Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Ksanti napisał:

ednak ktoś kiedyś zwrócił uwagę na ciekawy fakt.

Jaka normalna kobieta wbija i udziela się na męskim forum?

Atencja, atencja i jeszcze raz atencja - parafrazuje.

 

Nie zmieniłem zdania, że tak ogólnie dzi*wice to fajny materiał na "żonę".

Jednak nie jest to miejsce gdzie warto zakładać z góry, że wszyscy są okej.

Jeśli znasz jakieś inne forum tętniące życiem, to daj cynk. Chętnie wpadnę. ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Ksanti napisał:

W Internecie każdy może wykreować swój "avatar" a w realu być kimś zupełnie innym.

 

Oczywiście nie zaprzeczam, że nie ma tutaj fajnych dziewczyn.

 

Jednak ktoś kiedyś zwrócił uwagę na ciekawy fakt.

Jaka normalna kobieta wbija i udziela się na męskim forum?

Atencja, atencja i jeszcze raz atencja - parafrazuje.

 

Nie zmieniłem zdania, że tak ogólnie dzi*wice to fajny materiał na "żonę".

Jednak nie jest to miejsce gdzie warto zakładać z góry, że wszyscy są okej.

 

Mówię to zwłaszcza w kontekście pewnego trójkąta forumowego i ostatniej dramy.

Jak ktoś wspominał, na privie kręcą się tutaj różne ukryte romanse a selekcja jak na Kinderze.

 

Jeśli w moją stronę padnie jakaś propozycja mogę się zastanowić 

ale nie mam zamiaru brać udziału w walki o samice i dostarczanie atencji.

 

 

Nie ktoś tylko @Ważniak :P

 

Jaka normalna kobieta tu wbija? A no taka, która chce poznać swój gadzi mózg i być siebie świadomą, świadomie iść przez życie, świadomie wchodzić w związek. Prędzej czy później każda stąd wynosi jakąś lekcje. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Ksanti napisał:

Jednak ktoś kiedyś zwrócił uwagę na ciekawy fakt.

Jaka normalna kobieta wbija i udziela się na męskim forum?

Atencja, atencja i jeszcze raz atencja

Idąc tym tokiem rozumowania, to faceci wypowiadający się w REZERWACIE, to atencja^2, włączając cytowanego ?

Ah ten dyskretny urok próżnej burżuazji ;) 

 

11 godzin temu, Ksanti napisał:

Jak ktoś wspominał, na privie kręcą się tutaj różne ukryte romanse a selekcja jak na Kinderze.

 

Nie wiem dziewczyny jak was - ale mnie wszystko omija! Tyle czytam o tych ukrytych romansach. Mam w planach zmianę avatara na Pamelę, może w końcu nakręci to koniunkturę ??

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Lalka napisał:

Jednak ktoś kiedyś zwrócił uwagę na ciekawy fakt.

Jaka normalna kobieta wbija i udziela się na męskim forum?

Aż tak wiele ich tu niema.

 

Często podnosi się tutaj trudne, polaryzujące ludzi tematy. Takie, które na większości forów wywołują lawinę jadu. 

W internecie jest mało miejsc, które pozwalają normalnie pogadać o różnych tematach bez natychmiastowego wysypu hejterów, trolli, przekopywania się przez ściany tekstów pełnych obelg. IMO to jest ogromna zaleta tego forum.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kali(NIE)baka napisał:

Jaka normalna kobieta wbija i udziela się na męskim forum?

Może należą do tej grupy dziewczyn, które wolą "kolegów" niż koleżanki. ? A tak bez szydery, to w sumie jak tutaj wbiłem, to miałem trochę taki dysonans poznawczy.

Jak w swoim środowisku nawijam z babkami, to większość, jak nie wszystkie, to jakieś biegające schematy. Obrażalskie gówniary, które strzelają focha za wyrażanie odmiennego zdania, niż głosi ogólny trend.(bez względu na wiek). Brak umiejętnosci przyjmowania lub szanowania odmiennego światopoglądu, brak umiejętności łączenia faktów i takie tam. :P Może przy bliższym poznaniu i gadce face2face było by to samo... Ale raczej kontaktu poza forum z "rezerwatkami" nie przewiduje. ? Wole żyć w nadziei i uludzie, że gdzieś na świecie są równe babki. :P

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, prod1gybmx napisał:

 A tak bez szydery, to w sumie jak tutaj wbiłem, to miałem trochę taki dysonans poznawczy.

