Skocz do zawartości

Rosja atakuje Ukrainę. Czy to już pełnoskalowa wojna, czy jeszcze niewielkie działania militarne by coś ugrać?


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, UrodzonyS napisał(a):

@Messer ta wchodnia "Impreza" to czysty miód. Biznes miodzio miodzio, ale zacznijmy.

Odessa ekskluzywne eskorty zaczynają się od 50 złoty.


(...)

Ukraińskie agencje pracy tak dymają Ukrainki, że z 1500 euro w DE. Dostają 250-400 euro na rękę. Młode gwiazdki latają w pracy bez bielizny i robią loda za 5 Euro. 

 

Szczerze podoba mi się bardzo, utylizacja i końcowe ukurwienie tego narodu. Chwała Bohaterą. 🤑

 

Hahahahha, o ja pierdolę, to jest piękne. 

Myślałem, że poprzeczka z tymi 15-to letnimi żołnierzami ginącymi na froncie jest zawieszona wysoko, ale jednak teraz content wrzuciłeś jeszcze lepszy. xD nieźle źródełko wyhaczyłeś w necie, Panasiuk to chyba się chowa z jego propagandowym contentem.

 

Nie mówię, że sytuacja wielu osób jest piękna i nie są wykorzystywani, bo na pewno jacyś są i sytuacja może być dramatyczna, jednak nie robiłbym z tego normy, nawet w minimalny sposób, szczególnie w Europie Zachodniej i DE, gdzie pracy jest w opór. :) 

 

Widzę u Ciebie jakieś zwierzęce podniecenie cierpieniem innych ludzi z określonego kraju i niebywały ból, jak idzie dobrze. Nie mi Cię oceniać, ale pojawia się pytanie, co musiało stać się w Twoim życiu, żeby aż tak się tym podniecać i nakręcać? Czujesz w końcu w życiu moc i to uczucie władzy, gdy ktoś cierpi, nareszcie w serduszku pojawia się radość? No i skąd to zainteresowanie prostytucją? Nie idzie z kobietami w życiu za dobrze, co? Heh, ciekawe dlaczego. 

 

Wspaniali jesteście ludzie. Na pewno w rzeczywistości jesteście kochani, lubiani i powodzi się wam wyśmienicie, a na pogrzeb przyjdą do was tłumy. Mam nadzieję, mordeczko, że znajdziesz ucieczkę od cierpienia, tyle Ci napisać mogę, bo naprawdę ciężko coś napisać na poziomie. Z fartem i trzymaj się w tym życiu, mam mocne wrażenie, że Ci się to bardzo przyda. Z Panem Bogiem. 👋

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Messer napisał(a):

nieźle źródełko wyhaczyłeś w necie, Panasiuk to chyba się chowa z jego propagandowym contentem.

Źródełko? Ile kosztują Ukrainki każdy wie, i może sprawdzić. 

 

Kurs dolar/hry dostępny, oprocentowanie bonów dostępne/lokat także. 

 

Na pewno znajdziesz opinie Ukraińców o ich warunkach pracy przez ukraińskich pośredników, ja mam na miejscu obok żywy przykład. 

 

Z Bogiem? 21 wiek i wierzymy w cuda typu chodzenie po wodzie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi zrozumieć tę złośliwą satysfakcję, gdy mowa o Ukrainkach. Zrujnowana, zeszmacona Ukraina oznacza koniec Europy Wschodniej. Alternatywy dla nas są dwie - ruski mir albo progresywny zachód.

Ale nie myślcie sobie, że Europa śr-wsch stanie się zachodem - ten region będzie burdelem i montownią zachodu. 

 

Wyzłośliwiać się nad losem Ukrainek, to jak cieszyć się, że u sąsiada dom płonie. Z drugiej strony, to trochę niesmaczne, gdy propaganda nadaje "jesteśmy debeściaki", a pół narodu klęczy i ssie pałę...

 

 

 

 

Edytowane przez zychu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, tmr napisał(a):

 

Gry i zabawy braci naszych przenajwdzięczniejszych. 

Ta, wiem, w Gorzowie w 2003 PL rzucali koszykami, a w 2011 w Puławach uczniowie XXV lo połamali oparcia w ławkach. 

Bydło stepowe pokazuje co potrafi.

 

Oni ćwiczą strącanie dronów wózkami  na zakupy. To ukraińska OPL.

Edytowane przez Roman Ungern von Sternberg
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie to śmieszy, że trzeba to było "udawadniać", ale w każdym razie potwierdza się to co było od dawne wiadome, czyli że USA i Rosja jeszcze przed samym wybuchem wojny miały ustawione granice tego konfliktu i "co można, a czego nie".

