Jump to content

Recommended Posts

Znajomy oglądający twórczość Awięca który wie że wchodzę na forum i słucham audycji Marka podesłał mi coś ciekawego. Poprosiłem go o kilka screenów.

 

Na Facebooku istnieje grupa, która - teraz uwaga, żeby nie było znów wojny z Dominikiem Bosem - nie jest związana z Awięcem, ale sam Awięc jest na grupie obecny (skomentował jeden wpis) a sama grupa skupia wokół siebie ludzi z jego mediów, "fanów" (czyt nastoletnich lemingów feministów) i młode dziewczyny. Cała grupa to raczej standard, ból dupy o wyimaginowany seksizm i mizogonie u nas. Niektórzy są na niej znani jak np @Still i @Morfeusz, ale treść wiadomo jaka - blablabla, seksizm, toksyczna męskość, jesteśmy uciemiężonymi białymi europejkami, Bracia Samcy to incele i faszyści naziści. 

 

Takie Kanistrowo w wersjie light, tylko Grupa nie jest wymierzona tak mocno w Marka, co bardziej w nas. O Marku jest tam stosunkowo mało, a to co się pojawiło dostarczyłem już @Mosze Red żeby naszemu guru już nie zawracać głowy w okresie 1 rozpraw, bo i też sama rzecz nie była tak gruba żeby się nią zbytnio przejmować.

 

Wymęczyłem kolege o jakieś screeny dyskusji żebyśmy mogli się pośmiać i przeanalizować co pisała o nas dzieciarnia od Awięca. Potem wyciąłem i ocenzurowałem ich twarze i nazwiska, żeby nie mieli pretekstu do pozwów sądowych w ramach RODO. Chociaż podejrzewam że wysoce inteligentna emocjonalnie dzieciarnia epoki ok boomer sąd ostatnio widziała w Annie Marii Wesołowskiej (lub jej śmiesznych przeróbkach na youtubie). Albo w 2 sezonie 13 powodów Netflixa, w każdym razie...

 

KMLGgcp.png

 

DIofWnJ.png

 

gLDisDv.png

bqncdcO.png

OloIQzz.png

 

z6f9aZu.png

kAlPE3A.png

RZmmt69.png

SclqAKz.png

 • Like 1
 • Thanks 1
 • Haha 6
Link to post
Share on other sites
 • Replies 76
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ci biedni chłopcy jeszcze tutaj wrócą dopóty, dopóki taka jedna oświecona Daga z Asią zrobią naszym niedorostkom tak koło dupy, ze zapomną jak się nazywają. Kwestia czasu.  

Nie rozumiem, w ogóle po co się tym przejmować. Każdy medal ma dwie strony, oni się zabarykadowali po przeciwnej stronie, co w tym nadzwyczajnego? Zwykły przejaw statystyki. Tworzą sobie kółko wz

Znajomy oglądający twórczość Awięca który wie że wchodzę na forum i słucham audycji Marka podesłał mi coś ciekawego. Poprosiłem go o kilka screenów.   Na Facebooku istnieje grupa, która - te

Nie rozumiem, w ogóle po co się tym przejmować. Każdy medal ma dwie strony, oni się zabarykadowali po przeciwnej stronie,

co w tym nadzwyczajnego? Zwykły przejaw statystyki. Tworzą sobie kółko wzajemnej adoracji, a nasze poglądy traktują jako tak

odległe, że nawet nie chcą ich skonfrontować. To jest tchórzostwo. Zamiast przyjść i zbić nas z stropu argumentami, to sobie zrobili grupę

szyderców, za naszymi plecami. Kto tak robi ja się pytam? Nikt kto ma jaja, albo przynajmniej szacunek do własnej inteligencji,

nie zniżył by się do takiego poziomu..

 

Edited by StatusQuo
 • Like 7
 • Thanks 2
Link to post
Share on other sites

To są betony typu "ja mam rację i chuj".

Mają się za inteligentów a marnują czas żeby kogoś opluć w necie.