Jak w swoim środowisku nawijam z babkami, to większość, jak nie wszystkie, to jakieś biegające schematy. Obrażalskie gówniary, które strzelają focha za wyrażanie odmiennego zdania, niż głosi ogólny trend.

No właśnie. Tylko w internecie to nie jest domena wyłącznie kobiet. Ja, przed rejestracją, dość długo czytałem to forum, żeby się przekonać "jak tu jest". Na ogół nie lubię udzielać się w dyskusjach internetowych, bo te w większości przypadków (na większości forów) DO NICZEGO NIE PROWADZĄ.

Edytowane przez Kali(NIE)baka
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.


Na świecie jest sporo mądrych ludzi obojga płci, których warto wysłuchać i wejść z nimi w polemikę, natomiast w realu ciężej na nich trafić, forum wydaje się idealne, szybko można przeskanować tematy, żeby wyłuskać osoby, których argumenty potrafią zmienić nasze podejście do różnych spraw.

 

Nie znamy się i nie poznamy, tu 60-latka może postarać się zrozumieć światopogląd 20-latka i vice versa ;) Lubię to w tym forum, ten brak zewnętrznych powłok, które nas zazwyczaj definiują.
 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę tylko na tym forum. 

Nigdzie indziej. 

 

Na fejsie jest zabawnie gdy ktoś się z kimś nie zgadza.

Dwa, trzy posty i już się od debili wyzywają.

 

Tutaj cenię sobie to, że gdy ktoś ma inny światopogląd, inne podejście do tematu to wlaśnie nie jest wyzywany tylko jest fajna dyskusja.

Choć nie powiem, jest jedna użytkowniczka która mnie wyjątkowo wkurwia.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Cortazar napisał:

 

A co do tematu to jak przebiega walka?

Jest dopiero 3 dzień maja :D Wypowiem się na ten temat pod koniec miesiąca, bez meldowania co chwile co tam "u mnie" i jak z moimi postanowieniami. Jak narazie wszystko przebiega zgodnie z planem, jest progress. Zauważyłem jedną rzecz, jak już się za coś zabiorę to "lecę", chcę wycisnąć z dnia jak najwięcej i zrobić maksymalnie dużo zadań ale.... jak siądę na dupie to już siedzę... Czasem jestem w stanie bić się 2h z myślami czy zrobić sobie herbatę a czasem załatwię w jeden dzień sprawy, które normalnie ogarniał bym kilka dni. Staram się to wszystko wypośrodkować, nie gonić w jeden dzień, żeby potem 3 dni leżeć, tylko rozłożyć wszystko na raty i wypracować sobie "nawyk" ogarniania po trochu. Ktoś polecał na forum książkę "siła nawyku". Pozycja nr1  w tym temacie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, prod1gybmx napisał:

Zauważyłem jedną rzecz, jak już się za coś zabiorę to "lecę", chcę wycisnąć z dnia jak najwięcej i zrobić maksymalnie dużo zadań ale.... jak siądę na dupie to już siedzę... Czasem jestem w stanie bić się 2h z myślami czy zrobić sobie herbatę a czasem załatwię w jeden dzień sprawy, które normalnie ogarniał bym kilka dni.

Jakbym siebie czytała, mam dokładnie to samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cortazar akurat mi nie chodzi o androgeniczną :D

 

A co do tematu to u mnie odwrotnie jak w tytule.

Chciałbym rozwinąć dobry nawyk czytania książek, bo u mnie z tym krucho.

Teraz kończę "Technikę uwalniania" ale długo to czytałem. 

Mam kilkanaście pozycji kupionych i się kurzą na półce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2020 o 06:05, Hatmehit napisał:

A że tak spytam- jaki masz poziom oraz cel nauki? Może mogłabym jakoś doradzić, przepracowałam od cholery metod.

Musiałabym zrobić jakiś teścik online, żeby podać na jakim naprawdę jestem poziomie. Cel - zdobyć certyfikat z poziomu c1.

 

Dzisiaj laba (z założenia), dłużej spałam i siedzę na tel. 'Cenzor' w głowie działa, chciałam sobie więcej pofolgować, ale mi przeszło. :D Gorzej z 'motywatorem', trochę brakuje mi sił by zmuszać się do wysiłku. ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bruxa napisał:

Musiałabym zrobić jakiś teścik online, żeby podać na jakim naprawdę jestem poziomie. Cel - zdobyć certyfikat z poziomu c1.

