem, a same one nic nie muszą ofiarować w tym smutnym cuckoldstanie.

 

Ale one już czają, że nie ma ideałów.

One juz wiedzą, że mają mnóstwo "polubień" od desperatów.

I wiedzą, że trzeba jakoś w tym gąszczu wyłowić tych fajnych — ogólnie fajnych, nie tylko chadów, ale też takich normalnych, z którymi byłoby im w miarę dobrze.

 

 

Cytat

 

Sam "dobry" wygląd już nie jest wystarczający, tu musisz mieć "ponadprzęcietny" bo inaczej... to za mało.

Albo jak wolicie: oszukuj się dalej razem @tete-a-tete, że bajera jest ważniejsza od wyglądu XD

Bez wyglądu to nawet by nie mieli by szansy ROZMAWIAĆ z tą pannicą, a wy sugerujecie że bajera jest najważniejsza XD

 

 

Ale widzisz, żę gość z laską Tindera przelgąda. On z laską jest... On z nią był, bo właśnie dobrze się rozmawiało, dobrze się ze sobą czuli. A on nie jest giga-chad.

 

 

 

 

 

2 godziny temu, Zły_Człowiek napisał(a):
Cytat

Sprawa wygląda tak. Jeśli kobiecie damy obrazki mężczyzn do wyboru, to owszem — one będą wybierać po obrazkach.

Brawo! Ale wiesz że to działa też w świecie rzeczywistym?

W milisekundzie możesz jasno stwierdzić czy ktoś jest atrakcyjny czy nie.

 

A nieprawda. Są jeszcze słowa, zachowanie, feromony. :)

 

 

 

 

 

 

2 godziny temu, Zły_Człowiek napisał(a):
Cytat

Ale jeśli jest okazja do rozmowy, to wtedy sytuacja zmienia się diametralnie. Ona mniej patrzy na wygląd, a bardziej jaki mężczyzna jest, a przez jak się ona przy nim czuje.

Bzdury. Właśnie to wygląd robi główną robotę, to on powoduje emocje, to on powoduje że ona przy nim się czuje "bezpieczna", "podniecona" itd. itp. Miejsce nie ma znaczenia. Ważny jest wygląd.

 

Nie chcę Ci nic udowodnić. Może masz rację. A może nie masz racji.

Wierzysz, że tylko wygląd — okej, jak chcesz, twoje życie.

 

Wg Cienie podrywanie to bycie inteligentem, śmieszkiem, klaunem, liczy się "bajera" — to tak nie działa. Ja nie nawijam kobietom makaronu na uszy, tylko się normalnie zachowujemy. NIe mówię rzeczy, które szkodzą, a mówię takie które pomagają. Incele robią wiele na odwrót.

 

 

 

 

2 godziny temu, Zły_Człowiek napisał(a):

 

Zaczynam sądzić że jesteś trollem, lub kobietą.... wiesz co?

Nudzisz mnie - poczytaj sobie to forum te starsze posty.... może wreszcie się ogarniesz.

 

Dodam, że jak ktoś jest niemiły na co dzień, to potem z kobietą też jest niemiły i o tym nawet nie wie.

 

 

 

 

Mistrz mówił:      Kobiety to czują. Mężczyźni muszą się nauczyć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kenobi

Ech...... znowu ty?

21 godzin temu, kenobi napisał(a):

Ty twierdzisz, że liczy się tylko wygląd.

Ja się z tym twierdzeniem nie zgadzam.

Niech ci będzie - wygląd to 95% sukcesu, happy? XD

I co to zmieniło? Nic.

Przęciętniacy nadal są olewani.

21 godzin temu, kenobi napisał(a):

Skrajne przypadki chyba możemy wykreślić, czyli:

 

— giga-chad gada głupoty i ma seks

— niski+łysy+wokularach jest mega podrywaczem i nie ma seksu

 

Na środku jest mieszanina całej osoby, wszytkich parametrów które oddziałują na kobietę.

Przypuszczam, że jeśli wybór kobiety ogranicza się do obrazków, to pewnie jest trudno się przebić tym, którzy na obrazku źle wyglądają.

