Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, predator08 napisał(a):

No to ja mam taki sam typ urody jak ten koleś i jest nędza, chuj wie o co tu chodzi... 

Ogłoś się w Internecie, że pochodzisz z Włoch nie znasz języka polskiego i szukasz niewiasty, która ci z tym pomoże.

 

A potem:

1640195745_4fgcbk_600.jpg

Ale co zaliczysz to twoje.

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, predator08 napisał(a):

No to ja mam taki sam typ urody jak ten koleś i jest nędza, chuj wie o co tu chodzi... 

Może jednak nie o wygląd tu chodzi, tylko np o to, że ten koleś jest uśmiechnięty, pogodny, najpewniej pozytywnie nastawiony do życia i ludzi? Taka rewolucyjna myśl 😉 

 

1 godzinę temu, AT91SAM7S256 napisał(a):

ex już próbowała pozbyć się mnie ze wspólnego mieszkania metodą na niebieską kartę, przy okazji wsadzić mnie jeszcze do pierdla

Ale to próbowała czy udało jej się? Bo to jest różnica spora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gixer napisał(a):

Najczęściej jest tak że facet jak już ma te dzieci to zapuszcza wąs, brzuch i się. 

Aha xD.

 

2 godziny temu, Gixer napisał(a):

. Chyba że jest zaburzona ale wzięcie sobie zaburzonej to też odpowiedzialność faceta. 

Zaburzone osoby pewnie wcale się nie maskują. Dodatkowo każdy powinien psychologię kleić.

 

 

Godzinę temu, Ksanti napisał(a):

że pochodzisz z Włoch nie znasz języka polskiego

Kolega ma włoskie imię i dobrze po angielsku gada . Kiedyś w klubie z kumplem wkręcił jedna Julkę że właśnie Włochem jest ( z wyglądu i karnacji nie c...a Włocha nie przypomina xD). Akcja, z tego co mówił kleiła się całkiem spoko. Przypał był dopiero jak w którymś momencie jeden drugiego zawołał po polsku na piwo przy niej.😅😅😅

Z tego co mówił- nie strzeliła focha jak się wydało.🤔

33 minuty temu, maria napisał(a):

tylko np o to, że ten koleś jest uśmiechnięty, pogodny, najpewniej pozytywnie nastawiony do życia i ludzi? Taka rewolucyjna myśl 😉 

 

No bo przecież wszyscy userzy - single na co dzień są ponurzy i emanują zdolowaniem.🤦

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kiroviets napisał(a):

Aha xD.

 

Zaburzone osoby pewnie wcale się nie maskują. Dodatkowo każdy powinien psychologię kleić 

To jest łatwe do rozpoznania po paru tygodniacg znajomości. Problem w tym że gościom oczy zarastają cipa i sobie wszytko wytłumaczą. A bo hormony, bo okres, bo jej słaby punkt itp itd. 

 

Laske zaburzona poznasz po tym że pali, ze ma tatuaże, że szybko wskoczy do łóżka, że musi być w ciągłym kontakcie z matką, że zdaza się jej wypić za dużo. Czerwonych flag jest dużo no ale zaburzone laski często robią fiolki w sypialni to Panom się podoba i przymykaja oczy... A później robią fikolki w życiu i wtedy już im się nie podoba...

Połowa tych histori z forum by się nie wydarzyła gdyby faceci używali mózgu zamiast kutasa i myślenia życzeniowego.

 

Nie jeden facet usłyszał od ojca czy kumpla że dana kobieta się nie nadaje  ale posłuchał?

Nie bo ona jest inna i wyjątkowa 

 

https://youtu.be/ZJDIXjsysqg?si=hpjegPxL50KOB6Bv

 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lalka napisał(a):

Przecież kobiety regularnie stosują przemoc w związkach wobec mężczyzn, psychiczną, ekonomiczną. Liść w twarz to przemoc fizyczna. Co Ty wypisujesz. Normalnie, regularnie kobiety znęcają się nad mężczyznami, nie dam sobie ręki uciąć ale 99% kobiet stosuje regularną przemoc.

