Skocz do zawartości

Rosja atakuje Ukrainę. Czy to już pełnoskalowa wojna, czy jeszcze niewielkie działania militarne by coś ugrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Bum! Kolejne miliardy dla ukr tym razem od Niemcow...

https://defence24.pl/wojna-na-ukrainie-raport-specjalny-defence24/niemcy-oglaszaja-ogromny-pakiet-uzbrojenia-dla-ukrainy

Rząd Niemiec zapowiedział pakiet zbrojeniowy dla Ukrainy o wartości 2,7 mld euro, który obejmuje m.in. 20 kolejnych transporterów opancerzonych Marder, 30 czołgów Leopard 1 oraz cztery systemy obrony przeciwlotniczej Iris T - poinformowało w sobotę ministerstwo obrony.

  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, azmelkejs napisał:

brak kultury

Radzę spojrzeć wpierw na siebie. Jesteś nowy w tym miejscu. I nie dałeś się poznać jako wporzo typ. 

 

Jeżeli z kims się nie zgadzasz radziłbym zacząć zdanie od: 

Nie zgadzam się z Tobą... 

 

 

 

Panie kulturalny, wszytko wiedzących pianobijców nam tutaj nie trzeba. 

 

Panuje tu hierarchia i koleżeństwo, nie umiesz się przystosować? Zmień forum, załóż własne. 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, zuckerfrei napisał:

Panuje tu hierarchia i koleżeństwo, nie umiesz się przystosować? Zmień forum, załóż własne. 

Ja nie mam problemu. To ty masz problem bo juz kolejny raz wypraszasz mnie z forum a nie widze pod twoim nickiem plakietki z moderacja.

 

Po czynach ich poznacie. Jesli slowa jakiegos randoma wywoluja taka agresja to widac jakimi tutaj niektorzy kozakami naprawde jestescie. 
 

Ale dzieki ze niektorzy biora az tak moje zdanie pod uwage ze az im piana z ust cieknie xd Ja z przykroscia sie nie odwdziecze bo zdanie innych nie jest dla mnie az takie wazne i nie wywoluje to az takich emocji. Podstatowke dawno skonczylem xd

Edytowane przez azmelkejs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Trevor napisał:

Nietoperzy nie było, ale laboratoria jak najbardziej. 

 

A czy  kiedykolwiek ktoś się z nimi ukrywał? Nie. 

Oficjalnie było wiadome, że takowe labolatoria są, tylko rozchodziło się o to - co tam robią w nich.

 

Edytowane przez $Szarak$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, $Szarak$ napisał:

Bum! Kolejne miliardy dla ukr tym razem od Niemcow...

https://defence24.pl/wojna-na-ukrainie-raport-specjalny-defence24/niemcy-oglaszaja-ogromny-pakiet-uzbrojenia-dla-ukrainy

Rząd Niemiec zapowiedział pakiet zbrojeniowy dla Ukrainy o wartości 2,7 mld euro,

Kluczowe słowo: zapowiada.

No i jak oni to wycenili? Niczym Hans z autohandlu? 

 

A tego nie chce mi się sprawdzać... czy to nie propaganda i jakiś film z lat ubiegłych. 🤣 Założę, że to jednak jest koszerne.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maroon napisał:

M. in. bimber robiliśmy. Całkiem dobry

Przypomniały mi się prowadzone swego czasu na Podlasiu badania nad szczepionką przeciw Covid-19. W pewnym momencie prasa donosiła, że podlascy naukowcy są bardziej zaawansowani niż Pfizer. Jedyny problem że zawsze na koniec wychodził im bimber.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, azmelkejs napisał:

Ja z przykroscia sie nie odwdziecze bo zdanie innych nie jest dla mnie az takie wazne i nie wywoluje to az takich emocji. Podstatowke dawno skonczylem xd


Ja po podstawówce już potrafiłem używać polskich znaków w przeciwieństwie do Ciebie.

 

14 godzin temu, azmelkejs napisał:

Twoje ego i brak kultury jest tak duży ze rzeczywiscie porzadny system antyrakietowy jest nam nie potrzebny, twoje ego wystarczy.
 

ps. nie wlaz ciagle na moj profil by mnie skalkowac xd

 

Jakiś powód musiał być skoro tak zareagowałem. @zuckerfrei ma racje. To jak to jest z tym najgorszym sortem ludzi? Dlaczego nie odniosłeś się do tego co napisałem, zabrakło argumentów?

