Skocz do zawartości

Gdzie znaleźć kandydata na męża, będąc kobieta po 30stce


Rekomendowane odpowiedzi

To co od razu rzuca mi się w oczy jako młodemu gościowi, mimo braku doświadczenia i zielonego pojęcia, to wymagania pod sufit.
Zaradny, bogaty, inteligentny. 
Jak tu spełnić takie wymagania? Młodsze kobiety zapewne mniejszych nie mają? (A tendencje raczej w jeszcze większe).
Tak jak @Władimir Władimirowicz napisał. Role się odwróciły w twoim przypadku. Było szanować spokojniejszych i ułożonych rówieśników jak się miało lat 24, no ale oni nie dostarczą emocji. Chociaż zdaje sobie sprawę, że nasza natura tak nie działa.
@cst9191 Bardzo trafne, przecież wygląda się nie liczy 😆

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na zbyt wysokie wymagania, po prostu. Autorka wydaje się z góry skreślać jakieś 90% potencjalnych kandydatów, bo nie spełniają wymagań. Ci którzy spełniają to jest ułamek społeczeństwa, który może sobie wybierać w kobietach jakby były produktami na sklepowej półce (gdzie trzydziestotrzyletnia Pani 7/10 nie jest nawet blisko górnej półki). 

Patowa sytuacja, której szczerze współczuje. Jedyne wyjście widzę w obniżeniu wymagań (to lepsze niż bycie starą panną, a z roku na rok będzie coraz ciężej).

Z drugiej strony, jak znam życie to w młodości autorka miała setki adoratorów, pewnie część z nich teraz spełnia wymagania; no ale wtedy zapewne miało się inne priorytety w wiadomej postaci. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kinga3811 napisał:

Jakbym poszła w pozwy, to bym niezle odszkodowania ukręciła, teraz po IP można wszystkich zlokalizować. Widzę, że admini to tutaj śpią. Sądy i prokuratury nie śpią. 

 

 

Ciekawe za co byś te pozwy składała? I jeszcze odszkodowania 🤣no kilka milionów zapewne by wpadło na konto😂 mimo wszystko powodzenia, może jakiegoś Morawieckiego wyrwiesz w końcu.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Muatafaraj napisał:

 

Ciekawe za co byś te pozwy składała? I jeszcze odszkodowania 🤣no kilka milionów zapewne by wpadło na konto😂 mimo wszystko powodzenia, może jakiegoś Morawieckiego wyrwiesz w końcu.

Marek za co wciąż składa pozwy? 🤣 Złożenie pozwu to nie jest nic drogiego, zawiadomienie prokuratury tym bardziej. Jestem zamożniejsza niż on, więc tym bardziej mam za co. Ze mnie przynajmniej nie będzie śmiał się cały Wykop i Facebook. Nie lubię hejterow.

Edytowane przez Kinga3811
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kinga3811 napisał:

Jakbym poszła w pozwy, to bym niezle odszkodowania ukręciła, teraz po IP można wszystkich zlokalizować. Widzę, że admini to tutaj śpią. Sądy i prokuratury nie śpią.

 

Zacytuj jeden, dwa posty które po zgłoszeniu do sądu nie wzbudziłyby śmiechu prokuratora i jego dociekliwości względem twojej poczytalności.

Serio, nie wiem gdzie ty w którymkolwiek poście tutaj dopatrujesz się jakiejś cyberprzemocy, znieważenia, czy czegokolwiek co próbujesz insynuować xD

 

Wyczuwam brak dystansu do siebie połączony z kruchym ego, ewenutalnie tak jak już ktoś wspominał - trolla.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kinga3811 napisał:

Jakbym poszła w pozwy, to bym niezle odszkodowania ukręciła, teraz po IP można wszystkich zlokalizować. Widzę, że admini to tutaj śpią. Sądy i prokuratury nie śpią. 

 

Cofam wszystko co napisałem, jesteś idealną kandydatką na żonę i matkę.

Kobietą akuratną, taką do serca. Bożą niewiastą.

 

Wyjdziesz za mnie? 

 

 Jestem skrajnym piewcą tradycji, z takimi detalami jak wyposażenie łazienki. Ale to już pewnie wiesz. 

Co Ty na to?

 

Jeśli tak, spotkanie w poniedziałek rano na targu w Środzie koło Wtorku. Pewnie znasz ten jarmark, wszyscy znają.

Będę tam handlował końmi razem z Kiemliczami. 

