Skocz do zawartości

Użytkownicy, których mi brakuje


meghan

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie zapytanie o @mac sprawiło, że podumałam o użytkownikach, którzy:

- nie logują się tutaj od dłuższego czasu;

- nie uaktywniają się tutaj w postaci : komentowania w wątkach, zakładania wątków, pisania na czacie;

- usunęli swoje konta na bs

 

Co do @macmam nadzieję, że komuś udało się nawiązać z nim kontakt.

 

Zacznę moją subiektywną listę user 'ów, których mi brakuje:

 

@Hippie 

Niezwykle optymistyczna, łagodna, zaradna kobitka! 

Jej kobiece, dobre flow, jak dla mnie, wnosiło tutaj dobrą, kobiecą energię. 

Dziękuję jej za Nasze rozmowy na priv dot.pracy z dziećmi. 

 

@absolutarianin

Człowiek z innego świata. Ponadprzeciętnie inteligentny i mający rozległą wiedzę. 

Dobrze jest poczytać człowieka, który wiedzę akademicką/teorię przekłada na empiryczne zagadnienia. 

Na yt obejrzałam jego filmy dot. opisu życia i relacji międzyludzkich w danym kraju.

Dobrze posłuchać kogoś, kto nie serwuje lukrowego lifestyle'u na obczyźnie.

Nie będę ukrywać, że naturalnie darzę sympatią ludzi, którzy są "antysystemowi".

 

@Szalony Koń

Jest prawdziwie spełnionym ojcem. 

Za to go szanuję. Ogromnie szanuję.

Pomimo mojego ateizmu, rozmowy z nim o Bogu były dla mnie mądrymi rozmowami. Gdyby tacy ludzie, a dokładniej mężczyźni, byli w Kościele Katolickim, być może Nasza cywilizacja łacińska nie przeżywałaby kryzysu. 

Nie chcę, żeby ten wątek stał się offtop 'em na temat KK. 

Dyskusje o KK proszę czynić w nowym wątku. 

 

@azogh

Za Boga nie mogę sobie przypomnieć nick 'u! 

Ogarnia mnie wstyd, że nie umiem go znaleźć na bs! 

Gdy dołączyłam na forum podzielił się ze mną swoją historią. 

Wtedy raczej podeszłam gówniażersko do Naszej rozmowy - "syty głodnego nie zrozumie!". 

Zaradny facet, "nawet jeśli doświadczył zdrad od żony, to i tak to na niego nie wpłynęło! Ma hajs, więc se nowe dupy i zdrowie ogarnął!". 

Zamiast docenić wtedy jego dobre słowo, mądre wskazówki, za to, że podzielił się swoją bardzo smutną historią małżeńską, to po prostu potraktowałam go na zasadzie

"pan z wyższych sfer przyszedł się popastwić nad brzydką, wiejską gąską!".

Wstyd mi za tą postawę, nie dałam jej odczuć jemu, ale sam fakt, że taką postawę miałam.

Jego wpisy przypominały mi momentami energię @niemlodyjoda

"Koniec marudzenia, zacznij prawidłowo prowadzić relacje!". 

 

@Stefan Batory

Opis pracy i życia na morzu. 💪💪💪

Książkę można o tym napisać!

Szacun za to, że jest dobrym ojcem dla dziecka (z niepełnosprawoscią). 

Niby nie powinno się wzdychać do rodziców dziecka z niepełnosprawoscią, bo to rzekomo nieprawidłowa i "kryptostygmatuzująca" postawa. 

Dla osób, które pracują z rodzinami, w których jest niepełnosprawny członek rodziny moja postawa nie będzie dziwna. 

 

Nie sprawdzałam logowania ww user 'ów. Nie widzę ich aktywności w postaci wpisów, stąd subiektywnie oceniam ich ograniczoną aktywność na forum. 

  • Like 9
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@meghan fajny temat.

 

Bezapelacyjnie numer 1 nieobecnych to @absolutarianin - można się z nim zgadać, można nie zgadzać ale chłop jest mega inteligentny i rozmowa z nim to czysta przyjemność.

 

Jeśli ktoś z Was jeszcze nie wie to Wojtek ma kanał na YT:

https://www.youtube.com/@absolutarianin

 

Numer 2 - @samiecgamma - nie chcę wywoływać gównoburzy na ten temat ale szkoda, że został tutaj tak pojechany w pewnym momencie - a to był w porządku chłop, długo i o wielu sprawach z nim rozmawiałem.

 

Numer 3 - @PoProstuMarek -świetny facet - inteligentny i skromny - a z racji wypracowanej sylwetki i pozycji społecznej wcale takim być nie musiał. Mega się ciesze że go poznałem.

 

Numer 4 - @spitfire - w porządku facet, szkoda że zniknął 

 

Z użytkowników, którzy się rzadziej udzielają, a kiedyś byli tu częściej:

 

@Amperka - lubię jej posty

 

@smerf - jw

 

To nie jest osoba "nieobecna" ale szkoda że Marek nie nagrywa nowych audycji - słuchałem i słucham z przyjemnością.

 

Generalnie jestem na forum niepełne 3 lata więc pewnie było więcej ale mi do głowy przychodzą wyżej wymienieni.

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duch analityk - twórca klubu Red Pill na Forum, drugi zaraz po Analconda badacz kości twarzoczaszki oraz innych cech, bawił, informował i przekazywał dobrą nowinę niczym apostoł, przekazywał wiedzę jak z flepiarza awansować wyżej robiąc lookmaxing. 

Poza tym @Assasyn, @kryss widziany w styczniu, @kootas, @Subiektywny oraz @Eredin, ale to lata 014-016.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, niemlodyjoda napisał(a):

fajny temat.