 

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/6/2024 at 7:37 PM, maria said:

(...) pisze że poznał fajną dziewczynę, ona chce się z nim spotykać, ale coś tam np. ma 30 lat/pali papierosy/leczy się na depresję/zrobiła scenę jak on nie przyjechał choć obiecał. Wystarczy jedna z tych rzeczy i wchodzi cała strona "olej ją, ona jest uszkodzona, nie zasługuje na Ciebie itp". No sorry, ale jeśli chce się mieć perfekcyjną kobietę bez wad to samemu też trzeba takim być, tak to działa niestety. I tak samo jak brzydka dziewczyna może spędzić życie marząc o przystojnym i bogatym celebrycie, utyskując że wszyscy mężczyżni chcą modelek, a nie zauważyć 10 zwykłych gości którzy byliby zainteresowani tak samo jest tutaj. 

Jeśli samemu nie jest się top to się nie szuka w top lidze. 


O, tu widzę o mnie mowa jest nawet. 

To mówisz że ja mam wychodzić z butów i stawać na palcach dla laski która ma mnie w pompie(no dobra, przecież przyjedzie raz na dwa tygodnie i napisze dzień dobry, to przecież o co mi chodzi), zabaluje na imprezie, że ledwo jest w stanie się wysłowić i nie kontroluje tego co robi, jej zajęte koleżanki wydzwaniają z jej telefonu do typów sprzed lat, a potem mimo że ja wziąłem urlop pod nią to jej na kacu na zlewce nie zależy żebym przyjechał, a nawet obraca kota ogonem że to ja czemuś zawiniłem?

Podsumowując, jako że nie jestem "alpha chadem", tylko jakimś powiedzmy normikiem 7/10 który jednak ma jakieś standardy w kwestii dbania o siebie i zachowania jak już wymaga od kobiety minimum szacunku i dbania o siebie, to już są takie wymagania że hoho? 

Ja jestem gotów na ustępstwa a ona ma problem z: 
 - fajkami;

 - alkoholem; 
 - objadaniem się;

 - znalezieniem pracy; 

 - znalezieniem czasu; 

 - ogarnieniem emocji i wulgaryzmów;

 - trochę szerszymi zainteresowaniami poza przeglądaniem nowych ciuchów i spędzeniem czasu pochłanając kolejne seriale i programy TV? 

Z tych wszystkich rzeczy przymknalbym oko na całą listę powyżej, ale braku szacunku i zaangażowania już tolerować nie potrafię. 

On 2/6/2024 at 7:27 PM, Kiroviets said:

Mi kuzynka ( niedawno 48 wybiło) mówiła, że dostała od simpow prezenty urodzinowe a potem na kawę nie kleili spotkania. I że ma kuków od wszystkiego xD

 
I przez takich z*eb*w jest jak jest. 

Edytowane przez Peter Quinn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Peter Quinn napisał(a):

 

Ja jestem gotów na ustępstwa a ona ma problem z: 
 - fajkami;

 - alkoholem; 

 - znalezieniem pracy; 

 - znalezieniem czasu; 

 - ogarnieniem emocji i wulgaryzmów;

 - trochę szerszymi zainteresowaniami poza przeglądaniem nowych ciuchów i spędzeniem czasu pochłanając kolejne seriale i programy TV? 

Z tych wszystkich rzeczy przymknalbym oko na całą listę powyżej, ale braku szacunku i zaangażowania już tolerować nie potrafię. 


 

Uciekaj i się nie zastanawiaj 🙈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Adri said:


 

Uciekaj i się nie zastanawiaj 🙈


Już po ptokach, bo ja zrobiłem out, a jej się nawet nie chciało podjąć kroku, żeby problem rozwiązać. 
Bo ona nie szuka związku, gdzie "trzeba rozmawiać" i lubi proste i wygodne rozwiązania. 

Poprzednio miała związek ze starszym, co go w domu miesiącami nie było, a ona miała jego chatę dla siebie, wiec może faktycznie szok, że w relacji trzeba rozmawiać a nie strzelać focha na tydzień i poczekać aż księciunio zmięknie. 

