Skocz do zawartości

Jaka znana kobieta podoba Wam się najbardziej?


Rekomendowane odpowiedzi

Z intelektualnych to mam kilka kandydatek: Spurek, Środa, Pawłowicz. 

000FW4BKSH45DG6F-C122-F4.jpg

 

A tak serio to z wyglądu kiedyś podobała mi się Marta Wierzbicka, ale to za czasów kiedy była młoda, skromna i bezbronna, miała wówczas w sobie to coś. 

719663-marta-wierzbicka-w-rudych-wlosach

Za małolata Jennifer Aniston to była torpeda, miałem nawet jej plakat :)

il-cast-di-friends-si-riunisce-ecco-i-mi

 

Widzę ogólnie że moje gusta się zmieniają z czasem. Dzisiaj naturalne laski dostają z bomby +2 dla oceny. Wśród celebrytek to niestety rzadkość, także nie wiem kogo bym mógł podać z aktualnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję zobaczyć na żywo i z bliska aktorkę gdyńskiego teatru miejskiego Beatę Żarnecką jakieś dziesięć lat temu, i dla mnie to był wtedy ideał dojrzałej kobiety. Teraz to pani w mocno średnim wieku, ale wciąż dobrze się trzyma. I kilka razy też widziałem Agnieszkę Szczepanik z Rokiczanki - lubię taką urodę, lubię malutkie, energiczne kobietki, a koniary mają zajebiste tyłki i uda.

 

 

Panie raczej znane w wąskich kręgach, ale cwelebryctwo mnie nie interesuje.

Z takich bardzo znanych, to zawsze podobała mi się Ingrid Bergman. Taka klasyczna, europejska uroda, którą bardzo chce się teraz wymazać przy pomocy manletów z Trzeciego Świata.

 

A, no i za nastolatka intensywnie dręczyłem kapucynkę do Alison Carroll, gimnastyczki użyczającej wizerunku Larze Croft. :D 

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, horseman napisał(a):

 

+1 

 

Pomyśleć, że kiedyś była to tylko "ładna dziewczyna" jakich wiele. Dziś, jest ładniejsza niż 95% młodych polek. Szczupła, naturalna dziewczyna to już gatunek na wymarciu.

Dzisiaj jak widzę po znajomych wiek powyżej 27 lat szybko się zapuszczają. Podwójny podróbek i widok jakby były po ciąży lub któryś miesiąc. Wiek mają często powyżej 30 stki. Szkoda bo wiele mając lat 22-23 były schludne, zadbane i prezencja korzystna :)

Zawinia jak widzę ich hobby, czyli drzemki codzienne po pracy, sportu 0, podjadanie do kawy niemalże za każdym rasem dobry deser, jedzenie po nocach jakiś fast-foodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OWFjOTYxYDYnCDlndgNtI2RQbT0wWmN1M0h1dnY3

Salma Hayerk piękna kobieta.

W dniu 13.08.2023 o 19:29, Spokojnie napisał(a):

Spurek, Środa, Pawłowicz. 

Spurek ? Ta kobieta ma poziom odklejenia sięgający Himalajów.

 

Karolina Szostak :)

kfWk9kpTURBXy9lYzRjYjdhMGQzYzFjMzJjZDAzM

 

Ewa Sonet, swoimi cycami mogłaby wykarmić dużo moich dzieci, dodać szerokie biodra, mój ideał :)

 

000C1AYZS5EJHUVS-C122-F4.jpg

W dniu 13.08.2023 o 23:25, Perun82 napisał(a):

Kiedy byłem młody i głupi (teraz tylko głupi) to owa Pani poniżej. Ale słabość do urody semickiej/bliskiego wschodu nadal została. 

 

Edytowane przez Druid
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2023 o 23:25, MaxMen napisał(a):

Agnieszka Kawiorska 

-Maria Dębska (ale musi się uśmiechać) 

-Agnieszka Więdłocha 

-Natalia Szroeder 

Patrz też na krągłości. Nie tylko na buzię !!!!!

5 minut temu, Spokojnie napisał(a):

Playboy z Przybylska to było coś.

Chciałbym obejrzeć dokument o niej, ponoć osierociła małe dzieci, a była dobra kobietą :(

 

5 minut temu, Spokojnie napisał(a):

maja stasko tam się też znalazła 🙈

Ładna, tylko w głowie ma siano.

Edytowane przez Druid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emma Roberts

450059.2.jpg

 

Adriana Lima

adriana-lima.jpg

 

Jennifer Lopez.

 

Nie rozumiem natomiast zachwytu niektórych nad Emmą Watson (Hermiona z Harrego Pottera), gusta guściki :)

 

Edit:

Rude mniej zwracają moją uwagę, ale Magdalena Walach, super

images?q=tbn:ANd9GcRiiyPWmApj8TMMX5it2VB

Edytowane przez krzy_siek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ramaja Awantura No Gal Gadot, świetna uroda :) Tylko piersi mogłaby mieć większe.Zresztą Żydówka tak jak, ta młoda laska z Izraela na Eurowizji. Mają tam okazy. Z resztą Gal Gadot, z tego co czytałem prowadzi normalne życie, 3 dzieci, jeden mąż, już kilkanaście lat, nawet służbę wojskową odbyła. Może to himalajka? :D

Podawałeś jeszcze kiedyś jakaś szwedzką blondynę, aktorkę chyba. Wygoglowałem kiedyś i rzeczywiście, mega uroda, dawne czasy i naturalna kobieta. Jak pamiętasz to wrzuć jej fotę oraz napisz jej imię i nazwisko, bo nie mogę sobie przypomnieć

@Druid widzę mocną fascynacje milfami :D Salma Hayek zwłaszcza za młodu, świetna uroda i super, okrągłe piersi. Z kolei Szostak i Sonet, chyba za duże te bimbałki. Jeszcze parę lat i jak opadną, to chyba będą mogły nimi chodniki odśnieżać, w zimę :D

Edytowane przez MarkoBe
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Druid said:

Ewa Sonet, swoimi cycami mogłaby wykarmić dużo moich dzieci, dodać szerokie biodra, mój ideał 

 

Pół osiedla mogłaby wykarmić, w indyjskiej dzielnicy 😅 

 

Mój ideał sprzed kilku lat:

 

Miałem to szczęście że spotykałem się z dziewczyną, pół rosjanką - pół węgierką, której wygląd był bliski Scarlett, od dzieciaka uprawiała łyżwiarstwo figurowe, to co potrafiła zrobić ze swoim ciałem... Heh, i tak nikt nie uwierzy 😅 ja nie wierzę jak sobie wspominam haha.

 

683572ac5c203af34e37c9ab845e6505.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2023 o 23:30, MarkoBe napisał(a):

to chyba będą mogły nimi chodniki odśnieżać, w zimę :D

Chodzi mi o ich młody wygład, nawet jak się zestarzały i tak świetnie wyglądają :)

W dniu 16.08.2023 o 00:09, SuperMario napisał(a):

Mój ideał sprzed kilku lat:

Piękna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.