Skocz do zawartości

Wywiad z Pasutem i jego opinia a rzeczywistość


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

w ostatnim wywiadzie Pan Pasut wspomniał, iż kobiety 25+ to „stare babska”, za którymi nie warto się uganiać. W ogóle, to coraz częściej się z taką opinią spotykam.

 

I stąd też moje pytanie - skąd takie myślenie? Że jak kobieta ma 25+ i wciąż nikogo nie ma, to albo już zawsze będzie sama, albo nie nadaje się do związku.

 

Zgadzacie się z tym?

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach, kiedy kobieta ma tyle atencji z każdej strony, nie ma to znaczenia. Mniej więcej do 30 roku życia (a nawet później, jeśli kobieta o siebie dba) jest otoczona masą adoratorów, pogardliwie nazywanych przez niektórych "spermiarzami" albo "simpami". 

 

Są to osobniki, które adorują te kobiety, podrywają, mówią im, że są wyjątkowe i piękne. Otaczają je, dają atencję, zrobią dla kobiet wszystko. 

 

Opinia Pasuta nie ma tutaj znaczenia, on może wybierać, bo ma fame. Statystycznego polaka to nie dotyczy :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasutowi trochę zmiękła pała bo dziś wstawił materiał w którym twierdzi że z tym 25 to trochę żart. Podobnie jak Berkowicz ws. zespołu do praw mężczyzn.

Dla mnie minus bo mało jest ludzi idących po krawędzi i mówiących wprost. Podobnym tematem było porównywanie leków do ćpania/używek.
https://www.youtube.com/watch?v=ldsOJKrX69o

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu moich znajomych >25 l. widać, że jakby trochę odpłynęło z nich życie, entuzjazm, energia, i na to miejsce weszło wyrachowanie, kalkulatywność

Prawdę mówiąc to nie winię te panie za takie zmiany, to jest w skutek doświadczeń i przytłoczenia obowiązkami, oczekiwaniami, bycia ileś razy oszukaną.

Ale to że je rozumiem nie znaczy, że nie wolę młodszych.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten materiał Pasuta to taki papierek lakmusowy świadomości młodych Polek i Polaków, nt. Związków.

 

Widać odrazu kto się najbardziej oburzył - nasze cnotki witaminki, jakie to one są prawilne i pobożne!!!! 😀 haha

 

Do tego reakcje Gimpera i Revo jak typowych beciaków - szkoda, że Pasut nie wypunktował ich bardziej, tylko dawał im spokój po chwili i za bardzo się emocjonował, co przesłoniło przekaz.

 

Widać po komentarzach, że 99% osób odbiera go emocjonalnie, a nie rozumowo.

(Podstawowa wiedza marketingowa)

 

Sam Pasut mówił na wywiadzie, że jego kontent polega na przekraczaniu granic ... 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sky napisał(a):

Widać odrazu kto się najbardziej oburzył - nasze cnotki witaminki, jakie to one są prawilne i pobożne!!!! 😀 haha

To też chyba trochę jest tak, że niektóre Panie stwierdzą "nie wypada się nie oburzyć"

bo jeśli się "nie oburzą" to pokażą, że zachowania takie, są dla nich normalne xd

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Sky napisał(a):

 

Sam Pasut mówił na wywiadzie, że jego kontent polega na przekraczaniu granic ... 

 I że najlepiej 80% contentu na emocjach, 20 na logice, inaczej nikt tego nie będzie oglądał. 

Chłop szuka kontrowersji, wie jak to robić to i ma wyświetlenia. Chociaż uważam, że i tak nie jakoś przesadnie dużo - 100/200 czasem 300 tyś oglądających na odcinek przy czołowym wieloletnim YouTuberze z kontaktami? 

 

 

Autorze, wstawiłbyś chociaż link do filmu o którym piszesz 

Edytowane przez OdważnyZdobywca
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Denis napisał(a):

Pan Pasut wspomniał, iż kobiety 25+ to „stare babska

Teoria względności jest teorią.

Co ma powiedzieć typ, który ma ZEROWE szanse na nierpoznawalność?

Będą to atakować dupy z parciem na szkło.

Normalne już dawno są zajęte.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, zychu napisał(a):

 - kto to k*** jest Pasut?

 - kim k*** on jest, aby jego opinia mnie obchodziła?

 - dlaczego w ogóle mają mnie obchodzić takie idiotyczne opinie?

 - dlaczego was obchodzą idiotyczne opinie Pasuta (kimkolwiek k*** on jest)

 - kto to k*** jest Pasut?

Po długoletnich badaniach i dyskusjach, najwięksi z mędrców doszli do konsensu i znaleźli jedną, uniwersalną odpowiedź na zadane przez Ciebie pytania i wszelakie im podobne. A brzmi ona następująco:
"A ch** z tym wszystkim".