Nawet jak pominiemy skrajne przypadki, to i tak nadal wygląd jest najważniejszy a reszta to dodatek.

Gadka, podryw itd. nie odniosą żadnego skutku kiedy pannie się nie podobasz, i tu nie trzeba być skrajnie brzydkim, tu wystarczy przęciętność by dostać kopa w zad. Bo dlaczego niby ma brać gościa średniego kiedy może mieć lepszego? Szukać może ile chce....

Gość albo ma niesamowitego farta, albo trafił na zdesperowaną (pewnie zaburzoną) kobietę. 

a pannom 90% mężczyzn się nie podoba i tyle, większość to są układziki, ucieczki przed samotnością lub ONSy.

Zdarzają się cuda ale to promil.

 

Mówiąc wprost, czasy się zmieniły przez tindera - panny mogą podbijać ego ile chcą, bo to na rękę twórcom tej appki.

Panny mają się pojawiać, a goście mają płacić XD

Ostatnio widziałem screena (nie wiem czy fejk) komunikat na profilu jakieś laski - że nie spełniasz wymogu wzrostu - ale możesz to obejść - płać 9,99$ XD 

21 godzin temu, kenobi napisał(a):

Kolega od którego zaczęliśmy dyskusję widział jak chady piszą do niej i ona z nimi nie leży w łóżku. Leży z tym kolegą. I ten kolega twierdzi, że wygląd nie jest jedynym parametrem.

Ojojoj jaka ona wyjątkowa.... 

już ci tłumaczyłem - takie jak ona wiedzą że nie mają szans / ma chore wymogi to racjonalizuje.

21 godzin temu, kenobi napisał(a):

Na tyle ile miałem do czynienia z incelami, albo z osobami, któ©e nie odnoszą sukcesów z kobietami, to wiem że oni są odpychający w pisaniu, w mowieniu, sposobie bycia, postrzegania świata.

Może i tak, ale to i tak ostatecznie nie ma żadnego znaczenia.

Wielu ludzi o złotych sercach, umysłach umarło w samotności - bo niestety nie wylosowali dobrze w loterii genetycznej.

Poza tym, nie da się ukryć - człowiek (taki jak ja, średniak 4/10) - z braku pozytywnych interakcji zaczyna gorzknieć i zaczyna olewać udawanie szczęścia, bo już ma dość.

Podobni mi mają już w dupie jak ich postrzegają, co nie oznacza że ja chodzę z depresją czy coś - po prostu mam w dupie prosić kogokolwiek by łaskawie chciał odpowiedzieć na interakcję. 

 

Nie raz i nie dwa widziałem jak laski leciały na oskarków spermiarzy, debili, a ludzi z wartościami i rozumem mieli głęboko w dupie.

Nie winię ich - wszak to geny rządzą a nie jakieś bzdury co próbuje wmówić społeczeństwo (zwłaszcza kobiety) które za wszelką cenę próbuje udawać że są ponad zwięrzętami.

21 godzin temu, kenobi napisał(a):

Ale one już czają, że nie ma ideałów.

Bzdura, one ciągle na nich polują przesuwając do odrzutu.

21 godzin temu, kenobi napisał(a):

One juz wiedzą, że mają mnóstwo "polubień" od desperatów.

i dlatego olewają nawet te wiadomości, to one wolą pierwsze napisać do ideałów, a nie brać średniaków.

21 godzin temu, kenobi napisał(a):

I wiedzą, że trzeba jakoś w tym gąszczu wyłowić tych fajnych — ogólnie fajnych, nie tylko chadów, ale też takich normalnych, z którymi byłoby im w miarę dobrze.

Jakby myślały rozumem a nie dolną częścią ciała - to tak by było, ale niestety tinder promuje zachowania zwierząt.

21 godzin temu, kenobi napisał(a):

Ale widzisz, żę gość z laską Tindera przelgąda. On z laską jest... On z nią był, bo właśnie dobrze się rozmawiało, dobrze się ze sobą czuli. A on nie jest giga-chad.

