Skocz do zawartości

Podryw, co pomogło mi wyrywać piękne panie?


RENGERS

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, bernevek napisał:

[UWAGA gorzkie żale]

Jaka masz miec pewnosc siebie, jak masz 170?

Najważniejsze, żebyś dobrze czuł się sam ze sobą, przejmowanie się czymś czego i tak nie zmienisz może Cię wpędzić w poważnego doła, a i zmniejsza twoje powodzenie- da się wyczuć, że się stresujesz

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bernevek Ja to wychodzę z założenia takiego jak przytoczył gdzieś kiedyś nasz Marek, mianowicie:

 

Niski wzrost kasuje atrakcyjność.100 % zgody z tym.

Na swoim przykładzie i innych.

 

Jak chcesz rwać to zostaje ci $$$. I tutaj wchodzi forum żeby cię nikt nie wyruchał.

 

To co RENGERS przytoczył też jest ważne, masz mieć takie nastawienie i ,,flow”.

 

No i wyzbycie się tego stwierdzenia o drugiej kategorii.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bernevek napisał:

Jaka masz miec pewnosc siebie, jak masz 170?

Taką jak Al Pacino, który dokładnie tyle mierzy.

Mam kumpla o takim wzroście, który ma żonę w typie modelki, 174 cm. A wierzaj mi, nie jest on Alem Pacino. Spośród znanych mi małżeństw zdecydowanie jedno z najbardziej udanych. Staż małżeński 14 lat.

Wzrost nie definiuje Cię jako człowieka. Władimir Putin mierzy 165cm - myślisz, że jest incelem?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Adams napisał:

Władimir Putin mierzy 165cm - myślisz, że jest incelem?

Władymir jest z trochę innego pokolenia, jak był młody to były inne warunki. Teraz to jest carem wszechrusi, który ma 2 mld USD zachomikowane w Panamie ;) wiec może sobie obracać primabaleriny, słynnego baletu Moskiewskiego.

Co prawda :lol: okazało się, że on też może dostać kosza, bo lala go rzuciła... ale za to wyleciała z roboty. W sumie to powinna się cieszyć, że nie kopie teraz uranu w jakimś gułagu. ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, bassfreak said:

Dawanie takich rad od dobrze wyglądającego gościa to jak słuchanie rad włamywacza na temat zabezpieczeń domu.

Akurat włamywacz może dać najskuteczniejsze rady odnośnie zabezpieczeń, bo jest praktykiem i wie co działa ;)

 

4 hours ago, Frank89 said:

Ale żeby ćwiczyć podryw trzeba posiadać do tego aparcycję aby niespotykać się wyłącznie z odmową czy z lekceważącym stosunkiem od płci pięknej. 

- Żeby ćwiczyć na siłowni trzeba być szczupłym i mieć chociaż trochę wysportowaną sylwetkę,

 

- Żeby grać w koszykówkę trzeba mieć minimum 190 cm,


- żeby iść pod prysznic trzeba być w miarę czystym Itp.

 

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Adams said:

Taką jak Al Pacino, który dokładnie tyle mierzy.

Mam kumpla o takim wzroście, który ma żonę w typie modelki, 174 cm. A wierzaj mi, nie jest on Alem Pacino. Spośród znanych mi małżeństw zdecydowanie jedno z najbardziej udanych. Staż małżeński 14 lat.

Wzrost nie definiuje Cię jako człowieka. Władimir Putin mierzy 165cm - myślisz, że jest incelem?

Z tym, że po 30 sekundach googlowania wyszyło mi, że mierzy  169-170. Poza tym ten wzrost kiedyś (Putin ma 67 lat) gdy ludzie byli niżsi nie przekłada się do naszych standardów. Spróbuj mieć 165 w obecnych czasach i wyrywać panny, może 1% ludzi z takim wzrostem ma sukcesy na koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, JoeBlue said:

Wzrost się powiększa gdy ktoś, kto ma 165 może podłożyć pod nogi tyle paczek banknotów, że stojąc na nich będzie mierzył 190.

To taki męski odpowiednik obcasów-szpilek.

Tak czy owak wzrost liczy się od podłogi, nie?

Nie. To nie te czasy. Aczkolwiek nie mamy statystyk tylko pojedyncze głosy takich ludzi, którzy twierdzą, że pomimo posiadania kasy wzrost jest barierą nie do przeskoczenia.  Tutaj obrazek niżej gościa z dobrą twarzą i z dobrą kasą mającego 163cm. Panna ze wzrostem 157 gasi go jak kiepa, a potem jeszcze pisze, że koledzy i rodzina by się z niej śmiali (gdyby z nim była) i że zmarnował jej czas.

 

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, RENGERS napisał:

Byłem z  natury  patyczakiem, mam fajną sylwetkę bo zapierdalam od 13 rż.