 

9 minut temu, Kinga3811 napisał:

Marek za co wciąż składa pozwy? 🤣 Złożenie pozwu to nie jest nic drogiego, zawiadomienie prokuratury tym bardziej. Jestem zamożniejsza niż on, więc tym bardziej mam za co. Ze mnie przynajmniej nie będzie śmiał się cały Wykop i Facebook. Nie lubię hejterow.

A, no i wszystko jasne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BydlakŚmierdziel napisał:

Ewentualnie tak jak już ktoś wspominał - trolla.

Troll na 99%. Jak można po przeczytaniu kilku wpisów na tym forum pisać taką historię niczym z podręcznika wyjętą. Baba po 30 szuka dobrego i ułożonego kandydata na męża. Ileż można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kinga3811 napisał:

Nie mam obowiązku opisywać Ci całego swojego życia i perypetii mieszkaniowych.

 

6 godzin temu, Kinga3811 napisał:

Chciałam w miarę precyzyjnie opisać swoją sytuację życiową, żeby było wiadomo

Widzę tu odrobinę sprzeczność.

 

6 godzin temu, Kinga3811 napisał:

Pochwal się ile Ty masz nieruchomości, na które sam zarobiłeś

2 po pół.

 

 

6 godzin temu, Kinga3811 napisał:

i co jesteś w stanie zaoferować kobiecie?

Dziecko drogie... znasz forum od:

7 godzin temu, Kinga3811 napisał:

Jeśli mowa o forum, to śledzę je od 5u lat. Podejrzewam, że przeczytałam więcej tematów niż Ty

a zadajesz takie dziecinne pytanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kinga3811 napisał:

Jakbym poszła w pozwy, to bym niezle odszkodowania ukręciła, teraz po IP można wszystkich zlokalizować. Widzę, że admini to tutaj śpią. Sądy i prokuratury nie śpią. 

 

 

NIE, nie jestem archem. Dla Was wszyscy, którzy nie wypisują, że kobieta kończy się po 25tce, o sradach, karuzelach i nie maja wulgarnej, brzydkiej twarzy jak @Lalka to archy.

Zarejestruj się na płatnym forum, aby od razu w pierwszym swoim temacie, zaraz po obowiązkowym przywitaniu, pogrozić palcem w bucie całemu forum i pokazać jakim jest się małym człowieczkiem. Takie okazy "yntelygencji" to chyba tylko nasze rodzime #piekłokobiet potrafi wyhodować.

 

Tak swoją drogą, to @Lalka nie dość, że od Ciebie młodsza, to ma faceta oraz "bombelka". Być może nawet jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa. Także sama widzisz, ona już jako kobieta się spełniła, a ty?

 

Nie wiem jaką twarz ma @Lalka, ponieważ nigdy jej nie widziałem, podobnie zresztą jak i ty, ale gdybym miał do wyboru Ją albo ciebie i miałbym nieco inne podejście do relacji niż obecne, to gdyby nie żyła w udanym związku i nie posiadała "bombelka", prędzej zabrałbym się za nią, a ciebie złotko nawet bym kijem od szczotki nie tknął gdyby mi proponowali za to solidną wypłatę;)

 

Tak się składa, że dla niektórych wygląd to nie wszystko. Liczy się też charakter, którego za grosz nie posiadasz.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, antyrefleks napisał:

Ale to też wszystko jest kwestią tego w co celujemy (należy mierzyć siły na zamiary).

 

Rezerwatka nawet mając 33 lata jest w stanie ogarnąć sobie dobrego normika z zasobami.

Tylko, że ona celuje w Bad boyów i Chadów nie rozumiejąc, że dla nich jest skończona a karuzela kutang odeszła bezpowrotnie.

Gdy kobieta mówi, że nie może znaleźć mężczyzny to znaczy, że nie ma dostępu do najlepszego top 10% mężczyzn.

Kobiet nie interesuję mężczyzna, który pracuje fizycznie, jest przeciętny z urody, nie ma statusu czy zasobów.

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet z klasą i kasą nie za bardzo szuka samotnej 33 latki z biznesem. No chyba, że jesteś w jego typie na 100%, pociągasz go mocno seksualnie, bardzo cię lubi i widziałby ciebie jako matkę swoich dzieci. To wtedy jest nawet spora szansa. Jeżeli jednak nie ma takich odczuć o których napisałem to wybierając miedzy 33 latką a np. 25 latką, wybierze tą drugą. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Iceman84PL napisał:

 

Rezerwatka nawet mając 33 lata jest w stanie ogarnąć sobie dobrego normika z zasobami.

