Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ukrainkom nie mieści się w głowie, nie dowierzają jak w Polsce mężczyźni a raczej tatusiowie spędzają czas, zajmują się własnymi pociechami.

Czegoś takiego Ukrainki nie doświadczyły w swoim kraju i jest to dla nich pozytywne zaskoczenie.

Co jeszcze istotne mówią wprost, że u nich mężczyźni raczej nie są tacy skłonni do udziału we wspólnym wychowywaniu dzieci.

 

Jest i druga strona medalu, nie oszukujmy się w Polsce wielu mężczyzn to przysłowiowe kukoldy, które przez brak wymagań w stosunku do kobiet

stali sie spolegliwymi pantoflami, którzy wypełniają role kobiece a w tym czasie kobiety spełniają się zawodowo lub po prostu nic nie robią

bo mąż, partner zrobi za nie.

 

Ukrainki żalą się, że na Ukrainie mężczyźni nie są tacy jak Polacy bo mają wymagania😏

Natomiast w Polsce to kobiety więcej wymagają od mężczyzn i radzą (prawdopodobnie innym Ukrainkom) by się od nich uczyć.

 

W Lublinie panie zauważają więcej mężczyzn z wózkami niż kobiet😆

 

Co jeszcze Ukrainki zaskoczyło pozytywnie to szacunek mężczyzn do kobiet a zwłaszcza własnych matek.

 

Rozwody, które praktycznie są rzadkością na Ukrainie (ciekawe dlaczego)😁?

Kobiety zachwycone, że w Polsce mężczyźni nawet po rozwodzie płacą alimenty i zajmują sie dziećmi co w Ukrainie nie występuje.

 

 

 

  • Like 9
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam... pasożytowanie na polskich kompleksach/spermiarstwie. ;)

Wystarczy założyć kanał jako obcokrajowiec - o obcokrajowej lasce już nie mówiąc - i powiedzieć coś dobrego o PL. ding ding ding $$$$ i kaska leci.

 

Wystarczy posłuchać jak te jutuberki mówią. Same są z krainy U.

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam złudzeń co do takich materiałów, to nie jest "chwalenie polskich mężczyzn" tylko aktualizowanie bazy kukoldów i spermiaży.

W skrócie, promowanie bluepillowych zachowań przy jednoczesnym nabijaniu sobie wyświetleń i subskrybcji od beciaków. Szkoda czasu na oglądanie tych dmuchanych lal i atencjuszek. Ciekawe czy robią zbiórki już na patronite lub innym onlyfans.

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie zadziwiające jest to gadanie USAńców o tym, że kobiety ze Wschodu (Ukrainki/Rosjanki) są takie tradycyjne. A tutaj patrz: w postsowieckiej Ukrainie więcej rozwodów niż w Rosji. I to nie wojna podniosła te współczynniki. To prawda jednak, że w Polsce mężczyźni zawsze chowani byli do szacunku wobec kobiet, uległości i posłuszeństwa dla nich. Nieszkodzi: i tak dostaniemy najgorszą opinię od Polki. Może właśnie dlatego, że nie szarpiemy się o swoje. Nie stawiamy granic, nie wymagamy sami, nie stawiamy do pionu i określamy roli.

 

Wkurza mnie to niebywale. Jeszcze te pieprzone feministki potrafią robić dym, że w Polsce jest piekło dla kobiet. Cyrk, po prostu cyrk i dom wariatów.

  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Iceman84PL napisał(a):

zajmują się własnymi pociechami.

 

Nie tylko własnymi.🤣🤣🤣

 

Nie obejrzałem filmiku, ale może to skukoldzenie je tak zszokowało.😎🤔

 

 

@Shark trafne spostrzeżenie.

  • Like 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bassfreak napisał(a):

No ja nie wiem Ukraińce to też naród kukoldów, nie chce mi się wierzyć że tam tacy alfa są xD

Największa dysproporcja w samobójstwach mężczyzn i kobiet jest właśnie w Polsce, Rosji i banderlandzie co wskazuje w których krajach są największe kuki.

Ale jak widać polskich kuków nie przebije nikt. Przy nich nawet ukry są samcami alfa. Oni przynajmniej mają jakieś wymagania wobec swoich kobiet, a polski kukold jest totalnie wykastrowany i nie wymaga kompletnie niczego. Polskie kobiety mają opinię największych latawic, a mężczyźni największych frajerów na świecie, bo im na to pozwalają i w dodatku są ich uległymi podnóżkami. Ukrainki w szoku jak można tak się upodlić, ale po pobycie u nas poduczą się trochę od naszych witaminek i będą próbowały zrobić z saszki uberkuka na podobieństwo niewolnika doskonałego z Polski.

  • Like 13
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec szokował w taki sposób wiejskie babcie w latach 90. :)
Z racji tego, że na początku nikt nie pomagał moim rodzicom, którzy to przeprowadzili się kawał drogi od swoich domów rodzinnych, mój ojciec gotował, prał, sprzątał i "trojaczkami" (ja, mój bliźniak i młodszy o rok brat) się zajmował. 
Moi rodzice dostali konkret po dupie w życiu, oboje nieźle zapierdalali, czy to w pracy, w swoich specjalizacjach, że im się chciało jeszcze do tego gospodarstwo prowadzić...
Za to nie byli przy mnie i braciach pod względem relacji rodzicielskich. Nie mieli wyjścia - trzy gęby do wykarmienia były, to musieli zapierdalać kosztem czasu z dzieckiem. 

