Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, LiptonGreen napisał:

Mam pytanko, bo panuje niedługo założyć tindera. Ostatnio widziałem się z ziomkiem wracał wprost z "randki" i no nie był zadowolony. 

Umówił się z laską w centrum handlowym, troszkę się spóźnił i zapytał gdzie jest laska. Ona że tu i tu, on tam poszedł i powiedział, że była jakieś 30 kilo większa niż na zdjęciach i miał farta, bo pierwszy ją zauważył odwrócił się na pięciu i spierdolił. 

Chodzi mi o to, jak często baby różnią się na zdjęciach i w realu. Czy to już reguła, że każda wygląda zupełnie inaczej i trzeba z góry obcinać 1-2 SMV w porówaniu z tym ze zdjęć czy raczej to się zdarza, ale nie jest normą. 

 

A i czy 3 moje foty (łącznie 4 ale 2 z tego samego miejsca) starczą czy klepnąć więcej? Uważam, że wyszedłem na nich relatywnie dobrze, a nie chcę wpychać na siłę jakiegoś selfie czy iść robić sobie sesję.

Już kiedyś wspominałem. Bardzo często jak laska ma zdjęcia samej twarzy , bez figury to jest wysoce prawdopodobne że ma nadwagę 😁

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W liceum znajomy z klasy zagadywał na nasza klasa przed rozpoczęciem roku szkolnego do laski z ładna buzią, która miała w swojej galerii zdjęcia samej twarzy. Po 1 września na akademii ja skojarzył, te pannę z nk i okazało się iż lekko mówiąc ma problemy z nadwagą. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cały kadr wydaje się spoko ale palce są grube i tłuste, wiej. Biologia nie zna nikogo, kto mając duże paliczki byłby chudy. 

 

Ogólnie nigdy bez wystarczających danych się nie spotykam. Zdjęcia z Tindera, Instagram najlepiej z jakimiś stories i fotkami. Już dzięki takiemu obadaniu terenu odpuściłem zajęte szony albo atencjuszko-szczuty. Mam za szczęśliwe życie na jakieś dramy. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Montella26

No powiem ci, że ona pracuje tam jakoś od września. Ale dopiero od niedawna jej stosunek do mnie jakby się zmienił. Tzn kiedyś było tylko cześć/coś związanego z pracą, a teraz kiedy nosaczy już nie ma, to czasem mówi do mnie po imieniu, i bywa że co 2-3 dni sama zaczyna rozmowę. A nawet kiedy ja pierwszy coś powiem, to po jakimś czasie sama kontynuuje. A kiedy raz podczas rozmowy zapytała ile mam lat (ona pierwsza powiedziała ile ma), i po otrzymaniu odpowiedzi, stwierdziła że "to tylko 7 lat różnicy".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Patton napisał:

@Montella26

No powiem ci, że ona pracuje tam jakoś od września. Ale dopiero od niedawna jej stosunek do mnie jakby się zmienił. Tzn kiedyś było tylko cześć/coś związanego z pracą, a teraz kiedy nosaczy już nie ma, to czasem mówi do mnie po imieniu, i bywa że co 2-3 dni sama zaczyna rozmowę. A nawet kiedy ja pierwszy coś powiem, to po jakimś czasie sama kontynuuje. A kiedy raz podczas rozmowy zapytała ile mam lat (ona pierwsza powiedziała ile ma), i po otrzymaniu odpowiedzi, stwierdziła że "to tylko 7 lat różnicy".

Aż dziwne, że chciało Ci się odpowiadać na jej pytanie haha. 

Ile ona ma? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Montella26 napisał:

Aż dziwne, że chciało Ci się odpowiadać na jej pytanie

Akurat miałem dobry humor.

 

5 minut temu, Montella26 napisał:

Ile ona ma? 

23.

 

2 minuty temu, nowy00 napisał:

 

Widać tak, że ta panna z pracy może na Ciebie lecieć bądź Ciebie jakoś polubiła :)

Też mam takie wrażenie, chociaż np z wyglądu do takiego Anala to mi daleko. No ale pomijając pracę, to jest minus w postaci bombelka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fb randki polubiła mnie dziewczyna 27 lat. Ma 3 zdjęcia na profilu. Na 2 wygląda całkiem ładnie ale na 1 ma zdjęcie twarzy bez makijażu. Z jednej strony bardzo dobrze że niczego nie ukrywa ale od razu ocena z 7/10 leci na 5/10. Chyba pierwszy raz się spotkałem z czymś takim. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2022 o 13:54, LiptonGreen napisał:

Chodzi mi o to, jak często baby różnią się na zdjęciach i w realu. Czy to już reguła, że każda wygląda zupełnie inaczej i trzeba z góry obcinać 1-2 SMV w porówaniu z tym ze zdjęć czy raczej to się zdarza, ale nie jest normą. 

