Skocz do zawartości

Rosja atakuje Ukrainę. Czy to już pełnoskalowa wojna, czy jeszcze niewielkie działania militarne by coś ugrać?


Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Indywidualista napisał(a):

Ciekawe zjawisko nam tu wyroslo w watku. Gdzies to juz widzialem. Sciany belkotu i posty pod postami. 

Byl Strus jest Zolw. Jeden pilnuje prawa drugi jest geniuszem. Madre pseudonimy zeby sobie podniesc ego.

Multikonto czy koledzy przyszli z pomoca dalej zaklinac i przeinaczac rzeczywistosc?

 

Niemcy jako kraj zrobily sobie z nas rynek zbytu i zrodlo taniej sily roboczej, ale my powinnismy sie z tego cieszyc i calowac pana niemca po stopach, bo my dzikusy z zasciankowa bysmy sobie bez nich sami nie poradzili i samodzielnie sie zaorali.

 

Dziekuje, wystarczy.

Bez odbioru.

 

 

 

Typ i jego wypociny coś mi przypominają. Był taki jeden u Stanowskiego, co to pił wino ze swoją dziewczyną i 3p3 powtarzał z mantra szaleńca banialuki: „To nie jest podatek! To jest oplata!”. Tutaj mamy podobnego odklejeńca, który twierdzi, że powinnismy szwabow po nogach calowac, olac calkiem temat reparacji za to, ze robia tu sobie tanie montownie Xdd w ktorych i tak w wiekszosci pracują sowiety, habibi i inne slam dogi, wmawiając jeszcze na sile, ze na tym korzystamy głównie my Xdd kisne 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

"Ekologiczna armia."

Czołgi będą elektryczne, a karabiny laserowe. ;) 

I w ramach Armii EUropejskiej PL będzie musiała kupić 1000 sztuk,

 

;)

 

edit:

No i oczywiście dla klimatu ratowania.

 

Edytowane przez BumTrarara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, $Szarak$ napisał(a):

Polskie bydło - bo inaczej nie da się tego nazwać. 

Atakuję Ukraińskich przewoźników, dochodzi do rękoczynów i wysypują im zboże. 

Dobrze robią.

Ta pasza nie była wyprodukowana zgodnie z normami UE więc nie nadaje się do spożycia.

Mało Ci trucizn w jedzeniu?

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, $Szarak$ napisał(a):

Tak się po prostu nie robi. 

Nie atakuję się ludzi, nie stosuję przemocy. 

Jak zwykle pewnie zadymę sprowokowały rządowe służby.

Dlatego nie było policji, która by ten incydent zatrzymała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, $Szarak$ napisał(a):

@Brat Jan A kto tam ich wie. 

 

Według mnie krótko pisząc - po prostu przesadzają.

 

 

Moim zdaniem, protest powinien być w pierwszej kolejności skierowany do władz i osób odpowiedzialnych za tworzenie przepisów. Jeśli sytuacja tego wymaga, w ostateczności można go przenieść na granicę – powtarzam w ostateczności.

Organizacja protestu powinna być starannie zaplanowana i skoordynowana. Ten protest był raczej zorganizowany niż spontaniczny. Organizatorzy powinni określić klarowne zasady i granice dla wszystkich uczestników, aby zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność działań.

Uczestnicy protestu powinni stosować się do zasad i pilnować się wzajemnie aby nikt nie przekroczył wyznaczonych granic.

Powinno wyznaczyć się jasne cele metody działania aby przekazać swoje postulaty w sposób pokojowy i zgodny z prawem.

Dbałość o porządek i przestrzeganie ustalonych zasad podnosi wiarygodność protestujących oraz sprzyja budowaniu pozytywnego obrazu ich działań w społeczeństwie.

Jednakże, przekroczenie pewnych granic, prowadzące do aktów przemocy, nie jest akceptowane. Takie zachowania mogą mieć negatywne konsekwencje dla relacji między Polską a Ukrainą. Tutaj zostały przekroczenie pewne granice – doszło do rękoczynów. Takie akcje będą miały negatywne konsekwencje dla relacji między Polską a Ukrainą.