A pieprzysz, jakby był 4/10 to by swoją bajerę mógłby włożyć do dupska, i by najwyżej spał z jakąś pochrzanioną ulanicą 2/10 max.

Skoro udało mu się wyrwać lepszą kobietę to musi mieć ryj lepszy niż te 7/10 bo by miał figę z makiem.

21 godzin temu, kenobi napisał(a):

A nieprawda. Są jeszcze słowa, zachowanie, feromony. :)

Które są najwyżej miłym dodatkiem - jesli wogóle ma to wpływ, to znikomy.

Jakoś dzięki tym trikom nie udało się wyrwać kobiet bo dziwnym trafem... feromony są... z genów, a dziwnym trafem najlepsze fermony mają atrakcyjni mężczyźni.

Niestety, tak to matka natura urządziła.

Słowa i zachowania.... też mają znikome znaczenie, jak nie masz wyglądu akcpetowalnego dla panny.

21 godzin temu, kenobi napisał(a):

Nie chcę Ci nic udowodnić. Może masz rację. A może nie masz racji.

Wierzysz, że tylko wygląd — okej, jak chcesz, twoje życie.

No niestety, nie mam wpływu na decyzję kobiet i tu moje pole manewru są bardzo ograniczone.

Co dla niektórych jest piwnicą, parterem, zerem, dla mnie jest to kulodporny szklany sufit, przez którym nie mogę się wybić.

Ten sufit to geny - słaba twarz, słaby wzrost i tu nic poza operacjami plastycznymi nic nie da się zrobić.

21 godzin temu, kenobi napisał(a):

Wg Cienie podrywanie to bycie inteligentem, śmieszkiem, klaunem, liczy się "bajera" — to tak nie działa. Ja nie nawijam kobietom makaronu na uszy, tylko się normalnie zachowujemy. NIe mówię rzeczy, które szkodzą, a mówię takie które pomagają. Incele robią wiele na odwrót.

To nie ma znaczenia, bajera jako taka nie istnieje.

Liczy się wygląd, a "bajera" jest tylko po to by panna bez słowa nie mogła się oddać.

Bo widzisz, w ułamku sekundy panny podejmują decyzję czy jesteś "ruchable" czy nie.

Nie da się tego zmienić przez podryw, to kobiety polują, a tobie dają złudzenie że to ty niby upolowałeś.

To też nie mój wymysł, tylko nauka z tego forum co cały czas olewasz.

21 godzin temu, kenobi napisał(a):

Dodam, że jak ktoś jest niemiły na co dzień, to potem z kobietą też jest niemiły i o tym nawet nie wie.

Tylko wiesz na czym wg kobiet ta "niemiłość" polega?

-brak kompelmentów

-traktowanie NORMALNE

-bycie przęciętnym i mieć śmiałość odzywać się do nich

-bycie obojętnym kiedy inni się płaszczą

-nie rzucaniu się na pomoc przy każdej rzeczy której jaśnie pani się nie chce

-oczekiwanie bycia uczciwym - jak coś obiecałaś to zrób

-nie pozwalanie na bycie bezkarnej

-nie pozwalanie by być kozłem ofiarnym/darmowym pomocnikiem ileś razy pod rząd

 

A nie na:

-wyzywaniu

-opluciu

-awanturowaniu

 

Widzisz różnicę?

I prawda jest taka, że kobiety które o taką rzecz mają problemy to są kobiety zaburzone - kilka razy w życiu 100% kobiet które miały do mnie o to pretensję były zaburzone - mówiąc wprost - popier....

Normalne kobiety mają to w dupie, co więcej, one nawet takich jak ja nie widzą, ignorują.

 

Ja ci powiem jeszcze inaczej - przez "wolne" kobiety zawsze byłem traktowany jak gunwo.

Brzydkie lub równe mi - praktycznie jawna pogarda w najlepszym przypadku niewidzialność.

Ładniejsze - totalne ignorowanie, tryb niewidzialności.

Pozytywne relacje miałem z kobietami zaręczonymi oraz po ślubie bo wtedy trochę rozum przychodzi do głowy - i ich związki pochodziły z czasów przed tinderowych.