Nie zmięknie. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maria Znajomy został fałszywie oskarżony o gwałt naszczęście nie dostał aktu oskarżenia bo sytuacja była klarowna dzięki kamerą gdyby nie było i słowo przeciwko słowu grzał by puchę z rozerwaną dupą w areszcie na 100%.

Spokojnie biały człowiek posłuchał się planu depopulacji i wstrzymania rozwoju gospodarczego Eurokołchozu. 

Ciapate i murzyny już takie ugodowe nie są wystarczy że tupną nogą narobią dzieci skolonizują nas do końca i zrobią porządek taki będzie finał.

Edytowane przez WsiunzSuchej
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Peter Quinn napisał(a):


Już po ptokach, bo ja zrobiłem out, a jej się nawet nie chciało podjąć kroku, żeby problem rozwiązać. 
Bo ona nie szuka związku, gdzie "trzeba rozmawiać" i lubi proste i wygodne rozwiązania. 

Poprzednio miała związek ze starszym, co go w domu miesiącami nie było, a ona miała jego chatę dla siebie, wiec może faktycznie szok, że w relacji trzeba rozmawiać a nie strzelać focha na tydzień i poczekać aż księciunio zmięknie. 

Nie zmięknie. 


 

Ogólnie osoby z nałogami bym sobie odpuszczała na starcie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Adri napisał(a):

Nie ma tu żadnej ukrytej manipulacji. Polecasz ludziom samotne życie bo jedna baba pomówiła chłopa i wywaliła go z domu. To jest dopiero manipulacja. Ja znam osobiście przypadek gdzie chłop swoją babę zatłukł młotkiem i zasypał z kolega 5 m pod ziemią. Potem płakał na łamach gazety „fakt” , że paskudna siostra zaginionej manipuluje faktami bo chce go wsadzić do więzienia. 
 

Czy to oznacza, że już żadna kobieta nie powinna się wiązać z żadnym mężczyzną? 
 

Twoje rozumowanie przypomina mi dyskusje z pewną zagorzałą feministką. Faceci beee, dzieci beee, koty love i samotne życie takie suuuuper… 

Błąd myślenia.

Czy wśród górników są pedofile? Pewnie tak. Czy np zarząd kopali Wujek przeniósłby górnika - pedofila gdzieś do KGHM-u? Nie.

Czy wśród księży są pedofile. Są dowody że tak. Czy hierarchowie kościelni wraz z papieżem wyciszali i przenosili pedofili do innych parafii? Tak.

 

Jak mężczyzna skrzywdzi kobietę - idzie do więzienia.

Jak kobieta pomówi mężczyznę - idzie do więzienia, ale nie kobieta a facet. Za pomówienie nic jej nie grozi.

 

A co do zabójstw - mężczyzna ma ponad 10x większe szanse zabić siebie niż być zabitym przez kogoś innego.

 

Masz dziecko, czy to syn? Jeśli tak, syn kiedyś pozna partnerkę, może zostać pomówiony i zabiorą mu wasz dom, a wnuki zobaczysz jak świnia niebo - no może dwa razy do roku.

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Peter Quinn napisał(a):

O, tu widzę o mnie mowa jest nawet. 

Nie, zupełnie nie miałam na myśli Twojej historii. To raczej luźny zlepek wszystkiego co czytałam w świeżakowni, a jedyna konkretna sytuacja jaką miałam na myśli to jak któryś z Panów umówił się z dziewczyną że do niej przyjedzie czy że pojadą gdzieś razem na jej urodzinowy weekend, po czym tuż przed zadzwonił że jednak nie przyjedzie bo mu się auto zepsuło. Dziewczyna zrobiła aferę, a on za to ukarał ją tym, że nie przyjechał na Święta, które mieli spędzić razem z jej rodziną. Werdykt - dziewczyna jest zaburzona, bo powinna zrozumieć że auto się może popsuć, a robienie dramy to brak szacunku.

 

1 godzinę temu, Peter Quinn napisał(a):

Z tych wszystkich rzeczy przymknalbym oko na całą listę powyżej, ale braku szacunku i zaangażowania już tolerować nie potrafię. 

