Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

52 minutes ago, spacemarine said:

Panowie wielkimi krokami zbliża się wiosna bądźcie gotowi na nowe wymagania w Polszy

 

 

 

Ale to zaangażowanie, rola życia warta oskarka

Minimum 185 i żadnego samochodu z wypożyczalni!

Skąd wy takie głupie cipy bierzecie? 🤔

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, maroon napisał:

Skąd wy takie głupie cipy bierzecie? 🤔

Na TikToku chyba jeszcze nic normalnego nie widziałem. Byle kompilacja to rak instant, a na lokalnym poletku tworzymy takie gówno, że oczy szczypią. 

 

Tutaj dobra rak-kompilacja:

 

  (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Zatarra napisał:

Polka znalazła sposób na wzrost gospodarczy!

 

https://www.sadistic.pl/polka-znalazla-sposob-na-wzrost-gospodarczy-vt570193.htm

 

mind-blow-galaxy.gif

 

To pokazuje że polsza to choroba psychiczna, oddział niemal zamknięty

 

 

Edytowane przez spacemarine
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, spacemarine napisał:

Panowie wielkimi krokami zbliża się wiosna bądźcie gotowi na nowe wymagania w Polszy

 

 

 

Ale to zaangażowanie, rola życia warta oskarka

Minimum 185 i żadnego samochodu z wypożyczalni!

Niestety tego rodzaju kobiet będzie w Polsce coraz więcej.

Za kilka dni w kinach będzie dostępny film co promuje nowoczesność kobiet "Heaven in Hell".

Dobry moment dla prawdziwych menszczyzn, aby wziąć swoją kobietę do kina na walentynki na tego rodzaju seans :D

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, nowy00 napisał:

Niestety tego rodzaju kobiet będzie w Polsce coraz więcej.

Za kilka dni w kinach będzie dostępny film co promuje nowoczesność kobiet "Heaven in Hell".

Dobry moment dla prawdziwych menszczyzn, aby wziąć swoją kobietę do kina na walentynki na tego rodzaju seans :D

nowy99 ja pdole trafiłeś w punkt, a opis to typowe marzenie dla p0lki

 

"„Heaven in Hell” to historia miłości, która nie powinna się zdarzyć. Ona jest dojrzałą kobietą, sędzią. On, młodszy o 15 lat ceniący sobie wolność i niezależność niezwykle przystojny Włoch. Wydawać by się mogło, że te dwa odmienne światy nigdy się nie spotkają. Jednak los postawił ich sobie na drodze. "

 

 

I tak się zarabia na sączeniu tych marzeń, za 10 lat będzie kolejny film ona ma 50 lat a on 25 i przyjechał specjalnie do polszy bo jest archeologiem i ją znalazł

 

 

Dobra beka to komentarze julek:

 

"Zapowiada się dobry film. Magdalena wybitna aktorka. Simone przystojniak i piękne ciało. Może być to interesująca historia miłości dwojga ludzi, którzy pochodzą z dwóch różnych światów. Wkurza mnie mentalność Polaków, którzy wszystko krytykują dla zasady. Nie podoba się zwiastun nie idź do kina zostań w domu. W czym problem? Trochę życzliwości i dobrego słowa dla reżysera by się przydało."

 

"Nie mogę się doczekać tego filmu czuję że ten film też będzie tak mocny jak 365 dni a zwiastun filmu zapowiada się bardzo mocno"

 

 

 

Ooo chyba nasi się wypowiadali :)

"Coś czuję, że to będzie film dla starych bab które wciąż chcą wierzyć, że młody i przystojny facet zamiast polecieć na młodą i równie atrakcyjną dziewczynę, będzie wolał stare, obwisłe cycki jakiejś samotnej matki 40+. Sorry ale jeśli nie jesteś milfem, różnica wieku sprawdza się w drugą stronę (facet-40 lat, laska-20). Choć niestety w naszym kraju już w wieku 25+ faceci zamieniają się w brzuchastego Janusza."

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, spacemarine napisał:

I tak się zarabia na sączeniu tych marzeń, za 10 lat będzie kolejny film ona ma 50 lat a on 25 i przyjechał specjalnie do polszy bo jest archeologiem i ją znalazł

Ale, że to coś dziwnego? Wystarczy, że dobrze wyglądająca 50tka ubierze się seksy, zrobi makijaż i założy tindera. 20-30 latkowie jej skrzynkę zaspamują. 