Myślą że są bezkarne bo mają popularność na durnym portaliku gdzie twórcy appki zdzierają z frajerów.

 

To nie jest tak że ja je atakuję, ja się tylko bronię.

Przestałem je traktować jako obiekt seksualny już dawno temu.

One widocznie tak nie potrafią, zwłaszcza te 20'-28'.

A że one traktują moją obronę jako "niemiłość"? A co mnie to? Mają mnie kopać i pluć? XD

 

21 godzin temu, kenobi napisał(a):

Mistrz mówił:      Kobiety to czują. Mężczyźni muszą się nauczyć.

Kobiety czują interes i one nim się kierują.

Nie mają interesu do przęciętniaków i poniżej, chyba że są bezczelne i nienormalne to są chętne wydusić z nich przysługi i inne kosztowności.

 

Dla takich jak ja nie ma innej opcji niż whitepill, kobiety przestały kontrolować swoją naturę od 10 lat, i tu już nie ma nadziei na powrót do normlaności.

 

I zapraszam do mojego wpisu o "krasnalach ruchaczach" czy jakoś tak - nie chce mi się szukać.

 

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zły_Człowiek napisał(a):

Dla takich jak ja nie ma innej opcji niż whitepill, kobiety przestały kontrolować swoją naturę od 10 lat, i tu już nie ma nadziei na powrót do normlaności.

 

I zapraszam do mojego wpisu o "krasnalach ruchaczach" czy jakoś tak - nie chce mi się szukać.

 

Przeczytałem i o tym krasnalu ruchaczu jakiś czas temu.

Dzięki. Na razie nie mam więcej uwag.

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kenobi

 

Niestety, albo stety (dla niektórych) :) liczy się wygląd na pierwszym miejscu. Nie ważne, czy jest to Tinder, czy poznawanie kobiet w rzeczywistości. Dobry wygląd to podstawa, było to wiele razy poruszane na forum. 

 

Kobiety mają dostęp do atrakcyjnych fizycznie mężczyzn i takich wybierają. Na takiej samej zasadzie, jak my wybieramy kobiety. Taki jest pierwotny instynkt, koniec kropka. Nie da się tego oszukać i mówienie, że facet 5/10 zbajeruje kobiete 8/10 i wzbudzi w niej pożądanie, to fikcja. Kobieta może być z takim facetem dla pieniędzy, ale nigdy nie będzie go pożądała. To już bym wolał być do końca życia sam :) 

 

Znam tylko jeden przypadek, gdzie atrakcyjna kobieta jest z nieatrakcyjnym mężczyzną, oczywiście facet był nieatrakcyjny w momencie, kiedy się poznali, a nie, że się zaniedbał. Wygląda to w ten sposób:

 

- kobieta jest z Ukrainy, dla mnie SMV 7/10, facet 3.5/10,

- nie ma tutaj nikogo, na Ukrainie w zasadzie nie ma rodziny, bo z nikim stamtąd nie utrzymuje kontaktu, 

- nie ma żadnych kwalifikacji zawodowych, po prostu siedzi w domu i nic nie robi, 

- facet pracuje na całą rodzinę, mają dziecko, zarabia 10k miesięcznie mniej więcej,

- nigdy od niego nie odejdzie, bo nie ma tutaj (ani na Ukrainie) nikogo. 

 

Czy mogłaby odejść do przystojniejszego, bogatszego? Pewnie tak, natomiast nie ma ani środków finansowych, ani dokąd się udać w przypadku gdyby nie wyszło z nowym, więc pewnie nie będzie ryzykować. 

 

Zresztą, i tak nie wychodzi z domu, więc okazji do poznania za bardzo nie ma :)

 

 

 

 

Edytowane przez Maurycy
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Maurycy napisał(a):

Czy mogłaby odejść do przystojniejszego, bogatszego? Pewnie tak, natomiast nie ma ani środków finansowych, ani dokąd się udać w przypadku gdyby nie wyszło z nowym, więc pewnie nie będzie ryzykować. 