A teraz codzienność w wielu domach to po prostu... wypadkowa nieustalonych priorytetów w rodzinie i codzienności. 

Przykład oczywiście ogólnikowy i zmyślony...
Chłopiec l.8
Sprawia problemy wychowawcze w szkole. 
Szkoła kontaktuje się z rodzicami. Rodzice nie są w stanie przyjść na spotkanie z wychowawcą, czy psychologiem. Nie mają wsparcia ze strony dziadków, czy krewnych.
W wywiadzie środowiskowym i telefonicznym z rodzicami okazuje się, że ojcu nie chce się przed popołudniówkami przyjść do szkoły, a mama nie chce nadwyrężać sąsiadki, bo ta zgadza się przypilnować dzieci, kiedy to mama idzie na paznokcie, czy do koleżanki... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin. 

Rozdział  IV. Prawa i obowiązki Użytkownika. Pkt. 20. Nie wolno nadużywać dużych liter (krzyczeć). 

 

Jestem zszokowany jak widzę tą mapę z rozwodami. Naprawdę aż taki duży % rozwodów jest? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukrainki wiedzą, jak podejść polackiego misia. Czyli mówiąc wprost - łaszą się. Są w tym mistrzyniami. Urobią każdego, jak nie dupą, to michą podsuniętą pod nos.

To taki wschodnioeuropejski odpowiednik żony z Azji.

 

Tia... :P 

Edytowane przez zychu
  • Like 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Shark napisał(a):

Nie mam złudzeń co do takich materiałów, to nie jest "chwalenie polskich mężczyzn" tylko aktualizowanie bazy kukoldów i spermiaży.

W skrócie, promowanie bluepillowych zachowań przy jednoczesnym nabijaniu sobie wyświetleń i subskrybcji od beciaków. Szkoda czasu na oglądanie tych dmuchanych lal i atencjuszek. Ciekawe czy robią zbiórki już na patronite lub innym onlyfans.

Zmasowany najazd na polskich youtubowych spremiaży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dr Szarpanki wyjaśnił temat 

 

 

Czekam tylko aż zaraz ktoś tu wklei jak jakaś p0lka odpowie tym paszynkom coś w stylu, żę nie mają poczucia własnej wartości czy godności itp. Wszak dla p0lki Tom Cruise to za mało.

 

Jako, ze temat w rezerwacie - czekam aż któraś z Pań odniesie się do tego. Niedawno, w innym temacie opisując jak partner/ mąż powinien wspierać żonę w zrzucaniu wagi. ;) 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy "zszokowane" postawą polskich panów Ukrainki na dłuższą metę byłyby w stanie docenić takiego partnera, czy poszłyby w schemat utraty szacunku dla samca, a za tym obniżonego libido w stosunku do niego.

 

Osobiście bardzo pozytywnie odbieram mężczyzn, którzy mocno partycypują w opiece nad dziećmi (dla dziecka także jest to wysoce pożądane, by tworzyło z ojcem silną więź), a jednocześnie przykro mi na myśl, że sporo kobiet przeciąga strunę zgodnie z zasadą "więcej, więcej!", nie doceniając tego, jaki skarb mają w domu. 

 

Znam sporo par z dziećmi, dla których standardem jest, że oboje rodziców spędzają z pociechami podobną ilość czasu - oboje pracują, dzielą się obowiązkami. Gdy mąż idzie na siłkę czy piwo z kumplami, ona zostaje z dzieciakami, gdy żona wychodzi do kosmetyczki czy z koleżankami, on opiekuje się dziećmi. I wśród tych par zauważam bardzo duży szacunek względem siebie, mam wręcz czasami wrażenie, że posiadanie dzieci ich do siebie zbliżyło. 

Trudno mi jednak określić, czy podejście w tych parach stanowi większość, możliwe, że nie. 

 

Wiekszości mężczyzn w Polsce od dziecka wbija się do głowy poczucie odpowiedzialności i dbania o kobietę, natomiast dziewczynki rzadko kiedy uczone są WDZIĘCZNOŚCI i pokory, a to już w konsekwencji prowadzić może do wykorzystywania i przemocy psychicznej względem partnera - ojca ich dzieci.

 

Konkludując: wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Ukrainki mogą być początkowo zachwycone podejściem polskich ojców, pytanie jednak, na ile doceniałyby ich później jako partnerów.

To samo Polki zachwycone władczością Ahmeda - po jakim czasie zaczęłoby im przeszkadzać, że wszystko muszą robić przy dzieciakach same? 

 

A serio mam wrażenie, że  wystarczyłoby nauczyć się doceniać osobę, KTÓRĄ SIĘ WYBRAŁO, by tworzyć satysfakcjonujące relacje. 

 

Wiem, idealistka ze mnie :P

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Granita napisał(a):

To samo Polki zachwycone władczością Ahmeda - po jakim czasie zaczęłoby im przeszkadzać, że wszystko muszą robić przy dzieciakach same? 

Przecież już wiele takich było, a potem płakały przed kamerą żeby im pomóc itp.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Iceman84PL zmienił(a) tytuł na Ukrainki są zszokowane mężczyznami w Polsce
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.