 

 

 

Tu jest klasyczny wątek, co prawda sprzed 2 lat i USA, ale wszystko ładnie podsumowane na infografice.

np. "78% were heavier", albo "38% looked nothing like their profile pictures".

 

 

 

 

Edytowane przez sargon
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2022 o 14:53, Mmario napisał:

Prawie zawsze są słabsze niż na zdjęciach, czasem to kwestia kadru, a czasem ukrycia 30 kg,😂

To smutna prawda o kobietach. Większość z nich to zakłamane kurwy. 

 

Złota zasada brzmi tak:

"Kobieta wygląda mniej więcej tak jak  na najgorszym zdjęciu... lub gorzej"

 

Gdy kobieta Ci powie że  najważniejsza jest szczerość zapytaj ja czy ma stanik push up. Bo widzisz... chodzi o to że to Ty masz być szczery wobec niej a nie wy oboje. Twoja szczerość to jej kontrola nad Tobą. 

 

Starajcie się umawiać z kilkoma równolegle. To daje brak parcia na taką która wam nie do końca odpowiada. Poza tym z racji czasu będziesz do niej mniej pisał a to działa na kobiety. Nagle po 3 dniach bez wiadomości same pytają co tam. To już informacja ze jesteś brany pod uwagę. Poza tym kobiety wyczuwają konkurencję i ty zaczynasz być porządnym deficytowym towarem. 

 

Kobiety nie dają wyraźnych sygnałów zainteresowania. Jeśli kobieta z Tobą rozmawia są 2 opcje. Jest zainteresowana lub robi z Ciebie orbitera. Jak sprawdzić czy robi z Ciebie orbitera? Reakcja na propozycje spotkania. Jeśli laska nie chce się spotkać to albo masz być orbiterem albo ma ustawione zdjęcia i liczy że jak ja lepiej poznasz to nie uciekniesz z randki. 

 

Prowadź symetryczne rozmowy - daj się poznać. Zapytaj o cos i wrzuć jakieś info o sobie. Większość kobiet żeby się przespały z kimś muszą mieć poczucie że go znają. No i zawsze miej w sobie luz. Gadaj jak ze zwykła laseczka nawet jak jest super ładna. Kobieta odzwierciedli twoje emocje. Będą pozytywne i luźne to ona tak też poczuje. 

 

Takie tam przemyślenia z ostatniego tyg. 😁😁😁

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LiptonGreen

 

Jeden rabin powie tak, drugi powie nie. Osobiście nie wydawałem pieniędzy na to. 

 

Spotkałem się z opinią witaminek naszych, że profesjonalne zdjęcia są na "nie". Osobiście trochę nie na rękę wydawać 500 zł na rękę, lecz sam nie umiem sobie zrobić zdjęć dobrych, tzn. w głowie mam wizję jakby takie wygladały (poza, ułożenie twarzy itd.), lecz jak robił mi kolega zdjęcia telefonem, to zawsze mi "coś" w nich nie pasowało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gman98 napisał:

@LiptonGreen

 

Selfie wychodzą mi bardzo dobrze, bo układam twarz, wiem gdzie ustawić się by światło "ciekawie" padało. Tylko takie zdjęcia teoretycznie mówią, że nie miał mi kto zrobić zdjęć --> brak znajomych; piwniczak itp. 

brak znajomych i piwniczenie nawet z dobra morda, moze skutecznie utrudniac znalezenie laski. Wiem z autopsji ( oczywiscie nie mam dobrej mordy xD )

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david001

 

Mi introwertyczny charakter utrudnia, może fobia społeczna, nie wiem. Na pewno nie lubię dużo skupisk ludzi, więc wesela itp nie dla mnie. Wolę 2-4 grupki osób, co znam. 

 

Na photofeelerze miałem różne oceny. Na jednym 8, a na innym 5 - z czego wg. mnie zdjęcie numer jeden powinno być na 5, a drugie na 8. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, gman98 napisał:

Na pewno nie lubię dużo skupisk ludzi, więc wesela itp nie dla mnie.

A to tak jak ja.