I bardzo słusznie. Akurat szacunku i zaangażowania powinno się wymagać w każdej relacji i każdy ma do tego prawo bez względu na smv.

Jeśli ona nie była zaangażowana to bardzo dobrze zrobiłeś kończąc znajomość.

 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O curwolololo co tuu się odpierdololo.

Is comeing.

Kolaps funkcji białych niewydymek jest bliski.

Mediana zachodnia bliska 50tki.

Na froncie wschodnim bez zmian.

Kitajce już mocno testują system UDOSTĘPNIANIA SZPARY za męskie czary.

THE END. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/6/2024 at 7:00 PM, Adri said:

Nie znam żadnej pary mieszanej, pracowałam w miejscu gdzie codziennie poznawałam całe rodziny - nie widziałam żeby choć jedna Polka była z ciemnoskórym mężczyzną.

 

Mieszkasz na zadupiu to się nie dziw.

 

Byłem ostatnio w Krakowie i widziałem kilka takich kolorowych par.

Jak byłem ostatnio, co było jakoś wiosna/lato, to widziałem pollę z Chińczykiem. Na pewno nie studentem, tylko zwykłym robolem.

Nigdy nie widziałem pary białego mężczyzny z imigrantką. Raz widziałem w Warszawie, jak jakiś chłopak gadał z murzynką. Parą nie byli.

 

Nie zwracasz na to uwagi to nie widzisz.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2024 o 22:20, maria napisał(a):

Tak, pewnie istnieją, ale pytanie jest o skalę. Ilu faktycznie mężczyzn straciło domy w wyniku pomówienia (czyli oskarżenia, które okazało się być fałszywe)?

Tak na szybko:

https://regiodom.pl/z-mieszkan-usunieto-blisko-9000-sprawcow-przemocy-domowej-nowelizacja-waznej-ustawy-wkrotce-zwiekszy-ochrone-ofiar/ar/c9-17201777

 

Zresztą był już wątek na BS o tym. Pytanie, ile z tych prawie 9000 wysiedleń było rzeczywiście zasadnych, czyli faktycznie wystąpiła przemoc?

6 godzin temu, maria napisał(a):

Ale to próbowała czy udało jej się?

Próbowała na metodę NK. Udało się jej z gachem, planując wysłanie mnie na tamten świat...

Jeszcze nawiązując do linku: tylko te trzy przypadki jako bezzasadne (na przyjmijmy 9000) tzn mogło być tak, że jakaś część (jaka?) zainteresowanych pańć mogła dobrze odegrać "przedstawienie" przed organami... A pomówiony mężczyzna niestety nie miał nic na swoją obronę tylko.

Zresztą poradnik (na szybko, dalej mi się nie chciało czytać):

https://konkret24.tvn24.pl/polska/przemoc-domowa-tak-latwo-wyrzucic-z-domu-partnera-nie-latwo-ale-prawo-chroni-ofiary-przemocy-st7427681

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Adri napisał(a):

Ty naprawdę myślisz, że tak łatwo jest sobie kogoś pomówić o znęcanie się? 

Co prawda, nie pytasz mnie, tylko kogo innego, ale odpowiem - tak, bardzo łatwo. I jeszcze ta świadomość strony pomawiającej, że nie poniesie żadnych konsekwencji.

 

Żeby nie było, chciałem ex pozwać właśnie o pomówienie i oszczerstwa. Adwokat mi doradził, abym dał sobie spokój, bo będzie oddalenie pozwu z uzasadnieniem "znikomej szkodliwości społecznej czynu"...

15 godzin temu, maria napisał(a):

Znam wiele przypadków gdzie ojcowie mają zasądzone po 500zł alimentów a i tak chodzą i opowiadają jak to była żona za jego pieniądze utrzymuje siebie

I często jest prawda - brak obowiązku wykazywania wydatkowania alimentów rodzi patologie. W moim przypadku tak było i mam na to potwierdzenia. Na szczęście moja córka jest już dorosła i jej bezpośrednio płacę alimenty :)

 

Dlatego musi być ustawowy obowiązek nałożony na rodzica uprawnionego do otrzymywania alimentów na małoletnie dziecko / dzieci, comiesięcznego rozliczania sądowi i drugiemu rodzicowi właściwego wydatkowania otrzymywanych alimentów - wiem, że można o tym tylko pomarzyć...

