Skocz do zawartości

Rosja atakuje Ukrainę. Czy to już pełnoskalowa wojna, czy jeszcze niewielkie działania militarne by coś ugrać?


Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Trevor said:

 

@maroon @$Szarak$ Jak chłopaki takie bojowe jesteście to śmiało zaciągnijcie się, i pokażcie na co was stać, tylko nie do WOTU z dziewczynami a do służby zasadniczej (polecam wojska aeromobilne bo tam jest i fizycznie i z psychiką ciężej - mało przepustek na które trzeba zasłużyć, na miasto sobie nie wyjdziecie). Wrócicie po paru miesiącach, i powiecie to samo to wszystko odszczekam, bo pierdolić znad klawiatury to każdy potrafi. 

U mnie to nie trafiłeś. 1992-1996 takie cuś się nosiło:

 

osa.jpg

 

Zimą jaja odmarzały, a ręce przymarzały do relingu przez rękawiczki. 

 

A po swego rodzaju "misji", w pewnym pięknym skądinąd kraju nad Adriatykiem, mam pamiątkę wielkości 5-cio złotówki na łopatce i zimą mnie czasem napierdala. 

 

Więc z calym szacunkiem, ale mi tu szeregowy nie pierdolcie o woreczkach żółciowych i niedogodnościach skoków ze spadochronem. Odmaszerować! 😁

 

Ps. W MW kozaczenia i fali praktycznie nie było, za ciężka i zbyt specjalistyczna służba, szli ludzie kochający morze zasadniczo, a nie jakieś pojeby, jak do zielonych. 😁

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, maroon said:

Więc z calym szacunkiem, ale mi tu szeregowy nie pierdolcie o woreczkach żółciowych i niedogodnościach skoków ze spadochronem. Odmaszerować! 😁

 

 

Cieszy że ktoś w ruskich z morza bedzie napierdalać jak przyjdzie co do czego ;) Szacun. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RealLife napisał:

Atak na Lwów

 

 

 

 

Ale po co to wrzucasz? Przecież w komentarzach ludzie apelują: "delete it pls, don't help Russia".

Nie pomagaj tym orkom, trzymaj najeźdźców w niepewności. To też twoja wojna. 😆

 

Biden, Morawiecki, Trzaskowski. I uchodźcy. Co za obrzydliwy show:

joe-biden-przytula-uchodzczynie-za-nim-m

 

I dla naszego Szarego Piechura:

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/polski-ochotnik-w-ukrainskim-wojsku-czyscimy-wsie-z-rosjan-wywiad/xd0evgc,79cfc278

on też by chiał być takim cool operatorem, co to oczyszcza wsie z ruskich...

 

I do kurwy nędzy - Dniepr, nie Dnipro... Gdy czytam, że koleś był w Dnipro, to zastanawia mnie, czy w Lvivie też bywał...

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/24/2022 at 4:18 PM, Kespert said:

Ale to nie zmienia faktu, że pierwotną przyczyną był akt agresji ze strony Rosji. I dlatego - na nich też jest końcowa odpowiedzialność.

 

Ja o chlebie ty o niebie.

 

Pokaż mi palcem, bo niedowidzę, gdzie ja powiedziałem, że (ruscy) nie zaatakowali, że nie są za to odpowiedzialni. Powiedziałem, co mną odzwierciedlenie w faktach, że nie ma masowych mordów cywilów. Wnętrze ukraińskiej propagandzie, która króluje na Twitterze.

 

On 3/24/2022 at 4:18 PM, Kespert said:

Nad tym, że (jak rozumiem) Ty widzisz jedną stronę kłamiącą, ja widzę dwie.

 

Ja widzę obie ale ukraińcy klamka bardziej, więcej, lepiej, i co może Cię zaskoczy, na to wpływ na moje nędzne życie, bo nasi umiłowani przywódcy działają wg tych ukraińskich kłamstw, na mogą szkodę i mój koszt, na co ja się nie pisałem.

 

On 3/24/2022 at 4:18 PM, Kespert said:

To samo byś robił dzisiaj, gdybyś wtedy zwalczał "zawsze kłamiącą propagandę antyszczepów".

 

Jw.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale muszą z nas mieć bekę. Dzisiaj obejrzałem sobie fragment wiadomości - tak, tych wiadomości. Gadali o tym i przy okazji podniecali się, że prezydent Biden zjadł Polska pizzę!!!! Kurde, pojechali do tej pizzeri, wywiad z pracownikami, właścicielami, wycinki tego co mówił Biden o pizzy o japitole. Ciekawe w jakim stanie stolec był potem...

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gonzalo Lira w ostatnim streamie (tak wiem że odlatuje na strone Rosji zbyt bardzo) stwierdził że prawdodobnie wideo wrzucane przez James'a Vasqueza to fake. Rzeczywiście coś mi nie pasowało jak to zobaczyłem. Mało szczegółów, żołnierze zbyt rozluźnieni i czyści. Ciekaw jestem ile jeszcze w sieci lata takich filmów. Na początku tego konfliktu byłem zdumiony jak wiele czystego praktycnzie nowego oporządzenia mają Ukraińscy żołnierze, ale pomyślałem wtedy że to dostarczyli amerykanie. Natomiast co do materiałów wrzucanych przez Vasqueza i artykułów opisujących co ten gość mówił itd. jestem skłonny uwierzyć ze to fake. Rzeczywiście coś mi nie pasowało jak to oglądałem. Zawsze jak sie coś takiego ogląda to jest takie przeczucie że coś jest nie tak. Coś nie pasuje. Tutaj wyglada to jak plan zdjęciowy. 