Najgorsze, że jest to też pożywka dla ruskich Trolli, którą będą wykorzystywać do pogłębiania podziałów. Należy być na to wyczulonym i świadomym, że mamy wojnę informacyjną. Wojna to już nie są tylko czołgi i zielone ludziki, tak jak w gierkach komputerowych

Edytowane przez Genialny Żółw
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, $Szarak$ napisał(a):

Polskie bydło - bo inaczej nie da się tego nazwać. 

Atakuję Ukraińskich przewoźników, dochodzi do rękoczynów i wysypują im zboże. 

 

Bronią swojego interesu, swojego źródła utrzymania. We Francji natomiast rolnicy atakują Polaków i Rumunów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Genialny ŻółwMasz w pełni rację. 

 

W mojej okolicy, w miasteczku też były takie protesty. 

Sporo osób wybrało się tam dla ,,emocji". Tak btw 

 

1 minutę temu, Libertyn napisał(a):

Bronią swojego interesu, swojego źródła utrzymania.

Większość straci, ale nie zbankrutuje - tych co protestuje. 

 

To nie są często osoby takie, że nagle bankructwo. Nope, co najwyżej niższy poziom życia a nie bankructwo. 

 

Taki jest rynek. 

Ktoś korzysta, ktoś traci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@$Szarak$ Poznań pełna kulturka - jestem dumny. 

 

PS. Prowadzę dodatkowo i nieco hobbystycznie małą działalność rolniczą. Tutaj jednak, dla moich kolegów i koleżanek, problemem w większej skali jest import z Chin. 

 

Może warto by poprostestować przeciw importowi od tych komuchów, a nieco zejść z naszego sąsiada, który chciałby przynależeć do części świata Liberalno-Demokratycznego.

 

Naród, który nie tak dawno przeżył komunizm i był ofiarą nacjonalistów powinien dostrzegać i być wyczulony na takie postawy i stawać zawsze po stronie Wolności.

Edytowane przez Genialny Żółw
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@$Szarak$@Genialny Żółw

 

🤔 Fajne macie podejście 🤣 przemoc be, aj tam zaraz zbankrutują co najwyżej będzie im się gorzej żyło, taki mamy klimat nie 🤣. Jak na talerzu jedyne co będziecie mieć to robale to mam nadzieję że będziecie zajadać ze smakiem w końcu jeden traci drugi zyska taki rynek 🤣. Uwielbiam ludzi którzy rzeczywistość pomijają... Jest jawne i celowe działanie pod różnymi agendami finalnie nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy, w wielu państwach testuje się już środki "dobrowolnego" niewolnictwa tylko trzeba ludziom najpierw wszystko zabrać i wszystko zniszczyć, przemysł, żywność a przede wszystkim niezależność, w końcu samowystarczalność żywieniowa to też część niezależności. W końcu walka jest o klimat tfu sory CO2! Trzeba zejść o 90% w dół tak mówi minister polska czy tam ministra 🤣. Rolnicy a wraz z nimi ludzie powinni zrobić to co zrobiono w Rumunii rozstrzelać zdrajców tyle i aż tyle, więc jedyna część z którą się mogę zgodzić że nie trzeba atakować osób 3 ale właśnie zgodzę się że winnych, tyle że na protesty to czasu już dawno nie ma, a niewola jest za rogiem, CBDC już niebawem będziecie piszczeć cieńko kiedy wszystko będą wam kontrolować.

 

Zapomniał bym, cytat Pinokia "ludzie są tak głupi że to działa niesamowite!"

Edytowane przez Piccardo
  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, $Szarak$ napisał(a):

Polskie bydło - bo inaczej nie da się tego nazwać. 

Atakuję Ukraińskich przewoźników, dochodzi do rękoczynów i wysypują im zboże. 

Kolejny raz odleciałeś chłopaku w tym temacie.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

@$Szarak$ @Strusprawa1@Tadamichi Kuribayashi

Żeby was diabli wzięli a piekło pochłonęło. 

 

Tracisz czas, oni to pominą milczeniem, albo znajdą zawsze jakaś racjonalizację żeby wytłumaczyć "braci". Od wczoraj próbuję wyjaśnić innemu osobnikowi tutaj powiązane kwestie, ale to jałowe. 