 

 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc pobawiłem się trochę tym badoo, jako dziewczyna i mężczyzna. Konto męskie realne z moimi zdjęciami trochę zrobione na odwal. Czas to usunąć i zająć się czymś bardziej produktywnym. Czemu  w ogóle założyłem konto? Byłem ciekawy jak to dzisiaj z tym jest, czy można sobie z kimś pogadać i czy moim wyglądem da się coś zrobić. W ciągu tych, bodajże 2,5 tygodnia poznałem 4 dziewczyny z którymi śmiało mógłbym się spotkać. Pewnie to nie dużo, ale celowałem w jakość, a nie ilość. Były zainteresowane, same pisały. Może moja facjata to więcej niż 5/10 które sobie daje, albo w niektórych rejonach Polski jest łatwiej. Niestety miała też miejsce przykra sytuacja i przez to żałuję, że w ogóle się w to bawiłem...

Co zauważyłem to masa samotnych matek, a Ukrainki są bardzo przereklamowane. Dostawałem też odzew, że "fajny jestem, jestem w porządku, przystojny, nie daje komplementów w pierwszych wiadomościach i nie pisze co chwilę ze złością czemu nie mam jeszcze odpowiedzi od danej dziewczyny, nie zasypuje wiadomościami".

Siła spermiarzy jest powalająca, można mieć pretensję do kobiet dzisiaj, ale niektórzy mężczyźni przeginają pałę, co też widziałem mając konto jako dziewczyna.   

Edytowane przez Pietryło
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, billy84 napisał:

Ja mam wrażenie, że dziś kobiety mają dużo większe wymagania niż jeszcze 10 lat temu. Matki trójki dzieci, nierealne wymagania. Ciekawe skąd to się bierze.

 To bardzo proste w myśl zasady "przyjdzie głupi i kupi". Cena będzie obniżana proporcjonalnie do czasu, aż w końcu ktoś zdecyduje się na taką inwestycję.

 

Do tego pato-bluepill na to pozwala. Sam mam dwóch koleżków, z których jeden był przez jakiś dłuższy czas z SM, a drugi jest jakąś tam zafascynowany. Wtedy wchodzę ja, cały na czerwono (ale nie komuszek, hehe) i daję mentalnego liścia w ryj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, billy84 napisał:

Ja mam wrażenie, że dziś kobiety mają dużo większe wymagania niż jeszcze 10 lat temu. Matki trójki dzieci, nierealne wymagania. Ciekawe skąd to się bierze.

 

Chyba każdy tu to pisze. Kobiety odleciały zupełnie. 10 lat temu rynek wyglądał zupełnie inaczej, mogłem się bez problemu umwaiać z młodszymi dziewczynami z Badoo, z kilkunastoma w ciągu kilku miesięcy się umówiłem, nie poświęcając na to dużo czasu. Teraz to by może wpadła jedna samotna matka z kulawą nogą.

 

Wszyscy tu to piszą, leci samorozwój od lat, a kobiety teraz i tak mają to gdzieś i jest pustynia. Ciekawe kto to wali cytując klasyka.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprost wam o tych wymaganiach piszą? Czy oceniacie to na podstawie ilości matchów? Powodów może być kilka:

- lajkujecie tylko kobiety z wyższej ligi, nie te w której "gracie"

- zapuściliście się, nie dbacie o wygląd

- nieatrakcyjna facjata (no sorry, tam wybieramy na podstawie urody, wtedy zostaje tylko podryw w realu)

- słabe zdjęcia, możecie być atrakcyjni, ale zdjęcia tego nie oddają

- zły opis? opis też robi robotę

- jeśli już dojdzie do matcha nie potraficie zagadać w odpowiedni sposób, wtedy już pozamiatane

- edit: jesteście w wieku 18-22 lat i celujecie w starsze, no sorry, ale to się nie uda, no profit ;)

 

W dniu 9.02.2023 o 20:54, Pietryło napisał:

Siła spermiarzy jest powalająca, można mieć pretensję do kobiet dzisiaj, ale niektórzy mężczyźni przeginają pałę, co też widziałem mając konto jako dziewczyna. 

 

A to jeden z kolejnych powodów, desperaci w natarciu.

 

Ale jest światełko, poczytajcie na innych forach jak kobietki naśmiewają się z tych 'spermiarzy'. 

Konkretny facet z odpowiednim podejściem zawsze kogoś znajdzie, to się nie zmieni.

Edytowane przez wielebny93
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Brat Jan napisał:

Ale się nie spotkałem bo?