Nie płyniemy z prądem to "imo takie smieci sa do odstrzalu albo jako podpalka do pieca" jak napisała Hanna której ukradli polskie znaki z klawiatury. 

Nudne życie muszą mieć skoro znajdują sobie cel i atakują.

 • Like 1
Link to post
Share on other sites

Ci biedni chłopcy jeszcze tutaj wrócą dopóty, dopóki taka jedna oświecona Daga z Asią zrobią naszym niedorostkom tak koło dupy, ze zapomną jak się nazywają. Kwestia czasu. :) 

 • Like 12
 • Thanks 2
 • Haha 2
Link to post
Share on other sites

Patrząc na profile komentujących zawsze ta sama tendencje - młodzi, w przedziale wiekowym 16-25. Nie chodzi już o to że młodzi, bo to bieda argument że młodszy zawsze = głupszy, ale zawsze gdy klikam w profile feministów widze to samo - młode chłopaki o aparycji i wygląda idealnego nice guya, z mieczem w ręku w obronie "praw kobiet". Szkoda mi, bo pewnie spażą sie ostro w życiu na swoim frajerstwie, a i tak nie wyciągną wniosków i beda widzieć dwa odcienie rzeczywistości. 

Teraz, wroński napisał:

A o mnie nic :(

Za mało ciekawy jesteś. Still i Morfeusz i ich wpisy to tam gwiazdy. 

 • Like 2
Link to post
Share on other sites

Beka z rzekomej teorii że jest to forum prawiczków;  założę się że statystyka dotycząca "zaliczeń" kobiet jest tutaj znacznie większa od średniej, nie mówiąc o tych lewicowych lemingach które w życiu nie dowiedzą się skąd biorą się ich ogromne cierpienia w związku, czy też małżeństwie.

 

Nawet mi ich nie żal.

 • Like 1
 • Haha 1
Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, tomekbat napisał:

Szkoda mi, bo pewnie spażą sie ostro w życiu na swoim frajerstwie, a i tak nie wyciągną wniosków i beda widzieć dwa odcienie rzeczywistości. 

 

Znajdź błędy, są trzy.

Edited by wroński
 • Like 3
Link to post
Share on other sites
11 minut temu, RENGERS napisał:

Beka z rzekomej teorii że jest to forum prawiczków;  założę się że statystyka dotycząca "zaliczeń" kobiet jest tutaj znacznie większa od średniej

No :)
 

21 minut temu, Messer napisał:

Ci biedni chłopcy jeszcze tutaj wrócą dopóty, dopóki taka jedna oświecona Daga z Asią zrobią naszym niedorostkom tak koło dupy, ze zapomną jak się nazywają. Kwestia czasu. :) 

Tam siedzi taka zaślepiona patola, że nawet jak zostaną wybolcowani przez te laski to nie będą tego śwadomi.
 

 • Haha 3
Link to post
Share on other sites

Wiecie jak to jest z męskimi feministami. Oni bronią, a wstrętni seksiści zaliczają. I tak niezmiennie od lat. Nice Guye tacy jak oni są aseksualni dla kobiet, które popierdolą swoje w sieci o równouprawnieniu, ale związku będą szukać z silnymi. 

@Analconda No Bracie musisz szybko załatwić te sprawę, bo nam statystyki zaniżasz :P Jaja sobie robie oczywiście, i tak cie lubimy :P 

Edited by tomekbat
 • Like 2
Link to post
Share on other sites
50 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Strasznie prymitywne i schematyczne te wpisy, pełne ad personam, zero konkretów. Generalnie, szkoda mi czasu na urojenia osób z IQ <90.

 

30 minut temu, StatusQuo napisał:

Nie rozumiem, w ogóle po co się tym przejmować.

 

Panowie, z całym szacunkiem, ale mi się włos jeży na głowie jak czytam tego typu wypowiedzi. Przecież to jest agresja słowna, który nie daj Bóg może kiedyś się przerodzić w jakiś fizyczny lincz. Mało prawdopodobne, ale jednak. 

Następuje tutaj zezwolenie na kumulowanie frustracji w naszą stronę i to będzie narastać!