 

21 minut temu, gman98 napisał:

Na photofeelerze miałem różne oceny. Na jednym 8, a na innym 5 -

No ja miałem od 5,2 do 6.

 

9 godzin temu, LiptonGreen napisał:

Mam pytanko jeszcze otóż po tygodniu mam 30 par

Ja to nawet w miesiąc tyle nie mam. No chyba że zmienię kraj na wschód/daleki zachód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton

 

Dlatego taka strona photofeeler mało wartościowa jest dla mnie. 

 

Z tego co pamiętam najwiecej par miałem 49, mieszkając "na zadupiu" (mieszkam między miastami po 150 tys około), plus dużo profili w lewo szło. Wydaje mi się, że też "nie umiem" pisać z laskami, raz udostępniłem koledze co jest na studiach w Katowicach moje konto, to przy piwie pisał i wystawił parę pań. Trochę to nie było fair, ale dało mi to do myślenia.

 

Edytowane przez gman98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, gman98 napisał:

Dlatego taka strona photofeeler mało wartościowa jest dla mnie.

Moim zdaniem też.

 

1 minutę temu, gman98 napisał:

Z tego co pamiętam najwiecej par miałem 49

No w moim przypadku, jeśli już jest jakiś ruch, to często są to samotne mamcie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, LiptonGreen napisał:

Moje wnioski po tygodniu na tinderze:

Da się, idzie coś ugrać, ale jest ciężko. Na razie pisze z trzema laskami i będę w stronę spotkania naprowadzał, ale bez ciśnienia bo mam teraz sporo obowiązków.

 

Spotkaj się z kilkoma i dopiero wtedy wyciągaj wnioski. Pisanie niewiele znaczy.

Na tinderze jak chcesz cos zdziałać to od razu trzeba atakować w stronę spotkania w realu. Te laski piszą też z innymi i tamci zgarną Ci kąski sprzed nosa.

 

10 godzin temu, LiptonGreen napisał:

Mam pytanko jeszcze otóż po tygodniu mam 30 par (swipuje tylko te co mi się szczerze podobają 6/10+) ale od zajebania likeów, nie wiem ile 99 miałem po jednym dniu a dalej nie widać. Ktoś pisał w tym wątku, że woli kupić premium niż swipować w ciemno kogoś, komu mógł się nie wyświetlić i moje pytanie - czy warto? 

 

Moim zdaniem nie warto. Te lajki mogą być od kobiet, które nie spełniają Twoich kryteriów ustawionych w profilu - wiek lub odległość. Po co Ci pary z laskami, które są 300 km od Ciebie, będziesz tam jeździł? Na co Ci to, bliżej sobie znajdziesz. Czasem takie lajki wpadają od kobiet, które będąc w podróży akurat przejeżdżały w zasięgu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, gman98 napisał:

Tak z ciekawości - jak wygląda twarz "8/10"? XD Bo na forum często takie coś się przewija, ale sam nie umiem ocenić tego. Bo są przecież różne gusta kobiet - dla jednej będzie 8, a dla drugiej 6.

 

Wiesz, nie ma jednej jedynej odpowiedzi. Najbardziej obrazowo to napisać, że w 80% jest zbliżona do ideału, a ideał to: szczena, duże oczy, kości policzkowe, nos i czoło proporcjonalnie wielkie do reszty. Ja np mam wszystko poza szczeną, bliżej jej do trójkąta niż kwadratu, myślę, że gdyby nie to to byłobym 10/10 twarzą, a tak jest 7. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LiptonGreen

 

Niby spełniam te wymagania, jedynie co mógłbym sobie zarzucić to minimalnie za wysokie czoło, takie mam wrażenie. Owa "szczena" szeroka, podkreślona jest, co często muszę zrobić "drugi podbródek" by się tam dogolić. Przez chodzenie do poprzedniej pracy piechotą dodatkowo schudłem na twarzy, na dowodzie mam bardziej "pucowatą" twarz (zdjęcie 2k16). 

 

Moim problemem chyba jest to, że nie mam "gadane", nie potrafię small talku. Jak jest temat, co wiem coś to potrafię prowadzić rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Garrett napisał:

Też macie wrażenie że ostatnio panie jakoś mało responsywne na FB randki? Nie odpisują, mają w dupie zasadniczo 😜 Jakos rok temu było lepiej...

 

 

Usunalem to g, spośród wszystkich portali które miałem tam było najgorzej, pod koniec to więcej azjatek inwestujących. Bitcoin niż samotnych matek a tych więcej niż moralnych dziewczyn

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.