Od natury dostałem jedynie wzrost ( 187) i buzię 7/8 na 10, co z tego skoro jako nastolatek byłem nieśmiały i byłbym całe życie gdyby nie praca nad sobą.

 

To prawda na siłke może pójść każdy , jeden ma lepsze geny do tego drugi gorsze ale zawsze "znośną" sylwetkę zrobisz.

Twoje "jedyne" 187 cm i twarz 8/10 od natury daje ci przewagę nad 80 % facetów jak nie 90 % , zrozum że ja mając 175 cm i przy dobrych wiatrach ryj 6/10 jestem niewidzialny dla kobiet w obecności takich gości jak ty a najdziwniejsze jest to że teraz takich dobrze wyglądających gości jest coraz więcej to chyba jakieś promieniowanie po Czarnobylu , odnośnie tego posta jak to wygląda w praktyce

 

comment_PAcJAUNoW3gkjsx1PHti8FUNyG9HGp1M

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, RENGERS said:

Od natury dostałem jedynie wzrost ( 187) i buzię 7/8 na 10, co z tego skoro jako nastolatek byłem nieśmiały i byłbym całe życie gdyby nie praca nad sobą.

  Nie mam pytań. To jak"urodziłem się w Amerykańskiej  wyższej klasie średniej jako biały Amerykanin, moj tata był lekarzem a mama prawnikiem. Co z tego?"I rozejrzał się po salce pełnej małych niepełnosprawnych murzyniętek porzuconych przez rodziców po porodzie gdzieś na terenie Ghany. "Do wszystkiego doszedłem sam i wy też możecie".

  • Like 4
  • Dzięki 2
  • Haha 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem tak szczerze od serca: chcecie modelek 10/10? SAMI TAK WYGLĄDAJCIE!!!

Naprawdę jakim prawem modelka ma chcieć grubasa, brzydala, biedaka który nie dba o siebie? Bładam was czy wy uprawiacie seks z grubaskami? NIE

Naprawdę bądźcie konsekwentni panowie. Przecież jakbym cięzko trenował na siłowni, liczył każdą kalorie, odmawiał sobie wszystkiego zakazanego, dbał o zęby, cerę, włosy to COŚ MI SIĘ NALEŻY. Należy mi się to co najlepsze. Dlaczego miałbym wtedy posiłkować się BYLE CZYM?

To jest okrutne ale czy nie tak działa świat?

 

ps. nie wierzę że każda modelka/piękna kobieta jest baardzo nudna i ogólnie głupia. Np. aktorka Lucy Liu (notabene przepiękna kobieta i aktualnie mimo iż ma 50 lat nie wygoniłbym XD):

Cytat

"Aktorka lubi uczyć się języków. Biegle włada angielskimmandaryńskimhiszpańskimwłoskim i japońskim. Ponadto maluje i tworzy kolaże ze śmieci znalezionych na ulicach, rzeźbi, jeździ konno i na nartach, wspina się oraz fotografuje. Miała wystawy swoich dzieł plastycznych w wielu amerykańskich, angielskich i niemieckich galeriach. Potrafi też grać na akordeonie. Udziela się dobroczynnie. Od dziecka trenuje kali eskrima silat (filipińskie sztuki walki)[2].

Aktorka studiowała różne religie, m.in. mistykę żydowskąbuddyzm i taoizm. "

Panowie, to jest po prostu WYPARCIE i tyle, "Chcę ale nie mogę tego zdobyć więc to sobie obrzydzę"...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Master napisał:

Żeby ćwiczyć na siłowni trzeba być szczupłym i mieć chociaż trochę wysportowaną sylwetkę,

 

- Żeby grać w koszykówkę trzeba mieć minimum 190 cm,


- żeby iść pod prysznic trzeba być w miarę czystym Itp.

 

Innymi słowami co chciałbyś powiedzieć? że wygląd nie ma znaczenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, bassfreak napisał:

To prawda na siłke może pójść każdy , jeden ma lepsze geny do tego drugi gorsze ale zawsze "znośną" sylwetkę zrobisz.

Twarz też. Dbaj o zęby, używaj jakichś kosmetyków.

No chyba że genetcznie masz zespół proteusza czy inne deformacje twarzoczaszki

Cytat

Twoje "jedyne" 187 cm i twarz 8/10 od natury daje ci przewagę nad 80 % facetów jak nie 90 % ,

Bo połowa z nich nabawia się stanów lękowych i kompleksów. Jest wycofana, bierna. Antymęska.

Po co kobiecie facet który nie daje znać o swoim istnieniu?

Cytat

zrozum że ja mając 175 cm i przy dobrych wiatrach ryj 6/10 jestem niewidzialny dla kobiet w obecności takich gości jak ty

Tak samo panna 6/10 znika przy tych 8/10

Cytat

a najdziwniejsze jest to że teraz takich dobrze wyglądających gości jest coraz więcej to chyba jakieś promieniowanie po Czarnobylu.

