Skocz do zawartości

W piątek byłem w klubie.


RENGERS

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Timidus napisał(a):

Człowiek pracuje w branży „okoloklubowej”już kupę lat,  od klubów typu Speluno po bardziej lux. Historia jakich tysiące w każdy week.

Bardzo fajny wątek podsunęli bracia w sprawie zaliczania i podbijania ego.

Sam się złapałem na tym, ze kiedy miałem branie, zaliczałem samopoczucie szło w kosmos.Malolata chce zrobić laske za wejście i loże - bosko. Leca na mnie - jestem Bogiem. 
Trochę mi zajęło zanim doszedłem skąd się to bierze u mnie ta wieczna pogoń za kolejnym podbiciem ego, polecam innym do przemyślenia swoich poczynań. I to prawda sam seks nie jestem motorem napędowym. 

 

Mechanizm zdobywania czy nagrody może się przejawiać w zaliczaniu, w patologicznej chęci bycia zawsze najlepszym. Może to być po prostu lek na stłumienie niepowodzeń, kompleksów... to można bez końca wymieniać w zależności od osoby i złożoności tematu.

 

Ale koniec końców to wszystko i tak gówno... Bieg za własnym ogonem czas start!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadalem z synem i w jego wieku wszystkie dziewczyny mają chłopaka. Gdyby to brał na serio to żadnej by nie poznał.

Po 2 skoro tyle jest wolnych i chętnych to dlaczego wielu z was pisze, że ma duże problemy z poznawaniem zarównoo w realu jak i na portalach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Gixer napisał(a):

@RENGERS

zastanawiam sie kiedy faceci zrozumieją że to nie oni są myśliwymi tylko zwierzyną ;D

Zaplacil za przejazd , wyroochal , rano zrobil kawke i podwiozl do chaty starego . Wykorzystala go jak nic .

Edytowane przez thyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, zuckerfrei napisał(a):

Uuuuu @Zdzichu_Wawa liczę na jakąś dramę czy coś. 

@RENGERS????

 

Tu nie ma żadnej dramy, od banalna historia jednego "kopiuj" "przetłumacz" "wklej". Internet jest mały jeśli poruszasz się w tej samej "bańce" algorytmów np na YouTube. Wtedy algorytm podrzuca Ci kolejne filmiki z tej samej tematyki. Obejrzysz jeden filmik z analizą ostatniego wypadku łodzi podwodnej i nagle masz 10 innych podobnych wyświetlonych do przejrzenia. Tak samo jest z tematyką szeroko rozumianego MGTOW. Jak oglądam Jokera (Better Bachalor), to YT podsunął mi także filmiki Sandmana 2.

 

Na tym wrzuconym 3 dni temu natknąłem się na dziwnie "znajomy" tekst.

 

 

Dla pewności sprawdziłem daty (co było wcześniej.....bo może nasz kolega jest taką gwiazdą że to ludzie na Tweeterze kopiują z naszego forum a nie odwrotnie 😉 (kto wie).

Filmik Sandmana został wrzucony 3 dni temu i zawierał tweeta, który był wysłany 10 czerwca. Sprawdziłem jeszcze czy tweet to nie fałszywka (znalazłem profil autora) i przyznam że się obśmiałem czytając jego twórczość. Po prostu zaginiony brat bliźniak naszego kolegi 😉

 

Ponieważ już wcześniej uważałem że @RENGERS to takie forumowe wcielenie starego dobrego Porucznika Rżewskiego*, to pomyślałem że podzielę się tą wiedzą, bo młody narybek na forum może sobie trochę spaczyć percepcję jak się bajek naczyta.

 

@SzatanK -to był sarkazm (z tym Wąskim)?

sarcasm.jpg

 

wiesz, jestem trochę jak Sheldon z Big Bang Theory. Wolę się upewnić 😉

 

 

* dla tych co nie znają wrzucę klasyka:

 

Rżewski wygrał na loterii. Zamówił kawior, szampana. Impreza na całego: damy, oficerowie piją, tańczą, spiewają. Zniesmaczony kornet pyta:
- Panie poruczniku, nie szkoda panu pieniędzy? Przecież nic po takiej imprezie nie zostanie...
- Zostanie, zostanie - mówi Rżewski. - Ot, na przykład - niedawno spotkałem i pokochałem pewną damę. Ona dała mi pieniądze. Za te pieniądze kupiłem los na loterii. I wygrałem. Piję i poznałem pewną damę. Kupię los... I tak w kółko, kornet, i tak w kółko!