Kol. @Pietryło jest żonaty, o ile dobrze kojarzę ;)

Ja wiem, że nie ma takiego wagonika którego nie można odczepić, ale zasady mieć trzeba. Jakieś tam;)

 

Swoją drogą @Pietryło, po co Ci był ten test?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BumTrarara napisał:

Tylko, że to nie ma znaczenia. Liczy się zainteresowanie i podświadomy odbiór: interesują się więc jestem superrrrrr i zasługuje na B).

 

Tak, wtedy ego jak Chiny, ale jeśli szuka czegoś na dłużej to chyba oczywiste jest, że taki typek znudzi jej się bardzo szybko. Dostanie lekcje, wyciągnie wnioski i raczej drugiego takiego szukać nie będzie, mylę się? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Brat Jan napisał:

Ale się nie spotkałem bo?

 

Godzinę temu, Obliteraror napisał:

Kol. @Pietryło jest żonaty, o ile dobrze kojarzę ;)

Tak, zgadza się;) No na lewiznę nie pójdę... raczej. Zresztą ostatnie lata pokazały mi że życie jest tak nie przewidywalne. Dosłownie wszystko może się zdarzyć. Ale raczej nie, sumienie by mnie zjadło;)

 

Godzinę temu, Brat Jan napisał:

Może szukał tam swojej żony? ;):D

No ja w 2015r spotkałem tam właśnie żonę. Miała jeszcze to stare konto, odzyskaliśmy hasło i chwilę się tym pobawiłem. W ciągu 2 dni zebrała ponad 99+ polubień, masa wiadomości i spermiarstwa. Jeden typ zaproponował związek typu cucold, konto usunąłem. Żona mówi, że kiedyś tego nie było. Serio niektórych chłopów to pojebało, myślałem że ja byłem białym rycerzem ale widzę, że jest jeszcze duże pole manewru.

 

Godzinę temu, Obliteraror napisał:

Swoją drogą @Pietryło, po co Ci był ten test?

Szczerze to nie wiem:D Zawsze byłem ciekawski, a co chwilę tu czytam, że chujnia straszna więc chciałem zobaczyć czy faktycznie jest tak źle i czy z moim wyglądem coś się zdziała. Spotkań wiadomo nie ustawiałem, ale kontakt na FB jest. Ale fajne te dziewczyny. Jedna np młoda bardzo 19 lat, jest ratownikiem w aquaparku w moim mieście, do tego robi kursy na instruktorkę pływania i studiuje. Szybko złapaliśmy wspólny język pomimo tego że mam 31 lat, no gdybym nie był żonaty atakował bym:D Pewnie się kiedyś miniemy bo czasem w aquaparku bywam.  

No, ale takie postrzelone też są i dosłownie ogrom samotnych matek. I to młodych takich nawet po 22-24 lata.

Edytowane przez Pietryło
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Pietryło napisał:

 

Tak, zgadza się;) No na lewiznę nie pójdę... raczej. Zresztą ostatnie lata pokazały mi że życie jest tak nie przewidywalne. Dosłownie wszystko może się zdarzyć. Ale raczej nie, sumienie by mnie zjadło;)

 

 

Ale tak trzeba robić - badasz swoją atrakcyjność, a partnerce się gotuje pod kopułką, tzn. wie, że nie jesteś bez alternatyw w razie czego.

Zresztą - same tak robią, flirt, pozwalanie na komplementy, a potem powrót do chłopa po doładowaniu ego.

Chłop atrakcyjny dla innych bab jest 10x razy bardziej atrakcyjny dla swojej baby.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, wielebny93 napisał:

Tak, wtedy ego jak Chiny, ale jeśli szuka czegoś na dłużej to chyba oczywiste jest, że taki typek znudzi jej się bardzo szybko. Dostanie lekcje, wyciągnie wnioski

Lekcja: - związek mi się nie udał.

Wniosek: - byłam za mało wymagająca. Muszą wybierać tylko tych wartościowych chadów2.0.

 

B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mariusz 1984 napisał:

Czy po zmatchowaniu od razu mówicie wprost że chcecie się tylko przespać czy nawet jak jest laska typu " szukam tylko ltr" to ja urabiacie?

Po matchu dla mnie niepotrzebnie mówić tylko o łóżko. Dobrze się bawić na randce i samo wyjdzie w jakim kierunku zajdzie znajomość. Bez ognia i tak nic nie będzie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.