Nie. Po prostu zwracasz na nich uwagę. I w przeciwieństwie do tego co było kiedyś, ludzie lepiej jedzą, mniej palą i częściej dbają o siebie

Cytat

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy też od podejścia, jeśli chcesz żeby kobita na sam twój widok miała mokro, to wysoka atrakcyjność fizyczna jest niezbędna.

Chociaż, kiedy nawet idealna figura i buzka nie współgra z seksapilem i sposobem bycia, to i tak kobita ogólnie wypada blado. (Mowa ciała, mimika twarzy, energia, umiejętna modulacja głosu). Nawet będąc facetem-pasztetem jesteś w stanie sobie zapewnić regularny seks z atrakcyjnymi babkami. Wystarczy odpowiedni mindset. Uwaga- jesli sam jesteś brzydki i chcesz dymac znacznie ładniejsze od siebie to musisz się liczyć z tym, że będą to z Tobą robiły za jakieś profity. (Hajs, pozycja, opinia itd). Jeśli chcesz żeby kobieta była na Ciebie autentycznie napalona to celuj w swoje smv. Nie oczekuj, że jeśli wyglądasz jak troll to atrakcyjne babki będą bardzo podniecone i napalone na Ciebie (jeśli odwrócisz role to będzie ten sam wynik ?). Najbardziej frustruje większość facetów fakt, że kobiety oszukują na tym polu. Wmawiają ze liczy się wnętrze itd, a faceci to łykają. (To też wiąże się z tym, że chyba od zawszę łe istnieje model , w którym jeśli docenisz kogoś za wnętrze a nie wygląd, to jesteś uważany za bardziej wartościową osobę) Nas kierują proste zasady. Jesteś brzydsza odemnie? -wypi#### bez względu na Twój hajs i bogate wnętrze. Nie mam nic do kobitek które dają na prawo i lewo. Irytują mnie takie, które to robią a przekłamują rzeczywistość, naginają fakty, racjonalizują bo boją się opinii innych. Szanuję taką co mówi otwarcie, że lubi seks i pociągają ja RÓŻNI faceci, nie zasłania Jezuskiem i innymi bzdetami. 

Edytowane przez prod1gybmx
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Libertyn napisał:

Twarz też. Dbaj o zęby, używaj jakichś kosmetyków.

 

Mówisz o absolutnych podstawach , jeśli ktoś nie myje twarzy chociaż raz dziennie i jej nie nawilża , ma zaniedbane zęby i włosy to taka osoba nie ma prawa narzekać że źle wygląda.

Ale nie zmienisz wąskiego uśmiechu na szeroki (ilość widocznych zębów przy uśmiechu - więcej = lepiej) tzn jest to możliwe ale od młodych lat (palate expander) i potrzeba bardzo dobrego ortodonty , nie zmienisz proporcji swojej czaszki i nie mówię tu o kościach policzkowych , podbródku czy szczęce bo to akurat można zrobić. Jak masz chujową "bazę" to najlepszy plastyk ci chuja da bo dzisiaj jak masz kasę można poprawić prawie wszystko nawet jak ktoś ma wyłupiaste oczy można to naprawić (orbital decompression).

 

No i oczywiście jedna z ważniejszych rzeczy których nie zmienisz to wzrost i asymetria twarzy tak wiem że nikt nie jest symetryczny ale jak symetria mocno odstaje to jest źle , nie pytaj skąd tyle wiem o plastyce na looksmax czy lookism można dowiedzieć się wiele wiedzy medycznej i dokładnej konstrukcji ludzkiej twarzy czy głowy , to jest blackpill do tego stopnia że wystarczy kogoś zdjęcie od frontu i z profilu a powiem mu co mógł by ewentualnie poprawić :P

46 minut temu, Libertyn napisał:

Tak samo panna 6/10 znika przy tych 8/10

 

Ale na pannę 6/10 poleci nawet gościu 8/10 a w drugą stronę możesz pomarzyć.

Tu masz coś ciekawego , pierwszy film gościu jest redpill-owcem ale akurat to o czym mówi to blackpill a drugi film to czysty blackpill.

 

 

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bassfreak A mógłbyś wypisać swój wzrost, atrakcyjność, jaki masz uśmiech itp, itd, w zasadzie to wszystko jak u Cb wygląda? To samo z zarobkami, perspektywami itp. W zasadzie może dużo pisałeś, ale nie w jednym poście, też opisz swój charakter, czy ludzie się śmieją w twoim towarzystwie czy odwrotnie. Miałeś genialny plan, żeby zacząć uczyć się pracować przy wykończeniach domów, mieszkań,  z tego, jak się znasz, jest niesamowita kasa, i popyt na tego typu usługi ogromny. Gdybym nie miał problemów z plecami, sam bym się zabrał za taką naukę ?

Edytowane przez Turop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Podryw, co pomogło mi wyrywać piękne panie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.