  • Like 7
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zdzichu_Wawa dobry z ciebie detektyw.

 

Teraz znajdź drugi skopiowany przeze mnie post.

 

Nie znajdziesz.

 

Bo jestem real.

 

 

I opisuje swoje doświadczenia.

 

 

Ten post jest kopią, przyznaję, napisanie go miało na celu ukazanie pewnego zachowania popularnego na oświeconym męskim, pomocowym forum, pełnym rzekomej empatii wobec mężczyzny.

 

Udało się to zrobić.

 

Znajdź drugi post który skądś skopiowałem, powiem ci coś-  nie znajdziesz.

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RENGERS napisał(a):

@Zdzichu_Wawa dobry z ciebie detektyw.

 

Teraz znajdź drugi skopiowany przeze mnie post.

 

Nie znajdziesz.

 

Bo jestem real.

 

 

I opisuje swoje doświadczenia.

 

 

Ten post jest kopią, przyznaję, napisanie go miało na celu ukazanie pewnego zachowania popularnego na oświeconym męskim, pomocowym forum, pełnym rzekomej empatii wobec mężczyzny.

 

Udało się to zrobić.

 

Znajdź drugi post który skądś skopiowałem, powiem ci coś-  nie znajdziesz.

Teraz budujesz teorie do realnego faktu fejkowania tematu, jeśli nie miałeś tego ustalonego z jakimkolwiek Modem na celu "owego badania". 

IMO. Tymczasowy BAN, pełne oWarnowanie. 

Dyskusja Moderska co do zrobienia z Tobą. 

 

@Rnext @Krugerrand @Jan III Wspaniały @Patton

 

Tak nie może być! To nie Kafeteria..

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RENGERS napisał(a):

Ten post jest kopią, przyznaję, napisanie go miało na celu ukazanie pewnego zachowania popularnego na oświeconym męskim, pomocowym forum, pełnym rzekomej empatii wobec mężczyzny.

Czyli to się nie wydarzyło, po prostu chciałeś się nami pobawić, zrobić eksperyment społeczny, lub innymi słowy - potrolować.

 

Daje to dobry pogląd na resztę wpisów.

  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nic tak nowego ;) Mieliśmy tu (albo i mamy nadal) ekspertów wojskowości i techniki wojennej, analityków z najbliższego kręgu Pentagonu, albo i nawet Deep State'u, zaufanych doradców gen. Syrskiego i Załużnego ;), panią o "topowej urodzie", multimilionerów którzy zawsze  zwyciężali (już od kolebki, a może i okresu prenatalnego), kawalerkowych rentierów, czadów z kwadratowymi szczękami, oczyma łowcy, wzrostaków itd.

 

Do wyboru, do koloru. Sezon ogórkowy, zabawa konwencją ;)

 

Swoją drogą , chodzi mi po głowie ostatnio bardzo taki temat - moje największe porażki. 

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 6
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając już fakt iż autor postąpił niemoralnie i złamał niepisane zasady, które od wieków są ustalane między mężczyznami

tzn. nie rusza sie zajętych kobiet to chwalenie się tym czynem jak nastolatek zakrawa o śmieszność i jest żenujące tym bardziej, że robi

to na forum dla mężczyzn gdzie od dawna wałkujemy by mieć godność, honor, zasady, wartości i granice, których się nie przekracza.

 

To co zrobiłeś jest słabe, zapewne zniszczyłeś w jakiś sposób życie kilku osób tzn. kobiecie, która ma moralniaka i nie wytrzyma presji

więc się w końcu przyzna chłopakowi ze swojego czynu oraz drugiemu mężczyźnie bo zamiast być z nim solidarnym i odmówić kobiecie

to jak narcyz widziałeś tylko czubek własnego nosa by się zaspokoić i podbić swoje ego.

 

Naprawę świata zaczynajmy zawsze od siebie, nie pozwalajmy na to by ktoś dokładał 3 grosze do zepsucia, bądźmy przykładem.

Myślę, że dostałeś lekcję od chłopaków, którzy w większości wylali Ci kubeł zimnej wody i dali przysłowiowego plaskacza na otrzeźwienie

za czyn, który jest niegodny prawdziwego mężczyzny.

 

Usprawiedliwianie i zwalanie winy na naturę czy obecne czasy gdzie jest demoralizacja to tylko wymówka by uciszyć swój wewnętrzny głos

mówiący, że postąpiłeś źle.

 

Wstydź się.