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, AT91SAM7S256 napisał(a):

I jeszcze ta świadomość strony pomawiającej, że nie poniesie żadnych konsekwencji.

Jeśli to prawda, a wierzę, że tak to to jest największa patologia nic innego. Bo prawo, że w przypadku przemocy (i mam tu na myśli przede wszystkim dzieci) sprawca powinien być eksmitowany to nie mam żadnych wątpliwości. Co innego jeśli jest to para bezdzietna, wtedy już bym się zastanawiała bardziej. Jeśli lokum jest 100% jego to chyba jednak Pani powinna się wyprowadzić, ewentualnie jak nie ma gdzie to opieka społeczna powinna zapewnić jakieś lokum/ośrodek tymczasowy. Jeśli mieszkanie jest wspólne to tak, sprawca powinien być eksmitowany przynajmniej do czasu podjęcia jakiś konkretnych działań naprawczych (mediacje, terapia, trzeźwość etc). Ale jeśli skutki są tak poważne to i nieprawdziwe oskarżenia powinny być traktowane poważnie i surowo. Trudno mi uwierzyć, że można ot tak próbować pozbawić kogoś jego własności , naopowiadać bzdur bez pokrycia i nie ponieść żadnych konsekwencji ze względu na znikomą szkodliwość czynu... Przecież to jest jak kradzież, a nawet gorzej bo jeszcze połączona z utratą dobrego imienia przez okradzionego. 

 

7 godzin temu, AT91SAM7S256 napisał(a):

Udało się jej z gachem, planując wysłanie mnie na tamten świat...

Czy coś takiego też nie jest karane? Przecież na planowanie zabójstwa jest paragraf... Bardzo mi przykro i współczuję Ci, że Cię coś takiego spotkało ze strony bliskiej kiedyś osoby. Jednak milcząc i nie składając pozwów, nie dążąc do ukarania za takie postępowanie wobec Ciebie dołączasz do tej niewidzialnej grupy milczących. Nawet gdybyś miał nic nie zyskać w sądzie to zostałby ślad. A dopóki będziecie niewidzialni nic się niestety nie zmieni, bo statystyki, media, społeczeństwo WAS NIE WIDZI.

 

A w tym artykule z linku z tvn24 jest nawet napisane: Nieprawdą jest też informacja w "instrukcji", że nawet jeśli zgłoszenie o przemocy się nie potwierdzi i nakaz straci ważność po 14 dniach, to zgłaszający nie poniesie konsekwencji. W ustawie zapisano bowiem, że "osobę zgłaszającą przemoc w rodzinie przesłuchuje się w charakterze świadka, po pouczeniu o treści art. 233 Kodeksu karnego, na okoliczności wskazane w zgłoszeniu". Zuzanna Ganczewska tłumaczy: "Przepis ten stanowi o przestępstwie fałszywych zeznań, a jeśli po takim pouczeniu osoba zgłaszająca podałaby niezgodne z prawdą informacje, naraża się na odpowiedzialność karną". Za składanie fałszywych zeznań grozi kara pozbawienia wolności od sześciu miesięcy do ośmiu lat.

 

A także:

W sierpniu tego roku Ministerstwo Sprawiedliwości podało, że do 1 lipca 2023 wydano łącznie 10,1 tys. nakazów opuszczenia mieszkania i zakazów zbliżania się do mieszkania. Natomiast z danych, które w maju przesłała nam Komenda Główna Policji oraz z informacji resortu sprawiedliwości wynika, że do końca 2022 roku na 7,8 tys. decyzji o nakazie opuszczenia mieszkania tylko trzy zażalenia skutkowały uchyleniem przez sąd nakazu lub zakazu. Pokazuje to, że instrumenty stworzone w ustawie antyprzemocowej nie są wykorzystywane bezpodstawnie