 

Sytuacja przypomina mi bardzo tą, kiedy LGBT i Ci wszyscy ludzie zieją nienawiścią do polskości, tradycji i katolicyzmu. Przez to nasilają się profanacje miejsc kultów czy pobicia osób stanu duchownego.

 

Fakt, nie wiem jakie środki można by podjąć, żeby Asia czy Hania przestały nakręcać się na naszą społeczność, ale coś trzeba podjąć, bo któregoś dnia na prawdę się okaże (odpukałem w niemalowane), że w tej nienawistnej furii tacy ludzie namierzą kogoś z forum i wymierzą mu "karę". 

 

Panowie, to są barbarzyńcy, którzy porozumiewają się jak widać na załączonym obrazku, wzajemnymi walnięciami obuchem!

Link to post
Share on other sites

Ale oni nie mają nawet pojęcia co to jest incel.

 

Także, widać ich poziom wiedzy.

Ale fakt, treści Red Pill wyrastają jak grzyby po deszczu. Ciekawe czy oni chociaż zastanowili się dlaczego tak się dzieje? To nie tylko forum BS. Ale mnóstwo innych stron, popularny kanał psychologiczny na YT. itp. itd.

Kamień już dawno pociągnął za sobą lawinę. A kropla zaczęła drążyć skałę.

Dodatkowo, kłamią w żywe oczy. Ja na przykład nigdy nie wykorzystałem, żadnej kobiety, ani nie mam takiego zamiaru. Ani też nie zraniła mnie żadna kobieta. I nigdy sobie na to nie pozwolę. Idę drogą MGTOW i tyle. Dobrze żyje mi się samemu.

 

Przytoczył bym parę argumentów odnośnie tych ludzi. Ale po prostu nie warto.

 

Link to post
Share on other sites
 • Similar Content

  • By Hatmehit
   Szanowni Państwo,
    
   Ostatnimi czasy pojawia się wiele głosów jakim to zbawieniem dla nas kobiet jest wolność seksualna. I tak, nie przeczę, dobrze jest mieć wpływ na swoje życie erotyczno-miłosne, a brak wyszydzania ludzi za wybory łóżkowe ma swoje pozytywne skutki, jednak na ile wymierne są korzyści tej narracji? 
    
   To nie tylko sprawa komicznych banerów na manifach, ale przede wszystkim promowania zachowań nieracjonalnych, dających chwilowy dopływ dopaminy. To, że w kulturze występują liczne odniesienia do cielesnej sfery życia jest oczywiste i od tysięcy lat naturalne. Czasem mniej lub bardziej wulgarne (chociażby turin erotic papyrus), jednak to co obserwujemy przez ostatnie kilka lat to zwykłe normalizowanie kurwienia się, bez żadnego drugiego dna czy minimum delikatności. 15 lat temu szokowały teledyski kręcących krągłościami gwiazdek pop typu Beyonce czy Britney Spears, lecz dzisiaj chyba dla nikogo specjalnym zaskoczeniem nie jest popularny WAP, na którym kilka atrakcyjnych panien imituje stosunek przy bardzo bezpośrednim tekście. I kurde, nie byłoby to problemem, gdyby nie fakt, kto ma dostęp do takich treści. A mają go wszyscy, w tym 12 letnie dziewczynki z kompleksami spowodowanymi dojrzewaniem oraz 12 letni chłopcy, w których budzi się pierwszy popęd, a trafiają na coś takiego. Dzieci łapią wszystko w ekspresowym tempie, a czasem nie potrafią jeszcze odróżnić na ile jest to dla nich dobre (bo jak złe może być coś wyświetlające się na głównej YouTube, z milionami wyświetleń i polubień?). 
    
   Na gruncie polskim też nie brakuje- ostatnio na forum pojawił się motyw Marty Linkiewicz- dziewczyny, której tryb życia się zmienił, ale której internet nie zapomniał głupich pomysłów. Nie chcę jej tłumaczyć, lecz każdy niestety popełnia błędy, ale problemem jest fakt, że dzisiaj potknięcia na gruncie seksualno-miłosnym sprowadzane są właściwie do banału, a nie wydarzeń mających ogromny wpływ na umysł młodych ludzi. Patologia stała się modna i promowana. 
    