 

Haniebne jest to w jak ostentacyjny sposób Ukraińcy gardzą nasza historią i tożsamoscią w takim momencie dziejowym gdy wymagana jest największa wdzięczność.

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś wczoraj gdzieś na jakimś żydowskim cmentarzu w Polsce zniszczył nagrobek to dziś rano byłby artykuł w New York Times o polskim antysemityzmie a do południa polski ambasador w USA kajałby się i przepraszał. Tutaj zniszczono cały cmentarz o który dbali Polacy i nikt nawet ryja nie otworzy bo nie wolno, gacie pełne smrodu a bielizna zabarwiona na brązowo ze strachu przed ukraińskim panem. Jak ja wami gardzę…wzorujecie się na Europie, chcecie jej siły, bogactwa, praw. Wy nie zasługujecie żeby na was splunąć, robaki jedne.

Edytowane przez Roman Ungern von Sternberg
  • Like 5
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

@$Szarak$ @Strusprawa1@Tadamichi Kuribayashi

Żeby was diabli wzięli a piekło pochłonęło. 

 

Ok

13 minut temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

Gdyby ktoś wczoraj gdzieś na jakimś żydowskim cmentarzu w Polsce zniszczył nagrobek to dziś rano byłby artykuł w New York Times o polskim antysemityzmie a do południa Polski ambasador w USA kajałby się i przepraszał. Tutaj zniszczono cały cmentarz o który dbali Polacy i nikt nawet ryja nie otworzy bo nie wolno, gacie pełne smrodu a bielizna zabarwiona na brązowo ze strachu przed ukraińskim panem. Jak ja wami gardzę…

 

38 minut temu, Redbad napisał(a):

Tracisz czas, oni to pominą milczeniem, albo znajdą zawsze jakaś racjonalizację żeby wytłumaczyć "braci". Od wczoraj próbuję wyjaśnić innemu osobnikowi tutaj powiązane kwestie, ale to jałowe. 

 

Haniebne jest to w jak ostentacyjny sposób Ukraińcy gardzą nasza historią i tożsamoscią w takim momencie dziejowym gdy wymagana jest największa wdzięczność.

Tak jest. Powinniśmy zamknąć z nimi granicę, wszelki handel, wszystkich wyjebać do ich kraju, wyjść z Unii i na końcu ich zaatakować bo zniszczyli polskie groby oraz zemścić się za Wołyń. 

 

Super

Edytowane przez Strusprawa1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

Gdyby ktoś wczoraj gdzieś na jakimś żydowskim cmentarzu w Polsce zniszczył nagrobek to dziś rano byłby artykuł w New York Times o polskim antysemityzmie a do południa polski ambasador w USA kajałby się i przepraszał. Tutaj zniszczono cały cmentarz o który dbali Polacy i nikt nawet ryja nie otworzy bo nie wolno, gacie pełne smrodu a bielizna zabarwiona na brązowo ze strachu przed ukraińskim panem. Jak ja wami gardzę…wzorujecie się na Europie, chcecie jej siły, bogactwa, praw. Wy nie zasługujecie żeby na was splunąć, robaki jedne.

Spoko, przejadę się na Dorohusk, mam kilka kilometrów, nasram kierowcom ukraińskim do ryja wysypując im zboże.

 

Na FB ukraińscy znajomi ze studiów z dawnych lat wszyscy udostępniają jak to Polacy wspierają Rosję bo wysypują zboże w Dorohusku. 

 

Obie strony dają się podpuszczać na siebie jak małpy - oczywiście z dziwnych stron i grup założonych przez niewiadomo kogo.

 

Ja mam to już w dupie. Jak pisałem, nawet dla nacjonalistów polskich nie istnieje żadna spójną ideologia, jakaś opcja geopolityczna. Łapią się tego kto ich podpuści. W porządku.

3 minuty temu, Brat Jan napisał(a):

Sami widzicie..

Niby nowe pokolenia i co pradziady wyprawiały można by przeboleć.

Ale to samo robią obecne pokolenia ukrów, wyżywają się na zmarłych, Ale gdyby tam mieszkali Polacy czcący swoją narodowość to kto wie czy nie byłoby powtórki Odessy.