 

 

@Lalka Cały czas myślę o tym, co wczoraj napisałaś, że 99% kobiet stosuje przemoc i znęca się nad mężczyznami w związku... I trzy razy podkreśliłąś, że regularnie... Myślę, że nasze poglądy są jednak w 99% kształtowane przez własne doświadczenia. Ja nigdy przemocy nie doświadczyłam ani nawet za bardzo nie widziałam chyba (poza może jakąś formą przemocy słownej w szkole), więc jedyne dane na których mogę się opierać to statystyki i doniesienia medialne. Ewentualnie "plotki" z koleżankami czy rodziną. Jeśli Ty piszesz o 99% kobiet znęcających się nad mężami i to regularnie to myślę, że musisz mieć jakieś tego typu doświadczenia, bo z takim twierdzeniem to już nawet nie ma jak dyskutować... 99%, czyli w praktyce każda... To jaką definicje przemocy trzeba zastosować, żeby wyciągnąć takie wnioski? Czy wtedy nie okaże się że w ogóle 99% ludzi stosuje przemoc wobec każdej napotkanej osoby? Liść w twarz jest przemocą bez dwóch zdań, ale ja nigdy nikogo nie uderzyłam ani z liścia ani w żaden inny sposób. Mnie też zresztą nikt nigdy nie uderzył. Jeśłi chodzi o przemoc fizyczną to w ogóle przecież w zdecydowanej większości przypadków mężczyzna w związku jest silniejszy zatem próba wchodzenia w fizyczny spór z mężczyzną wydaje się raczej idiotyczna. Przypuszczam , że zdecydowanie częściej kobiety mogą stosować przemoc psychiczną  bo nie da się ukryć że mamy na tym polu naturalną przewagę tak jak mężczyźni w sferze fizycznej. Ale i tak 99%? Nie ma takiej opcji. Jaka jest to faktycznie skala - nie wiem. Też bardzo dużo zależałoby od definicji tej przemocy, co jest przemocą a co nie. Jeśli tak jak piszesz za przemoc uznamy np foch czy ciche dni to okaże się że 100% ludzi jest przemocowcami (btw. znam mężczyzn, którzy strzelają fochy znacznie częściej niż kobiety).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, maria napisał(a):

Trudno mi uwierzyć, że można ot tak próbować pozbawić kogoś jego

 

18 minut temu, maria napisał(a):

Przypuszczam ,

 

19 minut temu, maria napisał(a):

Jaka jest to faktycznie skala - nie wiem.

Stąd taka a nie inna retoryka w Twoich postach. 

W sumie to rezerwat, więc...😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, maria napisał(a):

Bo prawo, że w przypadku przemocy (i mam tu na myśli przede wszystkim dzieci) sprawca powinien być eksmitowany to nie mam żadnych wątpliwości. Co innego jeśli jest to para bezdzietna, wtedy już bym się zastanawiała bardziej. Jeśli lokum jest 100% jego to chyba jednak Pani powinna się wyprowadzić

- znajdujesz łosia na tinderze,

- love, love i sie wprowadzasz,

- prowokujesz aferę przy otwartych oknach,

- walisz głową w futrynę,

- przyjeżdża policja, facet wylatuje z mieszkania, ty zminiasz zamki,

- i zostajesz okupas.... a on musi płacić za media i czynsze, bo mu komornik na pensję wjedzie.

profit. 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, AT91SAM7S256 napisał(a):

 

 

Dlatego musi być ustawowy obowiązek nałożony na rodzica uprawnionego do otrzymywania alimentów na małoletnie dziecko / dzieci, comiesięcznego rozliczania sądowi i drugiemu rodzicowi właściwego wydatkowania otrzymywanych alimentów - wiem, że można o tym tylko pomarzyć...

 


Ja myśle, że najlepsza jest opieka naprzemienna. Jeśli kiedykolwiek przyjdzie mi się rozwieźć z mężem będę chciała takie rozwiązanie wprowadzić w życie. On o tym wie, może dlatego mnie nie zostawi :) (pół żartem) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.