 

Zresztą, i tak nie wychodzi z domu, więc okazji do poznania za bardzo nie ma

Mityczna Himalajka. 😍B)

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bullitt napisał(a):

@Zły_Człowiek Kolejny teoretyk, który wie piąte przez dziesiąte, ale za to pisze bardzo długie posty. Brawo. Choć w tym jesteś dobry. 

Żaden teoretyk - próbowałem wielu sztuczek w tym PUA i inne i przekonałem się że niestety mam rację.

Moi koledzy (którzy też próbowali) to także potwierdzają.

Więc NIE jestem teoretykiem.

 

Bez wyglądu już ma się przesrane w rzeczywistości,

ale jeszcze tinder? to już staje się niewykonalne.

Miałem tindera i powiem wprost.... 0 par - a nie wybrzydzałem - odrzucałem tylko dzieciate lub otyłe. Pozostałe brałem jak leci i nic XD

Tinder to jest appka dla oskariatu, chadów i bogatych, bo na pewno nie dla przegrywów których autorzy appki zdzierają za nadzieję XD 

Mówiąc krótko te appki to scam, chyba że ma się branie w rzeczywistości i chce się powiększyć swój obszar łowczy... w innym przypadku strata czasu, psychiki i nerwów.

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bullitt napisał(a):

Kolejny teoretyk, który wie piąte przez dziesiąte, ale za to pisze bardzo długie posty. Brawo

Lepszy niż kolejny bluepillowiec wciskający farmazony i ośmieszający oczywiste fakty.😉

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zły_Człowiek napisał(a):

 

A pieprzysz, jakby był 4/10 to by swoją bajerę mógłby włożyć do dupska, i by najwyżej spał z jakąś pochrzanioną ulanicą 2/10 max.

Skoro udało mu się wyrwać lepszą kobietę to musi mieć ryj lepszy niż te 7/10 bo by miał figę z makiem.

 

 

Do chada jest mi daleko (dziecięca twarz jak na 26 lat, 178 cm, okularki, wychowywany bez ojca, introwertyk, laski na ulicy w ogóle się za mną nie oglądają), więc raczej kluczową rolę odegrała "bajera" (bawiłem się w PUA trochę) plus pewnie po prostu fart.

 

Co do wyglądu ogółem, no to jak jesteś 2/10 z ryja, to faktycznie pozamiatane i żadna bajera nic nie da, ale jak już jesteś 5-6/10, to zaczyna ona mieć realne znaczenie. 

1 godzinę temu, Ksanti napisał(a):

Kluczowe pytanie jest czy osoba, która pisze i chwali się podbojami uderza do lasek po ścianie (przed 30-stką) czy te powodzenie jest z młodymi przyzwoitej urody pannami.

 

Zostałem wywołany do tablicy? :) Ten przypadek, który przytoczyłem, to studentka 22 lata. Ja mam 26.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, tete-a-tete napisał(a):

Zostałem wywołany do tablicy? :) Ten przypadek, który przytoczyłem, to studentka 22 lata. Ja mam 26.

To jeszcze niewielka różnica wieku.

U mnie niestety przy 10 latach kręcą już nosem.

Zawsze pada na spotkaniu pytanie o cyfry

jest szok i potem nic z tego.

 

Z ulicy bierzesz panny czy inaczej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kiroviets napisał(a):

Lepszy niż kolejny bluepillowiec wciskający farmazony i ośmieszający oczywiste fakty.😉

Mowisz o sobie? Ja nie jestem żadnym bluepillowcem. Red zreszta tez nie, to w pewnej mierze toksyczna ideologia. Taka wersja feminizmu dla mężczyzn.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2023 o 23:19, kenobi napisał(a):

 

Ty twierdzisz, że liczy się tylko wygląd.

Ja się z tym twierdzeniem nie zgadzam.

 

Skrajne przypadki chyba możemy wykreślić, czyli:

 

— giga-chad gada głupoty i ma seks

— niski+łysy+wokularach jest mega podrywaczem i nie ma seksu

 

Na środku jest mieszanina całej osoby, wszytkich parametrów które oddziałują na kobietę.