 

PS: nie pochlebiaj sobie, wydaje mi się, że nie jesteś zarejestrowany tutaj pierwszy raz. Nie będę zaśmiecał dalej wątku jakimś konfliktem. W tej sprawie bez odbioru.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa SIŁA POLSKIEGO RUCHU ANTYWOJENNEGO! 
Jest siła w narodzie! Oddolna inicjatywa!

Ja miałem być, ale stwierdziłem, że nie chce mi się potem po sądach ciągnąć.

FwBpyUoWAAI8bT6?format=jpg&name=4096x409

 

https://twitter.com/gromotapl/status/1657443614861975552

 

 

 

 

 

W dniu 12.05.2023 o 11:22, azmelkejs napisał:

Do wojska też nie idą osoby zainteresowane wojskowością, o nie. Idą osoby które szukają ciepłej posadki do emeryturki i ten najgorszy sort ludzi miałby nas bronić?  Pewnie jakby robili testy iq i wymagali, żeby żołnierze i oficerowie mieli conajmniej 105 to wojsko by się skurczyło o 4/5.

Nie wszyscy. Większość ludzi, których znam, poszła raczej dlatego, ponieważ to lubią. Są często narodowcami, są silni fizycznie i lubią te zabawy. 
Mój kolega z liceum po mechanice i budowie maszyn poszedł do wojska do pułku przeciwlotniczego, a mógł przecież pójść gdzie indziej po takim kierunku, gdzie równie dobry hajs by zarabiał. 

Przecież testy na IQ są robione, choćby w Stanach i do niedawna na braki kadrowe nie narzekali. Pierdolisz tutaj akurat, sprawdź jakie IQ musieliby mieć ludzie, którzy mają sztucznie napompowane ego po jakimś gównokierunku, którzy ch*ja potrafią, a wierzą, że świat należy do nich. 

Edytowane przez Strusprawa1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, cst9191 napisał:

https://wykop.pl/link/7098243/ukraincy-rzucali-kamieniami-na-podworko-gdzie-bawilo-sie-1-5-roczne-dziecko

 

Może i rzucają kamieniami, ale dzięki temu ruskie czołgi nie stoją pod Warszawą.

 

 

Uprzedzając wypowiedzi ukrofili : no i co z tego. W 2004 r, w marcu, w połowie marca, a dokładnie 17 to w Birmingham 3 PL rzucilo o 2 kamienie więcej. A i wagowo suma rzuconych było o 2 koma 3 kg cięższa. Co przesądza o tym, że ukrom wolno.

 

 

Drogi( 50 mld zł ) gość i wasz pan, któremu oddajemy wsz.zasoby. stepowy w akcji ( tak, wiem, w lutym 2001 w Leeds 2 PL krzyczało gorzyj )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat
  W dniu 13.05.2023 o 21:52, cst9191 napisał:

https://wykop.pl/link/7098243/ukraincy-rzucali-kamieniami-na-podworko-gdzie-bawilo-sie-1-5-roczne-dziecko

 

Może i rzucają kamieniami, ale dzięki temu ruskie czołgi nie stoją pod Warszawą.

 

 

Uprzedzając wypowiedzi ukrofili : no i co z tego. W 2004 r, w marcu, w połowie marca, a dokładnie 17 to w Birmingham 3 PL rzucilo o 2 kamienie więcej. A i wagowo suma rzuconych było o 2 koma 3 kg cięższa. Co przesądza o tym, że ukrom wolno.

 

Jak ciężko być proruskim trollem w Polsce. Milion Ukraińców pracuje i mieszka tu od dekady. Milion przybyło po 2022 ponad rok temu. A żeby znaleźć jakieś porządne zbrodnie przeciwko Polakom to trzeba się takiego czegoś chwytać. 

Gówniarze rzucali kamieniami z pustostanu, z którego jak głosi cytowany artykuł, od dawien dawna inni gówniarze rzucają kamieniami, menele tam chleją i kilka razy się jarało. 

Gówniarze rzucali kamieniami bo są bezmyślnymi gówniarzami a nie Ukraińcami. Bezmyślne gówniarstwo nie ma narodowości.

I całą narrację że "ukrofile" pozwalają "ukrom" na wszystko trzeba budować w oparciu o takie bzdety.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.