Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Miraculo napisał:

Jak wiemy przeciętnemu typowi cieżko znaleźć w tych czasach kobietę

Takie mam wrażenie! 

 

Niektórych tak pili że nie zważając na nic, chcą włożyć w jakąś "ciepłą dziurę" ?

I nie ma już dla nich znaczenia... 

Czy to będzie pusia czy kakało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, samiecżeta napisał:

Takie mam wrażenie! 

 

Niektórych tak pili że nie zważając na nic, chcą włożyć w jakąś "ciepłą dziurę" ?

I nie ma już dla nich znaczenia... 

Czy to będzie pusia czy kakało ?

Niektórzy proponuja na dzień dobry loda. Jakbyś był BI i byłoby Ci obojętne czy obciąga Ci facet czy laska to byś nie skorzystał? Ja na bank bym skorzystał. Po co miałbym się męczyć i gadać tydzień/dwa tyg z panną, jakieś kolacje, kina, jak umówiłbym się z gościem u siebie na kwadracie w ten sam dzień i jeszcze by typ wpadł z 4 pakiem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RENGERS napisał:

Chłopaki jakie znacie inne portale randkowe  na których jest dużo starszych kobiet ? Mam Tindera,  jednak mało tam atrakcyjnych 40 +, mam ochotę na przegnitą  śliwkę...

Zbiornik jest pełen przegniłych śliwek. Jeśli to zbyt hardcorowa opcja dla Ciebie to pewnie sympatia albo badoo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, RENGERS napisał:

Chłopaki jakie znacie inne portale randkowe  na których jest dużo starszych kobiet ? Mam Tindera,  jednak mało tam atrakcyjnych 40 +, mam ochotę na przegnitą  śliwkę...

Jeszcze uderzaj chłopie na Badoo, Fotka, Sympatia, Datezone 

:)

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, RENGERS napisał:

Chłopaki jakie znacie inne portale randkowe  na których jest dużo starszych kobiet ? Mam Tindera,  jednak mało tam atrakcyjnych 40 +, mam ochotę na przegnitą  śliwkę...

Dzięki za ten wpis stary. Jak to mówi dzisiejsza młodzież zrobiłeś mi wieczór ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, radeq napisał:

ehhhh

Dlatego dajmy sobie spokój Panowie. Te leniwe bladzie nie są warte frustracji.

Póki im bieda do dupy nie zajrzy to dalej ten sam schemat.

Już lepiej ten czas spożytkować np. zakładając nasz klan w wota i gromiąc wszystko jak leci. ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, radeq said:

To teraz niech ktoś założy konto Chada i zada to samo pytanie, ciekawe jakie wtedy będą odpowiedzi :D

 

 Chad Chadowi nierówny, ale dla Chada z wyższej półki to by ugotowala i zaprosiła do siebie na stukanko, a jak nie to by zamówiła z restauracji żarcie :)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Miraculo napisał:

Chad Chadowi nierówny, ale dla Chada z wyższej półki to by ugotowala i zaprosiła do siebie na stukanko, a jak nie to by zamówiła z restauracji żarcie

Ja kiedyś dostałem nawet zaproszenie na pierwszą randkę do restauracji od dziewczyny, która zdobyła mój numer od kolegi, także wszystko jest możliwe. Oczywiście seks na pierwszej randce w pakiecie. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Morgan86 said:

Ja kiedyś dostałem nawet zaproszenie na pierwszą randkę do restauracji od dziewczyny, która zdobyła mój numer od kolegi, także wszystko jest możliwe. Oczywiście seks na pierwszej randce w pakiecie. ^^

Znałem kiedyś typa 8.5/10, może 9/10. Idealne ciało (sportowiec od dziecka). Twarz 8/10 dobra szczęka, dobre rozstawienie oczu, wszystkie białe zęby, pełne fryzura, młodość . Wzrot  180-185 jakoś tak.  Więc teoretycznie mógłby być z 5cm wyższy i mieć lepszą twarz i właściwie z wyglądu to tyle co możnaby poprawić. Panny 6/10 i 7/10 wiedząc, że ma pannę pisały do niego smsy, że jak coś ( w sensie, jakby mu się nie układało z nią, albo się znudził) to żeby do nich zajrzał (wiadomo po co).  Sam byłem świadkiem, jak dostał takiego smsa i panna była taka, że podejrzewam połowa tego formu by przebiegła półmaroaton żeby mieć z nią przyjemność, a niektórzy nawet na kolanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Miraculo said:

Znałem kiedyś typa 8.5/10, może 9/10. Idealne ciało (sportowiec od dziecka). Twarz 8/10 dobra szczęka, dobre rozstawienie oczu, wszystkie białe zęby, pełne fryzura, młodość . Wzrot  180-185 jakoś tak.  Więc teoretycznie mógłby być z 5cm wyższy i mieć lepszą twarz i właściwie z wyglądu to tyle co możnaby poprawić. Panny 6/10 i 7/10 wiedząc, że ma pannę pisały do niego smsy, że jak coś ( w sensie, jakby mu się nie układało z nią, albo się znudził) to żeby do nich zajrzał (wiadomo po co).  Sam byłem świadkiem, jak dostał takiego smsa i panna była taka, że podejrzewam połowa tego formu by przebiegła półmaroaton żeby mieć z nią przyjemność, a niektórzy nawet na kolanach.

Bo miał gadkę. Bez gadki to nawet GigaChad będzie przegrywem. Gadka jest najważniejsza i podejście pod odpowiednim kątem tzw. wylicza się ze wzoru Red Pill / Blue Pill * White Pill ;]]

 

20525e3256bd9340133b17c348aaa333.jpeg

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! 

 

Moje wnioski po tygodniu na Badoo?

 

Klikam paniusie które dla mnie "to coś" w sobie mają. 

Oceniam mój profil, w porównaniu z profilami mężczyzn tam występującymi na 8/9.

1 zdjęcie - facjata ale widoczne tylko oczy( takie trochę tajemnicze). 

2 zdjęcie - trochę odsłonięty korpus-a na nim widoczny jest, zcieniowany brzuch z widocznymi mięśmiami(zdjęcie podkoloryzowane filtrami) 

3 zdjęcie - z instrumentem, na którym gram. 

Foty oryginalne. Moja ocena siebie? 

8 w realu-patrząc na moje środowisko ?, 8/9 na profilu. 

 

Wnioski.:

 

1) paruje mnie z takimi od 4 - 7 w mojej skali. 

2) do sparowanych pisałem na początku jakieś wiadomości w stylu..

Takim jak tutaj wyczytałem. Tzn. nawiązuj do opisu lub zdjęć-odzew jak i dalszą rozmowa ?

3) zacząłem pisać tak w 1 wiadomości. "Spotkanie?" 

Zauważyłem większą ciekawość i ochotę na zdjęcia całej twarzy i sylwetki. Najlepiej "zrób selfie, teraz!" 

4) te ładniejsze 6/7 w mojej skali, odpisują tak sobie jak odzywam się jak w pkt. 2

Jeśli jak w pkt. 3 odzew lepszy. 

 

Zobaczymy co dalej... 

 

Pozdrawiam BRACI

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minutes ago, samiecżeta said:

1 zdjęcie - facjata ale widoczne tylko oczy( takie trochę tajemnicze). 

2 zdjęcie - trochę odsłonięty korpus-a na nim widoczny jest, zcieniowany brzuch z widocznymi mięśmiami(zdjęcie podkoloryzowane filtrami) 

3 zdjęcie - z instrumentem, na którym gram. 

Ja bym na Twoim miejscu eksponował swoje silne strony. Masz dobrą twarz czy słabą? Bo strategie masz jakbyś miał słabą. Drugie zdjęcie też ciężko powiedzieć czy to dobry pomysł. Numer trzy spoko. Tak czy inaczej nie wiem czy ze zdjęć nie wynika, że szukasz sobie panny na boku, bo taki tajemniczy i pozakrywany przez ewentualnymi znajomymy żony/dziewczyny.

 

Oceniasz się na 8-9/10 a piszesz z pannami 4/10? Ja wiem, że hipergamia a z drugiej strony wagina to wagina, ale nie szkoda Ci życia?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh..

Same niech robią 'selfie' tu i teraz.

A nie jak widzę najczęściej to tylko zdjęcia sprzed wyjścia na wesele gdzie godzinę pracował fryzjer, godzinę makijażystka, do tego jeszcze zarzucone 'upiększanie' w telelefonie aby tylko wrobić na efekt aureoli.

 

Szkoda gadać Panowie, oszustki i naciągaczki w białych rękawiczkach. Ale co zrobisz, już taka perfidna natura istoty zwanej kobietą, wyrwać najlepsze geny zanim inne wyrwą - wszystkie chwyty dozwolone. Pusty śmiech mnie tylko ogarnia z tych szopek. :lol:

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.