 

 

 

 

 

  • Like 6
  • Dzięki 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zdzichu_Wawa - chapeau bas...

 

2804745o.webp

 

 

18 minut temu, Obliteraror napisał(a):

Swoją drogą , chodzi mi po głowie ostatnio bardzo taki temat - moje największe porażki. 

 

Fajny pomysł.

 

Dla mnie zresztą to, że ktoś opisuje swoje porażki jest większą walidacją tego czy jest farmazoniarzem czy nie niż gość, który ciągle piszę jaki jest zajebisty i że mu wszystko wychodzi i nie mam tu na myśli wiecznie jojczących jak im źle w życiu.

 

Takich ludzi, wiecznie idealnych i wiecznie wygrywających, nie ma bo życie lubi naciskać guzik "sprawdzaj".

 

Prowadzisz biznes - od czasu do czasu ktoś będzie próbował Cię oszukać albo oszuka.

Zadajesz się z Babami - dostajesz zlewki, są też i zdrady, są i wtopy.

 

I to nie przekreśla tego, że możesz robić fajną kasę czy mieć udane (cokolwiek to dla kogo nie znaczy) relacje z kobietami.

 

A cały ten temat... 

Uważam, że OP, niegłupi chłopak, rozmienia się na drobne.

 

Ale - każdy decyduje sam co robi w życiu.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Iceman84PL napisał(a):

Pomijając już fakt iż autor postąpił niemoralnie

5 minut temu, Iceman84PL napisał(a):

tzn. nie rusza sie zajętych kobiet to chwalenie się tym czynem jak nastolatek zakrawa o śmieszność i jest żenujące

 

 

... autor to co najwyżej skopiował czyjś tekst. Cytując słowa klasyka:

 

"Wiecie więc, że ja was bawiłem śpiewem swym:

Tylko dla zwykłej draki - w ogóle prawdy nie ma w tym...

To zwykły kawał jest...

Darujcie - to już ballady kres..."

Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/piosenka,kult,celina.html

  • Like 6
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, niemlodyjoda napisał(a):

Fajny pomysł.

👍 To będzie.

 

A bardziej poważnie, autorowi tematu. @RENGERS, nie mam podstaw twierdzić, że nie prowadzisz ciekawego życia. Lubię czytać to, co piszesz. Zawsze te posty emanują pozytywną energią i radością życia, co wprowadza (mnie przynajmniej) w dobry nastrój. Fajnie. Ale warto przyznać się do błędu, bo to "najnowsze" za mądre moim zdaniem nie było. Po co Ci to w sumie było :)?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, Obliteraror said:

którzy zawsze  zwyciężali (już od kolebki, a może i okresu prenatalnego), 

Jesteś zwycięzcą!!! Czy jakoś tak to szło, i każdy z nas tu obecnych też jest 😉

A wszystko zaczęło się od zwycięskiego plemnika właśnie w okresie prenatalnym 😁 

 

Ja dopłynąłem jako pierwszy, Ty też 😁 byłem najszybszym plemnikiem w stadzie, może w innych wyścigach byli szybsi ale np. rozbili się o migdały, albo skończyli w czarnej... tego nie wiem, ale tutaj puchar jest mój 😅🏆 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Zdzichu_Wawa napisał(a):

 

Cały czas twierdziłem że nasz kolega to taki powiatowy kasanowa (kiedyś na takich erotoman gawędziarz mówiono). Dzisiaj natknąłem się na dowód że chyba miałem rację. Zwróćcie  uwagę jak dziwnie podobnie brzmi treść posta @RENGERS a poniższy tweet:

 

Zrzut-ekranu-2023-06-26-232346.jpg

 

oczywiście może być tak, ze nasz kolega jest tą osobą z Tweeta, wtedy chylę czoła:

 

Zrzut-ekranu-2023-06-26-233248.jpg

Bellissimo. Wytropienie sprawy złoto 👍

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ale macie problem.

 

Ja już 2lata temu napisałem, że kolega dla mnie notorycznie zmyśla i go po prostu nie czytam lub bardzo sporadycznie a tu 7 stron o kilka słów przeklejonych z neta.

 

(ps. może ktoś doradzić jakiś tani scyzoryk ale żeby się szybko nie stępił ani nie rozleciał? Nie chce mi sie zakładać nowego tematu)

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RENGERS wiemy, wiemy, my tu wiele wiemy jak wygląda świat relacji D<->M.