 

Lira mówił o dymie że powinien byc czarny (spalona ropa etc.) że jest tu sporo gałęzi (a przy wybuchach je rozrzuca na boki przecież), że nie widac dokłądnie co jest zniszczone poza tym jednym bewupem, że wyposażenie jest czyste. Ja zauważyłem że gośc twierdzi że walczył 6 godzin. Po 6 godzinach byłby zmęczony i ledwie by mówił a tu wygląda jakby dopiero poranną kawę wypił. Gładko ogolony. Za pięknie to wyglada. Ponadto jak sobie obejrzycie jakieś wideo z tego konfliktu to nie zobaczycie wylozowanych żołnierzy. Widac to po ruchach że nawet jak są spokojni to są czujni. Ruchy sa bardziej sztywne. Tutaj widac totalny luz. Na jednym z wideo jeden żołnierz coś wskazuje, ale do nikogo się nie zwraca a w dłoni trzyma telefon komórkowy w białej czyściutkiej obudowie. W tle nie słychac żadnych odgłosów walki. Faktycznie wyglada to na plan zdjęciowy.

 

 

 

 

Śmierdzi to na kilometr. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, slusa napisał:

Firmy szczepionkowe dalej działają w Rosji. Jakiś bojkocik może? Mało fajnie jest się szczepić preparatami poświęconymi krwią żołnieży ukraińskich. Z drugiej strony szuria. Jak żyć?

 

Ajwaj. Kto przyjmie Pfizera ten ruska onuca :). Chodź cichutko nad tą informacją. Za to wszyscy srają żarem jeśli chodzi o np. Decathlon. Głupie ludzie :).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, $Szarak$ napisał:

Gadali o tym i przy okazji podniecali się, że prezydent Biden zjadł Polska pizzę!!!!

Ponieważ po pierwsze to, jest to co nasz kraj oferuje. 

 

Pizzę ze salami, ziemię do ewentualnej wojny i to co jest pod nią czyli skarby oraz kobiety na eksport. W dodatku Szanowny Pan Biden przyleciał sobie fotki porobić i nabić reputacji. To taka wycieczka rekreacyjna.  

 

Jeśli myślicie, że My friend in need is dick, czy Bidon albo "Samo Zuo" są głównymi prowadzącymi to raczej bym się zastanowił nad tym jeszcze raz. 

 

 

Edytowane przez SzatanK
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baca1980 napisał:

W "zecie" po kilku godzinach zajęć na pasie taktycznym to człowiek wyglądał jak świnia. A tu nawet nakolannik ziemią nie "skażony". :).

 

Ta kilkugodzinna "walka" mogła polegać na leżeniu w zasadzce, skąd namierzono laserem cele dla artylerii albo użyto granatników. 

Koleś mógł też stać gdzieś dalej na obstawie i strzały tylko słyszał a po wszystkim przyszedł sobie walnąć samojebkę na fb. 

 

Pojazd mógł już po trafieniu wjechać w krzaki. 

To wyluzowane zachowanie jest typowe dla żółtodziobów po akcji. Odpuszczają, łażą wokół jak na odpuście. Zero czujnosci. 

W sumie to trudno ocenić czy to ustawka, czy coś tam realnie zadziałali. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RealLife napisał:

Myślisz że FSB przegląda braciasamcy.pl? 

Mając na uwadze, że to tu wykluwa się polska myśl geopolityczna - i kwitnie przyszła elita państwa - na pewno tu zaglądają. :)

50 minut temu, Trevor napisał:

 

 

Ewidentnie to już nie jest wojna Ukraina-Rosja. I jeszcze to "welcome to America". Przykre, ale tym właśnie stała się Ukraina. Tesknię za czasami, gdy był to kraj na uboczu, a przeciętny jankes (czy inny ptyś) nie wiedział o jego istnieniu...

Jedną rzecz Polko trzeźwo zauważył - im więcej selfiaków i relacji z pola walki, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że ci kolesie toczą poważne boje.

 

@Proffesor - sory, nie mogłem się powstrzymać. 😆

Ur6k9kpTURBXy8zM2NiYWNhMzI2NDMyMzZiN2NhM

Odkładając żarty na bok - Biden dał dobre przemówienie. Nie buńczuczno-wojenne, ale dość stonowane, rzeczowe. Duduś, ucz się.

@$Szarak$ - chciałbyś. :P

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biden jest zwyczajnie za stary na pracę zawodową, nie mówiąc już o takim stanowisku jak prezydent USA gdzie w ciągu 1-2 dni odbywa podróże międzykontynentalne a jego grafik jest wypełniony od rana do wieczoru. 

 

Powiedziałbym że Biden chęci ma ale umysł już nie ten (w sensie na zwykłego 79 latka to super ale na prezydenta USA to nieporozumienie jest).

 

Kamala jest młodsza od niego o 22 lata. Ta podmianka aż się prosi. 

 

Ogólnie mamy kilku starych polityków, takie czasy geriatrii nastały - Kaczyński, Putin, Biden, Sholz, Łukaszenka. Macron jest młody ale ta jego żona daje taką samą geriatrią jak ci wyżej. 

 

 

1 hour ago, zychu said:

Mając na uwadze, że to tu wykluwa się polska myśl geopolityczna - i kwitnie przyszła elita państwa - na pewno tu zaglądają

 

🤣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka korelacja czy prawidłowość jest bardzo interesująca. Bracia, którzy dwa lata napierdalali jak straszna jest epidemia, że jedyna droga to sanitaryzm i szczepionki, usprawiedliwali rewolucję kagancowa  teraz napierdalają jak pojebani żeby tylko ta wojna była i już z karabinem chcą napierdalać. Może jednak ja jestem pojebany i wojna z Ruskimi to małe piwo przy omicronie. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.