Tylko, że ona celuje w Bad boyów i Chadów nie rozumiejąc, że dla nich jest skończona a karuzela kutang odeszła bezpowrotnie.

Gdy kobieta mówi, że nie może znaleźć mężczyzny to znaczy, że nie ma dostępu do najlepszego top 10% mężczyzn.

Kobiet nie interesuję mężczyzna, który pracuje fizycznie, jest przeciętny z urody, nie ma statusu czy zasobów.

 

 

Z zakończona karuzelą bym nie przesadzał. Ona pisze ze nie interesują ja faceci którzy bajeruja byleby uzyskać dostęp do kobiecego błogosławieństwa, czyli Karuzela była ale się znudziła, nie udało się nikogo zatrzymać na dłużej z wyjątkiem jakiegoś politykiera. 33 lat jezeli jest zadbana to dalej ruchable, faceci żonaci 40+ chętnie się za takie zabierają, tylko no, ile można dawać za nic? 😀

Też uważam, że świadoma panna ogarnie dowolnego normika i zamieni mu życie w koszmar, albo i nie - znajdzie się i taki który doceni że ma piękna ,zadbana i zaradna wybrankę życiową 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, antyrefleks napisał:

Ona pisze ze nie interesują ja faceci którzy bajeruja byleby uzyskać dostęp do kobiecego błogosławieństwa, czyli Karuzela była ale się znudziła, nie udało się nikogo zatrzymać na dłużej z wyjątkiem jakiegoś politykiera.

 

To co kobieta mówi nie znaczy, że to prawda.

Gdyby miała dostęp do karuzeli kutang to nie skamlała by na forum.

Nawet taki polityk swój rozum, oczy ma i widzi starzejącą się kobietę gdzie może mieć dostęp do młodych dwudziestoparolatek.

Owszem rezerwatka może być ruchable, ale tylko na ONS.

Żaden normalny na umyśle i ciele mężczyzna nie tworzy rodziny i nie płodzi potomstwa z milfem.

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kinga3811 napisał:

Fantazja Cię ponosi. Piszesz o swojej mamie, czy o mnie?

Z opisywanym facetem, to ja zerwałam, będąc 2lata przed ukończeniem 30stki. Później trochę tego żałowałam. To chyba logiczne, że kobieta w moim wieku, nie będzie dziewica. To, że kobiety w Twoim otoczeniu mają duży przebieg, nie znaczy, że i ja mam taki.

Duży przebieg to nie znaczy duża ilość partnerów. Może być autko bardzo ładne zadbane z 13 letnie  od pierwszego własciciela z przebiegiem 700 kkm .... no i tak właśnie Ciebie niektórzy widza na rynku. Nikt nie chce takiego autka:) opończ handlarza co licznik skręci ;)

 

 

 

Mnie nie ponosi fantazja ja swoje błędy już popełniłem w tym zakresie. Opisałem Ci jak widzą Ciebie inny mężczyźni jeżeli masz trochę chęci to wyciągniesz z tego wnioski. Tak jak pisałem celuj we właściwy rocznik i jak ktoś jest wdowce co sam wychowuje dzieci to nie licz ze spotkasz go w klubie to człowiek który nie ma czasu na lansowanie a jego priorytetem sa dzieci. Tak ze place zabawa, kina, teatry , hotele dla dzieci itd...

 

Tak z ciekawości zapytam ile miał lat poprzedni partner?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kinga3811 cofam moje pytanie odnośnie męża. Już nic nie chcę wiedzieć :D raz, że pewnie sama nie wiesz czemu szukasz męża. A dwa, że boję się pozwu :D

Jesteś bardzo dobrym przykładem, dlaczego Panowie nie powinni szukać żon, tak na marginesie.

Weszła taka cała na biało, zadała pytanie, a że nie spodobały się jej odpowiedzi to się zesrała na środku i straszy prokuraturą. Co za ludzie... 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maroon napisał:

@Brat Jan

 

Zaaplikuj Kindze- @Kinga3811, byle głęboko. :)

 

i-zel-na-bol-dupy-mydlo-w-plynie.jpg

 

 

Jesteś pewny, że ona tego ode mnie potrzebuje?:D

 

Temat założony 10 godz. temu, a simpy już 7 stron naprodukowali...:D

Z racji święta weźcie w dłoń flagę i pomaszerujcie trochę na świeżym powietrzu dla ochłonięcia.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.