Skocz do zawartości

Kłaniam się braciom samcom :)


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Cenię męską przyjaźń i braterstwo, czyli wartości, których panie nie rozumieją i nie zrozumieją do końca świata :)

 

Strona ecoego.pl otworzyła mi oczy na wiele spraw. Niekoniecznie na kobiety (chociaż tu też duży szacunek), ale bardziej na religię i zrozumienie ego.

 

Na co dzień kobiety mnie lubią. Ja ich nie lubię (złych ludzi po prostu nie można akceptować :)) i robię uniki. Byłem kilka razy w związkach, raz w dłuższym (kilkuletnim) - same problemy (po około pół roku raju), "polowanie na męża", manipulacja seksem, bo "misio" czegoś nie robi, fochy małe i duże, chciała za wszelką cenę wpaść z dzieckiem (straszne). Powiedziałem stop, zapytałem, o co tu k**** chodzi i zacząłem czytać, czytać, czytać i jeszcze raz czytać, a w końcu rozumieć.

 

W wyniku lektury, własnych doświadczeń, rozmów ze znajomymi doszedłem do wniosku, że kobiety nie cenią mnie jako człowieka, ale jako maszynę do zabawy, do robienia pieniędzy, do umilania ich cholernie nudnego życia. A nie daj boże zarabiam mniej lub mam problemy w biznesie to ojej misiu, ale z ciebie nieudacznik, z czym do ludzi :)

 

Byłem w roli samca Alfa i Beta, efekt ostateczny ten sam, żenujący stan po związku.

 

Doszedłem do wniosku, że starania o seks nie są warte reszty negatywnych emocji.

 

Słyszę często: mac, czemu nie masz dziewczyny? mac, czemu jesteś takim egoistą (dbam o własne interesy) w stosunku do kobiet? mac, czemu nie chcesz mieć dzieci? mac, co z tobą nie tak, że nie chcesz być w związku? mac, ogarnij się, mac znajdź sobie żonę (zostań niewolnikiem), mac, co ty całe życie zamierzasz walić gruchę? :D

 

Nie jestem już zły na świat, nie jestem zły na rodzinę, na wychowanie, na religę, na państwo, na kobiety. Po prostu rozwijam siebie, walczę o siebie, dbam o siebie. Wiedza, profesjonalne teksty mnie uratowały prawdopodobnie przed ciężką depresją, a nawet czymś gorszym. Myślę, że wiedza to jedyny ratunek na kurestwo rzeczywistości, a forum wzbudza we mnie szacunek, właśnie z powodu wymiany realnych doświadczeń.

 

Kłaniam się zatem nisko, gratuluję społeczności i zostaję na dłużej :)

 

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Powrót

Witam Was ponownie :)

 

Trochę miałem problemów przez ostatnie miesiące, ale już jest w miarę w porządku. Czytałem forum, ile mogłem, ale się nie udzielałem, głównie z braku czasu. Mam zamiar nadrobić zaległości w pisaniu postów. Nie bójcie się. Z żadną samicą się poważnie nie związałem :D Musiałem uporządkować życie zawodowe i rodzinne głównie. Teraz wracam do pisania. Wiem, wiem. Winny z reguły się tłumaczy. Przyznaję, straciłem w pewnym momencie wątek, ale już go odzyskałem. Pozdrawiam wszystkich "starych" i "nowych". Do zobaczenia w dyskusji :)

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.