 

 

Byłyby ukraińskie tulipany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, $Szarak$ napisał(a):

Polskie bydło

 

Zważaj na słowa.

Polscy rolnicy walczą o być albo nie być.

Tym bardziej to nasza sprawa bo bez rolników będziemy głodni.

 

Co do produktów z Ukrainy a raczej zachodnich koncernów z Europy czy za oceanu

, które znajdują się tam to syf z mnóstwem chemii oraz próba zniszczenia rolnictwa 

wypierając i wprowadzając na rynki europejskie taniej żywności nie koniecznie zdrowej.

 

Protesty nie wzięły się znikąd, ludzie maja dość globalistów i zamordyzmu, który chcą wprowadzić, narzucić siłą.

 

  • Like 8
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strusprawa1 na granicy francusko-hiszpańskiej niedawno francuscy rolnicy wylewali hiszpańskie wino, oba państwa są w unii. Tutaj oligarchowie ukraińscy zarabiają kokosy kosztem polskiego rolnika i transportowca i wszyscy mają siedzieć cicho a szczytem bezczelności była próba wymuszenia prowadzenia transportu drogowego bez opłat (winiety) na terenie EU dla ukrow.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Genialny Żółw napisał(a):

Takie akcje będą miały negatywne konsekwencje dla relacji między Polską a Ukrainą.

I ja się z szanownym Panem Genialnym zgodzę lecz pewnego razu spadła u nas rakieta dwóch typów zginęło….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

@Strusprawa1 na granicy francusko-hiszpańskiej niedawno francuscy rolnicy wylewali hiszpańskie wino, oba państwa są w unii. Tutaj oligarchowie ukraińscy zarabiają kokosy kosztem polskiego rolnika i transportowca i wszyscy mają siedzieć cicho a szczytem bezczelności była próba wymuszenia prowadzenia transportu drogowego bez opłat (winiety) na terenie EU dla ukrow.

Jeśli sprzedają taniej to korzystają wszyscy. Np. jajka w stokrotce są najtańsze na rynku.

 

To patola w UE co nie znaczy że na tańszym cenie transportu nie zyskałby konsument.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Strusprawa1 napisał(a):

Powinniśmy zamknąć z nimi granicę, wszelki handel, wszystkich wyjebać do ich kraju, wyjść z Unii i na końcu ich zaatakować bo zniszczyli polskie groby oraz zemścić się za Wołyń. 

Pacjencja, bracie, pancjencja :)

 

Ja np. nie spotkałem w PL Ukraińca, który by jedno złe słowo powiedział na temat Polski. Dlaczego miałbym jak jakiś zwariowany rasista postulować wyrzucanie z kraju osób, które tu normalnie żyją i pracują, a nie pasożytują na systemie? Czasem od lat, czasem krócej? Którzy mi czasem mówili, bym z nimi po polsku rozmawiał i tylko po polsku, nawet gdy kaleczyli jeszcze język, bo chcą go jak najszybciej się nauczyć? (A nie np. po rosyjsku, to byśmy sobie od razu pogadali dużo płynniej).

 

Jak pisałem, o PL nie usłyszałem od nich wiele złego. O ichnich władzach - regionalnych i państwowych za to słyszałem wiele ciekawych opinii ;) Zupełnie odmiennych od tzw. obecnej linii propagandowej.

 

Osobiście ostatniej rzeczy jakiej sobie życzę, by uczciwych, pracujących i spokojnie tu żyjących ludzi wrzucać pod przymusem w banderowską maszynkę do mięsa.

 

Co ich tam czeka? Realia nowej wojny - tym razem domowej, gdy ta obecna się skończy?

 

Więc takiego wała. Nie jestem psychopatą, by mnie cieszył czyjś ból czy cierpienie.

 

Oczywiście nie obejmuje to ukraińskiej patologii, której też nie brakuje. Nikt przecież nie kontrolował rzesz tych ludzi po otwarciu granic w lutym '22. Taka już za jeden numer (ot, chociażby rozbijanie się po pijaku samochodem) powinna mieć wylotkę z kraju, od razu najlepiej do najbliższego ukraińskiego wojenkomatu.


Taki to ze mnie "ukrofob" ;)

  • Like 5
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.