Przypuszczam, że jeśli wybór kobiety ogranicza się do obrazków, to pewnie jest trudno się przebić tym, którzy na obrazku źle wyglądają.

 

Kolega od którego zaczęliśmy dyskusję widział jak chady piszą do niej i ona z nimi nie leży w łóżku. Leży z tym kolegą. I ten kolega twierdzi, że wygląd nie jest jedynym parametrem.

 

Na tyle ile miałem do czynienia z incelami, albo z osobami, któ©e nie odnoszą sukcesów z kobietami, to wiem że oni są odpychający w pisaniu, w mowieniu, sposobie bycia, postrzegania świata.

 

 

 

 

 

Ale one już czają, że nie ma ideałów.

One juz wiedzą, że mają mnóstwo "polubień" od desperatów.

I wiedzą, że trzeba jakoś w tym gąszczu wyłowić tych fajnych — ogólnie fajnych, nie tylko chadów, ale też takich normalnych, z którymi byłoby im w miarę dobrze.

 

 

 

Ale widzisz, żę gość z laską Tindera przelgąda. On z laską jest... On z nią był, bo właśnie dobrze się rozmawiało, dobrze się ze sobą czuli. A on nie jest giga-chad.

 

 

 

 

 

 

A nieprawda. Są jeszcze słowa, zachowanie, feromony. :)

 

 

 

 

 

 

 

Nie chcę Ci nic udowodnić. Może masz rację. A może nie masz racji.

Wierzysz, że tylko wygląd — okej, jak chcesz, twoje życie.

 

Wg Cienie podrywanie to bycie inteligentem, śmieszkiem, klaunem, liczy się "bajera" — to tak nie działa. Ja nie nawijam kobietom makaronu na uszy, tylko się normalnie zachowujemy. NIe mówię rzeczy, które szkodzą, a mówię takie które pomagają. Incele robią wiele na odwrót.

 

 

 

 

 

Dodam, że jak ktoś jest niemiły na co dzień, to potem z kobietą też jest niemiły i o tym nawet nie wie.

 

 

 

 

Mistrz mówił:      Kobiety to czują. Mężczyźni muszą się nauczyć.

Muszę zabrać głos jako senior i stawiam tezę, że w realu najważniejsza jest bajera, a w szczególności agresywne dążenie do seksu w interakcji z samicą. Traci ona kontrolę nad sytuacją i popełnia błędy (jest odmóżdżona), Najlepiej przyspieszyć proces propozycją spożycia każdej ilości alkoholu - to wybitnie zwiększa szansę powodzenia agresywnej akcji. Wygląd ma oczywiście znaczenie, ale nie koniecznie. Prostytutka bierze pieniądze przed sexem i to ją podnieca. A co się dzieje w perfumerii jak wciśnie ci drogie kosmetyki - to jest dokładnie to samo, itp., itd. Właśnie byłem w Katowicach i podchodzę do babki, że potrzebuję kosmetyk, natychmiast! Ona zajęta, ale kogoś przyśle. Przylatuje dobra dupa 40 i uśmiech od ucha do ucha, ja do niej, że potrzebuję żel, no wie pani taki w pociągu, jak trzeba się szybko umyć Chanel Blue. 200+, ale chcę zniżkę, bo mi braknie forsy na randkę z dziewczyną 170 zł. Kobitka przytomna, ale cipa i tak mokra. Kurwa jak byłbym młodszy, to albo bym ją zaraz gdzieś wyruchał, albo nr telefonu, randka. Znacie Kinskiego - tatusia Nastasji? Napisał książkę o ruchaniu przygodnych babek. Polecam przeczytać. Bardzo dużo wiedzy!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, arsenio napisał(a):

Kobitka przytomna, ale cipa i tak mokra.

 

Eee? Skąd wiesz?

 

 

 

 

Cytat

Znacie Kinskiego - tatusia Nastasji? Napisał książkę o ruchaniu przygodnych babek. Polecam przeczytać. Bardzo dużo wiedzy!

 

Oo.. muszę poszukać chyba że masz tytuł pod ręką...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.