Skocz do zawartości

Rosja atakuje Ukrainę. Czy to już pełnoskalowa wojna, czy jeszcze niewielkie działania militarne by coś ugrać?


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Kiroviets napisał(a):

 

Nie doczytałem na początku i skleiłem, że coś tam się skleiło czy tam sklinowało z tymi butelkami.

@nowy00 Ty akurat nie jesteś typowym piwniczniakiem.

Tak bardziej żartobliwie napisałem o tych piwniczankach.

W hotelu na stoliku czekały na mnie dwie piwniczanki 🙂

Typowy raczej nie bo próbuję wychodzić z piwni aktywnie, a piwnia jak widać nie chcę wyjść ze mnie, przykładem były te piwniczanki w pokoju hotelowym :D

8 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Ty akurat nie jesteś typowym piwniczniakiem.

Masz mnie, a próbuję czasem z niej wyjść. Jednak blady jestem jak syn młynarza czyli piwniczak.

Opala mnie na czerwono przeważnie 😆

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prigozyn nie żyje.

Jutro Tatiana Anodina zajmie się sprawą a za kilka miesięcy na konferencji z Putinem ogłaszą, że był to nieszczęśliwy wypadek. Miejsce katastrofy przekopie Ewa Kopacz a Donald Tusk nazwie Putina człowiekiem honoru. Oh, wait… to nie ta sprawa :) 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobie cyfryzacji nic nie jest pewne. Ruskim mogło zależeć by taka informacja poszła w świat. Pierożek może teraz spokojnie działać a Putin znowu "odstrzelił" wroga. Czyli sygnał dla zachodu i Rosjan, ze niby nie pierdoli się w tańcu. 

 

Mityczna rywalizacja z Putina etc. Ruscy w maskirówke są dobrzy. 

 

Przecież to się kupy nie trzyma. Putin od ponad 20 lat nie wybacza zdrajcom a ten spokojnie sobie lata nad ZBiRem. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawię tylko ciekawostkę demokratyczna xD 

 

In what appears to be some dirty last minute manipulation of due process, to increase the chances of a “yes” result on the voice referendum, the Australian Electoral Commission will not accept any “X” written on a ballot paper. It’ll only be counting ticks –even ticks in the “no” box may be counted as a “yes vote”.

 

To ensure your no vote is actually counted as a no vote, you’ll need to literally write “NO” in English on the ballot paper, making this the first vote in Australian history in which voters are required to write out their response rather than just mark the relevant box as per usua l.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Putin wypowiedział się oficjalnie w sprawie "katastrofy" i śmierci Prigożyna. Padły m.in. słowa, że Prigozyn pracował dla Rosji w Afryce i tutaj cytat:"O ile wiem, wrócił z Afryki" - dodał Putin 😂😂😂 a także, że wszczęto śledztwo w sprawie tego incydentu 😂 o ile wiem... Może i człowiek wyjdzie z KGB, ale KGB z człowieka nigdy... 😉

Edytowane przez Redbad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.