 

59 minut temu, zychu napisał(a):

Trudno mi zrozumieć tę złośliwą satysfakcję, gdy mowa o Ukrainkach.

Dla mnie też. Rozumiem potrzebę istnienia po tej wojnie Rosji i Ukrainy będących wzajemnie "wyzerowanymi" (kompletnie upadłe gospodarki, ludzie uciekający z tych krajów podnoszących nam PKB i demografię, a przede wszystkim nie zagrażającym nam gospodarczo czy też politycznie) i odnoszących horrendalne strraty (bo bez tego do powyższego nie dojdzie), ale podniecanie się tym faktem jest "co najmniej nie zdrowe". Osobiście staram się do tego tematu podchodzić na zimno i odzielić emocje, bo jak wszędzie indziej i tutaj nie są one potrzebne.

A dla podniecających się tym, że Ukrainki są tanio "brane" przez zachód i czarnych to nie tylko one dają Mokebkom i zagraniczniakom, to samo jest w naszym "pięknym kraju nadwiślańskim". I to bez wojny. 🤗

Edytowane przez Hubertius
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajwaj.

 

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-podolak-oburzony-zamienic-terytorium-na-parasol-nato,nId,6965069#crp_state=1

 

Burza po słowach szefa kancelarii NATO Stiana Jenssena. Zapytany przez norweską gazetę "VG" o to, czy Ukraina musi zrezygnować z części swojego terytorium, by osiągnąć pokój i członkostwo w NATO, Jenssen powiedział, że ta kwestia była już podnoszona w Sojuszu. Nazwał to "możliwym rozwiązaniem". Sprawę ostro skomentował doradca prezydenta Ukrainy Mychajło Podolak.

 

Czyli nic nowego w historii. Murzyn zrobił swoje. Murzyn może odejść.

 

Takie małe ostrzeżenie dla tych co chętnie też by wskoczyli do maszynki :).

 

Polityka to gra interesów. :).

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to przypomina szaleństwa Hitlera w kwietniu 1945 roku:

 

https://english.nv.ua/amp/with-ukraine-s-2023-counteroffensive-ongoing-west-starts-to-think-about-2024-spring-offensive-50346143.html

 

 

Czy Ukraińcy uciekający zagranicę przed maszynką do mielenia mięsa to zdrajcy?

 

https://english.elpais.com/international/2023-08-14/young-ukrainians-leave-the-country-to-avoid-going-to-war.html?outputType=amp

 

Kilka dni temu słyszałem, że ruscy sprytnym fortelem (uznając zabitego żołnierza za zaginionego) omijają konieczność wypłacenia odszkodowania jego rodzinie. Okazuje się, że Ukraińcy mogą postępować podobnie:

 

https://kyivindependent.com/as-more-soldiers-go-missing-desperate-families-left-in-limbo/

  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, manygguh napisał(a):

Znajdź 5 różnic. Ja znalazłem tylko jedną. W 1939 nie pisali o słoikach zbijających drony.

 

 

EZ9vu4n.png

 

 

Pyszne, pyszniutkie. :)

A ja myślałem, że debilizm prasowy to stosunkowo nowa przypadłość. Czyli wszystko w porządku, świat nie zdurniał - po prostu zawsze był durny. Od dziś będę lepiej spał. :) 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek robi się coraz bardziej żałosny. 

 

 Z resztą nie tylko ten. 

 

Cos wam się w głowach przestawia. 

Czym więcej internetu tym gorsze głupoty. 

 

I nie tylko chodzi  tylko o ten temat. Ostatnio już leciały całkiem tematy, bo takie bzdury były pisane. 

 

Żałosne. 

Edytowane przez $Szarak$
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, manygguh napisał(a):

Znajdź 5 różnic. Ja znalazłem tylko jedną. W 1939 nie pisali o słoikach zbijających drony.

 

 

EZ9vu4n.png

 

 

Gdzie ci Rosjanie we Lwowie po 500 dniach?

Co ja piszę o Lwowie - Charkowie, Kramatorsku...

Ale na takim wykopie to można trafić na debili. Filmik pokazuje ostrzał Berdiańska zajętego już przez Rosjan (jakiś miesiąc po wybuchu wojny) i ci na plaży to rosyjskojęzyczni byli obywatele ukraińscy... A komcie o tym, że Ruscy xD
https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/kivi-43u740nb.bhtml?gclid=CjwKCAjw5_GmBhBIEiwA5QSMxGqO1INdqX65R8UB__hNXgVAAJy_quqgb2vvt5TnoscU9--PtiJXHRoCjo0QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.