Zastosowanie się do niej nagrodzi każdego napływem nieoczekiwanej mądrości, a także życiowego spokoju. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądanie Pasuta to jak oglądanie Freak-Fightów. Szkoda czasu na to gówno. Był śmieszny 10 lat temu w filmikach Abstrachuje, ale absolutnie nie jest żadnym autorytetem w żadnej sprawie i nikt jego opinii nie powinien brać pod uwagę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, zychu napisał(a):

 

 - dlaczego was obchodzą idiotyczne opinie Pasuta (kimkolwiek k*** on jest)

 - kto to k*** jest Pasut?

 

Dlatego, że nie żyjemy w próżni i warto obserwować życie społeczne.

 

Moja kontrowersyjna opinia o całej aferze.

 

Zarówno Pasut, Revo jak i Gimper to YouTuberzy, którzy najlepsze lata mają już za sobą. Pokolenie Z, a więc najbardziej aktywne i znaczące w internecie ma swoich bożyszczy, a takie leśne dziadki muszą zadowolić się w walkami w freakfajtach. Mają za to doświadczenie, a Past nawet miał swoją agencję marketingową gdzie tworzył content dla innych twórców i spinał to z markami. Trochę nie chce mi się wierzyć, w to że tak po prostu wpadł, całkowicie spontanicznie, rozczochrany jak 150 i powiedział u Gimpera co mu ślina na język przyniesie. Jestem w stanie się założyć, że panowie wspólnie obmyślili scenariusz tego odcinka tak by zrobić trochę kontrowersji i wyświetleń. Całkiem dawno nie było ich we freakfajtach...

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finalnie pasut wybrał jedną pannę w finale jako zwyciężczyni. Dostała 5 tys zł. I zapodala do niego tekst . " Ty wiesz ile ja mam lat? 18. A Ty 36. "

A i jeszcze przyznała, że nie jest w jej typie i woli inny typ faceta. Ale dla fejmu dała się zmacac i przelizac 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto to, ale pomijając te kwestię można się zastanowić nad tym. 

Jesteś kobietą.

Masz atencji w opór. 

Chłopy sami zagadują, wręcz masz dość. 

Jeśli z tego całego towarzystwa masz wożoną dupę autem faceta, dostajesz prezenty, uwagę itd i nie ma dla Ciebie żadnej dobrej opcji, to... Oznacza iż 100 procent mężczyzn jest do dupy, lub co bardziej prawdopodobne z Tobą jest coś nie tak.

 

I nie musi to być 25, 24 czy jakaś konkretna liczba.

Popatrzcie na miejsce pracy - tam gdzie jest dobrze, tam ludzie pracują latami.

Tam gdzie jest chujnia jest rotacja pracowników. 

Jeśli kobieta w dzisiejszych czasach w średnim wieku nie potrafi nikogo skleić na poważnie, to wnioski dla mnie są oczywiste. 

 

Poza tym inną ważną kwestia - panie w swoich ciuszkach wyglądają super, ale pod spodem już nie ma tak samo. Piersi wiszą, cellulit, to już nie jest świeże mięso. 

 

Myślę że teorii mamy aż nadto, warto się lookmaxingować, ćwiczyć klejenie gadki ale mieć z tyłu głowy wyjazd po kupno żony.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Deniszdałby się link do filmu, bo ja też nie jestem w temacie. Gdzieś mi to mignęło, gość gadał, że z 25 lat-ką to nekrofilia. Ewidentnie liczył na rozgłos. Nie wiem czy to ktoś rozsądny.

 

Stara pierwiastka, pierworódka to kobieta, która ma pierwsze dziecko w wieku 24 lat, taka anomalia kiedyś. No potem było 25, potem 27, 30, 35, a dziś to chyba nawet o 40 piszą. Świat się zmienia (na gorsze). To część indoktrynacji społeczeństwa, kobieta się realizuje, studia robi, zarabia, a potem dzieci mieć nie może, lekarze, czary, invitro. Pełen sukces bankierów, mniej tych problematycznych białasów, podmieni się na łatwiejszych w kontroli. Dodatkowo więcej dzieci z chorobami, żeby firmy mogły zarabiać.

 

Od 25 roku życia kobiety, możliwości zajścia w ciąże i ryzyka z nią związane zmieniają się na mniej korzystne.

 

Fajne dziewczyny to są do tego wieku już wyrwane, ewentualnie trafiły na ruchaczy i wróciły na rynek, często pobijane, a przez to trudniejsze do życia w relacji.

 

Mi to forum zmieniło spojrzenie, m.in. opinie @Iceman84PL, który często pisał, że do związku, posiadania potomstwa, nadają się panny w wieku 18-24. I ja się z tym całkowicie zgadzam z uwagi na biologię. Nasze społeczeństwo stoi na głowie, nie mówi się ludziom, że kobiety powinny (mogą) mieć dzieci wcześnie.

 

Jako mężczyźni mamy nieco lepiej, bo nawet jeśli długo rozum zdobywaliśmy, to jeszcze w późniejszym wieku możemy się ogarnąć i mieć potomstwo. A jak kobieta się w życiu zakręci, przebimba, to już koniec. Niestety Instagramy, pioruny, celebrytki tego nie powiedzą.

Edytowane przez Śnieżnobiały
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.