Skocz do zawartości

Użytkownicy, których mi brakuje


meghan

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Messer napisał(a):

Koneser wyłącznie najpiękniejszych kobiet na świecie, z każdego zakątka globu. Ś

 

1 godzinę temu, Messer napisał(a):

Tak samo zrobił maroon, jako tamten drugi mitoman.

Who knows? Może jakaś zbanowana rezerwatka go swatała z nimi. 🤔🤣

 

 

 

Ciężko cokolwiek dopisać. Z rezerwatek - oprócz Hippie jeszczę Lady Batory.

 

No i  Androgeniczna - jej pamiętam jak czytając jej dywagacje nt wzrostu partnera / osobnika branego pod uwagę - pojawiał mi się banan na twarzy.🤣

Edytowane przez Kiroviets
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rety, "nostalgic topic" 😜

Część z tych userów odeszła zanim ja się tu pojawiłem...

 

Przypomnieliście tu kupę fajnych użytkowników. Nawet nie zwróciłem uwagi że @absolutarianin się nie udziela... :o

 

BTW jak sie nazywał ten kolo od kawalerek, taki spamer i krętacz + oszust? Wyleciało mi z głowy. Non stop nowe konta robił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Garrett napisał(a):

BTW jak sie nazywał ten kolo od kawalerek, taki spamer i krętacz + oszust? Wyleciało mi z głowy. Non stop nowe konta robił...

Arch xD. Z tego co słyszałem to założył anglojęzyczne forum i tam się teraz udziela :D

 

Apropo dawnych użytkowników, to przypomniał mi się @Samiec Alfa. Dodał parę dobrych tematów w dziale o męskości i rozwoju, które mi pomogły. 

 

No i mam nadzieję, że u @self-awarewszystko git. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lalka napisał(a):

Chodzi Ci o @azagoth ? :)

 

Przecież to hejter, który wyleciał z forum po dramie jaką odstawił tomko swoimi niepochlebnymi wypocinami w stronę @absolutarianin.

Azaoth również dołożył swoje trzy grosze obrażając Marka i forum.

 

Pamiętajcie, że wielu ludzi, których już tu nie ma dostało bana lub się obrazili na nasze środowisko.

Nie ma co ich żałować. 

 

6 godzin temu, Messer napisał(a):

dorosła gwardia powoli odeszła, a potem przyszło więcej mentalnych dzieci, a więc chady, szczęki, czyli wszelcy pillowcy. [*] 

 

Doprawdy?

Popatrz sobie na działalność tej starej gwardii jak nowych użytkowników dojeżdżali, jakie ataki ad persona były, pełne złości, nienawiści czy odzywki rodem z rynsztoka.

 

Natomiast dzisiaj po selekcji poszczególnych jednostek na forum jest o niebo lepiej.

 

 

 

 

6 godzin temu, zuckerfrei napisał(a):

@tomko

 

Ten użytkownik był niereformowalny i prowokował do konfliktów.

Bardzo dobrze, że go nie ma.

6 godzin temu, meghan napisał(a):

Nie wiem, co odwalił, dlaczego odszedł.

 

Przecież logował się 18 lipca.

To, że akurat teraz mniej się udziela to nic nie znaczy.

Od nas nie dostał bana🙂

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Iceman84PL napisał(a):

Azaoth również dołożył swoje trzy grosze obrażając Marka i forum

Nie chcę schodzić na takie tematy, bo nie chce brać niczyjej strony. Azagotha znam osobiście i wydaje mi się, że on jest zbyt elokwentną i poważną osobą na "obrażanie", ale to nie moja sprawa, od tych forumowych dram chcę być jak najdalej.

Mam prawo darzyć go szacunkiem za to co dla mnie zrobił, wiele mnie po prostu nauczył i wytłumaczył. 

 

8 godzin temu, Iceman84PL napisał(a):

Doprawdy?

Popatrz sobie na działalność tej starej gwardii jak nowych użytkowników dojeżdżali, jakie ataki ad persona były, pełne złości, nienawiści czy odzywki rodem z rynsztoka.

I @Messer To nie jest tak.

Jesteśmy na forum dosyć długo i dlatego możemy dostrzec pewien schemat. Przychodzą nowi userzy, głównie trafiają na forum, bo szukają po prostu wsparcia, pomocy. Przez jakiś okres np 2 lat, te osoby, zaczynają rozumieć co jest co, budują się na nowo i przychodzi w mężczyznach taki moment, że albo zostają, albo odchodzą po cichu, albo robią dym. Odchodzą, albo robią dym, bo mają już swoje przemyślenia i chcą, by to forum rozwijało się razem z nimi, ale ciągle przychodzą nowi userzy, którzy potrzebują pomocy, mają inne poglądy, i ich to wkurza. W skrócie, i to są moje przemyślenia i obserwacje. 