@analconda ;)

Może zrobi wjazd na forum kiedyś ;)

Godzinę temu, niemlodyjoda napisał(a):

Bezapelacyjnie numer 1 nieobecnych to

Ostatni wpis z zeszłego roku, jego też mi brakuje.

 

Edytowane przez Druid
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare, dobre czasy :D 

 

Do dzisiaj pamiętam dobry content, który wrzucał @GluX  - a potem się obraził. Świetne kawałki od @Subiektywny, który został wykryty przez hejterów i musiał odejść, @MoszeKortuxy, który tworzył temat jak stworzyć cyrograf bo chciał sprzedać duszę za dobytek materialny, ostrość @Brzytwa, wymyślanie przez pierwszego mitomana tego forum, @Vincent'a historii o informowaniu faceta jakiejś panny na etykietach wypitych u niej browarów, że jego panna się puszcza - wszystko to wymyślone. Vincent w kwestiach mitomaństwa i "odchodzenia w chwale" został dumnie zastąpiony przez @maroon'a, zabawny mechanizm, że obaj zrobili w sumie to samo. Niezrozumiałe pikanie od @Pikaczu,  i świetny content od użytkowników @Metody i tego kolesia, który miał Alfa z serialu z lat 90. w avatarze, ale zapomniałem jaki on miał nick. @kootas, @tomko. 

 

Człowiek tak o tym myśli i kurczę - ile to już lat minęło. Lata 2015-2018 - prime time, stara, dorosła gwardia powoli odeszła, a potem przyszło więcej mentalnych dzieci, a więc chady, szczęki, czyli wszelcy pillowcy. [*] 

 

Fajnie tak czasem powspominać. Aż się łezka w oku kręci. :D 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, meghan napisał(a):

@maroon

Facet z wiedzą techniczną; widać, że zęby w budowlance zjadł. Mitomaństwa tu nie idzie mu zarzucić. 

Nie wiem, co odwalił, dlaczego odszedł. 

 

@meghan, błagam :D 

 

Tutaj warto wspomnieć użytkownika Ważniak, jednego z najinteligentniejszych facetów na tym forum. To on pierwszy zwrócił mi uwagę, ze maroon jest mitomanem w temacie maroona, gdzie nasz fantasta opisywał historię jak kobieta z piskiem opon zajechała na parking i robiła burdel w kolejce, gdzie oczywiście stał nasz mitoman. Ważniak, gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz - uszanowanie i mam nadzieję, że u Ciebie wszystko jest dobrze!!

 

 

Maroon dostawał oklaski na Oxfordzie od całej auli PROFESORÓW najwybitniejszych na świecie. Działalność gospodarcza od najwcześniejszych lat, czyli pewnie świeżo po komunie. Miliony na koncie z tego co opisywał. Zwiedzony cały świat. Pamiętasz jego niedawną historię jak narzekał na mężczyzn jacy to teraz są słabeusze, gdy opowiadał jak to na jachcie jako kapitan ratował ludzi ze sztormu? On prowadził jacht, a inni krzyczeli, mdleli, przez co musiał ich biedny maroon ratować - stojący dumnie i samotnie, oblany słoną wodą, ze słabszymi u jego nóg. Samotny jeździec na swoim jednośladzie, geniusz zapraszany, a nawet błagany przez największe na świecie korporacje, żeby dla nich pracował. Koneser wyłącznie najpiękniejszych kobiet na świecie, z każdego zakątka globu. Świadek wypruwania flaków na Pomorzu w barach. Świadek również najbardziej niesamowitych historii - które płodnie tutaj opisywał, wręcz non stop. xD nie ma chyba nic, czego on by się obawiał. TO świat obawia się jego. Jak można takiego gościa brać na poważnie? Jednocześnie koleś jest niesamowitym agresorem. Zrobiłem kiedyś temat o kosmetykach, to koleś zaczął mnie obrażać bo myślał, że to temat na początku założony przez kobietę. xD on sączył jad wręcz wszędzie.

 

Zauważ, że forumowy Vincent odszedł z tego miejsca kiedyś w "glorii i chwale", złapany na kłamstwie. Kiedyś wszedłem na konkurencyjne do tego forum, gdzie ludzie zbanowani tutaj, zbierają się tam. Widziałem ten sam nick. Koleś odszedł po prostu tam i tam swoje głupotki pewnie pierdoli. Tak samo zrobił maroon, jako tamten drugi mitoman. Maroon tutaj siedział nie będzie, to nie jest jego poziom. I gdzie poszedł? Pewnie na wykop. Ludzie jego typu, mające w wyobraźni tak bujne życie jakie on opisywał, i tak z tym życiem nie mają co robić. Takich nienawistników nikt nie lubi, zgodnie z zasadą: mężczyzna przepełniony pychą umiera samotnie.

 

Chłop przez 40 lat życia może ogarnął budowlankę. To naprawdę świadczy, że warto mu wierzyć we wszystkim? W tej jego historie, gdzie potrzeba kilku żyć, żeby żyć jak on i które kończą się prawie wszystkie subtelną aluzją dotyczącą potęgi jego osoby? Prooooszę.

  • Like 5
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś z w/w praktycznie wszystkich pamiętam, ale dla mnie zauważalny na minus jest tylko brak @mac i @maroon

Lubiłem ich poczytać. Z @mac śmieszkowanie nieraz było grane i luźna wymiana myśli na wszelakie tematy heh. 

Pamiętam jeszcze niektóre jego wypowiedzi w moich dawnych tematach z lat '15-'16 jak na poprzednim koncie pisałem[miłość tragiczna - historia z budowy itd]. 😊

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.