C1 to będzie taki Advanced, nie wiem jak z tym drugim popularnym egzaminem w Europie, gdyż orientuję się tylko w tych z Cambrigde. Do egzaminu polecam kupić sobie książkę danego ośrodka testującego- typy zadań i zakres słownictwa. Ciśnij język formalny w kwestii gramatyki oraz zwrotów. 

Codzienny też jest oczywiście istotny, ale na egzaminach trzeba się niestety sztucznie przechwalać w eseju oraz sekcji mówionej, więc ogromny nacisk na synonimy, idiomy, czasowniki frazowe:) 

 

Chcesz kilka linków do list słownictwa? Nie wiem jaki masz styl nauki języka, ja korzystam właśnie z takich zbiorów i następnie szukam zdań z danym określeniem w artykułach, książkach. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, JudgeMe napisał:

Jeśli znasz jakieś inne forum tętniące życiem, to daj cynk. Chętnie wpadnę. ?

Fora internetowe to niestety relikt przeszłości i poumierały na rzecz grup na fb.

 

7 godzin temu, Lalka napisał:

Nie ktoś tylko @Ważniak :P

Ano tak, do tego "Android" o tym wspominał i ktoś jeszcze, nie mam pamięci do nicków.

 

7 godzin temu, Lalka napisał:

Jaka normalna kobieta tu wbija? A no taka, która chce poznać swój gadzi mózg i być siebie świadomą, świadomie iść przez życie, świadomie wchodzić w związek. Prędzej czy później każda stąd wynosi jakąś lekcje. 

Normalna kobieta nie interesuje się takimi rzeczami, potwierdzone info :) 

Ale chęć atencji, robienie dram i walka o samców z pozycją w stadzie to wspólny mianownik większości kobiet.

 

8 godzin temu, sol napisał:

Idąc tym tokiem rozumowania, to faceci wypowiadający się w REZERWACIE, to atencja^2, włączając cytowanego ?

Ah ten dyskretny urok próżnej burżuazji ;) 

Po pierwsze primo jesteśmy u siebie na forum :d (braciasamcy

Po drugie secundo u niektórych pewna substancja z dołu rzeczywiście zalewa umysł. 

Po trzecie tertio zostałem wywołany to zszedłem niczym "Dante" do piekła aby się wypowiedzieć.

 

8 godzin temu, sol napisał:

Nie wiem dziewczyny jak was - ale mnie wszystko omija!

Mnie też lol, ale podobno jestem beta katolickim białorycerzem oraz inc*lem i mizog*nem zarazem xD

Niczym Tao bezsprzeczna sprzeczność, prawda i rzeczywistość przenikająca przez wszechświat w jednej osobie. 

 

8 godzin temu, sol napisał:

Tyle czytam o tych ukrytych romansach. Mam w planach zmianę avatara na Pamelę, może w końcu nakręci to koniunkturę ??

Za dużo Bravo girl.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Ksanti napisał:

 

Cytat

Jaka normalna kobieta tu wbija? A no taka, która chce poznać swój gadzi mózg i być siebie świadomą, świadomie iść przez życie, świadomie wchodzić w związek. Prędzej czy później każda stąd wynosi jakąś lekcje. 

Normalna kobieta nie interesuje się takimi rzeczami, potwierdzone info :) 

No wiadomo. A panowie ze 'Świeżakowni' to które wybierali? :D

 

PS Nic nie sugeruję, tak tylko pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@benzoesan

 

Po prostu trzeba naumieć się wybierać odpowiednie jednostki i samemu stać się odpowiednim/ą. Zapoznać się, zjeść pączka porozmawiać czym jest @benzoesan sodu i z czym to się je. Faceci w świeżakowaniu źle wybierali i kobiety źle wybierają, sztuką jest wybrać dobrze i to pielęgnować - przynajmniej tak mi się wydaje ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Ksanti napisał:

Fora internetowe to niestety relikt przeszłości i poumierały na rzecz grup na fb.

Polecam fora tematyczne. Siedziałam na jednym dotyczącym gierki multiplayer (indie), na początku z musu bo nie ogarniałam wszystkich aspektów gry. Tam poznałam fajnych, kreatywnych ludzi, robiących też niezłe fan-arty nt. gry.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.