Ja to tak widzę, w rezerwacie kobiety też są schamtyczne. Wszystkie.

Przychodzą, najpierw jest faza, że mężczyźni są niedojrzali, potem zaczynają coś rozumieć przez atencję jaką nam dajecie, etap atencji albo trwa w nieskończoność i posty są pisane tylko dla niej, bo: ale jesteś wyjątkowa, jesteś himalajką, albo kobieta świadomie zaczyna myśleć, jakkolwiek to brzmi. To też tak w skrócie, ale u obu płci można zauważyć pewne zachowania i wyciągnąć wnioski.

A dram na forum było więcej, np horac, wcześniej na pewno też były dramy. Nie poznałam brzytwy, ale wydaje mi się, że też doszedł do tego etapu, że wie lepiej co jest dla forum dobre.

 

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalka

 

Wielu postrzeganych przez was użytkowników jako tych prawilnych po prostu okazało się zwykłymi niewdzięcznikami. 

 

Obrażali się bo nie pozwolono im na samowolkę i opuszczali forum. 

 

Owszem byli i tacy co po prostu nie logują się od lat z jakiś przyczyn do czego też mają prawo. 

 

Były również osoby co przez działalność hejterow musiały uciekać z internetu bo niestety podali swoje dane, które zostały wykorzystane na ich niekorzyść. 

 

Nie ma ludzi nie zastąpionych a co rusz to nowe, młodsze pokolenia na forum będą już inaczej postrzegały świat i problemy niż Ci ze starszego, doświadczonego. 

 

Trzeba to zaakceptować, starać się zrozumieć i wczuć się obiektywnie w ich skórę. 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to mój wpis od bardzoooo długiego czasu.

Jeżeli chodzi o mnie, to zauważyłem już dawno temu, że bardzo dużo pojawiało się na forum marudzenia, tak jak wspomniał @Messer.

Część osób z wyżej wymienionych dostało bana, część sama odeszła. 

 

Jak dla mnie obecnie wygląda forum i ludzie tutaj?

Niektórzy w ogóle nie pracują nad sobą, jedni ciągle marudzą o czadach, wysokim wzroście itp. A inni, bawią się w sędzi i każdą kobietę wkładają do jednego wora. 

Tylko po to, aby wyrazić swoje nie przepracowane emocje i uczucia. Co pojawi się jakiś temat o kobietach, to pojawią się te same osoby i jak szablon, piszą to samo od lat. Cóż..... Aż się naprawdę nie chce człowiekowi tracić czasu na odpisywanie. 

 

Ja sam po zebranych materiałach i pomocy od innych tutaj, wolałem pracować nad sobą i rozwojem. Gdybym tego nie robił, to mógłbym z tymi ludźmi, których nie mam potrzeby wymieniać, mógłbym zbić sobie piątkę i dalej, żyć w gniewie do kobiet i czuć nienawiść do innych, bo mają lepiej...  

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Garrett napisał(a):

jak sie nazywał ten kolo od kawalerek, taki spamer i krętacz + oszust? Wyleciało mi z głowy. Non stop nowe konta robił...

Arch. :D Gdy tu przyszedłem, był to już człowiek-legenda. Nawet ktoś kiedyś uparł się, że jestem jednym z jego multikont. :) 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Pocztowy napisał(a):

sylwester na jachcie z dupami podczas rejsu do Australii jeszcze mi zapadł w pamięć.

Że ja o tym nie wiedziałem o czym piszesz Ty i @Messer w trakcie mojej awantury z nim, gdy generalnie zarzucał mi on lewactwo I to, że chce by na mnie pracowali inni ludzie. Było to w temacie w którym ja powiedziałem, że obecna demografia prowadzi do katastrofy systemu emerytalnego - on był z tych którzy uważają, że oszczędzą sami na emeryturę a na pytanie co zrobi jeśli dożyje ponad 100 lat i skończy mu się siano okrzyknął mnie właśnie lewakiem i bym nie interesował się jego sianem. 

Braku tej osoby nawet nie zauważyłem, jeśli go nie ma to trudno, przeżyjemy...

@meghan jeśli szukasz speców od budowlanki to myślę, że jeszcze kilku innych tutaj na forum znajdziesz ;)

Edytowane przez Dassler89
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto pamięta @ar2di2 czy jak mu tam było?

 

Niby fajnie pisał ale później odleciał z wyobraźnią w siną dal i wyszło, że jest niezłym mitomanem 😂.

 

Albo @still, który zgrywał Alfaczadomana który zawsze wie co jest pięć, później się chyba obraził na forum 😂.


A tak poważnie, kogo brakuje to

naturalnie @mac. Mądry facet, niezwykle trafne diagnozy na wiele tematów, mam nadzieje, że u niego wszystko dobrze.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.