   Łatwy seks, całkowicie odkryte ciała, wulgarny język, sprzedawanie się w internecie to dzisiaj walka z patriarchatem. Mi zawsze wydawało się, że pokazać swoją wartość (indywidualną, a nie kolektywną jako płci) należałoby w sposób intelektualny, na podstawie realnych osiągnięć, pasji, entuzjazmu, a nie przez prymitywizm. W jaki sposób młode kobiety mają to robić kiedy wystawiają się mężczyznom jako apetyczne kąski, które da się omamić normalizowaniem rozwiązłości? Ja wiem, że niektórym z Was się to opłaca (chociażby @RENGERS) i fajnie wykorzystać dary losu, ale korzystnie z upadku jest moim zdaniem obrzydliwe. 
    
   Uważam, że wiele dziewczyn od kilkunastu lat jest swego rodzaju ofiarami narracji skrajnie feministycznej. W tym i ja, choć dzięki może przesadnemu introwertyzmowi i zainteresowaniom, zasiedziałam się w domu, choć swoją głupotę mam na sumieniu. Jednak na bardziej pewnych siebie i otwartych (hehe) rówieśniczkach widzę skutki już teraz, dziewczynach wcale nie takich głupich, ale 20 latkach zbytych wizją chwilowej przyjemności i wolności.
    
   Wszyscy ponosimy za to odpowiedzialność, lecz nie naprawimy sytuacji poprzez bierność lub popularną na forum pogardę. Również nie uda się to poprzez opowiadanie jakim to super układem jest tradycyjny model rodziny, bo zdecydowanej większość ludzi urodzonych po 1990 roku takie dyrdymały śmieszą, a nie skłaniają do refleksji nad swoimi wyborami z przeszłości czy teraźniejszości. 
    
   Na koniec dorzucam filmy całkiem fajnych bab. Nie we wszystkim się z nimi zgadzam, ale blisko mi do ogólnej myśli przewodniej:
    
  • By Optimus Prime
   Widziałem jeden artykuł o jakiejś płaczącej piłkarce feministce na temat zarobków kobiet i znalazłem coś takiego link . 
  • By Optimus Prime
   Jak myślicie zdała by test? 
    
   Widzę cos takiego ktoś ściąga apke i ma tam swój profil. 
   Fajnie by bylo zrobić forum/grę. 
    
   Czyli tak jak jest każdy ma swoje osiągnięcia za posty, Dotacje i tak dalej oraz dostawałby jakieś punkty doświadczenia, Może jakieś przedmioty do budowania postaci i to by było jakoś wbudowane w forum nawet w wersji przeglądarkowej. 
   Wiem że to pewnie koszty i tak dalej ale patrząc ile jest gierek i jakie pieniądze zarabiają na właścicieli to może warto wspólnie pomyśleć i coś zrobić w tym kierunku. 
    
   Nie wiem każdy by tam miał swoje frakcje na przykład Absolut czy Obli i w nich ludzie którzy mieliby podobne zainteresowania. Jakieś bitwy idei.
    
   Wiem ze niektóre fora mają swoje Apki. Może by pójść o krok dalej? 
    
   Ludzie lubią coś tworzyć i się do tego dokładać. Widzę jak ludzie grają w takie shakes and fidget latami. Kto wie może warto cos takiego stworzyć. 
    
  • By Wolverine1993
   Dziś dopiero zauważyłem, że pojawiła się taka opcja i się zastanawiam co to jest 😁 Ktoś obczajal co tam się dzieje? Jakiś drugi Tinder? 😆
  • By Optimus Prime
   W odmętach internetu po akcji z BM, Natknąłem się na Tą dziewczynę. Anty-feministka, Dziewczyna której treści nie raz usuwali czy blokowali na yt i innych mediach społecznościowych. 
   Co o niej sądzicie? 
   Prześledźcie jej media, Wyżej link do jej Instagrama. 

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.