Ale przykładania własnego kutasa ręki do spierdolenia kobiet się zwyczajnie unika i niespecjalnie widzę powód żeby uznawać to za chwalebne na Twój sposób. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 hours ago, Brat Jan said:

Dla obecnego pokolenia młodych kobiet związek, narzeczeństwo czy małżeństwo nie jest czymś aż tak ważnym aby nie pozwolić sobie na "chwile słabości" w tym przypadku z klubowym wyrwicipem (znaczy Rengersem :D).

Do tego nurtu dołączają panie w średnim wieku bo widzą krótkoterminowe korzyści emocjonalno-przyjemne i karuzela się kręci.

Zapamiętajcie patafiany jedne!!!


Zwłaszcza, że nie poniosą żadnych kosztów - wizerunkowych chociażby. 
W czasopiśmie przeczyta, że pewnie wina faceta - jednego, czy drugiego. 
Koleżanki poklepią po plecach. 

Komuś zależy, żeby tak było. 

Panowie, apel... skoro już tutaj jesteśmy na tym forum to bądźmy może trochę lepszymi ludźmi, zamiast nakręcać tą chorą spiralę? 

Edytowane przez Peter Quinn
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały wątek i mogę śmiało powiedzieć, że zrobiła się z tego niezła komedia.

Zaczęło się od momentu, gdzie OP "niby" wyruchał komuś bibliotekarkę, a na koniec okazało się, że post był testem na empatię tutejszych użytkowników i ruchania pusi nie było.

Cóż za zwrot akcji! Niczym w W11 - wydział śledczy, a nazbierało się aż 7 stron komentarzy.

 

Pomijając już wyobraźnię @RENGERS, nikt (oprócz tych, którzy spotkali OP) nie zdaje sobie sprawy z tego, jakie możliwości ma @RENGERS w Tajlandii.

Owszem spotkaliśmy się i od razu zauważyłem, że to chłopak pewny siebie, mający pozytywną energię. Lubi się zabawić, a Tajlandia dla niego to jak raj na ziemii. Jest unikatowy, lubi sobie pochędożyć.

 

Jemu nie trzeba wymyślać żadnych historyjek, bo on laskę może mieć na zawołanie. Ma wysokie SMV, to się czuje, więc pójście i znalezienie laski w Bangkoku na ruchanie to jak dla niego splunięcie. A kto posiedział dłużej w krainie uśmiechu ten wie, że seks tutaj to nie wyczyn. 


Gdyby nawet ta laska była realna i poszła z nim do hotelu to jest to normalka.

Przecież Pany, ja mam SMV o wiele niższe od @RENGERS, a też mnie zaczepiały na Kaosan czy w Phuket. A potem chłoptaś ich wychodził z ubikacji czy wracał z piwem. Gdyby były same to byłaby idealna sytuacja co z @RENGERS.

 

Biali mają tutaj dużą przewagę nad resztą i każdy to wie. Tym bardziej laski to wykorzystują. 

Moja druga eks sama mi powiedziała, że miała adoratorów, już miała wchodzić w związek z jakimś typem, ale pojawiłem się ja i zapragnęła białej, "husarskiej" kiełbaski. Ciekawość i natura ją zżarła. Potem ruchałem ją ostro, rzucało nią, miała drgawki, ciekło z niej jak z Niagary :D 

 

Tajlandia to jest czysta hipergamia. Wleci biały, zwłaszcza taki jak @RENGERS, trochę się podpije, pobawi i nie ma lojalności. Wkracza brutalna rzeczywistość, laska daje upust fantazji. Taka egzotyka...

 

No i weź tu panie wejdź w związek :D taaa

 

Wiele lasek tutaj idzie w tango bez chłopaków...to jest istna parodia. Faceci nie lepsi, znani są z częstych zdrad.

Kto pójdzie raz na Soi Nana, Walking Street Pattaya, Phuket Nightlife to sam zobaczy jak to wszystko wygląda. Red Pill w czystej postaci.

Dlatego postawa @RENGERS jest adekwatna do tutejszych realiów.

 

Na koniec dodam, że przecież @RENGERSa zmatchowało z moją eks, która chciała do mnie wrócić (sama go zaakceptowała tydzieć po zerwaniu :D :) Gdyby @RENGERS nie zachował się przyzwoicie i nie powiedział mi o tym fakcie, to pewnie ruchał, by ją, a tamta pewnie by na to poszła. Pomijam już fakt, że truła mi dupę przez miesiąc o powrocie, a na Tinderku latała jak popierdolona, bo się czuła samotna.

Edytowane przez Tajski Wojownik
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.